Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.709
|
čitano: 4.880.525
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja ne mislim da je Portal preskup. Za one koji će ga koristiti često fora ga je imati. Ali da ostavlja dojam half-assed uređaja, ostavlja.

PSN - darklydexter
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lars82 kaže...
Upravo u Sancti uzeo Portal.
Mogu potvrditi da oni kodovi od 25 e u Moj HT appu prolaze

Ja sam imao dva jer imam dvije linije i još sam koristio 15e za newsletter pretplatu. Ukupno me ispao 154,99e.

Za newsletter se možete pretplatiti na bilo koji temp email. Online napraviti narudžbu,dodati kod za newsletter, u komentar upisati kodove te odabrati preuzimanje u poslovnici. Kod njih samio pokazati te kodove i to je to

 Pokušao sam kupiti na isti način. Rezervacijom u dućanu (Sv. Nedelja), kombinacijom kodova iz newslettera i 2 koda iz Moj Telekom Aplikacije, ali u dućanu su mi rekli da to ne prolazi. Niti nakon dužeg uvjeravanja s moje strane i tvrdnje da sigurno prolazi naišao sam na zid i rekli mi da kontaktiram korisničku podršku te da mi oni u dućanu ne mogu pomoći jer se više kodova ne može kombinirati. Slao sam mail korisničkoj podršci da bi me isto popodne nazvali i rekli da sam ipak ja bio u pravu te da se ispričavaju i da dođem u roku 3 dana da podignem rezervirani Portal po cijeni od 154,99€ (15€ newsletter kod i 2x25€ kod iz aplikacije). Danas sam ga podigao, pokazao na blagajni kodove i riješeno u 2 min. Plaćanje prolazi samo gotovinom ili karticom odjednom, ne može na rate. 

Pišem to čisto zbog toga da ako netko želi kupiti na isti način da može, a koliki je maksimalni broj kodova iz aplikacije koji se može iskoristiti u istoj narudžbi ne znam, možda može više od 2. 

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
NathanDrek kaže...

Imaš ga pa znaš da je na Portalu loš ekran? Jer nije oled? Switch nije u rangu PS5 mogućnosti, zašto ga nisi usporedio sa cijenom Steam Deck oleda? PS5 u handheld verziji sa dualsense haptic kontrolerom i većim oled ekranom bi trebao koštati 320 eura? Ne kužim zašto tu cviliš, nemoj kupiti i gotovo. Ako nije za tebe onda ko da ni ne postoji. Ko za mene bakalar. Ko je kupio zna zašto je kupio, ko nije zna zašto nije.

Prvo se nauci razgovarat kao odrasla osoba a ne kao derište
doma ti mama cvili.

 

 

a sad,

proveo sam na njemu par sati
ekran bezveze, nista posebo los, niti posebno dobar. tipican LED ekran

dualsense kontrolor nije nista posebno wow da bi se naglasavalo kao nesto mega.

Switch je konzola koja je savrseno konkurentna ps5, ok nema gluposti poput 120hz i 4k (također to ni portal ne moze, dok je to bilo jedno od glavnih marketinskih najava ps5, sta je takoder razocaranje), al vrte dosta istih naslova. (stim da racunas da i ovo nije new gen).....

brojke prodaje u milijunima (do 12/2023)
Switch 131m
ps5 40m

ps4 117m 

takoder natjecu se na istom trzistu i cilj im je ista skupina korisnika. Znaci dva uredaja su usporediva.

a sad, da se vratimo
nauci sta znaci diskutirati o necem, zdravo i normalno i kako se vodi razgovor. Ta pubertetska sranja ostavi za kuci.

Ne,nisam rekao da cu kupiti niti da necu kupiti ovaj uređaj, niti sam nagovarao tebe niti ikog drugog da ga ne kupi.

Komentirali smo cijenu i tehnicke karakteristike ovog uredaja.

 

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
NathanDrek kaže...

 Cijena je realna. To je samo dodatak za PS5, da je samostalna handheld konzola koštala bi 700 eura. Ako imaš potrebu za tim vrijedit će ti zlata i isplatiti će ti se, ako nemaš normalno da ti je skupo. Ja prije ne kužim one koje radije igraju na backboneu i mobitelu ili sličnim stvarima

 

Realna cijena? Ajmo vidjeti:

 

Cijena PS4 kontrolera (2023. podatak) je cca. $18 u proizvodnji. Pošto su Dualsense i DS4 kontroleri vrlo slični u mogućnostima (minus haptic feedback), Dualsense je vjerojatno $2-3 skuplji.

 

Cijena 8" 1080 IPS LCD displaya u proizvodnji je cca. $20.

 

Dodatni troškovi slaganja $5-6.

 

Recimo da Portal košta cca. $45-50 da se proizvede i mislim da sam tu vjerojatno pretjerao.

 

Portal ostvaruje barem 3x profit po prodanoj jedinici. To što Sony sere kvake i priča da Portal nije dizajniran za profitabilnost je priča za naivne.

 

Realna tržišna cijena tako primitivnog uređaja je €100 i onda bi bio vrijedan rizika i Sony bi i dalje zarađivao. Ovako je €220 "nadam se da neće početi driftati izvan garancije i da neće lag-ati na mom wifi-u" mašina.

16 godina
offline
Sony PlayStation 5

mozda ga uzmem kada cijena padne na 100-150e. ali sumnjam jer bi mi skupljao prasinu.

meni nema smisla jer ako zelim igrat ps5, igram na vecem televizoru. a ako zelim handheld igram na decku na poslu bez ikakvog streaminga.

da je to pravi handheld kao switch/deck/ally bio ga uzeo iako bi platio puno vecu cijenu

 

ovo je za ekipu koja ne moze doc do televizije, jer djeca gledaju neki crtic ili zena dok gleda sapunicu.

i nakon par mjeseci kada se ljudi izgustaju bice ih dosta na oglasima

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...

Realna cijena? Ajmo vidjeti:

 

Cijena PS4 kontrolera (2023. podatak) je cca. $18 u proizvodnji. Pošto su Dualsense i DS4 kontroleri vrlo slični u mogućnostima (minus haptic feedback), Dualsense je vjerojatno $2-3 skuplji.

 

Cijena 8" 1080 IPS LCD displaya u proizvodnji je cca. $20.

 

Dodatni troškovi slaganja $5-6.

 

Recimo da Portal košta cca. $45-50 da se proizvede i mislim da sam tu vjerojatno pretjerao.

 

Portal ostvaruje barem 3x profit po prodanoj jedinici. To što Sony sere kvake i priča da Portal nije dizajniran za profitabilnost je priča za naivne.

 

Realna tržišna cijena tako primitivnog uređaja je €100 i onda bi bio vrijedan rizika i Sony bi i dalje zarađivao. Ovako je €220 "nadam se da neće početi driftati izvan garancije i da neće lag-ati na mom wifi-u" mašina.

 Ono što ti vidiš u dućanu nije cijena portala po kojoj se on nabavlja. Uostalom zaboravljaš trošak prijevoza, poreze i slično. Nije 220€ konačno ali i trgovci nešto trebaju zaraditi. Samo 25% plaćaš u hrvatskoj.

Nadglednik dina
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gemmy kaže...

i nakon par mjeseci kada se ljudi izgustaju bice ih dosta na oglasima

Skoro sam ga uzeo jučer ali me odvratilo to što mi wifi nije baš najbolji (probao sa remote play) i ne daju na rate ako se koriste kuponi - ali kao što kažeš, za 3 mjeseca će ih biti puno njuškalo.

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo da vas updejtam po pitanju Portala i rutera od A1... prvo sam si dao truda i poslušao kolege s foruma i pregledao postavke rutera uzduž i poprijeko, iako sam bio protiv čačkanja po postavkama jer očekujem "plug and play" uređaj, no dobro.

U tom čačkanju sam otkrio kako mi ruter ipak podržava 5ghz mrežu i Wi fi 6, ali nažalost ne podržava da stavim Qos prioritet, što mi je potvrdio danas i tehničar iz A1 koji me nazvao da riješimo problem uploada.

Uglavnom lik mi je prvo odspojio sve uređaje i nešto još napravio, te sam dobio famoznih 20mb/s uploada (svjestan sam da isti nije bitan za igranje u lokalnoj mreži),  te tvrdi da bi sada sve ok trebalo biti i kako nama potrebe za mijenjanjem rutera, dakle popljugao sam ladno tu, ali što je tu je.

Kada smo "riješili" problem rutera da se vratim na Portal, sve uređaje koje imam Tv, komp i Ps5 sam spojio na net putem kablova, a samo Portal je spojen na Wi fi 5ghz mreži i ajmo reći da radi nešto bolje, ali izgleda da sam ja imao prevelika oćekivanja od streama jer je lag naravno i dalje prisutan.

Da se razumijemo vrlo je igrivo i uređaj kao uređaj mi se sviđa, ali sam očekivao da će to sve biti nešto responzivnije, sad ne znam jel do mene i mojih očekivanja ili do jeftinog rutera.

Koliko bi uopće igralo ulogu da se kupi neki skuplji ruter ili je to jednostavno ono što Portal može ponuditi po pitanju streama?

Odlučio sam da ću si uređaj ostaviti, jer mi se isti definitivno sviđa, te će mi isti koristiti kada žena gleda TV, ali mislim da će mi na njemu biti naglasak na igre gdje nije toliko bitan brzi pokret, online igre neću ni probati.

I ne znam vi što se žalite oko ekrana što vam točno ne valja, jer meni je isti odličan, brightness mi je naštelan ispod pola i jako lijepo izgleda sve to, druga stvar je ako ste očekivali Oled, ali meni je ekran ispunio očekivanja.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.1.2024 16:40 (lobotomac90).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Spoji play i portal na hotspot na mobitelu. Ako je puno bolje, onda je do tvog routera.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Strah me to radit jer imam samo 12 gb prometa u paketu, a ne znam koliko može gutnit to.

A druga stvar mob mi podržava samo 4g mrežu, dakle onda bi se Portal spojio 2,4 ghz što pretpostavljam da nikako neće bolje biti.

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.1.2024 16:58 (lobotomac90).
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
sporttest kaže...
NathanDrek kaže...

Imaš ga pa znaš da je na Portalu loš ekran? Jer nije oled? Switch nije u rangu PS5 mogućnosti, zašto ga nisi usporedio sa cijenom Steam Deck oleda? PS5 u handheld verziji sa dualsense haptic kontrolerom i većim oled ekranom bi trebao koštati 320 eura? Ne kužim zašto tu cviliš, nemoj kupiti i gotovo. Ako nije za tebe onda ko da ni ne postoji. Ko za mene bakalar. Ko je kupio zna zašto je kupio, ko nije zna zašto nije.

Prvo se nauci razgovarat kao odrasla osoba a ne kao derište
doma ti mama cvili.

 

 

a sad,

proveo sam na njemu par sati
ekran bezveze, nista posebo los, niti posebno dobar. tipican LED ekran

dualsense kontrolor nije nista posebno wow da bi se naglasavalo kao nesto mega.

Switch je konzola koja je savrseno konkurentna ps5, ok nema gluposti poput 120hz i 4k (također to ni portal ne moze, dok je to bilo jedno od glavnih marketinskih najava ps5, sta je takoder razocaranje), al vrte dosta istih naslova. (stim da racunas da i ovo nije new gen).....

brojke prodaje u milijunima (do 12/2023)
Switch 131m
ps5 40m

ps4 117m 

takoder natjecu se na istom trzistu i cilj im je ista skupina korisnika. Znaci dva uredaja su usporediva.

a sad, da se vratimo
nauci sta znaci diskutirati o necem, zdravo i normalno i kako se vodi razgovor. Ta pubertetska sranja ostavi za kuci.

Ne,nisam rekao da cu kupiti niti da necu kupiti ovaj uređaj, niti sam nagovarao tebe niti ikog drugog da ga ne kupi.

Komentirali smo cijenu i tehnicke karakteristike ovog uredaja.

 

  dobro da si mi ti demonstrirao kako razgovara odrasla osoba

 

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...
NathanDrek kaže...

 Cijena je realna. To je samo dodatak za PS5, da je samostalna handheld konzola koštala bi 700 eura. Ako imaš potrebu za tim vrijedit će ti zlata i isplatiti će ti se, ako nemaš normalno da ti je skupo. Ja prije ne kužim one koje radije igraju na backboneu i mobitelu ili sličnim stvarima

 

Realna cijena? Ajmo vidjeti:

 

Cijena PS4 kontrolera (2023. podatak) je cca. $18 u proizvodnji. Pošto su Dualsense i DS4 kontroleri vrlo slični u mogućnostima (minus haptic feedback), Dualsense je vjerojatno $2-3 skuplji.

 

Cijena 8" 1080 IPS LCD displaya u proizvodnji je cca. $20.

 

Dodatni troškovi slaganja $5-6.

 

Recimo da Portal košta cca. $45-50 da se proizvede i mislim da sam tu vjerojatno pretjerao.

 

Portal ostvaruje barem 3x profit po prodanoj jedinici. To što Sony sere kvake i priča da Portal nije dizajniran za profitabilnost je priča za naivne.

 

Realna tržišna cijena tako primitivnog uređaja je €100 i onda bi bio vrijedan rizika i Sony bi i dalje zarađivao. Ovako je €220 "nadam se da neće početi driftati izvan garancije i da neće lag-ati na mom wifi-u" mašina.

 Portal Sonyju ne donosi nikakvu dodanu vrijednost u smislu dodatne prodaje igara, pa ga nema smisla prodavati bez da se zaradi na njemu. A ako ti misliš da je konačna cijena proizvoda samo ovo što si izbrojao neke dijelove koji ulaze u taj proizvod onda nemaš pojma o proizvodnji i plasiranju proizvoda na tržište.

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...
NathanDrek kaže...

 Cijena je realna. To je samo dodatak za PS5, da je samostalna handheld konzola koštala bi 700 eura. Ako imaš potrebu za tim vrijedit će ti zlata i isplatiti će ti se, ako nemaš normalno da ti je skupo. Ja prije ne kužim one koje radije igraju na backboneu i mobitelu ili sličnim stvarima

 

Realna cijena? Ajmo vidjeti:

 

Cijena PS4 kontrolera (2023. podatak) je cca. $18 u proizvodnji. Pošto su Dualsense i DS4 kontroleri vrlo slični u mogućnostima (minus haptic feedback), Dualsense je vjerojatno $2-3 skuplji.

 

Cijena 8" 1080 IPS LCD displaya u proizvodnji je cca. $20.

 

Dodatni troškovi slaganja $5-6.

 

Recimo da Portal košta cca. $45-50 da se proizvede i mislim da sam tu vjerojatno pretjerao.

 

Portal ostvaruje barem 3x profit po prodanoj jedinici. To što Sony sere kvake i priča da Portal nije dizajniran za profitabilnost je priča za naivne.

 

Realna tržišna cijena tako primitivnog uređaja je €100 i onda bi bio vrijedan rizika i Sony bi i dalje zarađivao. Ovako je €220 "nadam se da neće početi driftati izvan garancije i da neće lag-ati na mom wifi-u" mašina.

 

Nisi uključio troškove R&D inženjera, patenata, licenci, marketinga, isporuke, marže dobavljača, servisera, porez. A ima tu sigurno i mnoštvo raznih deklaracija i atesta za odraditi na raznim tržištima.

 

Ako jedan Samsung Watch košta po 300-400 eura, da, 220€ za Portal i nije baš neka lova.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hrpa ljudi je platilo 50$ za LoU 2 remaster iako imaju ps4 verziju pa im je Sony odlucio vratiti novac.
Ljudi jednostavno ne čitaju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Naravno da vraćaju kad nije uopće smjelo biti moguće kupiti igri po punoj cijeni, ako već imaš ps4 verziju.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Naravno da vraćaju kad nije uopće smjelo biti moguće kupiti igri po punoj cijeni, ako već imaš ps4 verziju.

 

Točno to. Morali su vratiti da ne popuše tužbu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.1.2024 21:28 (Bitanga).
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jučer sam napravio update na TV-u ( philips 706) i skonto čudnu stvar, da mogu sa daljincem od telke upravljati u meniju od PS 5. Ostao šokiran, mislim nije da mi smeta ali ono gledam koji **rac se dešava?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pa da, HDMI-CEC je to.

Isto kao kad npr. imas Firestick pa mozes na njemu upravljati daljincem od TVa a ne njegovim.
8 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

lobotomac90 I ja sam na A1 u Zagrebu. Imam 200 downlaod, upload 20. Kupio prekjučer ps portal i istao pomalo razočaran. Najviše me smeta taj input lag koji nije toliko velik, ali sigurno je tu negdje između 30-50 ms give or take te stvarno utječe na gušt igranja. Ne mogu reći da nije igrivo, ali radije ću na tvu igrat i uživati nego gutati knedlice i pokušati uživati igrajući na portalu. Čak mi se čini kao da je i framerate u banani, ali moguće da mi input lag kvari percepciju. Kvaliteta slike je čak i ok.

 

Fascinatno mi je kako mi na mobitelu preko PSPlay aplikacije radi fluidno(čak bih rekao savršeno) s dualsensom spojenim prek bluetootha i to mi je ono nešto što ne mogu prožvakati.

 

Danas idem kod dvojice frendova vidjeti kako je kod njih. Spojit ćemo se na njihove plejke i vidjeti kako radi kod njih lokalno doma , a usput ću i isprobati udaljeno spajanje na moj ps5 s njihove mreže. Možda stvaro i je do routera, ali opet ako mi radi na mobu super...

Javim povratno sutra.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

siljo90

 

Nisam pojma imao da može tako raditi, ali eto sada i to znam

 

 

 old05snake12 

 

Ajde baš me zanima kako će ti na drugom ruteru biti, meni ipak dolazi tehničar u ponedjeljak jer je opet ruter iz nepoznatog razloga počeo gubiti brzinu uploada, pa ću probati iskamčiti neki drugi ruter u nadi da će bolje raditi i Portal.

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.1.2024 13:04 (lobotomac90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja bi htio PS handheld na kojem bi mogao igrati igre s Ps racuna

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ljudi imam problema s controllerom. Ne znam jesam jedini, a sudeci po broju komentara po internetu,nisam. Znaci imam tzv stick drifting i stalno mi ide ulijevo nekontrolirano kursor, odnosno karakter iz igrice bez mog znanja. Pokusa sam sve konvencionalna rjesenja tipa ocistit stick alkoholom,restartat itd, jedino nisam rastavljao joystick jer necu time da se bavim. Kupio sam preko Ekupu i njima mejl poslao da zelim zamjenski novi. Ako to ne upali jbg, sta da radim....?

 

Totalno razocaran kvalitetom izvedbom...sad moram prestat igrat neko vrijeme jer je apsolutno neigrivo

Samo rokaj!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Uzmes racun i u sanctu, i dobijes novi u roku pol ure
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gemmy kaže...
Uzmes racun i u sanctu, i dobijes novi u roku pol ure

 Zasto Sanctu sto oni imaju s time?

 

Edit-sada vidim i u mejlu su mi odgovorili da u Sancu treba slat. Znaci ti si siguran da mogu dobit novi?

Samo rokaj!
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.1.2024 12:46 (bloodsucker).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodsucker kaže...
Gemmy kaže...
Uzmes racun i u sanctu, i dobijes novi u roku pol ure

 Zasto Sanctu sto oni imaju s time?

 

Edit-sada vidim i u mejlu su mi odgovorili da u Sancu treba slat. Znaci ti si siguran da mogu dobit novi?

 Čitaj malo, budeš vidio da to i nije toliki problem. 

XBOX: RENZOR GT 01
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Tlou 1 remaster,Tlou 2 remaster a sa druge strane ND nije napravio jedan novi naslov za Ps5 a konzola 3+ godine na trzistu....sad bi vec trebala dolazit druga "generacija" ND igara na konzolu.....

Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Bio kod frenda. Ista stvar na njegovoj lokalnoj mrezi i portalu. On ima fritzbox od HTa.

 

Danas uzimam od buraza mikrotik router koji ima 5Ghz i cat6 ethernet kabel i još s tim isprobam kod sebe. 

Jel ja portal mogu vratiti u links i uzeti novce natrag? Reklamirao bih to na način da uređaj ne funkcionira kako bi trebao funkcionirati ili nešto slično?

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ja sam probao spojiti PS5 i portal preko hotspota od ženinog moba (5g) i kao da malo bolje radi nego na kućnom ruteru, ali primjetnog laga i dalje ima.

Sutra mi dolazi tehničar iz A1 svakako pa ću vidjeti što ću s njim iskemijati, ali vjerojatno je to to.

Nadam se da će Sony kroz neki update to poboljšati malo, te da će također napraviti da se 4k, VRR, HDR i sve ostalo što mu smeta već automatski gasi kada se isti spaja na konzolu, jer me nervira svaki puta paliti i gasiti to ovisno na čemu ću se igrati, iako da budem iskren nisam ni siguran koliko gašenje toga uopće igra ulogu, ali eto gasim jer sam pročitao da igra.

Meni će Portal služiti isključivo kao alternativa dok je TV zauzet i tu će mi svakako biti od koristi, ali mislim da nije realno niti očekivati da će raditi isto kao na televizoru, jer ipak je stream u pitanju te nekog kašnjenja uvijek mora biti.

Ako si naručio preko weba imaš pravo na raskid ugovora 14 dana bez nekog konkretnog razloga.

 

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Kupio sam u dućanu, nisam siguran jel tu postoji neka opcija vraćanja...

Kužim te da, no ajde ako imaš android probaj preko PSplay aplikacije. Spoji dualsense na mob preko bluetootha pa mi reci jel razlika nebo i zemlja.

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Za kupnju u dućanu nisam siguran, ali za narudžbe preko weba za sve imaš 14 dana pravo na raskid ugovora.

Nije mi nikako opcija igrati se na mobu, a s druge strane ako vidim da radi bolje samo ću se nasekirat 

Prihvatio sam jednostavno da uređaj tako radi, neću se igrati primarno na njemu nego kada nemam drugog izbora i za to će poslužiti, online igre na tom ne planiram igrati uopće.

Sama spoznaja da mogu sve igre igrati sa PS 5 u handheldu mi je dovoljna da si opravdam kupnju, a polažem nade u Sony i neki update koji malo popravi sve.

Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice