H1Z1 Zombie MMO by Sony

poruka: 638
|
čitano: 73.547
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

ja isto nisam dugo zaigrao, bilo mi je fora solo a kasnije sam upao u neki klan i onda se sve svelo na rushanje baze i resursa, ubilo mi je totalno gust u igri.. ne sama igra koliko njihov playstyle pa nisam upalio vec jako dugo, iako mislim da cu sad probat opet jer vidim proslo je dosta patcehva od tad. ako ima ko da bi igrao onako chill survival, malo smijeha interakcije s drugim igracima itd neka mi posalje pp.

samo dolazi u obzir netko ozbiljniji, zadnji put kad sam s nekim na forumu isao igrat igru ispalo je da je pubertetlija koji psuje boga i gospu na svaki AI u igri ( valjda je to sad kul skolarcima ). znaci samo kvalitetna zajebancija, chill uz kavicu i ts dolazi u obzir 

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

Sinoć kupio.Ako netko takodjer želi br neka se javi

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

Ak ima neko da hoće prodati acc ili key nek se javi

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
Spasi zivce i nemoj kupit to osim ako imas ekipu s kojom namjeravas igrat.
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
8 godina
protjeran
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony

Cak i da imas ekipu:

 

Koliko vas je u toj ekipi

Koliko vas je prosjecno online u igri

 

Ako je js i imas malu ekipu to je nista, treba ti min 12+ igraca prosjecno online da mozes nesto napraviti jer velike ekipe ce vas razbit ko nista, a opet u js se sve vrti oko etanola i municije. Isto tako ekipa treba biti jako dobro organizirana, ako nije to je trosenje vremena.

 

Ako je kitk onda te boli ona stvar mozes igrati sam ili naci 1-2 igraca da uvijek igrate skupa, ali opet to je kotk... samo pogledaj no.1 north america lika na streamu kako igra:

 

 

Po informacijama preko 2000 ljudi ga je reportalo u 3 dana. Sada ako je on ovoliko dugo mogao citati koliko ih jos ima?

 

Sto se tice js i tu ima citera s vremenom na vrijeme i steta je sto su uklonili onaj kill window kada je igra izasla (h1z1), a to je kada te netko ubije prikaze ti tko te ubio. Ako te netko pogodi, a ti ga nevidis nema sanse da ga mozes reportat, odnosno mozes, ali toliko ljudi koristi report opciju na npr policijskoj cisto da vide jeli tko unutra da sumnjam da daybreak provjerava taj report nego je najbolji nacin snimit ga, stavit na jubito i poslat direktno daybreaku mail.

 

Isto imas macro, ja sam osobno postavio na misu da mi klika 16 puta u sekundi pa kad ti sa ARom pocnes pucati na maloj ili srednjoj udaljenosti taj lik je gotov 100% ako i on ne koristi macro ili cheat.

 

Igra je odlicna (js) ali se sve vrti oko kao sto sam rekao etanola i municije. Dosadi ti u jednom vremenu primjerice 2 mjeseca (1 wipe otprilike....) i prestanes igrat i onda opet nakon 4-5 mjeseci pocnes igrat igru, znaci ovo nije igra koju ces igrati godinama svaki dan, jbga jednostavno je takva.

 

12 godina
neaktivan
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

Dečki, hvala na komentarima, ali ipak ovo je samo igra i sa kolegom sa posla sam je odlučio malo zaigrati.

 

Znači ne mozgam o čiterima, ne mozgam o tome koliko dugo ću preživjeti itd...

 

Igrali smo jučer kotk i zabavno je, ali definitivno glupo što nema nagrada za Duos. Šteta jer gubi igra smisao. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
Igra koja je u EA već dvije godine i developere boli patka za igru.Zapamti da su to tvoji novci..
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
drakula789 kaže...
Igra koja je u EA već dvije godine i developere boli patka za igru.Zapamti da su to tvoji novci..

 Ne, ne i ne. Odkad je sony prodao igru, novi developeri nisu puno ucinili, podijelili su igru na kotk i js, ali kasnije su poceli raditi i to jako dobro. Dan danas me iznenadi concept art i modeli buducih baza sto se tice js. A i rijesili su hrpu citera odkad su kupiti h1z1. I to je samo za js, a glavna im je igra tj prioritet na kitk jer tamo imaju najvise profita.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice