Apple predstavlja novi iPhone

poruka: 472
|
čitano: 137.709
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple predstavlja novi iPhone".
12 godina
neaktivan
offline
Apple predstavlja novi iPhone

Say Hello To My Little Friend
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Apple predstavlja novi iPhone
neki i dalje ne kuze razliku izmedu siri - ja i aplikacija koje se trenutno nude al to sad nije ni toliko bitno. Apple je podbacio, to je evidentno. iOS 5 ne poznat otprije, iPodi nisu znacajno obnovljeni a iPhone nema taj apple sexy faktor koji bi im bio donio novi form factor. Utrpali su trenutnu top tehnologiju u staro kuciste i to nije to. Fali 5 sa novim wow faktorom. Ne sumnjam da ce doci puno prije nego se misli, morat ce.
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
grzzi kaže...
neki i dalje ne kuze razliku izmedu siri - ja i aplikacija koje se trenutno nude al to sad nije ni toliko bitno. Apple je podbacio, to je evidentno. iOS 5 ne poznat otprije, iPodi nisu znacajno obnovljeni a iPhone nema taj apple sexy faktor koji bi im bio donio novi form factor. Utrpali su trenutnu top tehnologiju u staro kuciste i to nije to. Fali 5 sa novim wow faktorom. Ne sumnjam da ce doci puno prije nego se misli, morat ce.

 

U biti ne, do početka sljedeće godine su mirni.

13 godina
protjeran
offline
Apple predstavlja novi iPhone

SIM Free iPhone - očekivano skup, al za Apple i njihove napuhane cijene, čak nije i toliko skup, očekivao sam i kojih 50-ak do 100€ više..

od 650$ za Kanađane pa naviše...

za Europu, ipak od 630€ u Njemačkoj pa naviše..

 

 

http://www.gsmarena.com/simfree_iphone_4s_priced___starts_at_ca649_629_499-news-3232.php

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2011 18:05 (qube).
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
Scarfaceee kaže...

Dobro, zakaj tak volite ubacivat te shitty videe?

Evo pravi:

EDIT: Btw. da ima veći ekran, bio bi to definitivno najbolji mob današnjice. Čekamo 5-icu.

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2011 18:04 (DamageHigh).
14 godina
offline
Apple predstavlja novi iPhone

Sveukupno nisam baš zadovoljan sa svime što je do sada, preskačem :)

 

Ali imam osjećaj da će 6 biti neki boom koji nisu stigli spremiti do sada, pa je ovo samo usput, da održe korak s konkurencijom. Mislim da ce 6 biti predstavljen s iPadom 3, tamo negdje u 4.-5. mjesecu.

Volim jabuke :) | bugcraft.info
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
power_user kaže...

Sveukupno nisam baš zadovoljan sa svime što je do sada, preskačem :)

 

Ali imam osjećaj da će 6 biti neki boom koji nisu stigli spremiti do sada, pa je ovo samo usput, da održe korak s konkurencijom. Mislim da ce 6 biti predstavljen s iPadom 3, tamo negdje u 4.-5. mjesecu.

Misliš 5?

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
DamageHigh kaže...
Scarfaceee kaže...

Dobro, zakaj tak volite ubacivat te shitty videe?

Evo pravi:

EDIT: Btw. da ima veći ekran, bio bi to definitivno najbolji mob današnjice. Čekamo 5-icu.

 

Recite što hoćete ali ovaj Siri sustav djeluje imresivno.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
DamageHigh kaže...
power_user kaže...

Sveukupno nisam baš zadovoljan sa svime što je do sada, preskačem :)

 

Ali imam osjećaj da će 6 biti neki boom koji nisu stigli spremiti do sada, pa je ovo samo usput, da održe korak s konkurencijom. Mislim da ce 6 biti predstavljen s iPadom 3, tamo negdje u 4.-5. mjesecu.

Misliš 5?

Pa 4s je 5gen iphone sljedeči je logično 6.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
H4X0R_Bug kaže...
DamageHigh kaže...
power_user kaže...

Sveukupno nisam baš zadovoljan sa svime što je do sada, preskačem :)

 

Ali imam osjećaj da će 6 biti neki boom koji nisu stigli spremiti do sada, pa je ovo samo usput, da održe korak s konkurencijom. Mislim da ce 6 biti predstavljen s iPadom 3, tamo negdje u 4.-5. mjesecu.

Misliš 5?

Pa 4s je 5gen iphone sljedeči je logično 6.

fulao si ceo fudbal

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Apple predstavlja novi iPhone
Mogli su ostaviti cijene iste, sad ce vec hateri moci ga kupiti
 
0 4 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
woodgamesfx kaže...

Recite što hoćete ali ovaj Siri sustav djeluje imresivno.

Šteta što ga nitko neće koristiti.

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
Stoja kaže...
Mirko935 kaže...

Što se tiče "novog" iPhona, skroz bezveze. Oni su godinu i pol dana razvijali isti (i jedini u ponudi) telefon s boljim procesorom. Svaka im čast, trebaju biti pravo ponosni na sebe :D

A je bezveze...ali njima to donosi lovu...ima gomila ljudi koji će možda zamjeniti četvorku za 4s samo da budu "IN" To nije problem do apple-a već korisnika, a apple to samo iskorištava da uz manja ulaganja ima ogroman profit.

 

evo sada pitanje, koja je razlika između samsung galaxy S i S2? Malo veći ekran, jači procesor, dodana flash ledica i više memorije ako se ne varam i malo poboljšan softwareski...i isto im trebalo godinu dana da ga izbace pa nitko ne vidi problem u tome?

 

Mene zanima što je sa baterijom? Po engadgetu sam pročitao kao da je na 4S još jača nego na četvorci što je onda veliki plus{#}

S2 je imao i novi dizajn, bolju bateriju itd... Sam si naveo 3 puta više noviteta nego što donosi iPhone 4S u odnosu na 4 :P Ako ništa, zbog novog dizajna imaš dojam da je nešto stvarno novo :D

A i nakon što više od godinu dana svaki drugi dan ovdje i na raznim drugim portalima viđam po barem jednu glasinu o novom iPhonu, očekivao sam da će biti nešto iole zanimljivo za vidjeti i pročitati u vezi istoga kad bude predstavljen.

14 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
DamageHigh kaže...
power_user kaže...

Sveukupno nisam baš zadovoljan sa svime što je do sada, preskačem :)

 

Ali imam osjećaj da će 6 biti neki boom koji nisu stigli spremiti do sada, pa je ovo samo usput, da održe korak s konkurencijom. Mislim da ce 6 biti predstavljen s iPadom 3, tamo negdje u 4.-5. mjesecu.

Misliš 5?

6, logično je. Nece valjda nazvati 6. generaciju iPhone 5. 3G i 4s je drugo, 3G predstavlja 3G mrežu, a 4s predstavlja ubrzanje na 4.

Volim jabuke :) | bugcraft.info
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
power_user kaže...
DamageHigh kaže...
power_user kaže...

Sveukupno nisam baš zadovoljan sa svime što je do sada, preskačem :)

 

Ali imam osjećaj da će 6 biti neki boom koji nisu stigli spremiti do sada, pa je ovo samo usput, da održe korak s konkurencijom. Mislim da ce 6 biti predstavljen s iPadom 3, tamo negdje u 4.-5. mjesecu.

Misliš 5?

6, logično je. Nece valjda nazvati 6. generaciju iPhone 5. 3G i 4s je drugo, 3G predstavlja 3G mrežu, a 4s predstavlja ubrzanje na 4.

jebeš ga ali ja tebe nista ne kuzim sta oces rec

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
power_user kaže...
DamageHigh kaže...
power_user kaže...

Sveukupno nisam baš zadovoljan sa svime što je do sada, preskačem :)

 

Ali imam osjećaj da će 6 biti neki boom koji nisu stigli spremiti do sada, pa je ovo samo usput, da održe korak s konkurencijom. Mislim da ce 6 biti predstavljen s iPadom 3, tamo negdje u 4.-5. mjesecu.

Misliš 5?

6, logično je. Nece valjda nazvati 6. generaciju iPhone 5. 3G i 4s je drugo, 3G predstavlja 3G mrežu, a 4s predstavlja ubrzanje na 4.

Kakva ti je to blesava logika? Hoćeš reći da iPhone 5 neće ni postojati? LOL

Po toj logici ne bi bilo niti četvorke - 3G => 3GS => 5...{#}

Sljedeći iPhone je iPhone 5 i ne kužim u čemu je problem...

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
13 godina
protjeran
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
DamageHigh kaže...
power_user kaže...
DamageHigh kaže...
power_user kaže...

Sveukupno nisam baš zadovoljan sa svime što je do sada, preskačem :)

 

Ali imam osjećaj da će 6 biti neki boom koji nisu stigli spremiti do sada, pa je ovo samo usput, da održe korak s konkurencijom. Mislim da ce 6 biti predstavljen s iPadom 3, tamo negdje u 4.-5. mjesecu.

Misliš 5?

6, logično je. Nece valjda nazvati 6. generaciju iPhone 5. 3G i 4s je drugo, 3G predstavlja 3G mrežu, a 4s predstavlja ubrzanje na 4.

Kakva ti je to blesava logika? Hoćeš reći da iPhone 5 neće ni postojati? LOL

Po toj logici ne bi bilo niti četvorke - 3G => 3GS => 5...{#}

Sljedeći iPhone je iPhone 5 i ne kužim u čemu je problem...

Znači ovo je ono što on želi reći.

 

Prvi iPhone je iPhone (2G)

Drugi iPhone je iPhone 3G

Treći iPhone je iPhone 3Gs

Četvrti iPhone je iPhone 4

Peti iPhone je iPhone 4s

Šesti iPhone je iPhone 6

14 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
DamageHigh kaže...
power_user kaže...
DamageHigh kaže...
power_user kaže...

Sveukupno nisam baš zadovoljan sa svime što je do sada, preskačem :)

 

Ali imam osjećaj da će 6 biti neki boom koji nisu stigli spremiti do sada, pa je ovo samo usput, da održe korak s konkurencijom. Mislim da ce 6 biti predstavljen s iPadom 3, tamo negdje u 4.-5. mjesecu.

Misliš 5?

6, logično je. Nece valjda nazvati 6. generaciju iPhone 5. 3G i 4s je drugo, 3G predstavlja 3G mrežu, a 4s predstavlja ubrzanje na 4.

Kakva ti je to blesava logika? Hoćeš reći da iPhone 5 neće ni postojati? LOL

Po toj logici ne bi bilo niti četvorke - 3G => 3GS => 5...{#}

Sljedeći iPhone je iPhone 5 i ne kužim u čemu je problem...

Zašto, iPhone 4 je bio 4. iPhone.

 

Prvi je bio iPhone(1gen), onda iPhone 3G(2gen), pa iPhone 3Gs(3gen), iPhone 4(4gen) i sada iPhone 4s(5gen). Zašto bi postojao 5 ako nema apsolutno nikakvog razloga, četvorka je 4 jer je 4. po redu, nema sličnosti s 3Gsom niti ima 4G da se zove iPhone 4G.  4s je još uvijek četvorka samo ubrzana, idući novi će biti 6. po redu i po imenovanju do sada je 6 najizglednije ako ne bude nesto potpuno novo

Volim jabuke :) | bugcraft.info
14 godina
protjeran
offline
Apple predstavlja novi iPhone

iPhone 4S => iPhone S1amo S2loga S3rbina S4pašava.

 

Zbog toga ga i neću kupiti.

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
Moj PC  
4 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
power_user kaže...
Zašto, iPhone 4 je bio 4. iPhone.

 

Prvi je bio iPhone(1gen), onda iPhone 3G(2gen), pa iPhone 3Gs(3gen), iPhone 4(4gen) i sada iPhone 4s(5gen). Zašto bi postojao 5 ako nema apsolutno nikakvog razloga, četvorka je 4 jer je 4. po redu, nema sličnosti s 3Gsom niti ima 4G da se zove iPhone 4G.  4s je još uvijek četvorka samo ubrzana, idući novi će biti 6. po redu i po imenovanju do sada je 6 najizglednije ako ne bude nesto potpuno novo

nema logike... uglavnom novi iPhone ce bit 5 i to je to...

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
offline
Apple predstavlja novi iPhone

Mobitel je super. Sve 5 osim manjeg ekrana, ali i to je stvar ukusa. Takodjer, ma nemres, dok vidis onu perverziju SuperAMOLED od SGSII iPhone izgleda ko igracka za klince...

,,Baš i nije... COD je više razbibriga u odnosu na nadmoćni BF2.'' ROFLCOPTERIMAO
Moj PC  
7 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone

Ima logike...ali mislim da će svejedno sljedeći biti petica..;)

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
Bypass kaže...

Koliko je meni poznato Siri je kupljen od strane apple-a i razvijan nešto dalje. Dakle tehnički gledajući to nije njihova tehnologija. Opet.

Onda Google nema nista.

We are the European Union.Lower your shields and surrender.We will add your biological and technological distinctiveness to our own.Your culture will adapt to service us.Resistance is futile.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
DamageHigh kaže...

Ima logike...ali mislim da će svejedno sljedeći biti petica..;)

nama da.. ali tatinoj curici kojoj je bitno samo da je iPhone nije.. od tu mi je logicnije da ce sljedeci biti 5.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone

iduci iphone ce podrzavati 5g mreze {#}

vruće je...
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2011 20:09 (apoteka).
16 godina
offline
Apple predstavlja novi iPhone

blago onima ovdje kojima je sada najveci problem u zivotu to sto Apple nije napravio Siri nego kupio i to što je voice recognition i umjetni AI postojao već i prije na drugim mobitelima

 

dajte skulirajte se, pa što drugo rade sve velike korporacije nego pokupuju ideje malenih, puno jeftinijie nego voditi neke svoje labove i eksperimente

eto Microsoft i Google su pokušali s svojim Labsovima i skuzili da im je vise trosak nego korist, zato su i jedni i drugi nedavno ugasili jedan veliki dio takvog poslovanja

a što se tiče Siri-a i konkurecnije,

ako ovo ikad bude upotrebljivo i masovno korišteno, budite sigurni da će upravo Apple biti prvi u tom području,

jer kao prvo, Apple jedini zna napraviti pravi hype

i kao drugo, Apple je jedina firma koja ulaže velike napore u analizu proizvoda i usluga tako da ono što izbaci uvijek ide na 95% siguran uspjeh

za razliku od Google-a koji voli puno eksperimintirati poput Wave-a, Buzza i sada Google+ pa ako prođe prođe (a u zadnje vrijeme, slabo im sve prolazi)

 

 

tako da ako Apple kaže da je Siri super, koristan i upotrebljiv, onda sigurno i jest, barem 10% od onoga kakvog ga oni predstavljaju!

 

 

www.stripovi.tk
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
DamageHigh kaže...

EDIT: Btw. da ima veći ekran, bio bi to definitivno najbolji mob današnjice. Čekamo 5-icu.

da ima USB usao bi u konkurenciju

14 godina
offline
Apple predstavlja novi iPhone
Siri je cool. Ali cini mi se da ce biti upotrebljavan malo vise od facetimea. Dakle u intimi doma. Pa tko ce razgovarati sa mobitelom vani ili u uredu i sl? Iako je nedvojbeno prakticnije izdiktirati pitanje nego natipkati ga.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
BlueMax kaže...
DamageHigh kaže...

EDIT: Btw. da ima veći ekran, bio bi to definitivno najbolji mob današnjice. Čekamo 5-icu.

da ima USB usao bi u konkurenciju

Šuti molim te, samo šuti.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
13 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
proćerani kaže...
BlueMax kaže...
DamageHigh kaže...

EDIT: Btw. da ima veći ekran, bio bi to definitivno najbolji mob današnjice. Čekamo 5-icu.

da ima USB usao bi u konkurenciju

Šuti molim te, samo šuti.

Ne budi bezobrazan. Ovo nije mjesto za prosipanje vlastitog neodgoja

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice