Ovo može biti dobro jedino ako je monitor u razini očiju (što je rijetko kad ili nikad). Možda zaposliti AI umjesto genijalca za dizajn i ergonomiju.
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
Ovo može biti dobro jedino ako je monitor u razini očiju (što je rijetko kad ili nikad). Možda zaposliti AI umjesto genijalca za dizajn i ergonomiju.