Ne kupujem s Temua, Sheina, Ali Express-a itd.
Ne instaliram njihove app-ove na telefon. Kao sto ni ne instaliram ni FB i sl spyware.
Ako me i kosta par Kn vise, nije problem.
Necu prestati kupovati, niti cu kupovati manje, nastavit cu kupovati kao do sada, ali s minimalno invazivnih platformi gdje su uslovi kupovine vrlo jasni, postoji opcija reklamacije i refunda novca.


. Kad se nešto kupuje više od Europskog, odmah je nepoštena praksa, isto kao i s električnim autima. Mi Hrvati dijelimo šakom i kapom poticaje za poljoprivredu, je li to onda nepoštena praksa? Hoćete i nama udariti carinu? Oni bi kapitalizam samo kad njima odgovara, a kad im ne odgovara onda se ponašaju gore nego Tito 45-e.
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu ASICS
