Znamo li ime marketinske agencije koja je izvela ovaj poduhvat i koliko su to milijuna naplatili?
Znamo li ime marketinske agencije koja je izvela ovaj poduhvat i koliko su to milijuna naplatili?
Trebalo je hrabrosti za ovakav potez. Skoro jednako koliko je trebalo da se "Namco Bandai" preimenuje u "Bandai Namco".
Šalu na stranu, Naša Sarma radi čist solidne poteze otkad je preuzela xbox. Ovaj je čisto za fanove jer su oni sami htjeli promjenu. Iz kojeg god glupog razloga da im je bitna.
Nije da će ih išta spasiti od propasti, ali barem se trude.
Eh... XSX i dalje radi tiho i elegantno nakon 5 godina skoro svakodnevnog igranja. Po kvaliteti izrade možda najbolja konzola koju sam ikada imao.
Gamepass i dalje solidna opcija za igre, da se naći na eneba i instantgamingu skoro upola cijene, kao i pojedinačne naslove čije akcije na xbox storeu su bolje i brojnije nego na ps storeu...
Ali to sve zakuki kad se nisu proslavili sa ekskluzivama, a dodatno ih odma šibaju na pc. Sony je vidio da to nema smisla i njihovi IP-ovi na dalje neće dobivati pc portove.
Nadam se da će xbox preživjeti ovu generaciju i da će u idućoj ipak postići neki značajniji tržišni udio, jer nam ne gine pakao ako PS ostane jedini igrač. Evo već sad se PS5 pro slabo može naći ispod 850e, najavljuju provjeru internet konekcije jednom u 30 dana kako bi mogli igrati igre uopće, ukljućujući SP naslove...
Očito da Sarmu nije briga šta su ovi prije nje radili. Ona je sebi zacrtala šta i kako, gura to sada.