FIFA 17

poruka: 8.373
|
čitano: 575.368
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...
CrazyMan kaže...
miikaa77 kaže...
Za kolko se mogu solidni Talijani sastavit? Za koliko k?

 Možeš solidnu ekipu za 25k sastaviti... prvih 11, bez zamjena

 Imas li neku ekipu za primjer ? :)

 Pa ja sam vam linkao talijane jutros.

Murilla i Evru sam dobio u packovima i onog desnog CB-a.

Ostalo sam kupio za siću.

Niti jedan nije bio iznad 1000 coinsa.

Onaj CAM Sosa me došao 850 - netko se zajebo :)

[19xx] 4ntraks
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Skilledžija kaže...
goust78 kaže...
CrazyMan kaže...
miikaa77 kaže...
Za kolko se mogu solidni Talijani sastavit? Za koliko k?

 Možeš solidnu ekipu za 25k sastaviti... prvih 11, bez zamjena

 Imas li neku ekipu za primjer ? :)

 Pa ja sam vam linkao talijane jutros.

Murilla i Evru sam dobio u packovima i onog desnog CB-a.

Ostalo sam kupio za siću.

Niti jedan nije bio iznad 1000 coinsa.

Onaj CAM Sosa me došao 850 - netko se zajebo :)

 Moze li picture ,ne moze da mi otvori na poslu ! :)

 Sorry .

Necu nista da radim,necu ni da pokusavam ako me budu terali ja cu da zabusavam.
15 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...
CrazyMan kaže...
miikaa77 kaže...
Za kolko se mogu solidni Talijani sastavit? Za koliko k?

 Možeš solidnu ekipu za 25k sastaviti... prvih 11, bez zamjena

 Imas li neku ekipu za primjer ? :)

 Evo ga ;) složio prije izlaska fife sve preko Web Appa i kupnje/prodaja igrača zaradio... svaki igrač od oko 1k do 4k, sve skupa oko 25-30k ipak... ne znam kakve su sad cijene, ali mislim da su se i povećale izlaskom FIFA-e

12 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...

 Moze li picture ,ne moze da mi otvori na poslu ! :)

 Sorry .

Mogu ti poslat sliku, ali ti ništa neće značiti kad ne piše ime pored igrača, a nema baš previše poznatih u ekipi :)

Pogledaj kad dođeš doma.

[19xx] 4ntraks
16 godina
offline
Re: FIFA 17
Aciboy kaže...

Igra grafički izgleda super, bar na blizu, ALI... iz daljega fifa 16 izgleda nekako bolje, oštrije...šteta. Npr na slici se vidi koliko mreže lošije izgledaju, dosta zastarjelo, čudno. Čak i i grači izgledaju malo lošije na daljinu, nego u fifi 16. Malo su pretjerali sa tim frostbite osvjetljenjem, jer sada sve izgleda nekako blijedo, sjene su precinznije, ali puno mi je bolji kontrast svega toga u fifi 16. Ima li kakav fix za to (u postavkama grafičke)? govorim u ultra potavkama. Koliki je novi engine napredak naspram starog, kad se sve uzme u obzir, ne znam, jer znoj igrača mi nije presudan faktor u životu...Nadam se da će to još ispeglat

 Ne znam, meni mreža izgleda stvarno ebeno. Pogotovo kada se lopta po njoj valja. Detaljna je i čista. Stvarno izgleda super. Travnjak isto tako. Igrači, ma sve... za grafički prikaz nemam niti jednu primjedbu.

 

miikaa77 kaže...
Za kolko se mogu solidni Talijani sastavit? Za koliko k?

 Evo ja ove talijane na PC sastavio u vrijeme ea accessa za 24k coinsa.

 

 

CrazyMan kaže...
 Odakle ti para za ovavke igrače ? :-O

 Otvorio sam dosta packova a nešto zaradio i na marketu. Cijeli dan sam jučer visio na njemu. Nisam još odigrao niti jednu tekmu. U jednom trenutku se nešto zablokiralo i uspio sam kupiti 4 koscielnya za po 22k a otišli su za 33k. Tourea sam uzeo za 35k a prodao ga za 45k. Smallinga za 16k a prodao ga za 22k. I tako.. To su cijene za PS4 market.

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.9.2016 12:04 (movie).
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Da li je neko dobio jumbo packove iz preordera?

Necu nista da radim,necu ni da pokusavam ako me budu terali ja cu da zabusavam.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
Aciboy kaže...

Igra grafički izgleda super, bar na blizu, ALI... iz daljega fifa 16 izgleda nekako bolje, oštrije...šteta. Npr na slici se vidi koliko mreže lošije izgledaju, dosta zastarjelo, čudno. Čak i i grači izgledaju malo lošije na daljinu, nego u fifi 16. Malo su pretjerali sa tim frostbite osvjetljenjem, jer sada sve izgleda nekako blijedo, sjene su precinznije, ali puno mi je bolji kontrast svega toga u fifi 16. Ima li kakav fix za to (u postavkama grafičke)? govorim u ultra potavkama. Koliki je novi engine napredak naspram starog, kad se sve uzme u obzir, ne znam, jer znoj igrača mi nije presudan faktor u životu...Nadam se da će to još ispeglat

 Ne znam, meni mreža izgleda stvarno ebeno. Pogotovo kada se lopta po njoj valja. Detaljna je i čista. Stvarno izgleda super. Travnjak isto tako. Igrači, ma sve... za grafički prikaz nemam niti jednu primjedbu.

miikaa77 kaže...
Za kolko se mogu solidni Talijani sastavit? Za koliko k?

 Evo ja ove talijean na PC sastavio u vrijeme ea accessa za 24k coinsa.

 

 

CrazyMan kaže...
 Odakle ti para za ovavke igrače ? :-O

 Otvorio sam dosta packova a nešto zaradio i na marketu. Cijeli dan sam jučer visio na njemu. Nisam još odigrao niti jednu tekmu. U jednom trenutku se nešto zablokiralo i uspio sam kupiti 4 koscielnya za po 22k a otišli su za 33k. Tourea sam uzeo za 35k a prodao ga za 45k. Samllinga za 16k a prodao ga za 22k. I tako.. To su cijene za PS4 market.

 Fino fino, ja isto trgujem zarađujem, ali ni upola toliko dobro... Imao sam EA access za web app i mobile companion pa sam tamo trgovao, uspio sastaviti hrvate (bez modrića, rakitića i perišića) te seriju A i još mi je sada ostalo 20k coina pa i dalje trgujem, možda bundesligu složim danas ili sutra... Vidim da su englezi dosta skupi pa mi se to ne isplati baš... Ali su zato talijani dosta jeftini bili, a sasvim solidna ekipa..

15 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...

Da li je neko dobio jumbo packove iz preordera?

 Ja sam kupio običnu verziju i pisalo je 5 draft pointa, ali nisam ništa dobio... Kako ostali stoje ?

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
CrazyMan kaže...
goust78 kaže...

Da li je neko dobio jumbo packove iz preordera?

 Ja sam kupio običnu verziju i pisalo je 5 draft pointa, ali nisam ništa dobio... Kako ostali stoje ?

 Ja imam super deluxe i nisam jos dobio jumba ! :)

 Treba da bude 40 kroz 20 nedelja .Znacu 2 x nedeljno !

Necu nista da radim,necu ni da pokusavam ako me budu terali ja cu da zabusavam.
12 godina
offline
Re: FIFA 17
CrazyMan kaže...
goust78 kaže...

Da li je neko dobio jumbo packove iz preordera?

 Ja sam kupio običnu verziju i pisalo je 5 draft pointa, ali nisam ništa dobio... Kako ostali stoje ?

Ja sam dobio 2 tokena.

Izgleda svaki ponedjeljak jedan pošto sam drugi token dobio ovaj ponedjeljak.

[19xx] 4ntraks
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Imam 22 inca stariji monitor reze 1650x1080

ako stavim na tele broadcast onda mi budu mali igraci nekako kratki ?!

ako stavim na dynamic onda ne vidim teren jbg !

 

kad ce vise ovi dobri igraci da se maknu iz div 10 , ubise me ....

hahahhaah

 

Necu nista da radim,necu ni da pokusavam ako me budu terali ja cu da zabusavam.
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.9.2016 12:16 (goust78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 17
Skilledžija kaže...
CrazyMan kaže...
goust78 kaže...

Da li je neko dobio jumbo packove iz preordera?

 Ja sam kupio običnu verziju i pisalo je 5 draft pointa, ali nisam ništa dobio... Kako ostali stoje ?

Ja sam dobio 2 tokena.

Izgleda svaki ponedjeljak jedan pošto sam drugi token dobio ovaj ponedjeljak.

 Hmhm na web appu sam već tjedan dana, ali nisam još ništa dobio. Tek jučer prvi puta skinio igru, ušao i opet ništa... Nadam se da će sad u slijedeći ponedjeljak "sjesti" jedan draft token

16 godina
offline
Re: FIFA 17
CrazyMan kaže...
goust78 kaže...

Da li je neko dobio jumbo packove iz preordera?

 Ja sam kupio običnu verziju i pisalo je 5 draft pointa, ali nisam ništa dobio... Kako ostali stoje ?

 Do sada su packovi izlazili ponedjeljkom pa možda nam startaju od sljedećeg tjedna. Na PC sam dobio 5 draft pointa s time da izlazi svaki tjedan po jedan. Taj jedan sam dobio

8 godina
offline
Re: FIFA 17
Moj monitor je isto od 22" i podesim cam na co-op, tako mi najvise odgovara, super pregled igre.

Nisam igrao fifu od trial verzije, koliko mi obaveze ne dozvoljavaju, valda uhvatim veceras malo vremena.
Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 17
Netko je jučer pitao kako se radi onda finta kod izvođenja auta? Probao sam sve ali je nisam otkrio. Zna li netko?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
Netko je jučer pitao kako se radi onda finta kod izvođenja auta? Probao sam sve ali je nisam otkrio. Zna li netko?

Ako misliš na fake shot isto kao i s nogom.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 17
CrazyMan kaže...
Skilledžija kaže...
CrazyMan kaže...
goust78 kaže...

Da li je neko dobio jumbo packove iz preordera?

 Ja sam kupio običnu verziju i pisalo je 5 draft pointa, ali nisam ništa dobio... Kako ostali stoje ?

Ja sam dobio 2 tokena.

Izgleda svaki ponedjeljak jedan pošto sam drugi token dobio ovaj ponedjeljak.

 Hmhm na web appu sam već tjedan dana, ali nisam još ništa dobio. Tek jučer prvi puta skinio igru, ušao i opet ništa... Nadam se da će sad u slijedeći ponedjeljak "sjesti" jedan draft token

 Mislim da uzalud čekaš, 1. Draft token trebaš dobit prvi prvom pokretanju igre, isto kao i one dresove. 

Ako si kupio key negdje sastrane,  a ne direkt sa origina vjerojatno si dobio igru bez pre-order bonusa. Na stranici gdje sam ja kupio pre-order bonusi su se prodavali odvojeno za 1e. Cdkeys.com

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
15 godina
offline
Re: FIFA 17
KiCo77 kaže...
CrazyMan kaže...
Skilledžija kaže...
CrazyMan kaže...
goust78 kaže...

Da li je neko dobio jumbo packove iz preordera?

 Ja sam kupio običnu verziju i pisalo je 5 draft pointa, ali nisam ništa dobio... Kako ostali stoje ?

Ja sam dobio 2 tokena.

Izgleda svaki ponedjeljak jedan pošto sam drugi token dobio ovaj ponedjeljak.

 Hmhm na web appu sam već tjedan dana, ali nisam još ništa dobio. Tek jučer prvi puta skinio igru, ušao i opet ništa... Nadam se da će sad u slijedeći ponedjeljak "sjesti" jedan draft token

 Mislim da uzalud čekaš, 1. Draft token trebaš dobit prvi prvom pokretanju igre, isto kao i one dresove. 

Ako si kupio key negdje sastrane,  a ne direkt sa origina vjerojatno si dobio igru bez pre-order bonusa. Na stranici gdje sam ja kupio pre-order bonusi su se prodavali odvojeno za 1e. Cdkeys.com

 O mamicu im njihovu, naručio sam igru preko instant gaminga.. Znači ništa od draft moda ove godine ? :'(

12 godina
offline
Re: FIFA 17
Ja sam isto preko instanta uzeo i dobio sam posebni key za preorder. Pogledaj ponovo
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Ovo je PES sa UT-om... 
Sa 1,2m ne znaju loptu dodat, kad primi loptu treba mu nekih 15 sekundi da je smiri, kamera uopće ne prati dobro, čim opalim driven pass dok kamera ode do igrača već mi neko iza naleti i uzme mi loptu
očaj, očaj, očaj...

Siky1234
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 17
DEEMon kaže...
Ja sam isto preko instanta uzeo i dobio sam posebni key za preorder. Pogledaj ponovo

 Tek sada vidim, na instantu sam dobio Base game (cd-key) i nekekav Bonus key, gdje njega utipkam, isto u origin ili ?

13 godina
offline
Re: FIFA 17
CrazyMan kaže...

 O mamicu im njihovu, naručio sam igru preko instant gaminga.. Znači ništa od draft moda ove godine ? :'(

 Pa kupiš si sam token. Nije da ne možeš uopće igrati.

 

 

A i da taj draft uopće postane igran, trebalo bi dobiti po jedan token za barem svaka 2 poraza, ako ne i nakon svakog. Uopće je glupo da se plaća da možeš igrati neki mod igre.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: FIFA 17
CrazyMan kaže...
DEEMon kaže...
Ja sam isto preko instanta uzeo i dobio sam posebni key za preorder. Pogledaj ponovo

 Tek sada vidim, na instantu sam dobio Base game (cd-key) i nekekav Bonus key, gdje njega utipkam, isto u origin ili ?

 Daaaa evo ga, sad radi, unio sam taj bonus key u origin i u storeu dobio 1 draft token + 1 loan playera (reus). Znači svaki ponedjeljak po jedan draft token i jednog load playera se dobije ?

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
ruya kaže...
Moj monitor je isto od 22" i podesim cam na co-op, tako mi najvise odgovara, super pregled igre.

Nisam igrao fifu od trial verzije, koliko mi obaveze ne dozvoljavaju, valda uhvatim veceras malo vremena.

 Koliko stavis nagib i zoom na co-op ?

 To je meni presitno ,onda ne uzivam u igri ! :)

 

Necu nista da radim,necu ni da pokusavam ako me budu terali ja cu da zabusavam.
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.9.2016 14:41 (goust78).
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Hexfire kaže...

 

A i da taj draft uopće postane igran, trebalo bi dobiti po jedan token za barem svaka 2 poraza, ako ne i nakon svakog. Uopće je glupo da se plaća da možeš igrati neki mod igre.

 Pa kaj se nemre otključat sa 15000 coinsa? Znači možeš igranjem zaraditi, ne moraš plaćati. 

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Siky1234 kaže...

Ovo je PES sa UT-om... 
Sa 1,2m ne znaju loptu dodat, kad primi loptu treba mu nekih 15 sekundi da je smiri, kamera uopće ne prati dobro, čim opalim driven pass dok kamera ode do igrača već mi neko iza naleti i uzme mi loptu
očaj, očaj, očaj...

 Ovo za kameru je tacno ,kasni dobrano pola sec .

Necu nista da radim,necu ni da pokusavam ako me budu terali ja cu da zabusavam.
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...
Siky1234 kaže...

Ovo je PES sa UT-om... 
Sa 1,2m ne znaju loptu dodat, kad primi loptu treba mu nekih 15 sekundi da je smiri, kamera uopće ne prati dobro, čim opalim driven pass dok kamera ode do igrača već mi neko iza naleti i uzme mi loptu
očaj, očaj, očaj...

 Ovo za kameru je tacno ,kasni dobrano pola sec .

 Izluđuje skroz, još namjestim Coop kameru da imam veće vidno polje, ali i dalje ista stvar...
Ja ne mogu naći ni jednu pozitivnu stranu samog gameplay-a, FUT i grafika ove godine odlični, ali ono bitno, gameplay, katastrofa, nikad gore... 

Siky1234
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 17
Sranje od igre....ima 2 igrača od 75 spaja sa ekipama 82 ocjene i 100 chemietrya.
This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 17
Bolje da sam bazapalio 500kn nego dao za ovo sranje od igre.Svako drugi pas je kriv dodan,kad se lopta pdbija od poda stoper je promaši izbiti...Sa onim contaon defendingom su usrali igru.Svaki duel izgubiš ako ovaj konj to radi i primaš golove na kontre.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Ako netko hoće kupit FIFU nek se javi... Ovo nije za izdržat, jedva sam sakupio pare da bi me neko prcao u mozak...
Čitera ko u priči, ekipčine zvijerske, a da ne govorim o samim glupostima u gameplayu... 

Siky1234
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice