H1Z1 Zombie MMO by Sony

poruka: 638
|
čitano: 73.497
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

Veoma dobar stream, puno korisnog su pokazali do sad {#}

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
Moj PC  
0 5 hvala 0
15 godina
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

Nije uopce bitno, ova prica je hebena... Da budem iskren samo za ebe je ovo dobra prica, nevezano uz bilo kakvu igru... Netko si je dao truda. Reko bih da je kvalitetnije od pola zombie survival filmova :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

jednu govna

http://i.imgur.com/DyHcAeC.jpg
 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

meni je primjera killing floor odlična igra a komotno iz priloženoga mogu usporediti ovo sa kf?

samo, malko je pretjerano sa brojem igrača i mapama... ostalo ćemo vidjeti.

weedafuqyee
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
SR3CKO kaže...

meni je primjera killing floor odlična igra a komotno iz priloženoga mogu usporediti ovo sa kf?

samo, malko je pretjerano sa brojem igrača i mapama... ostalo ćemo vidjeti.

 

ti se salis?

 

usporedit ovo je kao rec da je bf4 i CS isto. jedina dodirna tocka su im zombiji.

12 godina
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

evo malo novijeg demoa, moram priznat da se napredak stvarno vidi. decki odlicno rade svoj posao i nadam se da ce tako i nastavit.

 

enjoy {#}

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

Neznam,jos uvjek mi je DayZ Standalone puno realniji.Naravno bez onih silnih bugova ako gledamo.Ovdje mi nekako pre velik lik izgleda.Kao neki div i trci kao da skakuce,a ne da hoda ljudski.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

mislim da ću igrati ovo. ako je ovaj gameplay video istinit, pa ovo je miljama daleko od DayZ-a. u DayZ-u pola godine (nakon releasea alphe, da ne pričam o navodnih godinu i više dana koliko je u razvoju) čekamo lov i vatru, da ne pričam o desyncu, noclip zombijima itd., ovdje u prealpha videu voze aute.

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.6.2014 13:25 (Zvonzi).
 
3 1 hvala 0
12 godina
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

mene je od standalone odbila neoptimiziranost i spor napredak razvoja. ali obje igre imaju svoju car i nevidim zasto se nebi u buducnosti, ako oba developera ispune svoja obecanja switchao iz igre u igru ovisno o raspolozenju =)

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
neznalica90 kaže...

mene je od standalone odbila neoptimiziranost i spor napredak razvoja. ali obje igre imaju svoju car i nevidim zasto se nebi u buducnosti, ako oba developera ispune svoja obecanja switchao iz igre u igru ovisno o raspolozenju =)

 

naravno, DayZ imam, ovo ću uzeti. kako će early access funkcionirati budući da na official siteu stoji da je F2P?

 

daleko od toga da DayZ nema potencijala, i to velikog, ali upravo ovo što si spomenuo me totalno odmaknulo od igre. skoro dvije godine je igra u razvoju, barem tako Hall priča, a još čekamo hunting i sl. stvarčice. kao što rekoh, o zombijima da ne pričam. a ovdje u prerelease gameplay videu gledamo lov, crafting i to prilično kompleksan, vozila itd.

12 godina
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

early ce bit oko 20 dolara i funkcionira na principu "za nestrpljive i ekipu koja zeli bit u igri od samo pocetka i razvoja". kad zavrse startnu inacicu negdje pocetkom 2015 bit ce slobodna svima za download kao f2p. ma i dayz je odlican koncept ali bas zbog svoje realnosti je jako tezak projekt i nije ni cudo sto se toliko muce s njim.

 

a i treba uzet u obzir da je ovo sony koji je puno veca kompanija sa puno vecim budzetom i iskusnijom ekipom pa i to pridonosi brzini razvoja. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
neznalica90 kaže...

early ce bit oko 20 dolara i funkcionira na principu "za nestrpljive i ekipu koja zeli bit u igri od samo pocetka i razvoja". kad zavrse startnu inacicu negdje pocetkom 2015 bit ce slobodna svima za download kao f2p. ma i dayz je odlican koncept ali bas zbog svoje realnosti je jako tezak projekt i nije ni cudo sto se toliko muce s njim.

 

a i treba uzet u obzir da je ovo sony koji je puno veca kompanija sa puno vecim budzetom i iskusnijom ekipom pa i to pridonosi brzini razvoja. 

 

kužim. nije loš koncept. baš sad malo slušam "radio". sad sam nahajpan {#}

 

ako igra u early accessu bude ovakva kakva je prikazana u ovome gameplay videu, definitivno uzimam

12 godina
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

i ja sam u iskusenju, iako sam zestoki protivnik early accesa i smatram da je indirektno unistio svu car gaminga. nema vise onog slatkog iscekivanja, nego ti prodaju obecanje i poluproizvod koji mogu a i ne moraju zavrsit.

samo ovo je sony, kompanija koja si takvo sto sigurno nece dozvolit pa se zato i mislim =)

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.6.2014 13:47 (neznalica90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

Jel se zna kad dolazi na steam

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
Ice45 kaže...

Jel se zna kad dolazi na steam

Ne jos...

12 godina
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
Ice45 kaže...

Jel se zna kad dolazi na steam

trebalo bi kroz koji tjedan, naime zele osnovne stvari ispolirat da igra bude igriva (znam ovaj dio para uši {#}) kad izade kao early, tako da se ekipa moze zabavljat a njima ostaje samo ispravljat novootkrivene bugove i dodavat nove stvari u igru.

 

ako ces citat izmedu redaka to znaci otprilike "ne zelimo sheban early ko dayz pa da se ekipa razocara nego sve dovest u igrivo stanje pa banane i samostrijele dodavat postepeno"  =)

12 godina
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
neznalica90 kaže...
Ice45 kaže...

Jel se zna kad dolazi na steam

trebalo bi kroz koji tjedan, naime zele osnovne stvari ispolirat da igra bude igriva (znam ovaj dio para uši {#}) kad izade kao early, tako da se ekipa moze zabavljat a njima ostaje samo ispravljat novootkrivene bugove i dodavat nove stvari u igru.

 

ako ces citat izmedu redaka to znaci otprilike "ne zelimo sheban early ko dayz pa da se ekipa razocara nego sve dovest u igrivo stanje pa banane i samostrijele dodavat postepeno"  =)

Upravo ces to dobit jer je to early... to je alpha, ja ne znam sta vi ocekujete da ce ovo doci samo sa par minornih bugova koje ce popravit u roku nista pa cekati 2015 da izbace van. Ovo po kompleksnosti nije niti blizu DayZ.u... ali da nece biti sheban early to su price za malu djecu.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
12 godina
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

ako su pametni ucit ce na tudim greskama. ja se ne zivciram, priliku imaju pa cemo vidit. dayZ je imao svoju i nije se bas proslavio i to bas zbog engina, al necemo o tome jer mislim da ste ti i ostali kolege u dayz temi nakucali bar 50 postova oko te tematike pa znas o cemu govorim. ja drzim fige i ne pljujem nijednu od dvije navedene. samo navijam da bar jedna sto prije dode u igrivo stanje da mogu gustat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
SimeKZ kaže...

Upravo ces to dobit jer je to early... to je alpha, ja ne znam sta vi ocekujete da ce ovo doci samo sa par minornih bugova koje ce popravit u roku nista pa cekati 2015 da izbace van. Ovo po kompleksnosti nije niti blizu DayZ.u... ali da nece biti sheban early to su price za malu djecu.

 

pričekat ću izlazak prije nego budem išta komentirao, jer se nisam jednom opekao na razno-raznim gameplay filmićima. ali ako uspoređujem H1 video i ono što trenutno mogu/ne mogu raditi u DayZ-u, H1Z1 trenutno šiba DayZ dobrano. uglavnom, treba pričekati release za neku konkretniju ocjenu,

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.6.2014 14:14 (Zvonzi).
12 godina
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
Zvonzi kaže...
SimeKZ kaže...

Upravo ces to dobit jer je to early... to je alpha, ja ne znam sta vi ocekujete da ce ovo doci samo sa par minornih bugova koje ce popravit u roku nista pa cekati 2015 da izbace van. Ovo po kompleksnosti nije niti blizu DayZ.u... ali da nece biti sheban early to su price za malu djecu.

 

pričekat ću izlazak prije nego budem išta komentirao, jer se nisam jedno opekao na razno-raznim gameplay filmićima. ali ako uspoređujem H1 video i ono što trenutno mogu/ne mogu raditi u DayZ-u, H1Z1 trenutno šiba DayZ dobrano. uglavnom, treba pričekati release za neku konkretniju ocjenu,

tu se slazem, sjetim se recimo prvih demoa dayz-a naspram ovih od h1z1, gledao sam streamove od halla di nisu bili u stanju njih 3 odrzat server stabilno 10 minuta za prezentaciju a kamoli sta drugo. a i govorimo o dva totalno drugacija engina i koncepta. dayz je prvotno namijenjen 60-100 igraca dok ovdje u startu ciljaju na megaservere i 2000 igraca. to je neusporedivo.

15 godina
neaktivan
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
SimeKZ kaže...

 Ovo po kompleksnosti nije niti blizu DayZ.u...

Zato dayz nema dinamično svijetlo, lančane eksplozije, vatru kojoj možeš sve paliti i ko zna još koliko efekata koje nam nisu pokazali, crafting, base building, vozila, zombiji koji su barem prijetnja i pomažu imerziji umjesto naprotiv, kampove izbjeglica i td... {#}

Igra još nije niti izašla, ne da komentiraš s prerasudama na igru od koje još nismo vidjeli skoro ništa ali meni definitivno izgleda da ima više raznolikog sadržaja i da je više igrivo

Ma i da sada na početku early accessa nema mnogo gradova to nije problem dodati ako engine štima i igra nije traljavo neigrivo sranje bez ipola imerzije kao dayz

 

DayZ je i dan danas manje igriv od prvog dana izlaska, nisu ispravili niti jednu osnovnu manu(koje su istovremeno naveli kao razlog za ostavljanje moda i početak razvoja ovog scam projekta, još danas je mod više igriv na npr. DayZero serverima), samo dodavaju nepotrebne stvari a velike promjene su samo obečanja za budučnost, a evo za pola godine i nema rocketa koji ide raditi neku tycoon igru lol

 

edit: evo tek sada sam pogledao ovaj demo s E3-a... pa čovječe ovo je stoljećima ispred trenutnog DayZ-a... ma već sada se vidi da je ovaj produkt prema svemu bolji, koliko toga su razvili u 2 mjeseca... daleko više nego ovi jadnici u bohemiji u pola godine od kada je igra vani, da ne govorim o sveokupnom vremenu od kada su krenuli razvojem OD KOJEGA SU IMALI JOŠ I MOD i gotovu večinu mape {#} {#} {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.6.2014 14:55 (acca).
15 godina
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

Da ne hukam dalje neke rasprav, jos nismo dobili EA od H1Z1 tako da bih volio da se sve rasprave "H1Z1 je smece" ili "H1Z1 je toliko napredniji od DayZ" i slicno odgode barem dok sami ne budemo u mogucnosti isprobat oba naslova.

 

Mene je dosta neugodno kod H1Z1 iznenadila cinjenica da traze pare da im testiramo igru koja ce na releaseu biti F2P. Sa druge strane kod DayZ me toliko svari neugodno iznenadilo u zadnje (skoro) 2 i godine od kako sam poceo pratit razvoj situacije sa standaloneom da bih mogao napisat roman.

 

U svakom slucaju obje su tek u razvoju, H1Z1 tek dolazi u EA, pa ajmo im dat koji dan/tjedan dok ne vidimo na cemu smo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

Evo za sve nove pogledajte prvo ovo: 

  Posto vidim da se odma usporeduje sa DayZ-om, ovo nije igra u kojoj ce doslovno svako imati snajpere, vec cete biti toliko sretni ako nadjete nekakav pistoljcic ili sacmaricu da cete to odma slikat i bacat slike po fejsu. Ovo je HARDCORE ZOMBIE SURVIVAL, druzit cete se sa melee oruzjem 85% vremena, sto mi se svidja. Takodjer, engine koji pokrece DayZ je vjerovatno jedan od najgorih i najkompliciranijih engine-a na trzistu, dok, Forgelight engine (H1Z1) je vrlo lagan za developanje itd.  Na jednom streamu ste mogli vidjeti kako bi stablo samo nestalo kad bi ga se cipalo, dev-ovi kazu da ce dodati animacije kako stablo pada u narednih PAR DANA i jos mnogo stvari koje se cine nemogucim. Doslovno 6 dana nakon sljedeci stream, sve to mozemo vidjeti. Ljudi iz SOE-a se ubijaju od posla, rade non-stop 24h tako da ovo je vjerovatno ono sta se cekalo ....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

Treba se uzivo odigrati koji sat pa ćemo vidjeti da li je hard core i da li uopće ima potencijala da bude premašio dayz po kvaliteti i gameplayu. Sony ima dobar engine i uhodanu ekipu, ali nemoj misliti da se ekipa iz bohemie ne ubija sa dayz svaki dan. Mislim da je najveća razlika u iskustvu koje je ovaj put na sonyevoj strani, ali to ne mora nužno značiti odmah bolju igru.

 

Mislim da trebaju pasti direktne usporedbe kada obje igre dođu u beta fazu. Naravno velika prednost h1z1 je što će biti besplatna. Po toj logici dayz mora puno više ponuditi igraču da se igrač odluči kupiti naspram besplatne alternative. Živi bili pa vidjeli, ja navijam za obje, pošto sam siguran da ću obje igrati vjerovatno još dugo vremena.

http://www.youtube.com/user/SarcasticTwist
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
thechosenfreak kaže...

Treba se uzivo odigrati koji sat pa ćemo vidjeti da li je hard core i da li uopće ima potencijala da bude premašio dayz po kvaliteti i gameplayu.

 

ruku na srce, kako sada stvari stoje neće imati pretjerano težak posao. sve što na releasu trebaju imati je jedna stvar, zombije koji ne prolaze kroz zidove kao da zidovi ne postoje, i već su premašili Halla za valjda pola koplja. {#}

15 godina
neaktivan
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

pa daj samo usporedi ove zadnje videe i pogledaj trenutno stanje dayza... kupujem early access prvi dan

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

Jučer sam ušao u DayZ Standalone i igra je u lošijem stanju nego kad je tek izašla.

Osnove osnova nisu pokrpali.

Vrlo rado bih mijenjao Early Access DayZ za H1Z1 i žao mi je para koje sam dao za DayZ.

Welcome my son...
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
acca kaže...
SimeKZ kaže...

 Ovo po kompleksnosti nije niti blizu DayZ.u...

Zato dayz nema dinamično svijetlo, lančane eksplozije, vatru kojoj možeš sve paliti i ko zna još koliko efekata koje nam nisu pokazali, crafting, base building, vozila, zombiji koji su barem prijetnja i pomažu imerziji umjesto naprotiv, kampove izbjeglica i td... {#}

Igra još nije niti izašla, ne da komentiraš s prerasudama na igru od koje još nismo vidjeli skoro ništa ali meni definitivno izgleda da ima više raznolikog sadržaja i da je više igrivo

Ma i da sada na početku early accessa nema mnogo gradova to nije problem dodati ako engine štima i igra nije traljavo neigrivo sranje bez ipola imerzije kao dayz

 

DayZ je i dan danas manje igriv od prvog dana izlaska, nisu ispravili niti jednu osnovnu manu(koje su istovremeno naveli kao razlog za ostavljanje moda i početak razvoja ovog scam projekta, još danas je mod više igriv na npr. DayZero serverima), samo dodavaju nepotrebne stvari a velike promjene su samo obečanja za budučnost, a evo za pola godine i nema rocketa koji ide raditi neku tycoon igru lol

 

edit: evo tek sada sam pogledao ovaj demo s E3-a... pa čovječe ovo je stoljećima ispred trenutnog DayZ-a... ma već sada se vidi da je ovaj produkt prema svemu bolji, koliko toga su razvili u 2 mjeseca... daleko više nego ovi jadnici u bohemiji u pola godine od kada je igra vani, da ne govorim o sveokupnom vremenu od kada su krenuli razvojem OD KOJEGA SU IMALI JOŠ I MOD i gotovu večinu mape {#} {#} {#}

Sta drugo ocekivati od stare trollcine i DayZ hejtera acce... ne znam kako te nisam prije stavio na blok listu. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
neaktivan
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
SimeKZ kaže...

Sta drugo ocekivati od stare trollcine i DayZ hejtera acce... ne znam kako te nisam prije stavio na blok listu. 

Daj reci gdje sam točno trollao? Ajde boldaj djelove posta koji su trollerski... očito da neznaš što je trolanje. Sve što sam kazao doslovno vjerujem

A to što ti u zadnjim postovima ne možeš odogovriti svojim točkama nego jednostavno veliš lik je troll i nemojte slušati što govori... kao da si neki katoliban koji pokušava zabraniti mastrubaciju jer Isus plače kada to radiš {#}

 

I ajde objasni po čemu je dayz daleko kompleksniji? Izjasni se 

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.6.2014 19:20 (acca).
12 godina
neaktivan
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
SimeKZ kaže...

Sta drugo ocekivati od stare trollcine i DayZ hejtera acce... ne znam kako te nisam prije stavio na blok listu. 

Jedini troll ovdje si ti jer igoriraš cijeli zid točnih stvari koje je acca napisao i koncentriraš se samo na 5 riječi jer jednostavno znaš da je u pravu, a muka ti je priznat.

Imagination will often carry us to worlds that never were. But without it we go nowhere.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice