LG GT540 Optimus

poruka: 2.948
|
čitano: 1.239.173
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG GT540 Optimus".
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LG GT540- modovi i nadogradnje
14 godina
neaktivan
offline
LG GT540 Optimus

Od čega je rađen?

Izgleda mi nekako full plastičnoSmijeh

Ako ti je netko pomogao klikni HVALA (ispod potpisa)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
LG GT540 Optimus

Jel dobar taj LG jel kvalitetan, planiram ga uzet na pretplatu u vipu i nebi htio da se zahebem Smijeh

If You Ain't Outta Control, You Ain't In Control. My life DRIFT' S around cars
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
LG GT540 Optimus

Odite u Vipu i isprobajte druge boje gt540.

LG ima naviku da na nekim bojama stavi drugi materijal, crni je od gume

Bug Online Xfire Clan - http://www.xfire.com/communities/bugonlineforum/
 
3 2 hvala 4
15 godina
neaktivan
offline
RE: LG GT540 Optimus

kučište mu je od aluminija, dosta čvrsto, mobitel je dosta pouzdan...

 

 

15 godina
neaktivan
offline
LG GT540 Optimus

jel netko može potvrditi da ima WLAN, jer sam našao na internetu na par mjesta da nema.

I jel zna netko hoće li biti update-a za android na 2.1 verziju?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: LG GT540 Optimus
max1919 kaže...

jel netko može potvrditi da ima WLAN, jer sam našao na internetu na par mjesta da nema.

I jel zna netko hoće li biti update-a za android na 2.1 verziju?

ima wifi, bez brige isprobao u tele2, nezna se još oće bit update-a ali javim ti kad mi lg pošalje newsletter

Bug Online Xfire Clan - http://www.xfire.com/communities/bugonlineforum/
15 godina
neaktivan
offline
LG GT540 Optimus

Ok, hvala.
i... sto kaze lg? ima li nade

 

 

 

 

EDIT:

evo odlučio sam i ja poslati upit u LG i imam dobru vijest!

 



  Thank you for contacting LG Electronics 

"Postovani,hvala sto ste kontaktirali LG Electronic 
Nadogradnja za navedeni mobitel za andriod 2.1 bi trebala izici u listopadu.

S postovanjem 
LG Electronic"

 

Znači ima nadogradnje!!! A to  99% znači da kupujem ovaj mob.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.7.2010 13:07 (max1919).
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: LG GT540 Optimus
5cent kaže...

kučište mu je od aluminija, dosta čvrsto, mobitel je dosta pouzdan...

 

 

imam taj mob i kuciste je plasticno (izgleda kao aluminijsko ) ali je dosta cvrsto 

15 godina
offline
RE: LG GT540 Optimus
mcoko33 kaže...
5cent kaže...

kučište mu je od aluminija, dosta čvrsto, mobitel je dosta pouzdan...

 

 

imam taj mob i kuciste je plasticno (izgleda kao aluminijsko ) ali je dosta cvrsto 

koju boju imas ?

 

Bug Online Xfire Clan - http://www.xfire.com/communities/bugonlineforum/ Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
14 godina
neaktivan
offline
RE: LG GT540 Optimus

crnu (plastična imitacija aluminija- samo je urezano )

15 godina
neaktivan
offline
RE: LG GT540 Optimus
Evo kupio sam mob i upravo se javljam s njega.
Zadovoljan sam androidom ima dosta aplikacija za mob, samo imam jedan problem kako dobiti qwertz tipkovnicu, trenutno imam qwerty
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
14 godina
neaktivan
offline
RE: LG GT540 Optimus

imas u postavkama jezik pisanja ili nesto slicno vidio sam to kad sam tipkao

 

 

edit upravo sam pogledao 

postavke >mjesto i tekst > tipkovnica > jezik pisanja 

 

i postavis na hr i onda ce ti biti qwertz

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.7.2010 23:00 (mcoko33).
15 godina
neaktivan
offline
LG GT540 Optimus

ma evo uspio sam, sada se malo borim sa javom i otkrivam čari moba.

ugl. mob je brz, igre imaju prekrasnu grafiku i mogu reći da je negdje u rangu sa jeftinijim HTC-ovima (tattoo, hero), za sada sve 5.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: LG GT540 Optimus
max1919 kaže...

ma evo uspio sam, sada se malo borim sa javom i otkrivam čari moba.

ugl. mob je brz, igre imaju prekrasnu grafiku i mogu reći da je negdje u rangu sa jeftinijim HTC-ovima (tattoo, hero), za sada sve 5.

jel ima flash ?

Bug Online Xfire Clan - http://www.xfire.com/communities/bugonlineforum/ Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
14 godina
offline
LG GT540 Optimus

evo sam i ja kupio mob i preporučio bih ga svakome stvarno je brzi i odličan za igre....

If You Ain't Outta Control, You Ain't In Control. My life DRIFT' S around cars
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: LG GT540 Optimus
Genoxxx kaže...

evo sam i ja kupio mob i preporučio bih ga svakome stvarno je brzi i odličan za igre....

Ja ću ga uzet u 11 mjjesecu

Bug Online Xfire Clan - http://www.xfire.com/communities/bugonlineforum/ Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
15 godina
neaktivan
offline
RE: LG GT540 Optimus
Mitch kaže...
max1919 kaže...

ma evo uspio sam, sada se malo borim sa javom i otkrivam čari moba.

ugl. mob je brz, igre imaju prekrasnu grafiku i mogu reći da je negdje u rangu sa jeftinijim HTC-ovima (tattoo, hero), za sada sve 5.

jel ima flash ?

  nema barem za sad ali može pretraživati youtube (pomoću zasebne aplikacije) i gledati filmove.

Moram pohvaliti android jer mi se do sada niti jednom nije srušio i performanse mobitela, dosta je brži od tattoo-a i hero-a, a malo od legenda.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
13 godina
offline
LG GT540 Optimus

može li mi netko pomoći, danas sam kupio navedeni mob i naravno smeće neće da se spoji na nikakav net preko wirelessa... u čemu je problem?

ip adresa 192.168.1.100

nema šansi da se spoji u opcijama sam odspojio da se spaja preko gprs-a, stavio sma mobilne mreže isključi.  uredno nadje kucnu mrezu pise spojeno i nista ne spaja se na nista....:(

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LG GT540 Optimus

Steta sto nema Pinch-To-Zoom

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
LG GT540 Optimus
ljudi to je mob za 1500kn, a vi bi da ima iste mogucnosti kao i neki od 4000, problem s tim zoomom je sto zahtjeva drugaciji ekran.
Ja se isto spajam na wlan i meni odlicno radi.
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: LG GT540 Optimus
max1919 kaže...
ljudi to je mob za 1500kn, a vi bi da ima iste mogucnosti kao i neki od 4000, problem s tim zoomom je sto zahtjeva drugaciji ekran.
Ja se isto spajam na wlan i meni odlicno radi.

  Slazem se , ali ja sam samo napomenuo taj manjak.Inace mogucnosti za ovaj cjenovni razred su jako velike.

15 godina
offline
RE: LG GT540 Optimus
no tengo dinero kaže...
max1919 kaže...
ljudi to je mob za 1500kn, a vi bi da ima iste mogucnosti kao i neki od 4000, problem s tim zoomom je sto zahtjeva drugaciji ekran.
Ja se isto spajam na wlan i meni odlicno radi.

  Slazem se , ali ja sam samo napomenuo taj manjak.Inace mogucnosti za ovaj cjenovni razred su jako velike.

Znam, npr. HTC Hero košta isto a ima sve živo, došla je i nadogradnja za android, a ima i fleš

Bug Online Xfire Clan - http://www.xfire.com/communities/bugonlineforum/ Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
14 godina
offline
LG GT540 Optimus

dal zna ko kako bi instalirao igrice na svoj lg, skinou sam na komp 50 igrica za njega i kako bi ja sad njih instalirao na njega

If You Ain't Outta Control, You Ain't In Control. My life DRIFT' S around cars
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: LG GT540 Optimus
Mitch kaže...
no tengo dinero kaže...
max1919 kaže...
ljudi to je mob za 1500kn, a vi bi da ima iste mogucnosti kao i neki od 4000, problem s tim zoomom je sto zahtjeva drugaciji ekran.
Ja se isto spajam na wlan i meni odlicno radi.

  Slazem se , ali ja sam samo napomenuo taj manjak.Inace mogucnosti za ovaj cjenovni razred su jako velike.

Znam, npr. HTC Hero košta isto a ima sve živo, došla je i nadogradnja za android, a ima i fleš

Cijenom su tu negdje, al budimo realni ipak je to LG mob... koplje ispod iskusne ekipe HTC, Nokia i sl.

Po meni je HTC Hero puno kvalitetniji phone. Imam ga i znam o čemu govorim.

Genoxxx kaže...

dal zna ko kako bi instalirao igrice na svoj lg, skinou sam na komp 50 igrica za njega i kako bi ja sad njih instalirao na njega

S Android marketa skineš Apk Installer, skineš igru (aplikaciju) .apk na mobitel i pomoću installera instaliraš.

everybody lies
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.7.2010 16:38 (Core2Duo2).
13 godina
neaktivan
offline
RE: LG GT540 Optimus
Mitch kaže...
no tengo dinero kaže...
max1919 kaže...
ljudi to je mob za 1500kn, a vi bi da ima iste mogucnosti kao i neki od 4000, problem s tim zoomom je sto zahtjeva drugaciji ekran.
Ja se isto spajam na wlan i meni odlicno radi.

  Slazem se , ali ja sam samo napomenuo taj manjak.Inace mogucnosti za ovaj cjenovni razred su jako velike.

Znam, npr. HTC Hero košta isto a ima sve živo, došla je i nadogradnja za android, a ima i fleš

  Gdje ima za kupit Hero za 1500 kn

15 godina
offline
RE: LG GT540 Optimus
no tengo dinero kaže...
Mitch kaže...
no tengo dinero kaže...
max1919 kaže...
ljudi to je mob za 1500kn, a vi bi da ima iste mogucnosti kao i neki od 4000, problem s tim zoomom je sto zahtjeva drugaciji ekran.
Ja se isto spajam na wlan i meni odlicno radi.

  Slazem se , ali ja sam samo napomenuo taj manjak.Inace mogucnosti za ovaj cjenovni razred su jako velike.

Znam, npr. HTC Hero košta isto a ima sve živo, došla je i nadogradnja za android, a ima i fleš

  Gdje ima za kupit Hero za 1500 kn

Nema za 1500, ali ima za 2100, ovih 600 kn više dat se sigurno isplati Namigiva

 

http://www.njuskalo.hr/htc-mobiteli/htc-hero-5.0-mpx-kamera-nov-zapakiran-garancija-bijeli-oglas-796268

Bug Online Xfire Clan - http://www.xfire.com/communities/bugonlineforum/ Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
14 godina
neaktivan
offline
LG GT540 Optimus

čitam na gsm arena da ne podržava sve video formate? kako se nosi sa youtube?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: LG GT540 Optimus
no tengo dinero kaže...
Mitch kaže...
no tengo dinero kaže...
max1919 kaže...
ljudi to je mob za 1500kn, a vi bi da ima iste mogucnosti kao i neki od 4000, problem s tim zoomom je sto zahtjeva drugaciji ekran.
Ja se isto spajam na wlan i meni odlicno radi.

  Slazem se , ali ja sam samo napomenuo taj manjak.Inace mogucnosti za ovaj cjenovni razred su jako velike.

Znam, npr. HTC Hero košta isto a ima sve živo, došla je i nadogradnja za android, a ima i fleš

  Gdje ima za kupit Hero za 1500 kn

 

Mitch kaže...

 

Nema za 1500, ali ima za 2100, ovih 600 kn više dat se sigurno isplati 



http://www.njuskalo.hr/htc-mobiteli/htc-hero-5.0-mpx-kamera-nov-zapakiran-garancija-bijeli-oglas-796268

  To nije iz ducana.Onda sigurno ima optimus na crno za milju.600kn vise je 40% skuplje, a tako mozes dogurat i do 3-4 milje kuna.Takodjer nije cijena 2100, nego 2199.

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.7.2010 20:56 (no tengo dinero).
15 godina
neaktivan
offline
LG GT540 Optimus

Ja nebi dao 600 kn vise za htc.

mozete me popljuvati ali lg je tu negdje. lg ima bolji proc, isti ekran, bolje vrti aplikacije, kosta manje, jedino vrti stariji software i nema flash. to je objektivno gledno,  naravno da ako kupis htc da si veca faca, ali na to ne gledam.

 

no da napisem nesto pametno. znaci ovako se instaliraju aplikacije:

1. skini aplikaciju na komp

2. prikljuci mob i kopiraj aplikaciju na SD karticu

3. odi s mobom na android market i instaliraj neki file explorer (ja koristim "Explorer")

4. sada pokreni taj explorer, nadi file koji si prethodno kopirao na karticu i klikni na njega

i to je to, igra/aplikacija ce se instalirati  Cool

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.7.2010 11:42 (max1919).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: LG GT540 Optimus
max1919 kaže...

Ja nebi dao 600 kn vise za htc.

mozete me popljuvati ali lg je tu negdje. lg ima bolji proc, isti ekran, bolje vrti aplikacije, kosta manje, jedino vrti stariji software i nema flash. to je objektivno gledno,  naravno da ako kupis htc da si veca faca, ali na to ne gledam.

 

no da napisem nesto pametno. znaci ovako se instaliraju aplikacije:

1. skini aplikaciju na komp

2. prikljuci mob i kopiraj aplikaciju na SD karticu

3. odi s mobom na android market i instaliraj neki file explorer (ja koristim "Explorer")

4. sada pokreni taj explorer, nadi file koji si prethodno kopirao na karticu i klikni na njega

i to je to, igra/aplikacija ce se instalirati Cool

daš mi neku stranicu sa besplatnim aplikacijama i igricama koje bi se trebale platit Smijeh

If You Ain't Outta Control, You Ain't In Control. My life DRIFT' S around cars
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LG GT540- modovi i nadogradnje
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice