Igra u kojoj se smije izgubiti samo jednom: koga p

poruka: 5
|
čitano: 3.108
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Igra u kojoj se smije izgubiti samo jednom: koga p".
19 mjeseci
offline
Igra u kojoj se smije izgubiti samo jednom: koga p

To me podsjeća na film It Follows, jezivo

 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Igra u kojoj se smije izgubiti samo jednom: koga p

Nije ovo jednokratna zabava, ovo je pokazatelj koliko je ljudska vrsta nisko spala - da se naganjavanjas sa puzem po ekranu bez ikakvog cilja, a zivot ti prolazi. Ne sumnjam da ce ovo na twitchu uci jako visoko nakon sto izadje. 

 
5 0 hvala 5
18 mjeseci
offline
Re: Igra u kojoj se smije izgubiti samo jednom: ko
Možda sam ograničen pa ne shvaćam bit , ili što nisam pogledao pravila igre no meščini što gluplje to nekima zabavnije i jako vuče na film Idiokraciju 🤔
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu ASICS
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Igra u kojoj se smije izgubiti samo jednom: ko
Novice kaže...

To me podsjeća na film It Follows, jezivo

 Tamo mozes prenijeti na drugoga 🤣

19 mjeseci
offline
Re: Igra u kojoj se smije izgubiti samo jednom: ko
gnautix kaže...
Novice kaže...

To me podsjeća na film It Follows, jezivo

 Tamo mozes prenijeti na drugoga 🤣

Ali se opet vrati kada ga ubije, je zi vo

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice