E sad nastupaju genijalci s inteligentnim komentarima koji će omalovažavati i pljuvati po ovome. 
E sad nastupaju genijalci s inteligentnim komentarima koji će omalovažavati i pljuvati po ovome. 
Po čemu bi pljuvali?
Gledao sam dokumentarac o tome, i Rubio (!) ti objasnjava kako su u to vrijeme u tim programima (znači ništa precizno ali opet priznaje da je programa bilo) bile uključene i privatne tvrtke (!), koje su bile ključni dio programa. I s godinama, kako se mjenjaju ovi glavni, kad dođe drugi ne zna ništa šta je ovaj prije radia, sa kojim privatnim fimama je surađiva, ne zna niti za program, koji je bio, jer je taj program možda tada suspendiran, a sa druge strane je isto sa privatnim tvrtkama - tako da nemaš koga pitat. I Rubio kaže (!) da je najvjerojatnije, neki komad tehnologije nepoznatog podrijetla, ostao u tim privatnim firmama, koje su sustav za sebe (parodija na tu temu je recimo serija Serverance...), i to US vlada ne moze tako reći ništa, jer ni ovi odgovorni za odnose neke sa javnošću ili na upravljačkim pozicijama ne znaju ništa - a ti pitaš vladu. A u javnost se pojavia biviši pripadnih tih programa i kaže šta je tu vidio (a ne smije reć direktno, samo ih pritišće javnošću da priznaju postojanje programa, to je to, zna da mu je to limit, dao je otkaz samo da može to reć - ništa više - ali to.). Ali je rekao, šta sam vidio... :)
...navodno je vidio letjelicu nepoznatog podrijetla a rosewelt (Roswell:) se stvarno dogodio, imali su letjelicu, 2 leša i jednog živog navodno. Ali to više nećeš saznat nikad... mogu objavljivat sta oce.
toliko svega a niti jedna fotografija koja ono stvarno staviti točkuna i...a tek o nekakvim materijalnim dokazima...sve u svemu UFO religija...a kao i svaka religija...vjera bez dokaza
toliko svega a niti jedna fotografija koja ono stvarno staviti točkuna i...a tek o nekakvim materijalnim dokazima...sve u svemu UFO religija...a kao i svaka religija...vjera bez dokaza
Da je fotografija koja stavlja točku na i onda to ne bi bili ne riješeni slučajevi, zar ne?
2001-e negdje oko 22:30 mi je iznad glave na nekih 100m preletio ogromni trokutasti NLO crne boje s nekom kamuflazom slicnoj onoj kao sto oblak bude po noci, na svakom kutu je imao bjelkasto svjetlo. Necujno se kretao brzinom od nekih 15-20kmh jer sam mogao trcati za njim nekih 200 metara. Nikada necu zaboraviti taj dogadjaj, steta sto nisam imao svoj Nikon sa sobom.
2001-e negdje oko 22:30 mi je iznad glave na nekih 100m preletio ogromni trokutasti NLO crne boje s nekom kamuflazom slicnoj onoj kao sto oblak bude po noci, na svakom kutu je imao bjelkasto svjetlo. Necujno se kretao brzinom od nekih 15-20kmh jer sam mogao trcati za njim nekih 200 metara. Nikada necu zaboraviti taj dogadjaj, steta sto nisam imao svoj Nikon sa sobom.
A da nije bila migrena?
Moj djed je vidio tako neku čudnu letjelicu, blicala je u raznim bojama i puštala nekih pet jednoličnih tonova, ništa slično poznatim letjelicama. Bilo je još ljudi, svi su isto vidjeli ali nitko nije ništa govorio, kao da su bili u nekom strahu. Onda je počeo galamiti "ljudi, svemirci, vanzemaljski oblik života"! Ljudi su ga ignorirali, okretali glavu na drugu stranu. Počeo ih je vući za rukav, " ljudii, ljudii, ovo nije sa Zemlje, ovo nije vojno, nema šanse"! Ovi oko njega kao hipnotizirani, nitko ništa, počeo ih je šamarati i onda im je dopizdilo, pozvali su osoblje, ovi došli i izbacili ga iz kina na pola "Bliskih susreta treće vrste".
2001-e negdje oko 22:30 mi je iznad glave na nekih 100m preletio ogromni trokutasti NLO crne boje s nekom kamuflazom slicnoj onoj kao sto oblak bude po noci, na svakom kutu je imao bjelkasto svjetlo. Necujno se kretao brzinom od nekih 15-20kmh jer sam mogao trcati za njim nekih 200 metara. Nikada necu zaboraviti taj dogadjaj, steta sto nisam imao svoj Nikon sa sobom.
Istu stvar sam i ja vidio (jedan od nekoliko slučajeva koje sam vidio) krajem 90-ih iznad Zagreba. Isto po noći. Veliki crni trokut sa svjetlima.
2001-e negdje oko 22:30 mi je iznad glave na nekih 100m preletio ogromni trokutasti NLO crne boje s nekom kamuflazom slicnoj onoj kao sto oblak bude po noci, na svakom kutu je imao bjelkasto svjetlo. Necujno se kretao brzinom od nekih 15-20kmh jer sam mogao trcati za njim nekih 200 metara. Nikada necu zaboraviti taj dogadjaj, steta sto nisam imao svoj Nikon sa sobom.
A da nije bila migrena?
Onda je migrenu imalo jos dvoje ljudi koji su tada bili sa mnom.
Što držim u lijevoj ruci? Što Epstein files gdje se spominjem cca 20000? Možda… Ali pustite lijevu ruku, pogledajte desnu ruku! Što je to tamo? Raja u glas zajedno: UFO UFO UFO!
Class dismissed.
Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf.
-- Sam Ewing
Jedan kolega napisao nema fotografija , nema tijela od vanzemaljaca ... možda je zato Epstein imao šest buradi solne kiseline da dekompostira male zelene ... ili u njegovom slučaju male crne , bijele ili mulate.
Mišljenja sam da je nemoguće tako nešto zataškati , to su gluposti. Eto svemirci prešli miljon svj. godina da bi se igrali skrivača i vršili analne pokuse na otetim zemljanima, a najjače od svega je što se skrivaju a blicaju ljudima ili pale duga svjetla koja nam smetaju.
Te godine pedesete , šezdesete pa i sedamdesete su bile ludo nadmetanje, pogotovo u oružju između Amera i Sovjeta, kao i plasiranja kontra obavještajnih laži, ludih vojnih planova kao što su Ameri imali plan ukoliko Sovjeti naprave svemirsku postaju na mjesecu da razore mjesec...
Kako je zaključio Stephen Hawkins sudeći po tome kako su prošli Indijanci tako ćemo isto i mi proći ako ikada sretnemo svemirce.
Isto tako kao dvanaestogodišnjak po noći sam vidio sivi nečujni NLO iznad glave pod svjetlom ulične rasvjete i usro se živ, tek u zrelijoj dobi sam shvatio da je to bila obična velika siva sova (sove bezšumno lete nisko i ne mašu krilima pri takvom letu da ih plijen ne čuje). A kako je bio osvijetljen samo okrugao donji dio sove , izgledala je kao sivi izduženi tanjur.
Hoću reći da za sve što nam je strano naš mozak fantazira te je to ili božji plamteći grm ili vražja djela ... do jučer pretežno NLO a danas je hologram UI.
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu ASICS
Tko zna, TACO nam je obećao skinuti vojnu tajnu sa slučaja Kenedy no tko zna, možda saznamo od ruske strane. Ali TACO je isto obećao i objavu Epstein slučaja pa ga pokrio napadom na Venezuelu i Iran.
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu ASICS
NLO-i su prirodni fenomeni i optičke varke koje znanstvenici nisu još uspjeli objasniti
Nema tu svemiraca
živim u nadi da me otmu mali zeleni i guraju prste u guzicu...ali oni uporno otimaju samo američane i guraju u njihove guzuce...po čemu su njihove posebne a naše nisu...a i ti mali zeleni ča kaže kolega...putuju milijune kilometara da bi zasrali prste...i sad se idemo rukovati
Najbolje su mi objave "nisam imao svoj fotoaparat", "taman sam ostavio kod kuće kameru".
To su bila opravdanja do 2005god.
Od 2010 npr. kad svatko ima mobitel s kojim se može lijepo fotkati NLO, nema nikakvih fotografija, ili su mutne, što nije normalno za današnje fotoaparate i mobitele i za mobitele od 2010 (taman sam kupio Sasmung Gaalxy S i9000,) ali nikako da mi naleti kakav NLO.
Kamerica radila kao bombončić.
Što više kvalitetnih mobitela, fotoaparata, kamera, sve manje iole solidnih snimaka ili fotki NLO-a
Iz čega možemo zaključiti da se NLOi boje kvalitetne foto opreme. Glupi Will Smith je morao neke avione/letjelice koristiti, a danas eveređ Đo samo izvuče Ajfon iz džepa i NLOi magla!
živim u nadi da me otmu mali zeleni i guraju prste u guzicu...ali oni uporno otimaju samo američane i guraju u njihove guzuce...po čemu su njihove posebne a naše nisu...a i ti mali zeleni ča kaže kolega...putuju milijune kilometara da bi zasrali prste...i sad se idemo rukovati
Pitanje je samo, jel su Marsovci učili od Jose Mraovića, ili je Joso Mraović učio rukovanje od Marsovaca
(Srbi su iako također odabrana nacija od Boga ali sad su za nas sad kišna glista).
Zanimljiv I brutalan film na ovu temu što spominjemo https://www.imdb.com/de/title/tt0370986/?ref_=nm_flmg_job_1_accord_2_cdt_t_61 https://www.imdb.com/de/title/tt0370986/?ref_=nm_flmg_job_1_accord_2_cdt_t_61
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu ASICS
Postoje slučajevi kada je na stotine ili čak tisuće ljudi doživjelo nešto neobjašnjivo, a nisu bili samo neki mutni objekti ili svjetla na nebu, kao recimo 1967. kad je izgledalo da se nešto srušilo u more pored Nove Škotske
https://en.wikipedia.org/wiki/Shag_Harbour_UFO_incident
ili masovna UFO viđenja nad Washingtonom 1952. (dobro, to većinom jesu bila svjetla na nebu, ali s radarskim odrazima)
https://en.wikipedia.org/wiki/1952_Washington,_D.C._UFO_incident
https://www.pbs.org/video/weta-extras-ufos-above-washington/
Ne mislim da su nekakvi inteligentni vanzemaljci u pitanju, zapravo ne mislim da je bilo što od predloženih hipoteza, možda to jednostavno nismo u stanju shvatiti kao što recimo antički ili srednjevjekovni ljudi nisu mogli shvatiti sijevanje munja u oblacima pa su si to objašnjavali u okviru svog oskudnog znanja i predrasuda o svijetu, tipa kočije na nebu koje gone nekakvi bogovi ili heroji i vitlaju munjama kao kopljima.
Postoje slučajevi kada je na stotine ili čak tisuće ljudi doživjelo nešto neobjašnjivo, a nisu bili samo neki mutni objekti ili svjetla na nebu, kao recimo 1967. kad je izgledalo da se nešto srušilo u more pored Nove Škotske
https://en.wikipedia.org/wiki/Shag_Harbour_UFO_incident
ili masovna UFO viđenja nad Washingtonom 1952. (dobro, to većinom jesu bila svjetla na nebu, ali s radarskim odrazima)
https://en.wikipedia.org/wiki/1952_Washington,_D.C._UFO_incident
Ne mislim da su vanzemaljci ili bilo kakav inteligentni oblik, zapravo ne mislim da je bilo što od predloženih hipoteza, možda to jednostavno nismo u stanju shvatiti kao što recimo antički ili srednjevjekovni ljudi nisu mogli shvatiti sijevanje munja u oblacima pa su si to objašnjavali u okviru svog oskudnog znanja i predrasuda o svijetu, tipa kočije na nebu koje gone nekakvi bogovi ili heroji i vitlaju munjama kao kopljima.
Šansa da nas netko nađe, čak ako je iz naše galaksije je jedan na miljardu milijardi, jer i naši najstariji radio signali su sada oko 95 svjetlosnih godina od nas ali su toliko slabi da bi netko na drugoj strani trebao antenu veličine Hrvatske da ih uopće uhvati. Uglavnom, 100% sam siguran da postoje vanzemaljci ali isto tako 100% siguran da nas nisu još našli jer nema apsolutno nikakvog smisla da se ovako igraju sakrive sa nama pogotovo kad su toliko tehnološko razvijeni da nas najvjerovatnije mogu izbrisat u 10 minuta.
Čudno je što samo US posjećuju ti Elijeni.
2001-e negdje oko 22:30 mi je iznad glave na nekih 100m preletio ogromni trokutasti NLO crne boje s nekom kamuflazom slicnoj onoj kao sto oblak bude po noci, na svakom kutu je imao bjelkasto svjetlo. Necujno se kretao brzinom od nekih 15-20kmh jer sam mogao trcati za njim nekih 200 metara. Nikada necu zaboraviti taj dogadjaj, steta sto nisam imao svoj Nikon sa sobom.
meni je tako iznad glave slično proletjelo, nije ispuštalo nikakve zvukove, letjelo je brzo i nečujno i to se ponavljalo svakog proljeća jer nikad ne dignem glavu na vrijeme... samo te sjena prekrije. Dok nisam skontao da mi iznad glave nečujno prolijeću divlje patke. Brze i nečujne beštije :)
Najbolje su mi objave "nisam imao svoj fotoaparat", "taman sam ostavio kod kuće kameru".
To su bila opravdanja do 2005god.
Od 2010 npr. kad svatko ima mobitel s kojim se može lijepo fotkati NLO, nema nikakvih fotografija, ili su mutne, što nije normalno za današnje fotoaparate i mobitele i za mobitele od 2010 (taman sam kupio Sasmung Gaalxy S i9000,) ali nikako da mi naleti kakav NLO.
Kamerica radila kao bombončić.
Što više kvalitetnih mobitela, fotoaparata, kamera, sve manje iole solidnih snimaka ili fotki NLO-a
A još sad kad su Ai modeli u stanju napraviti što god pošeliš, i to unutar zadane unikatne video snimke npr. mobitela u bauljanju po nebu, piši kući propalo.
Inače, dosta dobro corridor crew ekipa analizira dosadašnje objave snimki.
Čudno je što samo US posjećuju ti Elijeni.
Nije točno.
Iran:
"On 19 September 1976, a radar and visual sighting of an unidentified flying object (UFO) occurred over Tehran, the capital of Iran, by civilians and military personnel. In separate incidents, two Imperial Iranian Air Force F-4 Phantom II jet interceptors reported losing instrumentation and communications as they approached the object. These were restored upon withdrawal. One of the aircraft also reported a temporary weapons systems failure while the crew was preparing to open fire. An airliner also reported radio failure.
It is one of the most "credible" incidents in ufology due to the level of documentation and the professional status of people involved."
https://en.wikipedia.org/wiki/1976_Tehran_UFO_incident
Belgija:
AI pregled
The "mass sighting of ufos over Belgium" refers to the historic Belgian UFO Wave (1989-1990), a famous series of sightings that remain among the most widely documented in UFO history.
Here are the key facts about the event:
The First Sighting: It began on November 29, 1989, near Eupen, Belgium, when military police and over a dozen other groups witnessed a massive triangular object.
The Mass Wave: Between late 1989 and early 1990, over 1,000 independent witnesses reported seeing the same large, silent, low-flying triangular craft. The objects typically featured three large glowing lights at the corners and a pulsating red light in the center.
Military Involvement: On the night of March 30, 1990, the objects were tracked on multiple NATO radar stations. The Belgian Air Force scrambled two F-16 fighter jets to intercept them. The pilots achieved radar locks on the craft, which performed extreme, physics-defying maneuvers.
Official Response: The Belgian military never officially attributed the objects to hostile activity or definitively identified their origin. They openly acknowledged the radar tracking and released a report detailing the unusual data collected.
Explanations: Many skeptics have proposed that the sightings could have been secret stealth aircraft, hoaxes (one famous photo was admitted to be a hoax years later), or atmospheric phenomena. However, the official origin of the radar-tracked objects remains a subject of ongoing debate.
https://en.wikipedia.org/wiki/Belgian_UFO_wave
Kanada:
https://en.wikipedia.org/wiki/Shag_Harbour_UFO_incident
Australija:
https://en.wikipedia.org/wiki/Disappearance_of_Frederick_Valentich
Kongo (stari deklasificirani CIA izvještaj):
Two fiery disks were sighted over the uranium mines located in the southern part of the Belgian Congo in the Elisabethville district.
https://www.cia.gov/readingroom/docs/DOC_0000015463.pdf
Italija:
It was 27 October 1954, a typically crisp autumn day in Tuscany. The mighty Fiorentina club was playing against its local rival Pistoiese.
Ten-thousand fans were watching in the concrete bowl of the Stadio Artemi Franchi. But just after half-time the stadium fell eerily silent - then a roar went up from the crowd. The spectators were no longer watching the match, but were looking up at the sky, fingers pointing. The players stopped playing, the ball rolled to a stand-still.
https://www.bbc.com/news/magazine-29342407
https://www.theflorentine.net/2025/10/22/ufos-1954/
Rusija:
The largest investigation of UFOs in the history of the world wasn’t a U.S. Government program. It was launched by the former USSR in the late 1970s and produced piles of highly sensitive reports.
The files reveal bone-chilling incidents that were investigated during a massive, decade-long secret program run by Russia’s Ministry of Defense, including one that came close to starting World War III.
https://www.8newsnow.com/mystery-wire/russian-ufo-files-reveal-chilling-encounters-near-miss-nuclear-launch/
https://www.yahoo.com/news/articles/russian-ufo-files-reveal-chilling-211004937.html
https://www.foxnews.com/politics/house-witness-testifies-ufos-nearly-activated-russian-nuclear-missles-during-1982-incident
https://www.jpost.com/omg/article-753288
I sam se sjećam TV-reportaže na našoj dalekovidnici s jednog koncerta u Rusiji mislim, s početka 1990tih, kad je masa posjetitelja vidjela čudan eratično promjenjivi objekt u zraku, neki su čak uspjeli nešto i poslikati/snimiti što je prikazano i na TV. Meni je izgledalo kao nešto što se provlači kroz naše opservabilne prostorne (i vremensku) dimenzije iz nekog 4D (ili 5D) prostora.
itd...
Dakle slučajevi odasvud po svijetu, gdje su na stotine ili tisuće ljudi vidjele nešto strano i teško objašnjivo, a nisu mogli biti ni u kakvoj vezi ili dogovoru.
Zašto 90% tih letjelica svjetli u mraku ili imaju nekakve "farove" ?
Što će takvoj naprednoj tehnologiji svjetla na letjelici u mraku ?
Da ih mi vidimo ?
Zašto 90% tih letjelica svjetli u mraku ili imaju nekakve "farove" ?
Što će takvoj naprednoj tehnologiji svjetla na letjelici u mraku ?
Da ih mi vidimo ?
Fotonski pogon? Sonoluminiscencija? Galaktički zakon o sudjelovanju u interstelarnom prometu? Roćkas, tulum, Nova Godina na Kepleru-22b? 


