Koji antivirus - comodo, avasta ili avire?

poruka: 26
|
čitano: 16.068
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Koji antivirus

imam dvojbu između ova tri antivirusa comodo,avasta i avire koji je bolji da stavim,

imam sad nod(original)al nekako mi kasni sa updatima i nesto mi je mučehan. Ili imate prijedlog jos koji antivirus

zasto prst dole !!!! stavi barem hvala ako sam ti pomogao,,
13 godina
neaktivan
offline
Koji antivirus

Ja imam avast..i redovno se updejta...i super mi je...to je moja preporuka...;))

14 godina
neaktivan
offline
RE: Koji antivirus
tpg kaže...

imam dvojbu između ova tri antivirusa comodo,avasta i avire koji je bolji da stavim,

imam sad nod(original)al nekako mi kasni sa updatima i nesto mi je mučehan. Ili imate prijedlog jos koji antivirus

Svejedno ako uz nekog od njih koristiš još neki oblik zaštite (HIPS, BB, sandbox).

You talkin' to me? You talkin' to me? You talkin' to me? Then who the hell else are you talkin' to? You talkin' to me? Well, I'm the only one here. Who do the f--k do you think you're talking to?
14 godina
offline
Koji antivirus

Avast {#}

My Only Fear of Death Is Coming Back Reincarnated.
14 godina
offline
RE: Koji antivirus

Slažem se s kolegom,svejedno koji ako koristiš višeslojnu zaštitu.

Ja preporučujem Aviru i ClamAV uz skeniranje MBAM-om 1 tjedno.

Piracy lives forever!!!
13 godina
neaktivan
offline
Koji antivirus

A gle..svaki antivirusni program ima svoje prednosti i nedostatke...tako da koji god uzmeš nećeš pogrješit..a moja preporuka ti je avast...a ti kako hoćeš...;)

13 godina
offline
Koji antivirus

Ja bih ti preporučio nod3ima brzu detekciju virusa

13 godina
neaktivan
offline
RE: Koji antivirus
Marko :D kaže...

Ja bih ti preporučio nod3ima brzu detekciju virusa

Imao sam nod...i detektira viruse i to sve...ali nekako mi nije legao..neznam zašto..:/

14 godina
neaktivan
offline
RE: Koji antivirus
Marko :D kaže...

Ja bih ti preporučio nod3ima brzu detekciju virusa

Čovjek je napisao oko kojih AV se "troumi" i da neće NOD32, a onda mu ti preporučiš NOD32.....{#}

You talkin' to me? You talkin' to me? You talkin' to me? Then who the hell else are you talkin' to? You talkin' to me? Well, I'm the only one here. Who do the f--k do you think you're talking to?
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.12.2010 13:14 (siketa).
15 godina
offline
Koji antivirus

Comodo AV samostalno - nikako, CIS - to je već kako spada, a ako želiš još bolje onda Avira i Comodo firewall

da Bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
14 godina
neaktivan
offline
Koji antivirus

Stavi aviru ili avast free i miran si..{#}

14 godina
neaktivan
offline
RE: Koji antivirus

http://www.comodo.com/home/download/download.php?prod=cis

 

I nemas brige o nicemu, koristim comodo programe vec 6 mjeseci svakodnevno, i jednom tjedno skeniram radi provjere s drugim alatima, koji budu kao rescue cd, avira, kaspersky,... i nikada niti jedan drugi nije nasao nista da je  Comodo propustio, nije tezak za resurse, a kvalitetan je....

 

moja preporuka

14 godina
neaktivan
offline
RE: Koji antivirus

Nije mi jasno zbog cega odrdeni gledaju na CIS kao na sotonu, samo zato sto je free i mocan, a u paid verziji jos i mocniji? Doba kada je F-secure, symantec i slicni vladali proslo je, pregazilo ih vrijeme... a CIS je odlican... Svaki tjedan se u to uvjerim iznova

14 godina
odjavljen
offline
Koji antivirus

@autor teme

Ako ćeš koristiti AV samostalno na kompu bez dodatnih slojeva zaštite (FW/HIPS/BB/Sandbox) najbolje ti je uzeti onaj s najboljom detekcijom i/ili opremljenosti.

Detekciju ovdje pogledati, a po opremljenosti je Avast! od free antivirusa najbolji.

@ostali

Bolje nemojte preporucavati Comodo ako onaj tko je pitao za savjet nije izrazio želju za kompleksnijom zaštitom.

Ovo samo dovodi do prepucavanja.

 

...
16 godina
offline
RE: Koji antivirus
mind_challenge kaže...

Comodo AV samostalno - nikako, CIS - to je već kako spada, a ako želiš još bolje onda Avira i Comodo firewall

A kaj ak covjek nikad prije nije koristil Firewall poseban, to je vrlo bitno jer u tom slucaju s Comodo Firewall nema kaj trazit prekompliciran je s onim svojim silnim forama.{#} Comodo nije za takvog i obicnog korisnika uopce to nije program za svakog, to treba rec za takve korisnike a bogme i ostali bez frke tj svako moze koristit Pc Tools Firewall 7 bez ikakvih problema uz recimo Aviru i to je to.{#}{#}

 

http://www.bug.hr/forum/topic/sigurnosni-softver/ultimativna-antivirus-tema-po/12723.aspx?page=235&jumpto=1519537&sort=asc&view=flat

15 godina
offline
RE: Koji antivirus
rambox kaže...
mind_challenge kaže...

Comodo AV samostalno - nikako, CIS - to je već kako spada, a ako želiš još bolje onda Avira i Comodo firewall

A kaj ak covjek nikad prije nije koristil Firewall poseban, to je vrlo bitno jer u tom slucaju s Comodo Firewall nema kaj trazit prekompliciran je s onim svojim silnim forama.{#} Comodo nije za takvog i obicnog korisnika uopce to nije program za svakog, to treba rec za takve korisnike a bogme i ostali bez frke tj svako moze koristit Pc Tools Firewall 7 bez ikakvih problema uz recimo Aviru i to je to.{#}{#}

 

http://www.bug.hr/forum/topic/sigurnosni-softver/ultimativna-antivirus-tema-po/12723.aspx?page=235&jumpto=1519537&sort=asc&view=flat

e tako je, ako je n00b (NHF), onda nikako ništa od Comodo-a, onda staviš Aviru koja šuti i radi

da Bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
14 godina
protjeran
offline
Koji antivirus

Imam ja dva riješenja.

 

Prvo je to da ti uopće ne treba Free AV ( o paid programima niti ne razmišljaj jer su oni samo maminovac, a ništ koristi, koji samo luzeri koriste ). Zato lijepo, a danas je to "in" na komp instaliraj samo neki free firewall sa HIPS modulom recimo tipa Online Armor Firewall Free ( nikako Premium verziju jer je to paid koji ne vrijedi ni suhe šljive ). Uz to staviš još WinPatrol ( jer si bez njega ko bez gaća ) koji je usput rečeno jako koristan uz OA Firewall , ali je bitno to da malo "troši" resurse. Uz to moraš samo malo pripaziti da ti se kompu ne prišulja neka gamad iza leđa.

 

Drugo rješenje ako želiš malo kompleksniju zaštitu, proizvod koji u sebi sadrži sve u jednom tipa Internet Security. E, tu nemaš što puno razmišljati. Jedostavno instaliraš fantaziju od free programa pod imenom Comodo Internet Security skraćeno CIS. To je danas vrhunac zaštite od raznih malwarea, to je program koji će se u budućnosti još razvijati do nama neslućenih razmjera, a njegovo ime i njegovi programeri će pokoriti cijelu kuglu zemaljsku pa i šire. O ostalim paid Internet Security programima i proizvođačima kao što su: Norton IS, Kaspersky IS, Online Armor ++, G-Data IS, TrustPort IS, BitDefender IS, F-Secure itd. opet nemoj ni pomišljati jer su preskupi, luzerski su i nisu ni do koljena već spomenutom CIS-u.

 

I to je to 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.12.2010 15:47 (BlackFoot).
14 godina
odjavljen
offline
RE: Koji antivirus
BlackFoot kaže...

Imam ja dva riješenja.

 

Prvo je to da ti uopće ne treba Free AV ( o paid programima niti ne razmišljaj jer su oni samo maminovac, a ništ koristi, koji samo luzeri koriste ). Zato lijepo, a danas je to "in" na komp instaliraj samo neki free firewall sa HIPS modulom recimo tipa Online Armor Firewall Free ( nikako Premium verziju jer je to paid koji ne vrijedi ni suhe šljive ). Uz to staviš još WinPatrol ( jer si bez njega ko bez gaća ) koji je usput rečeno jako koristan uz OA Firewall , ali je bitno to da malo "troši" resurse. Uz to moraš samo malo pripaziti da ti se kompu ne prišulja neka gamad iza leđa.

 

Drugo rješenje ako želiš malo kompleksniju zaštitu, proizvod koji u sebi sadrži sve u jednom tipa Internet Security. E, tu nemaš što puno razmišljati. Jedostavno instaliraš fantaziju od free programa pod imenom Comodo Internet Security skraćeno CIS. To je danas vrhunac zaštite od raznih malwarea, to je program koji će se u budućnosti još razvijati do nama neslućenih razmjera, a njegovo ime i njegovi programeri će pokoriti cijelu kuglu zemaljsku pa i šire. O ostalim paid Internet Security programima i proizvođačima kao što su: Norton IS, Kaspersky IS, Online Armor ++, G-Data IS, TrustPort IS, BitDefender IS, F-Secure itd. opet nemoj ni pomišljati jer su preskupi, luzerski su i nisu ni do koljena već spomenutom CIS-u.

 

I to je to 

 

Da se netko ne bi zbunio, to je (nadam se) bio sarkazam :)

Zna se da su paid programi idealni za korisnike koji ne žele previše informacija i zamaranja.

Zna se i za koga su HIPS i FW rješenja-za korisnike koji žele dobiti maksimalnu zaštitu i usput nešto naučiti i malo se zamarati.

btw. o Online Armor-u se u zadnje vrijeme više priča, zašto njega nitko ne kritizira?

...
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.12.2010 15:55 (kingmedo).
14 godina
neaktivan
offline
Koji antivirus

citam vase komentare i prepucavanja ovaj ovo ovaj ovo tamo vamo pola vas je za cis pola vas je za avast,i zaboravio sam reci da jos uz to imam anti malware,i molim sta je sad bolje cis ili avast nekako mi je cis dosadan sa svojim dopustanjem on znate,avast jos nisam koristio a aviru sam koristio nekako mi je spora!

zasto prst dole !!!! stavi barem hvala ako sam ti pomogao,,
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koji antivirus
tpg kaže...

citam vase komentare i prepucavanja ovaj ovo ovaj ovo tamo vamo pola vas je za cis pola vas je za avast,i zaboravio sam reci da jos uz to imam anti malware,i molim sta je sad bolje cis ili avast nekako mi je cis dosadan sa svojim dopustanjem on znate,avast jos nisam koristio a aviru sam koristio nekako mi je spora!

Ako ti je CIS dosadan avira ti ne pase, onda stavi avast koristio sam ga prije avire i radio je svoj poso kako treba nije bilo problema niti virusa..{#}

14 godina
neaktivan
offline
RE: Koji antivirus
mario1990 kaže...
tpg kaže...

citam vase komentare i prepucavanja ovaj ovo ovaj ovo tamo vamo pola vas je za cis pola vas je za avast,i zaboravio sam reci da jos uz to imam anti malware,i molim sta je sad bolje cis ili avast nekako mi je cis dosadan sa svojim dopustanjem on znate,avast jos nisam koristio a aviru sam koristio nekako mi je spora!

Ako ti je CIS dosadan avira ti ne pase, onda stavi avast koristio sam ga prije avire i radio je svoj poso kako treba nije bilo problema niti virusa..{#}

hej ako je CIS bolji moracu se onda navici,znas avast mi se cini ok

zasto prst dole !!!! stavi barem hvala ako sam ti pomogao,,
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koji antivirus
tpg kaže...
mario1990 kaže...
tpg kaže...

citam vase komentare i prepucavanja ovaj ovo ovaj ovo tamo vamo pola vas je za cis pola vas je za avast,i zaboravio sam reci da jos uz to imam anti malware,i molim sta je sad bolje cis ili avast nekako mi je cis dosadan sa svojim dopustanjem on znate,avast jos nisam koristio a aviru sam koristio nekako mi je spora!

Ako ti je CIS dosadan avira ti ne pase, onda stavi avast koristio sam ga prije avire i radio je svoj poso kako treba nije bilo problema niti virusa..{#}

hej ako je CIS bolji moracu se onda navici,znas avast mi se cini ok

CIS radi svoj poso dobro, samo sto je ponekad malo uporan i dosadan, pa ako ti se da zamarati s time onda ga instaliraj i uci.

ako se ne zelis zamarati stavi avast/aviru..

p.s kako mislis da ti je avira bila spora?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Koji antivirus
mario1990 kaže...
tpg kaže...
mario1990 kaže...
tpg kaže...

citam vase komentare i prepucavanja ovaj ovo ovaj ovo tamo vamo pola vas je za cis pola vas je za avast,i zaboravio sam reci da jos uz to imam anti malware,i molim sta je sad bolje cis ili avast nekako mi je cis dosadan sa svojim dopustanjem on znate,avast jos nisam koristio a aviru sam koristio nekako mi je spora!

Ako ti je CIS dosadan avira ti ne pase, onda stavi avast koristio sam ga prije avire i radio je svoj poso kako treba nije bilo problema niti virusa..{#}

hej ako je CIS bolji moracu se onda navici,znas avast mi se cini ok

CIS radi svoj poso dobro, samo sto je ponekad malo uporan i dosadan, pa ako ti se da zamarati s time onda ga instaliraj i uci.

ako se ne zelis zamarati stavi avast/aviru..

p.s kako mislis da ti je avira bila spora?

pa sta ja znam nekako mi je hinjava kad pretraziva i kad se otvara

zasto prst dole !!!! stavi barem hvala ako sam ti pomogao,,
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koji antivirus

CIS radi svoj poso dobro, samo sto je ponekad malo uporan i dosadan, pa ako ti se da zamarati s time onda ga instaliraj i uci.

ako se ne zelis zamarati stavi avast/aviru..

p.s kako mislis da ti je avira bila spora?

pa sta ja znam nekako mi je hinjava kad pretraziva i kad se otvara

Cudno kod mene radi dosta brzo..{#}

 

14 godina
offline
RE: Koji antivirus
BlackFoot kaže...

Imam ja dva riješenja.

 

Prvo je to da ti uopće ne treba Free AV ( o paid programima niti ne razmišljaj jer su oni samo maminovac, a ništ koristi, koji samo luzeri koriste ). Zato lijepo, a danas je to "in" na komp instaliraj samo neki free firewall sa HIPS modulom recimo tipa Online Armor Firewall Free ( nikako Premium verziju jer je to paid koji ne vrijedi ni suhe šljive ). Uz to staviš još WinPatrol ( jer si bez njega ko bez gaća ) koji je usput rečeno jako koristan uz OA Firewall , ali je bitno to da malo "troši" resurse. Uz to moraš samo malo pripaziti da ti se kompu ne prišulja neka gamad iza leđa.

 

Drugo rješenje ako želiš malo kompleksniju zaštitu, proizvod koji u sebi sadrži sve u jednom tipa Internet Security. E, tu nemaš što puno razmišljati. Jedostavno instaliraš fantaziju od free programa pod imenom Comodo Internet Security skraćeno CIS. To je danas vrhunac zaštite od raznih malwarea, to je program koji će se u budućnosti još razvijati do nama neslućenih razmjera, a njegovo ime i njegovi programeri će pokoriti cijelu kuglu zemaljsku pa i šire. O ostalim paid Internet Security programima i proizvođačima kao što su: Norton IS, Kaspersky IS, Online Armor ++, G-Data IS, TrustPort IS, BitDefender IS, F-Secure itd. opet nemoj ni pomišljati jer su preskupi, luzerski su i nisu ni do koljena već spomenutom CIS-u.

 

I to je to 

 

Care skidam kapu!!!!!!!!!!!{#}

[img]http://i19.tinypic.com/5yb9xrm.png[/img]
15 godina
neaktivan
offline
Koji antivirus - comodo, avasta ili avire?

avast will do fine

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice