Oppo R819

poruka: 32
|
čitano: 7.059
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Oppo R819".
12 godina
neaktivan
offline
Oppo R819

polako kinezi dolaze i na BOL {#}

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Oppo R819

Oppo i Xiaomi FTW!

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
4 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Oppo R819

bzveze vijest, ništa posebno. imam mob sa boljim specsima i znatno jeftiniji. takodjer kinez, samo što se ne zove Oppo nego malo drukčije.

Ima i znatno jaču bateriju. Gotovo svaki kinez smartfon danas dolazi sa vanilla Android OS-em (i to u pravilu mnogo ranije od brand uređaja dolazi sa najnovijom verzijom tog OS-a) s time da neki dodaju i kerefeke koje ima i S4 (air gesturese i sl.)

Brand uređaji su odavno passe za pametne ljude. Ajde da ti uređaji imaju vrhuske kamere sa recimo aps-c senzorima pa da to opravdava razliku u cijeni, ali to nažalost nije slučaj. Gotovo u svemu su ti kinezi isti kao i top smartfoni današnjice. Nisam vjerovao dok nisam uzeo jedan u ruke, ali tako je. Uostalom, kad imaš isti hardver i isti OS, ostaje samo da se ispolira kućište, a tu su Kinezi (Oppo primjerice) otišli i dalje no većina brand plastikanera.

Samo budale plaćaju >250 dolara za smartfone (i to top klase), to odavno govorim...

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.8.2013 20:26 (smartfonija).
 
2 7 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Oppo R819
smartfonija kaže...

bzveze vijest, ništa posebno. imam mob sa boljim specsima i znatno jeftiniji. takodjer kinez, samo što se ne zove Oppo nego malo drukčije.

Ima i znatno jaču bateriju. Gotovo svaki kinez smartfon danas dolazi sa vanilla Android OS-em (i to u pravilu mnogo ranije od brand uređaja dolazi sa najnovijom verzijom tog OS-a) s time da neki dodaju i kerefeke koje ima i S4 (air gesturese i sl.)

Brand uređaji su odavno passe za pametne ljude. Ajde da ti uređaji imaju vrhuske kamere sa recimo aps-c senzorima pa da to opravdava razliku u cijeni, ali to nažalost nije slučaj. Gotovo u svemu su ti kinezi isti kao i top smartfoni današnjice. Nisam vjerovao dok nisam uzeo jedan u ruke, ali tako je. Uostalom, kad imaš isti hardver i isti OS, ostaje samo da se ispolira kućište, a tu su Kinezi (Oppo primjerice) otišli i dalje no većina brand plastikanera.

Samo budale plaćaju >250 dolara za smartfone (i to top klase), to odavno govorim...

samo me zanima kad ti rikne di češ ga popravit u RH

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
13 godina
offline
Re: Oppo R819
Čak i ako rikne,pošaljem ga nazad za 80kn i super,a opet sam ga platio 1400kn.
Ja imam iOceana X7,znači quad core uređaj sa 1080p ekranom i androidom 4.2.1 za 1400kn
robimarko@gmail.com
10 godina
neaktivan
offline
Re: Oppo R819
smartfonija kaže...

bzveze vijest, ništa posebno. imam mob sa boljim specsima i znatno jeftiniji. takodjer kinez, samo što se ne zove Oppo nego malo drukčije.

Ima i znatno jaču bateriju. Gotovo svaki kinez smartfon danas dolazi sa vanilla Android OS-em (i to u pravilu mnogo ranije od brand uređaja dolazi sa najnovijom verzijom tog OS-a) s time da neki dodaju i kerefeke koje ima i S4 (air gesturese i sl.)

Brand uređaji su odavno passe za pametne ljude. Ajde da ti uređaji imaju vrhuske kamere sa recimo aps-c senzorima pa da to opravdava razliku u cijeni, ali to nažalost nije slučaj. Gotovo u svemu su ti kinezi isti kao i top smartfoni današnjice. Nisam vjerovao dok nisam uzeo jedan u ruke, ali tako je. Uostalom, kad imaš isti hardver i isti OS, ostaje samo da se ispolira kućište, a tu su Kinezi (Oppo primjerice) otišli i dalje no većina brand plastikanera.

Samo budale plaćaju >250 dolara za smartfone (i to top klase), to odavno govorim...

 

Znaš koji je problem s tim generic kinezima? Što u njihovim tvornicama nema nikakvog departmenta za razvoj proizvoda, nikakvog tima stručnjaka i inženjera koji će reći što može i kako može. Natrpaju komponente unutra bez ikakvog planiranja i razmišljanja i onda se mobitel pregrijava, loše posložen hardver, nezgrapan dizajn, loši materijali izrade itd. Jeftini su, sve to stoji, ali ima dobar razlog zašto su jeftini. Naravno, ima i dobrih brandova kao što je dobro poznati Oppo i njihov Find 5 koji je vrhunski mobitel ali i košta. Na njemu se vidi da je uloženo truda u inženjering. Osobno sam se susreo s puno kineza koji imaju specifikacije kao flagship modeli poznatih proizvođača a jako nisku cijenu i vidi se da takav mobitel nije promišljeno napravljen, tako da pri kupnji jednog takvog mobitela definitivno ideš u investiciju s velikom dozom rizika. 

10 godina
protjeran
offline
Re: Oppo R819
filipvk1000 kaže...
smartfonija kaže...

bzveze vijest, ništa posebno. imam mob sa boljim specsima i znatno jeftiniji. takodjer kinez, samo što se ne zove Oppo nego malo drukčije.

Ima i znatno jaču bateriju. Gotovo svaki kinez smartfon danas dolazi sa vanilla Android OS-em (i to u pravilu mnogo ranije od brand uređaja dolazi sa najnovijom verzijom tog OS-a) s time da neki dodaju i kerefeke koje ima i S4 (air gesturese i sl.)

Brand uređaji su odavno passe za pametne ljude. Ajde da ti uređaji imaju vrhuske kamere sa recimo aps-c senzorima pa da to opravdava razliku u cijeni, ali to nažalost nije slučaj. Gotovo u svemu su ti kinezi isti kao i top smartfoni današnjice. Nisam vjerovao dok nisam uzeo jedan u ruke, ali tako je. Uostalom, kad imaš isti hardver i isti OS, ostaje samo da se ispolira kućište, a tu su Kinezi (Oppo primjerice) otišli i dalje no većina brand plastikanera.

Samo budale plaćaju >250 dolara za smartfone (i to top klase), to odavno govorim...

samo me zanima kad ti rikne di češ ga popravit u RH

vidi odgovor robimarka:-) inače, takvi mobovi u pravilu ne crkavaju. imam gro kineskih proizvoda i iz iskustva znam da se imalo kvalitetniji nikada ne kvare. kinezi su majstori u sklapanju smartfona, uostalom i gejfon te mnogi drugi (navodno i alcatel te prestigio) se sklapaju u kineskim tvornicama. placas samo marku, to je danas cinjenica.

robimarko kaže...
Čak i ako rikne,pošaljem ga nazad za 80kn i super,a opet sam ga platio 1400kn.
Ja imam iOceana X7,znači quad core uređaj sa 1080p ekranom i androidom 4.2.1 za 1400kn

iocean x7 je dobar, no ima i boljih za lovu. kod ioceana x7 imaš verziju sa slabijom i jačom baterijom, onaj s jačom baterijom je pravi izbor. no rekoh, iocean je bolji od ogromne većine puno skupljih brandova.

Chrisophylax kaže...
smartfonija kaže...

bzveze vijest, ništa posebno. imam mob sa boljim specsima i znatno jeftiniji. takodjer kinez, samo što se ne zove Oppo nego malo drukčije.

Ima i znatno jaču bateriju. Gotovo svaki kinez smartfon danas dolazi sa vanilla Android OS-em (i to u pravilu mnogo ranije od brand uređaja dolazi sa najnovijom verzijom tog OS-a) s time da neki dodaju i kerefeke koje ima i S4 (air gesturese i sl.)

Brand uređaji su odavno passe za pametne ljude. Ajde da ti uređaji imaju vrhuske kamere sa recimo aps-c senzorima pa da to opravdava razliku u cijeni, ali to nažalost nije slučaj. Gotovo u svemu su ti kinezi isti kao i top smartfoni današnjice. Nisam vjerovao dok nisam uzeo jedan u ruke, ali tako je. Uostalom, kad imaš isti hardver i isti OS, ostaje samo da se ispolira kućište, a tu su Kinezi (Oppo primjerice) otišli i dalje no većina brand plastikanera.

Samo budale plaćaju >250 dolara za smartfone (i to top klase), to odavno govorim...

 

Znaš koji je problem s tim generic kinezima? Što u njihovim tvornicama nema nikakvog departmenta za razvoj proizvoda, nikakvog tima stručnjaka i inženjera koji će reći što može i kako može. Natrpaju komponente unutra bez ikakvog planiranja i razmišljanja i onda se mobitel pregrijava, loše posložen hardver, nezgrapan dizajn, loši materijali izrade itd. Jeftini su, sve to stoji, ali ima dobar razlog zašto su jeftini. Naravno, ima i dobrih brandova kao što je dobro poznati Oppo i njihov Find 5 koji je vrhunski mobitel ali i košta. Na njemu se vidi da je uloženo truda u inženjering. Osobno sam se susreo s puno kineza koji imaju specifikacije kao flagship modeli poznatih proizvođača a jako nisku cijenu i vidi se da takav mobitel nije promišljeno napravljen, tako da pri kupnji jednog takvog mobitela definitivno ideš u investiciju s velikom dozom rizika. 

ne kužim zašto bi to bio "problem"? da sve to imaju što si naveo, ti bi telefoni koštali kao appleovi ili samsungovi. ja molim Boga da to nikad ne dobiju. Što se pregrijavanja tiče, to je odavno poznata boljka, pa i kod Applea i primjerice HTC One-a, te nekih Samsunga. Usput, to kod smartfona koje sam ja probao čak nije ni točno. Loše posložen hardver?{#} Što se tu ima loše posložiti, ne kužim? Hardver je posložen sasvim fino u kućište, a ako pitaš za jačinu hardvera, kinezi daju sve moguće fotke iz svih benchmarka (također i videe) gdje se lijepo vidi benchmark score koji je kod imalo skupljih modela odličan, kontra brand modela koji su smeće čak i u rangu cijena primjerice ovog iOceana X7. Loši materijali izrade? Hohohoh....jesi ikada držao u ruci kvalitetniji kineski smartfon, primjerice Oppoa Find 5? ja sam držao jeftikanera od 150 dolara i ima puno čvršće kučište od bilo kojeg telefona u tom rangu cijena.

Takvih modela s "dobrim" inženjeringom kao što ga ima Oppo Find 5 imaš masu, samo treba proguglati. Uspjeli su čak i iskopirati Samsungov S4 UI, s tom razlikom da kineski ne trza :-) Sjećam se još dobro prvog susreta s S4 u dućanu, dok mu nisu ispolirali UI, trzao je kao lud na početnom UI ekranu...za ne povjerovati...kinezi tih briga nemaju jer imaju u pravilu vanilla, i to najnoviji android OS...

12 godina
protjeran
offline
Oppo R819

Nekorisna vijest, kad za 220 eura dobijes iOcean X7 elite

 

5" full HD (1080p) IPS ekran

2 GB ram

32 GB rom+SD card

quad A7 1.5 GHz

rezervnu bateriju, 4.2 android i jos puno toga

 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Oppo R819
daniel.hajdinjak666 kaže...

Nekorisna vijest, kad za 220 eura dobijes iOcean X7 elite

 

5" full HD (1080p) IPS ekran

2 GB ram

32 GB rom+SD card

quad A7 1.5 GHz

rezervnu bateriju, 4.2 android i jos puno toga

 

 

 

Citao sam na XDA, na papiru odlican telefon, a sto ga duze koristis sve losiji se cini, a najgora stvar je sto kod vecine uredaja je flash ne sinkroniziran s kamerom xD

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
offline
Re: Oppo R819
Ja imam X7 Youth i narucio sam i X7 Plus i mogu reci da je mobitel strava za te novce,nisam primjetio da je losiji s vremenom
robimarko@gmail.com
12 godina
neaktivan
offline
Re: Oppo R819
robimarko kaže...
Ja imam X7 Youth i narucio sam i X7 Plus i mogu reci da je mobitel strava za te novce,nisam primjetio da je losiji s vremenom

 

Gdje narucujete te telefone, kako placate, i za koliko vam dodje? Jel zna netko nekakav tablet kineski da je kvalitetan i da dobro vrti android? Molio bi ako netko ima iskustva da prenese?!
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.8.2013 23:15 (miki-os).
10 godina
protjeran
offline
Re: Oppo R819
miki-os kaže...
robimarko kaže...
Ja imam X7 Youth i narucio sam i X7 Plus i mogu reci da je mobitel strava za te novce,nisam primjetio da je losiji s vremenom

 

Gdje narucujete te telefone, kako placate, i za koliko vam dodje? Jel zna netko nekakav tablet kineski da je kvalitetan i da dobro vrti android? Molio bi ako netko ima iskustva da prenese?!

PandaWill npr. Prva kupnja 5% popusta. Za tih 5% uzmi Singapore Post Service, platit ćeš ~2 dolara extra ali imaš tracking number i samim time neku garanciju da ćeš uređaj dobiti i na vrijeme. Ali ćeš i sigurno platiti 25% pdv + 20kn troškova otpakiravanja ili sl.

Ja sam tamo kupio ovu "mrcinu" (sad 70$), sa China post je putovao 5 tjedana ali bar nisam platio pdv. Plastični izvana ali isti kao "Konzum Telefunken". Idealno za čitanje novina / gledanje filmova, a deci za AngryBirds SW, Nintendo DS i sl. Baterija je koma - max 4 sata zlorabljenja.

Koji god da tablet uzmeš obavezno SuperSU (root) si ugradi i razmisli o Lucky Patcheru (bloka reklame= glađe radi i duže traje baterija).

is.gd/filipvk1000 : -Da bar NEBUDE,bilo bi super VIDIT ali imam tako jak OSJEČAJ da će ovo LIČIT strašno na Android- is.gd/VelikiBrat -Ne znam, meni ovo očajno izgleda (VIZUALNO).-
13 godina
offline
Re: Oppo R819
Uzimajte sa banggooda jer 99% ljudi ne plati pdv jer oni salju u svedsku gdje se paket prepakira i dobija njihovu adresu
I moze se nabaviti kupon za 10 dolara popusta uvijek
robimarko@gmail.com
10 godina
protjeran
offline
Re: Oppo R819
Mitch kaže...
daniel.hajdinjak666 kaže...

Nekorisna vijest, kad za 220 eura dobijes iOcean X7 elite

 

5" full HD (1080p) IPS ekran

2 GB ram

32 GB rom+SD card

quad A7 1.5 GHz

rezervnu bateriju, 4.2 android i jos puno toga

 

 

 

Citao sam na XDA, na papiru odlican telefon, a sto ga duze koristis sve losiji se cini, a najgora stvar je sto kod vecine uredaja je flash ne sinkroniziran s kamerom xD

argumentiraj, jer ti inače izjave nemaju smisla. flash nesinkroniziran s kamerom? ponovno,argumentiraj daj neke fotke s flashom kao primjer. na kraju krajeva, meni osobno kamera u smartfonu je najmanje bitna stavka iz dva razloga:

1. svi smartfoni danas imaju kamere koje puno kaskaju za boljim kompakt fotoaparatima

2. jer imam fotoaparat od tisucu eura, a objektive od jos tisucu eura i kvaliteta fotki sa smartfona me ne zadovoljava

 

robimarko kaže...

Ja imam X7 Youth i narucio sam i X7 Plus i mogu reci da je mobitel strava za te novce,nisam primjetio da je losiji s vremenom

zašto bi i bio lošiji....ne razumijem što se tu ima pokvariti. imao sam huaweijev mobitel kupljen u hr (dakle isti k...od kineza kao i svi ostali, samo što plaćaš maržu hrvatskog uvoznika) te alcatele koji su također prepakirani kinezi i nikakvih problema nisam imao, osim jasno sporosti, ali to je zato jer tada nisam znao da se može dobiti mnogo bolje za iste pare.

miki-os kaže...
robimarko kaže...
Ja imam X7 Youth i narucio sam i X7 Plus i mogu reci da je mobitel strava za te novce,nisam primjetio da je losiji s vremenom

 

Gdje narucujete te telefone, kako placate, i za koliko vam dodje? Jel zna netko nekakav tablet kineski da je kvalitetan i da dobro vrti android? Molio bi ako netko ima iskustva da prenese?!

tableta kao i smartfona imas gro danas na trzistu. kod tableta (kao i kod smartfona) pazi na to da je ekran kapacitativnog tipa, da ima dobar hardver unutra (barem dual core), dovoljno memorije (i RAM-a i prostorne), ulaze koje trebaš te nimalo manje bitno što noviju verziju android OS-a. Kasnije ćeš malo teže nadograđivati taj OS, osim ukoliko ne rootaš taj tablet. medjutua, neki kinezi u zadnje vrijeme izdaju updatee za svoje smartfone, cime zapravo postaju konkurentniji od brand name proizvodjaca.

robimarko kaže...
Uzimajte sa banggooda jer 99% ljudi ne plati pdv jer oni salju u svedsku gdje se paket prepakira i dobija njihovu adresu
I moze se nabaviti kupon za 10 dolara popusta uvijek

koristan info. na slican nacin sam ja narucivao neku foto opremu koja je stizala swiss airom iz chine ali preko svicarske. sada je to EU, pa carinici ne bi trebali to cariniti.

ima jos takvih sajtova, ja narucujem s jednog drugog.

 

kod smartfona pazite na sitnice koje su bitne kao sto su GPS, kad se vec hvatate komentiranja kineza...neki naime nemaju kvalitetan GPS chip ili im ne radi uopce. meni je GPS bitan (koristim ga i za navigaciju) pa na to uvijek pazim.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.8.2013 14:17 (smartfonija).
15 godina
offline
Oppo R819
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Oppo R819
Mitch kaže...

na drugoj slici je sve ok, prva je tamna. tesko je ulaziti u to sto je netko objavio dvije slicice, uzorak bi trebao biti puno siri za kvalitetni zakljucak.

jedno je sigurno a to je da i inace, kao i kod velike vecina smartfona, kamera u ioceanu x7 za moj pojam kvalitete slike ne valja. ako se imalo kuzis u fotografiju (ja se kuzim bez lazne skromnosti puno), znat ces zasto je to tako (velicina senzora, broj piksela na isti, kvaliteta ugradjenih leca, softverski algoritmi itd.)

na notebookcheckreview u opisrnoj recenziji su ga prilicno pohvalili za novce, s nekim primjedbama koje nisi ni zamijetio a koje su i vaznije od ove.

gps mu je recimo odlican, prema korisnicima. meni je osobno gps puno vazniji, kod kamere je dobro jedino da daje solidne slike u uvjetima dobrog svjetla, cisto za nekakav social network sharing, iako je opcenito ta social  network prica preseravanje IMHO. meni je kod fotki vazna kvaliteta.

no, ja bih ionako uzeo drugi smartfon, ne taj, iako nije niti on los odabir.

btw, taj banggood je skup, cijene su tamo u eurima kao drugdje u dolarima.

dakle, iocean x7 elite se moze nabavit i za 230ak dolara.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.8.2013 15:00 (smartfonija).
13 godina
offline
Re: Oppo R819
X7 Elite nemožeš nabaviti za 230 dolara nigdje,i banggood uopće nije skup,prebaci na dolare i vidiš sve.
To što ti gledaš neke lijeve shopove koje nebi nitko pogledao
robimarko@gmail.com
10 godina
protjeran
offline
Re: Oppo R819
robimarko kaže...
X7 Elite nemožeš nabaviti za 230 dolara nigdje,i banggood uopće nije skup,prebaci na dolare i vidiš sve.
To što ti gledaš neke lijeve shopove koje nebi nitko pogledao

kako nije skup kad je, preracunato u dolare, skuplji za 70ak dolara od drugog shopa? pa dobro jutro da sam racunao cijenu koja je preracunata.

ti shopovi koje gledam zasigurno nisu lijevi, nadaleko su poznati i narucivao sam s njih otprije.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.8.2013 15:12 (smartfonija).
13 godina
offline
Re: Oppo R819
Kažem da mi daš linkove
Ovako nevjerujem ništa
robimarko@gmail.com
10 godina
protjeran
offline
Re: Oppo R819
robimarko kaže...
Kažem da mi daš linkove
Ovako nevjerujem ništa

link ti je gore, vidi

13 godina
offline
Re: Oppo R819

Pa to je fastcardtech ili ti shop sa hrpom lažnih specifikacija i koji nije baš najdraži kupcima.
Pola puta kada je takva cijena uglavnom se radi o preorderu i naravno cijena raste

 

A sada pogledaj ovo i reci kakvu navlakušu rade,a radi se o običnom youth modelu,tek kada dolje odabereš verziju od 2GB RAMA/32GB memorije tj Elite cijena je prava tj raste za 60 dolara

 

robimarko@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.8.2013 15:17 (robimarko).
10 godina
protjeran
offline
Re: Oppo R819
robimarko kaže...
Pa to je fastcardtech ili ti shop sa hrpom lažnih specifikacija i koji nije baš najdraži kupcima.
Pola puta kada je takva cijena uglavnom se radi o preorderu i naravno cijena raste

argumenti? koji preorder, ovdje je rijec o telefonu koji je poodavno izasao, sto lupas)

zasto bi cijena rasla ako ti lijepo stoji sa strane da je proizvod na akciji? osim toga, cijena nece narasti dok ga narucis i kupis, tako da ti je opaska glupa.

 

10 godina
protjeran
offline
Re: Oppo R819
robimarko kaže...

Pa to je fastcardtech ili ti shop sa hrpom lažnih specifikacija i koji nije baš najdraži kupcima.
Pola puta kada je takva cijena uglavnom se radi o preorderu i naravno cijena raste

 

A sada pogledaj ovo i reci kakvu navlakušu rade,a radi se o običnom youth modelu,tek kada dolje odabereš verziju od 2GB RAMA/32GB memorije tj Elite cijena je prava tj raste za 60 dolara

 

nije svima bitno da imaju 32G memorije.

Oism toga, cak i kada uzmes i toliko memorije, ostaje da je tamo opet jeftiniji no kod banggooda.

pitanje je da li i dobijes tih 32g kod bangooda.

13 godina
offline
Re: Oppo R819
Hoće rasti će cijena ako je preorder jer oni skinu novce tek kada krene regularna prodaja.
OVO NIJE ELITE MODEL KADA MORAŠ PLATITI JOŠ 60 DOLARA NA TU CIJENU DA GA DOBIJEŠ(Pogledaj sliku gore)

Ti ga naruči,pa kada ti stigne Plus sa 1GB
RAMA/16GB memorije nemoj kukati
robimarko@gmail.com
10 godina
protjeran
offline
Re: Oppo R819
robimarko kaže...
Hoće rasti će cijena ako je preorder jer oni skinu novce tek kada krene regularna prodaja.
OVO NIJE ELITE MODEL KADA MORAŠ PLATITI JOŠ 60 DOLARA NA TU CIJENU DA GA DOBIJEŠ(Pogledaj sliku gore)

Ti ga naruči,pa kada ti stigne Plus sa 1GB
RAMA/16GB memorije nemoj kukati

ELITE NIJE PREORDER PROIZVOD DA BI MU CIJENA RASLA. OSIM TOGA, CIJENA NE RASTE AKO SI PROIZVOD VEC PLATIO U PREORDERU, TO SU PI*DARIJE NASTALE U TVOJOJ GLAVI.

 

LOL

 

I da, vec sam narucivao i lazes, stizalo je sa specsima koje su i napisali.

13 godina
offline
Re: Oppo R819
Pa jel ti nevidiš što ja vidim ili što,piše ti da je to cijena za verziju sa 1GB RAMA i 16GB (Inače Plus verzija) Memorije,a cijena za verziju sa 2GB RAMA i 32GB Memorije je 60 dolara viša
robimarko@gmail.com
10 godina
protjeran
offline
Re: Oppo R819
robimarko kaže...
Pa jel ti nevidiš što ja vidim ili što,piše ti da je to cijena za verziju sa 1GB RAMA i 16GB (Inače Plus verzija) Memorije,a cijena za verziju sa 2GB RAMA i 32GB Memorije je 60 dolara viša

jel ti citas sto se pise, napisao si da je elite u preorderu sto je laz. a laz je i da se cijena moze u medjuvremenu promijeniti ako si jednom platio, to je glupost. ja govorim o tome da je fct jeftiniji od banggooda, kako god uzmes.

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Oppo R819

Ako je mobitel u preorderu cijena se moze promjeniti.

Robimarko ti je dobro rekao, izbjegavaj fastcardtech, jel je hrpa ljudi imala problema s njima, od laznih specifikacija telefona, pa do narudzbi koje su otkazivanje posto su razvlacili vrijeme slanja. 

 

Uglavom izbjegavati fastcardtech...

 

i da isto kako ti kaze kolega:

 

Young: 1GB/4GB - 211$ - 10$ popusta

Young Turbo 1GB/4GB (samo clockan procesor) - 216$ - 10$ popusta

Plus:  1GB/16GB - 238$ - 10$ popusta

Elite: 2GB/32GB - 300$ - 10$ popusta

 

Ovo je provjereno najjeftinije, posto u vecini slucajeva s banggooda stize doma bez da se mora placati PDV, jer se prepakirava u Svedskoj.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.8.2013 15:57 (Gjur0).
10 godina
protjeran
offline
Re: Oppo R819
Gjur0 kaže...

Ako je mobitel u preorderu cijena se moze promjeniti.

Robimarko ti je dobro rekao, izbjegavaj fastcardtech, jel je hrpa ljudi imala problema s njima, od laznih specifikacija telefona, pa do narudzbi koje su otkazivanje posto su razvlacili vrijeme slanja. 

 

Uglavom izbjegavati fastcardtech...

 

i da isto kako ti kaze kolega:

 

Young: 1GB/4GB - 211$ - 10$ popusta

Young Turbo 1GB/4GB (samo clockan procesor) - 216$ - 10$ popusta

Plus:  1GB/16GB - 238$ - 10$ popusta

Elite: 2GB/32GB - 300$ - 10$ popusta

 

Ovo je provjereno najjeftinije, posto u vecini slucajeva s banggooda stize doma bez da se mora placati PDV, jer se prepakirava u Svedskoj.

pricate gluposti jer cak i da je ovaj proizvod na preorderu (a nije), preorder cijene su u pravilu uvijek vise no one tjednima (ili koji mjesec poslije, neki puta cak i dan). to su tek prave navlakuse. ako se nekome ne zuri, uvijek je bolje pricekati par mjeseci ili cak i vise pa ubosti neki proizvod. ja sam tako fotoaparat platio znatno manje no sto je kostao na pocetku, pa i u tom  preorderu. i zao mi je da nisam i jos cekao (ok nisam ni mogao, trebao mi je za posao). isto vrijedi i za telefone, no ovi kinezi su jeftini cak i tik nakon izlaska i njima cijene vrlo malo padaju kasnije.

fct ima kao i svi ostali vecinom tocne specse, koji puta se za*ebu u kolicini silnih informacija. za razliku od ovih koje spominjete imaju i odlicne videe te screenshoteve proizvoda a i odgovaraju na sva pitanja koja im se postave.

elite bi kod ftc bio jeftiniji no u banggooda, no s ovim popustom ako ga zaista i daju cijene su im (oba s 32G memorije) al pari. jedina prednost bi mogla biti ovo da se prepakirava u svedskoj, no to treba provjeriti. fct ima i puno veci izbor smartfona od banggooda.

poanta nije da se prepiremo oko cijena ducana, vec to da su ti telefoni puno bolji od slicnih brand uredjaja, odnosno da daju mnogo vise za dolar.

 

btw, kod carinjenja bi se trebalo gledati porijeklo robe ali mislim da se time nasi carinici nece baviti, kada je rijec o paketima koji stizu iz EU. zato narucivanje toga iz neke drzave EU postaje zanimljivo. zna li netko stranicu slicnu nabava.net za susjedne drzave ili bilo koje druge iz EU?

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.8.2013 16:55 (smartfonija).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Oppo R819
smartfonija kaže...

pricate gluposti jer cak i da je ovaj proizvod na preorderu (a nije), preorder cijene su u pravilu uvijek vise no one tjednima (ili koji mjesec poslije, neki puta cak i dan). to su tek prave navlakuse. ako se nekome ne zuri, uvijek je bolje pricekati par mjeseci ili cak i vise pa ubosti neki proizvod. ja sam tako fotoaparat platio znatno manje no sto je kostao na pocetku, pa i u tom  preorderu. i zao mi je da nisam i jos cekao (ok nisam ni mogao, trebao mi je za posao). isto vrijedi i za telefone, no ovi kinezi su jeftini cak i tik nakon izlaska i njima cijene vrlo malo padaju kasnije.

fct ima kao i svi ostali vecinom tocne specse, koji puta se za*ebu u kolicini silnih informacija. za razliku od ovih koje spominjete imaju i odlicne videe te screenshoteve proizvoda a i odgovaraju na sva pitanja koja im se postave.

elite bi kod ftc bio jeftiniji no u banggooda, no s ovim popustom ako ga zaista i daju cijene su im (oba s 32G memorije) al pari. jedina prednost bi mogla biti ovo da se prepakirava u svedskoj, no to treba provjeriti. fct ima i puno veci izbor smartfona od banggooda.

poanta nije da se prepiremo oko cijena ducana, vec to da su ti telefoni puno bolji od slicnih brand uredjaja, odnosno da daju mnogo vise za dolar.

 

btw, kod carinjenja bi se trebalo gledati porijeklo robe ali mislim da se time nasi carinici nece baviti, kada je rijec o paketima koji stizu iz EU. zato narucivanje toga iz neke drzave EU postaje zanimljivo. zna li netko stranicu slicnu nabava.net za susjedne drzave ili bilo koje druge iz EU?

Da pricam gluposti, posto sam narucivao sa Banggooda pa znam kako stvari idu {#}  

 

Opet pricas bezveze, sto treba provjeravati, pa hrpa ljudi s jednog drugog foruma narucuje preko Banggoda i vecinom prolazi bez PDV-a tako da se nema sto provjeravati!

 

FCT je losa stranica daj utuvi si u glavu to i nemoj ljudima savjetovati kad ne znas o cemu pricas.. Stranica je losa, navode se stvari kojih nema u pakiranjima, kupis nesto i napisu tu staje unutra i kasnije promjene da toga nema.. Nije se jednom desilo! 

 

Ima stranica iz EU da bi izbjegao PDV, ali su ti cijene iste, pa i vise, cak i ako platis PDV, od ovih sto stizu iz Kine. 

 

Evo primjer ZOPO stranice

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice