Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19? zaključana tema

poruka: 8.530
|
čitano: 992.284
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?".
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
DeniZg kaže...
Ma možeš i autom. Imam ja primjera gdje su ljudi išli i po 1k km.
A ako se još stropoštaš na službenom putu, lova do krova.Od osiguranja, pa od aviokompanije, pa od poslodavca ako je multinacionalka. Doduše nema te više, ali tvoji neće umrijeti od gladi.

A daj sad zamisli da ti neki novi Capak kaže. Znaš, ti i tvoja obitelj bi trebali sad sjesti na avion i malo letjeti. To je jako sigurno i većini ljudi se ništa ne desi. A ako vam se nešto desi, a hebiga bad luck. Jer, ako ne odete na avion, ona gospođa s prvog kata, njoj bi moglo biti loše. Ima čak 2% šanse da bi mogla umrijeti.

 

Hehe, ali fali ti još i neki osobni benefit. Osim toga, već smo se složili da ima i dubljih poremećaja u društvu zbog pandemije, a koji nisu isključivo virusne prirode nego organizacije i funkcioniranja društva i ekonomije.

 

Da država ponudi 100€ za cijepljenje, siguran sam da bi se 90% ljudi cijepilo prvi dan kad bi to bilo izvedivo. Ovako će morati biti nekih drugih načina za motivirati ljude, jer očito životi nisu baš neki motiv. Samo to nitko ne smije priznati.

 

Uglavnom, ja ne računam da će se svijet vratiti u normalu ni iduće godine, i baš sam sretan što imam takav posao i ja i žena da ćemo vrlo vjerojatno zadnji osjetiti posljedice pada ekonomije. No netko bi me mogao opljačkat na cesti zbog gladi.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Zvala me doktorica prošli tjedan da me pita da li sam voljan primiti cijepivo protiv Covid-a. Ko iz puške sam odgovorio DA.

Jednostavno rizik naspram nagrade je neusporediv. Hvala Bogu u životu nisam na ništa alergičan (osim na budale ).

Ne želim svaki puta kad se zakašljem ili dobijem temperaturu razbijati glavu da li sam popušio koronu.

Pola 2017 godine sam proveo u bolnici zbog operacije plučnog krila iako većinu života zdravo živim i nisam nikad stavio cigaretu u usta,ali eto hebena sreća.

Uglavnom radije riskiram s nuspojavama od cjepiva nego s Covid-om.

Dosta ljudi koje znam su završili u bolnici zbog Korone (uključujući dva strica) i opisali su mi iz prve ruke svoja iskustva.

Tako da VIVA cjepivo. Što se mene tiče mogu biti prvi pokusni kunić u Hrvatskoj.

Marko Ištuk
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2020 23:49 (Marko008).
Moj PC  
10 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Ajd sad malo teorije zavjere koja mi je upravo pala na pamet.
Čitam da se Covid ne prenosi hranom, a i nema dokaza da se prenosi urinom i fekalijama.
Kako je onda moguće da je virus potekao iz Kine od šišmiša? Šišmiši su kihali po ljudima? Vodili su ih na svadbe?
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2020 23:50 (DeniZg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Pogledajte video, u australiji Sydney nema lazne korone, pun stadion a 3 covjeka nosi masku ! 😂 I ne nije video star godinu dvije nego je box match bio 16.12.2020 tj jucer. 

 

Odmori u Istini! :-)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Evo i švedske prije tjedan dana, kod njih nema panike. 

 

Danas nema gripe, nitko ne  umre od srcanog udara, raka, saobracajne, itd, itd. Gdje su nestali migranti !? 

 

Korona je laz, masonska laz za porobljavanje covjecanstav. Norba je to izmedju Boga i sotone, to je borba za spas nasih dusa. 

 

Ovo su zadnje godine svijeta kakvog poznajemo, kada Bog protjera sotonu sa zemlje oni koji ce biti dostojni kraljevstva Bozjeg na zemlji uci ce u njega, ostali ce biti izgubljeni za vjecnost, u paklu. 

 

Jos malo i biti ce nam sve jasno kada nastupi Veliko Upozorenje, godinu dvije,. Kad papa Benedict XVI P.P. napisti Rim onda uskoro Bog ce intervenirati sa svojim milosrdjem i pokazati nam da postoji i da je zrtvovao svoga sina Isusa Krista za nase spasenje. Moci cemo birati hocemo li Krista ili sotonu, na nama ce biti odluka. Bog je svakom dao dar slobode i o tom izboru ce svako sam odluciti bez ikakve prisili. Nazalost mnogi ce okrenuti lejd Kristu i u vjecnu vatru otici. 

 

 

Švedska video : 

 

Odmori u Istini! :-)
Moj PC  
0 4 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
PzKpfw kaže...

..@DeniZG

 

Gle, frendač Deni...Ništa ti u život nije sigurno. Pa i na ova cijepiva što su godinama sa nema, netko na milijun doza dobije trajne posljedice. To ti je tako.

Kužiš, letiš avionom, pa se isti poneka i sruši, Kao i automobil.

 

Cijepite se kontra sezonske gripe, pneumokoka, te naravno C-19.

 

 

Dobiješnedajbog C-19, lagano prohodaš, al ne znaš kakve će ti recimo na mozak ostaviti posljedice dugotrajno.

 

Ste čuli za krpelje? Da, netko ga skine i ide dalje, al' nažalost netko ostane invalid do kraja života. Da se cijepio možda ne bi tako bilo.

 

A, mislim na kraju krajeva, svatko je kovač svoje sreće. Samo vi slušajte šamane, popove, anitvaskere, ravnozemljaše, fašiste, teroretičare urota, obrazujte se na YT, Internetu, itd....

Bute daleko dogurali u životu.

 

Pustite škole, knjige, znastvene radove, školovne ljude, itd...

 

Osobno, slušam svoju doktricu obiteljske medicine, te na pratim ove komplekaše, luzere, neurotičare, ...tako da nisam baš sugovornik za koje pričaju ovi posljednji.

 

Dobro si rekao, netko će riskirat s cjepivom, netko s koronom. Nek si svatko vidi šta mu je veći rizik i sukladno tom odluči :). Mislim da se preporuča i cijepljenje protiv gripe svake zime jer je znalo bit gadnih sezona gripa i pogodi ne baš mali broj ljudi pa se opet cijepiš ako sam procijeniš da trebaš. Znam neke kolege s posla koje se redovito svake zime cijepe, neki ne i jbg.

13 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
DeniZg kaže...
Ajd sad malo teorije zavjere koja mi je upravo pala na pamet.
Čitam da se Covid ne prenosi hranom, a i nema dokaza da se prenosi urinom i fekalijama.
Kako je onda moguće da je virus potekao iz Kine od šišmiša? Šišmiši su kihali po ljudima? Vodili su ih na svadbe?

 Kinezi jedu sirove šišmiše. Pošto se virus prenosi kapljično normalno je da ćeš ga onda dobiti. To da se virus ne prenosi hranom ne znači da ga nećeš dobiti ako ti se zaraženi iskašlje po sendviču.

11 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Nigdje ne piše da ih jedu sirove. Kuhaju ih ili peku.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Bat_as_food
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...

Da država ponudi 100€ za cijepljenje, siguran sam da bi se 90% ljudi cijepilo prvi dan kad bi to bilo izvedivo. Ovako će morati biti nekih drugih načina za motivirati ljude, jer očito životi nisu baš neki motiv. Samo to nitko ne smije priznati.

 

 Jesu životi motiv ali ovo ne djeluje baš jako zastrašujuće, da je to neka kuga, guba, da ljudi umiru s gnojnim krastama u većem broju po cesti i da je svatko izgubio jednog, dva bližnja i to mlađih ljudi, bilo bi tučnjave i ubojstava za cjepivo. Ovako nekoliko desetaka starijih nepoznatih ljudi ode, hrpa ih ozdravi pa nema psihološki učinak. A motivirati bi se moglo da se nude porezne olakšice, puste glasine kako su unutra zdrave omega kiseline, da se prodaje u Apple storu po cijeni od $99,99, mlađima odrade odmah neku tetovažu istom iglom, za jedne blagosloviti ampulice s cjepivom, drugima ubaciti malo heroina, nagradnu igru i tako.

12 godina
odjavljen
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Smrtnost od Korone: 1.57% (1)

Smrtnost od raka maternice: 24.1% (2)

Smrtnost od raka općenito: 48.83% (3)

Smrtnost od moždanog udara: 10% od ukupnog broja umrlih za 2019. godinu (4)

Smrtnost od kardiovaskularnih bolesti: 45% od ukupnog broja umrlih za 2016. godinu (5)

 

Sezona gripe 2018./2019. - Gripa u Hrvatskoj u sezoni 2018./2019. (17. 2. 2019.) | Hrvatski zavod za javno zdravstvo (hzjz.hr)

Zaključno sa sedmim tjednom imali smo 53383 oboljelih, službeno.

Što mislite kako će ove godine biti?

 

(1) Službena stranica Vlade za pravodobne i točne informacije o koronavirusu na 17. prosinac 2020. u 8:43

(2) Pojavnost i smrtnost od zloćudnih bolesti | Informacije Zdravka | hlpr.hr

(3) Slobodna Dalmacija - Od raka u Hrvatskoj godišnje oboli oko 23.000 ljudi, a umre gotovo polovica oboljelih. Samo jedna stvar, koju svi možemo napraviti, znatno bi smanjila crnu statistiku

(4) Slobodna Dalmacija - Lani je od moždanog udara u Hrvatskoj umrlo 5180 osoba, svaka četvrta osoba je u opasnosti. Ipak, može se spriječiti, uz ove jednostavne korake

(5) Odjel za srčano-žilne bolesti | Hrvatski zavod za javno zdravstvo (hzjz.hr)

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2020 9:01 (Dex.pwn).
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
ante_etna kaže...
Bitanga kaže...

Da država ponudi 100€ za cijepljenje, siguran sam da bi se 90% ljudi cijepilo prvi dan kad bi to bilo izvedivo. Ovako će morati biti nekih drugih načina za motivirati ljude, jer očito životi nisu baš neki motiv. Samo to nitko ne smije priznati.

 

 Jesu životi motiv ali ovo ne djeluje baš jako zastrašujuće, da je to neka kuga, guba, da ljudi umiru s gnojnim krastama u većem broju po cesti i da je svatko izgubio jednog, dva bližnja i to mlađih ljudi, bilo bi tučnjave i ubojstava za cjepivo. Ovako nekoliko desetaka starijih nepoznatih ljudi ode, hrpa ih ozdravi pa nema psihološki učinak. A motivirati bi se moglo da se nude porezne olakšice, puste glasine kako su unutra zdrave omega kiseline, da se prodaje u Apple storu po cijeni od $99,99, mlađima odrade odmah neku tetovažu istom iglom, za jedne blagosloviti ampulice s cjepivom, drugima ubaciti malo heroina, nagradnu igru i tako.

 

Upravo to, da se radi o nekoj varioli veri koja ne štedi i ne bira ne bih uopće razmišljao.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2020 9:12 (Hazar).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
veseli007 kaže...

 

 

Korona je laz, masonska laz za porobljavanje covjecanstav. Norba je to izmedju Boga i sotone, to je borba za spas nasih dusa. 

 

Ovo su zadnje godine svijeta kakvog poznajemo, kada Bog protjera sotonu sa zemlje oni koji ce biti dostojni kraljevstva Bozjeg na zemlji uci ce u njega, ostali ce biti izgubljeni za vjecnost, u paklu. 

 

Jos malo i biti ce nam sve jasno kada nastupi Veliko Upozorenje, godinu dvije,. Kad papa Benedict XVI P.P. napisti Rim onda uskoro Bog ce intervenirati sa svojim milosrdjem i pokazati nam da postoji i da je zrtvovao svoga sina Isusa Krista za nase spasenje. Moci cemo birati hocemo li Krista ili sotonu, na nama ce biti odluka. Bog je svakom dao dar slobode i o tom izboru ce svako sam odluciti bez ikakve prisili. Nazalost mnogi ce okrenuti lejd Kristu i u vjecnu vatru otici. 

 

 Na žalost cjepivo za ovu bolest još ne postoji.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Dex.pwn kaže...

Smrtnost od Korone: 1.57% (1)

Smrtnost od raka maternice: 24.1% (2)

Smrtnost od raka općenito: 48.83% (3)

Smrtnost od moždanog udara: 10% od ukupnog broja umrlih za 2019. godinu (4)

Smrtnost od kardiovaskularnih bolesti: 45% od ukupnog broja umrlih za 2016. godinu (5)

 

Sezona gripe 2018./2019. - Gripa u Hrvatskoj u sezoni 2018./2019. (17. 2. 2019.) | Hrvatski zavod za javno zdravstvo (hzjz.hr)

Zaključno sa sedmim tjednom imali smo 53383 oboljelih, službeno.

Što mislite kako će ove godine biti?

 

(1) Službena stranica Vlade za pravodobne i točne informacije o koronavirusu na 17. prosinac 2020. u 8:43

(2) Pojavnost i smrtnost od zloćudnih bolesti | Informacije Zdravka | hlpr.hr

(3) Slobodna Dalmacija - Od raka u Hrvatskoj godišnje oboli oko 23.000 ljudi, a umre gotovo polovica oboljelih. Samo jedna stvar, koju svi možemo napraviti, znatno bi smanjila crnu statistiku

(4) Slobodna Dalmacija - Lani je od moždanog udara u Hrvatskoj umrlo 5180 osoba, svaka četvrta osoba je u opasnosti. Ipak, može se spriječiti, uz ove jednostavne korake

(5) Odjel za srčano-žilne bolesti | Hrvatski zavod za javno zdravstvo (hzjz.hr)

 

 

Dobro, i? Koji je tvoj zaključak? Da li je smrtnost jedini parametar? Ili možda broj mrtvih i broj onih s ozbiljnijim posljedicama?

Zloćudne bolesti nisu zarazne, ali su nasljedne. A ako od ničeg drugog ne umreš umrijet ćeš od kardiovaskularnih bolesti jel, zastoja srca jer je to jednostavno starosna smrt.

 

Sad će te testirati na SARS-CoV-2 i ako si negativan tek onda ćeš ići na ostale pretrage. Budi bez brige, začas bude rijetko tko negativan.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
odjavljen
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Samo iznosim brojke. Kao što vidiš, nema nikakvog teksta svezi korone.
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hazar kaže...
ante_etna kaže...
Bitanga kaže...

Da država ponudi 100€ za cijepljenje, siguran sam da bi se 90% ljudi cijepilo prvi dan kad bi to bilo izvedivo. Ovako će morati biti nekih drugih načina za motivirati ljude, jer očito životi nisu baš neki motiv. Samo to nitko ne smije priznati.

 

 Jesu životi motiv ali ovo ne djeluje baš jako zastrašujuće, da je to neka kuga, guba, da ljudi umiru s gnojnim krastama u većem broju po cesti i da je svatko izgubio jednog, dva bližnja i to mlađih ljudi, bilo bi tučnjave i ubojstava za cjepivo. Ovako nekoliko desetaka starijih nepoznatih ljudi ode, hrpa ih ozdravi pa nema psihološki učinak. A motivirati bi se moglo da se nude porezne olakšice, puste glasine kako su unutra zdrave omega kiseline, da se prodaje u Apple storu po cijeni od $99,99, mlađima odrade odmah neku tetovažu istom iglom, za jedne blagosloviti ampulice s cjepivom, drugima ubaciti malo heroina, nagradnu igru i tako.

 

Upravo to, da se radi o nekoj varioli veri koja ne štedi i ne bira ne bih uopće razmišljao.

 

Hehe da, imam jednog frenda koji mi je u drugom mjesecu pričao da ne vjeruje uopće u koronu niti neće sve dok ljudi na ulici ne budu padali mrtvi oko njega.

Ja mislim da on ni onda ne bi povjerovao nego bi si iskopao oči jer ga lažu :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...
Hazar kaže...
ante_etna kaže...
Bitanga kaže...

Da država ponudi 100€ za cijepljenje, siguran sam da bi se 90% ljudi cijepilo prvi dan kad bi to bilo izvedivo. Ovako će morati biti nekih drugih načina za motivirati ljude, jer očito životi nisu baš neki motiv. Samo to nitko ne smije priznati.

 

 Jesu životi motiv ali ovo ne djeluje baš jako zastrašujuće, da je to neka kuga, guba, da ljudi umiru s gnojnim krastama u većem broju po cesti i da je svatko izgubio jednog, dva bližnja i to mlađih ljudi, bilo bi tučnjave i ubojstava za cjepivo. Ovako nekoliko desetaka starijih nepoznatih ljudi ode, hrpa ih ozdravi pa nema psihološki učinak. A motivirati bi se moglo da se nude porezne olakšice, puste glasine kako su unutra zdrave omega kiseline, da se prodaje u Apple storu po cijeni od $99,99, mlađima odrade odmah neku tetovažu istom iglom, za jedne blagosloviti ampulice s cjepivom, drugima ubaciti malo heroina, nagradnu igru i tako.

 

Upravo to, da se radi o nekoj varioli veri koja ne štedi i ne bira ne bih uopće razmišljao.

 

Hehe da, imam jednog frenda koji mi je u drugom mjesecu pričao da ne vjeruje uopće u koronu niti neće sve dok ljudi na ulici ne budu padali mrtvi oko njega.

Ja mislim da on ni onda ne bi povjerovao nego bi si iskopao oči jer ga lažu :-)

 

Nije da ne vjerujem u Koronu nego ne vjerujem da je opasnost takva kakvom se prikazuje.

 

Btw, za ekipu koja misli da će se cijepljenjem riješiti svi problemi i to će biti kao gumb kojeg ćemo stisnut i sve se vraća na staro. Možeš mislit, već su ljudi koji vode koronakrizu više zemalja rekli da maske, fizička distanca i mjere ostaju i nakon cijepljenja, koliko dugo, to se ne zna točno, neki zagovaraju da ostanu do dalnjeg, neki još godinama itd. Nadalje, već se govori da virus mutira i ima više sojeva, tako da, morat ćeš se cijepit često, a i onda nije sigurno da ćeš biti zaštićen.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2020 9:58 (Hazar).
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Dex.pwn kaže...
Samo iznosim brojke. Kao što vidiš, nema nikakvog teksta svezi korone.

dobro da nisi stavio gladne u africi na listu, posto vec samo nabacujes brojke bez ikakvog konteksta i zakljucka

 

https://yourlogicalfallacyis.com/

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2020 10:05 (nixass).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Doktor o dodacima na plaću.
Onda su krivi "neodgovorni" što su opteretili sustav. Nije ni čudo što sve više doktora ide vanka.

Link ne mogu stavit jer je ovo Bug. Baca grešku kod slanja poruke 🤷🏿‍♂️🤦🏿‍♂️
 
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Mogu,ako hoćeš. I to je relevantan podatak.
Trebao sam izdvojiti i rak pluća. Koliko bolesti dolaze s pušenjem pa se cigare i dalje mogu legalno kupiti. Nikoga nije briga jer porez kapa.
Brojke su tu. Na vama je da zaključite. Kao filmovi i knjige koje nemaju jasan završetak i poruku, već to prepuštaju gledatelju/čitatelju da donese.

Gospon s moje profilne se uplašio za izborno tijelo 😁
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2020 10:09 (Dex.pwn).
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hazar kaže...

 

Nije da ne vjerujem u Koronu nego ne vjerujem da je opasnost takva kakvom se prikazuje.

 

Btw, za ekipu koja misli da će se cijepljenjem riješiti svi problemi i to će biti kao gumb kojeg ćemo stisnut i sve se vraća na staro. Možeš mislit, već su ljudi koji vode koronakrizu više zemalja rekli da maske, fizička distanca i mjere ostaju i nakon cijepljenja, koliko dugo, to se ne zna točno, neki zagovaraju da ostanu do dalnjeg, neki još godinama itd. Nadalje, već se govori da virus mutira i ima više sojeva, tako da, morat ćeš se cijepit često, a i onda nije sigurno da ćeš biti zaštićen.

 

A kakva je onda opasnost? Jel dovoljna opasnost to što se širi nekontrolirano već skoro godinu dana među nas 4 milijuna koji smo poprilično raštrkani (toliko stanovnika ima jedan veći grad u europi).

Opasnost je sasvim dovoljna, samo ako nije za mene i tebe opasno onda nas boli briga. Podjednako je opasno kao i da prelazimo cestu u Kairu, nećemo vjerojatno nikad probati.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Dex.pwn kaže...
Mogu,ako hoćeš. I to je relevantan podatak.
Trebao sam izdvojiti i rak pluća. Koliko bolesti dolaze s pušenjem pa se cigare i dalje mogu legalno kupiti. Nikoga nije briga jer porez kapa.
Brojke su tu. Na vama je da zaključite. Kao filmovi i knjige koje nemaju jasan završetak i poruku, već to prepuštaju gledatelju/čitatelju da donese.

Gospon s moje profilne se uplašio za izborno tijelo 😁

 

Smrtnost ništa ne znači u generalnom kontekstu. Ukupna smrtnost je 100%.

Smrtnost od udara vlaka na pješaka je lupam 99.999%, pa što.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

dakle odgovor u rangu pametnom dosta i vrijeme ce pokazat.

tenks!

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
13 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...
Hazar kaže...

 

Nije da ne vjerujem u Koronu nego ne vjerujem da je opasnost takva kakvom se prikazuje.

 

Btw, za ekipu koja misli da će se cijepljenjem riješiti svi problemi i to će biti kao gumb kojeg ćemo stisnut i sve se vraća na staro. Možeš mislit, već su ljudi koji vode koronakrizu više zemalja rekli da maske, fizička distanca i mjere ostaju i nakon cijepljenja, koliko dugo, to se ne zna točno, neki zagovaraju da ostanu do dalnjeg, neki još godinama itd. Nadalje, već se govori da virus mutira i ima više sojeva, tako da, morat ćeš se cijepit često, a i onda nije sigurno da ćeš biti zaštićen.

 

A kakva je onda opasnost? Jel dovoljna opasnost to što se širi nekontrolirano već skoro godinu dana među nas 4 milijuna koji smo poprilično raštrkani (toliko stanovnika ima jedan veći grad u europi).

Opasnost je sasvim dovoljna, samo ako nije za mene i tebe opasno onda nas boli briga. Podjednako je opasno kao i da prelazimo cestu u Kairu, nećemo vjerojatno nikad probati.

 

Prelazio sam cestu u Kairu ;) i bio u Egiptu bez da sam se cijepio protiv ičega, kao što se neću ni protiv ovog.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hazar kaže...

Nije da ne vjerujem u Koronu nego ne vjerujem da je opasnost takva kakvom se prikazuje.

 

 Što misliš pod 'kakvom se prikazuje'? Službeno objavljene brojeve ili neki svoj dojam koji si stekao prateći Jutarnji i 24 sata?

 

Jer u dosta država smrtnost je već preko 0.1% ukupne populacije, a ponegdje i 0.2%, ne oboljelih, nego svih koji tamo žive. Gripa ima smrtnost oko 0.1% oboljelih.

 

 
 Dakle opasnost je realna i ne baš zanemariva, a sad to što netko očekuje da se tijela gomilaju po cesti, a to se ne događa, ne znači da i ovo nije vrijedno naše pažnje.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
12 godina
odjavljen
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Kao što sam napisao nix assu, namjerno nisam ništa komentirao. Na vama je da protumačite brojeve i postotke na vaš način.
Nisam ništa napisao da ne bi bilo da imam alu foliju na glavi itd...
Neutralan post
13 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Visak kaže...
Hazar kaže...

Nije da ne vjerujem u Koronu nego ne vjerujem da je opasnost takva kakvom se prikazuje.

 

 Što misliš pod 'kakvom se prikazuje'? Službeno objavljene brojeve ili neki svoj dojam koji si stekao prateći Jutarnji i 24 sata?

 

Jer u dosta država smrtnost je već preko 0.1% ukupne populacije, a ponegdje i 0.2%, ne oboljelih, nego svih koji tamo žive. Gripa ima smrtnost oko 0.1% oboljelih.

 

  Dakle opasnost je realna i ne baš zanemariva, a sad to što netko očekuje da se tijela gomilaju po cesti, a to se ne događa, ne znači da i ovo nije vrijedno naše pažnje.

 

Ne bih se toliko uzdao u te statistike. Netko za tu osobu mora procijeniti da je ona umrla od korone. Čuo sam da se negdje ne vrši obdukcija da bi se saznalo od čega je osoba umrla nego se na temelju kliničke slike zaključi da će se kao razlog smrti staviti Korona. Isto tako, neki su u pojedinim državama istraživali broj smrti po svim bolestima, ne samo koroni, i zaključili da je ove godine, kakvog li čuda, manje ljudi umrlo od drugih razloga (nego inače), a stupac korona samo raste.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2020 11:16 (Hazar).
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hazar kaže...

 

Prelazio sam cestu u Kairu ;) i bio u Egiptu bez da sam se cijepio protiv ičega, kao što se neću ni protiv ovog.

 

Ok, a jesi se penjao na Mt. Everest? :-)

To je opasnije :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2020 11:36 (Bitanga).
13 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...
Hazar kaže...

 

Prelazio sam cestu u Kairu ;) i bio u Egiptu bez da sam se cijepio protiv ičega, kao što se neću ni protiv ovog.

 

Ok, a jesi se penjao na Mt. Everest? :-)

To je opasnije :-)

 Nisam, ali bih volio, iako više volim toplije krajeve. Hvala na pitanju, živio.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hazar kaže...
Ne bih se toliko uzdao u te statistike. Netko za tu osobu mora procijeniti da je ona umrla od korone. Čuo sam da se negdje ne vrši obdukcija da bi se saznalo od čega je osoba umrla nego se na temelju kliničke slike zaključi da će se kao razlog smrti staviti Korona. Isto tako, neki su u pojedinim državama istraživali broj smrti po svim bolestima, ne samo koroni, i zaključili da je ove godine, kakvog li čuda, manje ljudi umrlo od drugih razloga (nego inače), a stupac korona samo raste.

 Ček, 'čuo si' i 'neki' su istraživali? I to su informacije na kojima ti temeljiš svoj stav o smrtonosnoj bolesti? A liječnici i znanstvenici nas lažu?

Sve države na svijetu, uključujući i one u kojma političari tvrde, popoput tebe, da korona nije opasna, su se urotile da prikažu brojeve veće od realnih? To što pričaš je obična teorija urote.

 

Imaš statistiku povećane smrtnosti koja se pokalpa s korona statistikom https://euromomo.eu/graphs-and-maps/

I naravno da za vrijeme lockdowna ljudi manje umiru u prometnim nesrećama i drugim outdoor aktivnostima.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
5 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
veseli007 kaže...

Evo i švedske prije tjedan dana, kod njih nema panike. 

 

Danas nema gripe, nitko ne  umre od srcanog udara, raka, saobracajne, itd, itd. Gdje su nestali migranti !? 

 

Korona je laz, masonska laz za porobljavanje covjecanstav. Norba je to izmedju Boga i sotone, to je borba za spas nasih dusa. 

 

Ovo su zadnje godine svijeta kakvog poznajemo, kada Bog protjera sotonu sa zemlje oni koji ce biti dostojni kraljevstva Bozjeg na zemlji uci ce u njega, ostali ce biti izgubljeni za vjecnost, u paklu. 

 

Jos malo i biti ce nam sve jasno kada nastupi Veliko Upozorenje, godinu dvije,. Kad papa Benedict XVI P.P. napisti Rim onda uskoro Bog ce intervenirati sa svojim milosrdjem i pokazati nam da postoji i da je zrtvovao svoga sina Isusa Krista za nase spasenje. Moci cemo birati hocemo li Krista ili sotonu, na nama ce biti odluka. Bog je svakom dao dar slobode i o tom izboru ce svako sam odluciti bez ikakve prisili. Nazalost mnogi ce okrenuti lejd Kristu i u vjecnu vatru otici. 

 

 

Švedska video : 

 

 

Ma bravo, podijeli ti nama neki random video, koji si preuzeo s facebuka od nekog balkanca koji Švedsku nikad vidio nije. 

 

Nego, nakon što izljubiš sve oltare i svečenike i nakon što si podijelite svi međusobno koronu, te je izlječite molitvom, možeš li molim te komentirati činjenicu da je ove godine u Švedskoj najviše umrlih osoba u zadnjih 100 godina? Posljednji put kad su imali ovakvu smrtnost bila je godina famozne španjole.

 

Korona je laž i ne postoji? A da nije upravo Sotona rekao nešto u tom stilu, ha, moj veliki vjerniče? Šta ono Sotona reče o svom postojanju i uvjeravanju ljudi? 

 

Da je primjenjivat svoja vjerovanja na svoj život, to bi bilo divno. Ali bolje je bit licemjeran, to je ionako modus operandi svih religioznih fanatika.

 

I usput, laganje je grijeh. Ti se bojiš pakla, pa pripazi kakve laži iznosiš. Osma Božja zapovijed.

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2020 12:18 (Filox).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice