Black Friday 2020 Covid-19 special edition zaključana tema

poruka: 876
|
čitano: 150.365
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Ja sam ga prije cirka 2 tjedna u arena parku u sd vidio za 450kn

15 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

@Wannabes

slozi si obavijesti, moras biti registriran na nabavi, odaberes cifru, ako bude niza, dobit ces mail (gore na vrhu opcija "Obavijest o cijeni"):

https://www.nabava.net/bezicni-misevi/logitech-mx-master-2s-bezicni-mis-cijena-laser-bijeli-crni-plavi-sivi-svijetlo-sivi-tamno-sivi-56244371#useralertdiv

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 0:40 (zorz112).
15 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition
AmonZero kaže...

Bok ekipa

 

Gledam da si uzmem neki M2 od nekih 500GB sad za BF i vidim da Amazon ima neke ponude.

Lexar Professional NM700 M.2 - 79 eur

SanDisk Extreme Pro - 63 eur (Favorit zasad)

Crucial P5 - 73 eur

 

Potencijalno bi si mozda uzeo i SSD od 1TB za 84 eur.

 

Dali mislite da bi se moglo nesto bolje nac od ovog u iducih tjedan dana ?

 

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
10 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Od svih tih nebi nit jedan uzeo nego Crucial MX500 za 86€ + dostava, sumnjam da ce 1TB SSDovi padat ispod te cijene, ovo je vec ionak odlicno.

9 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Čovjek traži M2, ti mu preporučit 2.5"...

4 godine
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Hacker002 kaže...

Je li ovaj AOC best value for money za produktivnost i konzumiranje sadržaja? 32", 2k, IPS matrica, 75Hz refresh rate, 1.394kn.

Ili se vrijedi protegnuti do ovog Samsunga? 27" zakrivljeni, 2k, VA matrica, 144Hz, 1.800kn.

 

Kod Sasmunga me privlači to što je 144Hz, što znači da je i fluidniji rad, i što je 27", nekako mi se 32" flat čini preveliko. Nisam siguran je li bolje to što je zakrivljen, nisam imao iskustva sa takvim ekranima. VA matrica u usporedbi s IPS-om u teoriji ima nešto lošiji prikaz boja, bar koliko ja znam, ali nije da će monitor biti korišten za video/photo edit gdje je apsolutno bitna maksimalna točnost prikaza boja, već više ovako general productivity.

 

Vrijedi li za navedeno dati 400kn više i uzeti Samsunga ili je AOC više nego dovoljan izbor?

 

 

Samsung nema Freesync, što nije optimalno ako će se koristiti za igre koje ne mogu davati konstantih 144 frameova.

10 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
sime123456 kaže...

Čovjek traži M2, ti mu preporučit 2.5"...

 Potencijalno bi uzeo i SATA SSD, pise gore 

15 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
hahhaajaads kaže...
sime123456 kaže...

Čovjek traži M2, ti mu preporučit 2.5"...

 Potencijalno bi uzeo i SATA SSD, pise gore 

Kolega sime je dobro shvatio.

Kupio bi M2 i jos uzeo vjerovatno uz njega 1TB SSD

 

Ovaj Crucial je za nijansu bolji od ovog gore Sandiska, al vidim da je nedavno na amazonu isao i za 80 eura.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 13:29 (AmonZero).
10 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
AmonZero kaže...
hahhaajaads kaže...
sime123456 kaže...

Čovjek traži M2, ti mu preporučit 2.5"...

 Potencijalno bi uzeo i SATA SSD, pise gore 

Kolega sime je dobro shvatio.

Kupio bi M2 i jos uzeo vjerovatno uz njega 1TB SSD

 Aha uz M.2 bi uzeo i Sata SSD, mislim nisi tak rekao pa...

 Za M.2 SSD imas i Samsung 970 Evo za 71€.

8 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
hahhaajaads kaže...
AmonZero kaže...
hahhaajaads kaže...
sime123456 kaže...

Čovjek traži M2, ti mu preporučit 2.5"...

 Potencijalno bi uzeo i SATA SSD, pise gore 

Kolega sime je dobro shvatio.

Kupio bi M2 i jos uzeo vjerovatno uz njega 1TB SSD

 Aha uz M.2 bi uzeo i Sata SSD, mislim nisi tak rekao pa...

 Za M.2 SSD imas i Samsung 970 Evo za 71€.

dobra je cijena i SanDisk extremu 62€

15 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Ovaj samsung kojeg je predlozio ima nesto bolje performanse.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
4 godine
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Na amazon.de apple ima dobra snizenja na Airpodse. Airpods Pro trenutno cca. 1400 kn a obične 2nd gen 900 sa poštarinom.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
9 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Znaci definitivno kupujem stolicu Secretlab titan, pitanje je samo koliki ce biti popust... Prosle godine je bia 30 eura sta je blago receno sranje, tako da se nadam boljem popustu ove godine...
I jos pikiram logitech g305 i ps+ i mozda jos koju igricu za ps5
14 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Vidim da se dosta piše o miševima pa evo info da će u Linksu bit Razer Viper, Viper mini i Logitech G502 na solidnom popustu.

 

 

Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju kikso, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
15 godina
protjeran
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

https://www.amazon.de/dp/B083TSLDF2?...osi&th=1&psc=1


€91.22 + €6.25 Delivery+dostava sa mailboxa

 

Edit:upravo završilo

Sve što imam u životu sam ukro, jedino sam vozačku kupio
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2020 16:03 (popo).
10 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Ivsa kaže...

Vidim da se dosta piše o miševima pa evo info da će u Linksu bit Razer Viper, Viper mini i Logitech G502 na solidnom popustu.

 

 

 Predobra cijena za ovog Viper Minija... njega uzimam ak bude slobodan 

12 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Ivsa kaže...

Vidim da se dosta piše o miševima pa evo info da će u Linksu bit Razer Viper, Viper mini i Logitech G502 na solidnom popustu.

 

 

 Znao je taj G502 biti za 300 kn, cini mi se na mall.hr ili ekupi. Ak se nade negdje opet po toj cijeni vjerojatno cu si uzeti jedan za backup :)

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
14 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
hahhaajaads kaže...
Ivsa kaže...

Vidim da se dosta piše o miševima pa evo info da će u Linksu bit Razer Viper, Viper mini i Logitech G502 na solidnom popustu.

 

 

 Predobra cijena za ovog Viper Minija... njega uzimam ak bude slobodan 

 

Da, odlična cijena, čak bi rekao da je i za običnog Vipera dobra cijena pa kom šta više paše, ja imam Logi G604 a ako uspijem uzeo bi Mini-a za rezervu čisto da imam potpuno drugačiji miš od ovog.

 

Minneyar kaže...
Ivsa kaže...

Vidim da se dosta piše o miševima pa evo info da će u Linksu bit Razer Viper, Viper mini i Logitech G502 na solidnom popustu.

 

 

 Znao je taj G502 biti za 300 kn, cini mi se na mall.hr ili ekupi. Ak se nade negdje opet po toj cijeni vjerojatno cu si uzeti jedan za backup :)

  

Viđao sam 330 do 350 kn ali ne vjerujem da će past na na 300, iako ko je planirao kupit miš i odgovara mu G502 i ovo je sasvim ok cijena.

Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju kikso, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
16 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
zorz112 kaže...

BF2020, sto sam pohvatao:

 

 

LOL: Crobrother
14 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Za njemacku mozete pratiti i MyDealz... Jako dobrih stvari ljudi stave... Steta da nemamo i mi nesta takvo...
VenAtoR#2231
16 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
jocommb kaže...
Za njemacku mozete pratiti i MyDealz... Jako dobrih stvari ljudi stave... Steta da nemamo i mi nesta takvo...

 + idealo.de za provjeru cijena

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2020 16:33 (Najbrži).
15 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Logitech G29 200EUR, je li to ok cijena? Taman sam mislio upiknuti volan pa mi se ovo cini ok ponuda.

12 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
emerik kaže...

Logitech G29 200EUR, je li to ok cijena? Taman sam mislio upiknuti volan pa mi se ovo cini ok ponuda.

 G29 koristi dizajn iz 2006, vrijeme ga je pregazilo i to pošteno. Ako želiš dobar volan kupi Thrustmaster T150 Pro ili T300.

16 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
TibzzX kaže...
emerik kaže...

Logitech G29 200EUR, je li to ok cijena? Taman sam mislio upiknuti volan pa mi se ovo cini ok ponuda.

 Za BF sam ga platio ~1300kn bez shiftera (mjenjača), ček baš odoh provjeriti račun.

LOL: Crobrother
15 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
TibzzX kaže...
emerik kaže...

Logitech G29 200EUR, je li to ok cijena? Taman sam mislio upiknuti volan pa mi se ovo cini ok ponuda.

 G29 koristi dizajn iz 2006, vrijeme ga je pregazilo i to pošteno. Ako želiš dobar volan kupi Thrustmaster T150 Pro ili T300.

 Pogledao sam sad te Thrustmastere, uopce mi se ne svidja dizajn...

14 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
@Najbrzi ... Da... Sori to sam zab napisat... Ima i https://geizhals.de... a idealo cak ima i nesta kao pracene cijena za BF... Nesta mi je doslo na mail al nisam cito..
VenAtoR#2231
14 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
TibzzX kaže...

 G29 koristi dizajn iz 2006, vrijeme ga je pregazilo i to pošteno. Ako želiš dobar volan kupi Thrustmaster T150 Pro ili T300.

 Stvarno previše košta G29/G920 s obzirom da su samo malo bolja verzija copy/paste G27 volana, al ovo šta kaže kolega najbrži, ako će bit za 1300Kn na BF-u, bez obzira na starost, mislim da je dobra cijena za novi zapakirani volan iz dućana...

 

EDIT:
Zaboravio sam na G25

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2020 17:04 (1BIT).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice