Assassins Creed 3

poruka: 2.717
|
čitano: 441.356
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: Assassins Creed 3
Adisuki kaže...

Ja sam se baš nadao da će ići s opcijom ženskog assassina u staroj Kini. Well, još uvijek ima nade, možda budu milkali malo AC pa u budućnosti releasaju "Assassin's Creed: Shanghai Noon" u kojem retrospektivno se osvrćemo na dolazak dotične azijatkinje u Ameriku :P

ja sam se isto tome nadao da ce bit u kini al dobro sta je tu je :D mozda si u pravu...

We Work in the dark to serve the light! We are Assassins!
16 godina
offline
Assassins Creed 3

Ozbiljnih stealth igara (ozbiljnijih u tom pogledu od AC-a) ima i smeštenih u savremeno doba, tako da to ne mora da bude katastrofa.

 

Sa druge strane, nisam baš fasciniran Amerikom i njenom istorijom. Ako se radnja smešta "preko bare", onda bi mi mnogo zanimljivija bila priča o susretu konkvistadora i Indijanaca latinske Amerike, jer su mi njihovi hramovi, rituali i simboli mnogo živopisniji od onih kod severnoameričkih Indijanaca, a i Project Legacy je već postavio dobru osnovu za razvijanje priče u tom pravcu. Sa druge strane, ako se priča stavlja u neko savremenije doba (ima logike, pravi se spona između drevnih vremena do danas), Francuska revolucija mi je mnogo interesantnija od Američke.

No dobro, biće šta će biti.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Assassins Creed 3
D3ViL kaže...

Cisto retardirano samo zato sto su zadrzali standardni dizajn odjela s kapuljacom ko orlov kljun, NIMALO se ne uklapa u odjecu tog vremena lik bi spusio metak prvi put kad izadje na ulicu. . . .

Uopće ne bi, pa pogledaj samo  svijet Zagora (strip, sigurno si čuo) gdje je lik bijelac a odjeven kao indijanac i koristi tomahawk kao glavno oružje i kolt. A to jje vremensko razdoblje još kasnije, sredina 19-og stoljeća. Anyway nebih rekao da je lik indijanac, u to doba morate shvatiti da se nosilo što su htjeli, najlogičnije je da je amer ali borac za slobodu. Sasvim sigurno će imati i hidden blade ali jako mi se sviđaju tomahawk i luk i strijela. Ma šta sam ja vama govorio otkad se počelo pričati koja je čija želja u koje vremensko razdoblje da bude smješten AC3. Govorio sam i ispunila mi se želja. Osim toga pa zapravo je i najlogičnije. Tada su najveći gradovi Amerike već bili jako naseljeni, New York je sam imao jako gusto stambeno naselje, tako da se nemoramo bojati da neće biti zgrada i kuća da se neće moći trčkarati i skakutati po krovovima zgrada. Osim toga u to doba masonske lože su bile jako aktivne i vrlo utjecale na razvoj rata za nezavisnost. (čitaj templari)

 

http://members.tripod.com/cartes_postales/newyork/broad.jpg?277,132

http://members.tripod.com/cartes_postales/newyork/tntrinity.jpg

http://mail.nysoclib.org/digital_archives/events/NYSL_Mount_Vernon_Washington_Book/Federal%20Hall%20Late%2018th%20Century%20from%20History%20of%20The%20New%20York%20Society%20Library%20by%20Austin%20Baxter%20Keep.jpg

http://www.georgeglazer.com/archives/maps/archive-nyc/images/nyciconsoc3.JPG

Dinamo živi vječno
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.3.2012 16:23 (Kora).
14 godina
protjeran
offline
Assassins Creed 3

Coveri

http://www.youtube.com/watch?v=6F4L6LbwHWY
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Assassins Creed 3
Domido kaže...

Coveri

Gdje si to našao?

 

Edit- jako blizu onoga kako sam ga zamišljao prije još 2 godine lol

Dinamo živi vječno
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.3.2012 18:54 (Kora).
15 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 3
http://vgm.tv/
Moj PC  
0 0 hvala 2
14 godina
offline
Assassins Creed 3
Sir! We are surrounded! - Great! Now we can attack in every direction!
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Assassins Creed 3
Kora kaže...
. Osim toga u to doba masonske lože su bile jako aktivne i vrlo utjecale na razvoj rata za nezavisnost. (čitaj templari)

 

Kakvi templari u 19 st. jel možeš objasnit?

 

 

Ovo bi mogao bit najbolji AC, sviđa mi se setting.

15 godina
offline
Re: Assassins Creed 3
Praetorian1 kaže...
Kora kaže....
Osim toga u to doba masonske lože su bile jako aktivne i vrlo utjecale na razvoj rata za nezavisnost. (čitaj templari)

Kakvi templari u 19 st. jel možeš objasnit?

Nije mislio templara u oklopu, nego na masone koji vuku korjene od te organizacije. . .

 

Meni se ovo gadi, mogli su nac 100001 bolju lokaciju od sugave Amerike i njihovih bjednih ratova, AC i puske mi jednostavno neidu u isti kos. Opet to je samo moje misljenje, nesumnjam da ce igra biti dobra ali setting je cisti shit.

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
13 godina
protjeran
offline
Re: Assassins Creed 3
Praetorian1 kaže...
Kora kaže...
. Osim toga u to doba masonske lože su bile jako aktivne i vrlo utjecale na razvoj rata za nezavisnost. (čitaj templari)

 

 

Kakvi templari u 19 st. jel možeš objasnit?

 

 

Ovo bi mogao bit najbolji AC, sviđa mi se setting.

18.st. Mnoge povijesne ličnosti su bili članovi masonskih loža, navodno su to bili upravo templari za koje se mislilo da su istrebljeni tamo negdje oko 13-14-og stoljeća ako se dobro sjećam. Googlaj malo, uguglaj templars, masons, american revolution tako nešta ispast će ti zanimljivih stvari

 

Edit-evo Devil je zapravo rekao što sam mislio lol, inače meni se jako sviđa tomahawk, osim toga može ga se koristiti kao oružje u ACR multiplejeru jedan vrlo sličan. Nema pušku ovdje lik na sebi, a da se ljudi ne zabune pištolji u to dobra nisu bili koltovi. Trebalo je vremena da se napuni sa barutom ta mala kuburica nakon jednog pucnja, ta što ju ovaj lik ima za pasom i u ruci, tako da će to dostojno zamjeniti crossbow.

Dinamo živi vječno
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.3.2012 20:00 (Kora).
14 godina
protjeran
offline
Re: Assassins Creed 3
Kora kaže...
Domido kaže...

Coveri

Gdje si to našao?

 

Edit- jako blizu onoga kako sam ga zamišljao prije još 2 godine lol

Slike su sa službene stranice AC na facebooku

http://www.youtube.com/watch?v=6F4L6LbwHWY
15 godina
neaktivan
offline
Re: Assassins Creed 3
D3ViL kaže...
Praetorian1 kaže...
Kora kaže....
Osim toga u to doba masonske lože su bile jako aktivne i vrlo utjecale na razvoj rata za nezavisnost. (čitaj templari)

Kakvi templari u 19 st. jel možeš objasnit?

Nije mislio templara u oklopu, nego na masone koji vuku korjene od te organizacije. . .

 

Meni se ovo gadi, mogli su nac 100001 bolju lokaciju od sugave Amerike i njihovih bjednih ratova, AC i puske mi jednostavno neidu u isti kos. Opet to je samo moje misljenje, nesumnjam da ce igra biti dobra ali setting je cisti shit.

Zapravo i nisu. Novi setting i period je morao biti nakon renesnsnog perioda 15.-16. vijek. Bitne stvari koje su se desavale tokom tog perioda. Setting je mogao biti Francuska, Engleska i Amerika (Rusija nije jer pripada Daniel ciklusu ne Desmond ciklusu, daleki istok se bas i ne uklapa u u Desmond pretke). Ako pogledas period u kojem ce se desavati igra bice i francuza i engleza i indijanaca znaci kombinacija Evrope i Amerike. U tom periodu Amerika je potpuno drugacija od one koju danas poznajemo. I najbitnija stvar na igri je radio senior tim Ubisofta koji nije radio na ACB i ACR nastavcima i radjen je pune 3 godine najvjerovatnije sa Corey May-om zaduzenog za pricu koji je bio zaduzen za PoP serijal i AC1 i AC2 kao i dio ACB i ACR igara.

http://vgm.tv/
14 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Assassins Creed 3
D3ViL kaže...

Cisto retardirano samo zato sto su zadrzali standardni dizajn odjela s kapuljacom ko orlov kljun, NIMALO se ne uklapa u odjecu tog vremena lik bi spusio metak prvi put kad izadje na ulicu. . . .

Inače, orao predstavlja Manitua u kulturi Američkih domorodaca. {#}

Isn't it a remarkable coincidence almost everyone has the same religion as their parents? Religions run in families. How does this come about? Trough childhood indoctrination. -Richard Dawkins
16 godina
offline
Re: Assassins Creed 3
Kora kaže...

18.st. Mnoge povijesne ličnosti su bili članovi masonskih loža, navodno su to bili upravo templari za koje se mislilo da su istrebljeni tamo negdje oko 13-14-og stoljeća ako se dobro sjećam. ...

  Upravo mi pade na pamet neobična stvar na tu temu: Kao što si rekao, Masoni, za koje postoji relativno osnovana teorija da su potomci Templara, su bili vrlo aktivni u Americi u to doba. Međutim, bili su aktivni na "pogrešnoj" strani, jer su Masonima pripadale skoro sve vođe revolucije, sok Desmond(ov pradeda) na omotu ubija britanskog vojnika. Čudno.

12 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 3

Evo još jedna odlična slika.

- Said Sikira
Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
Re: Assassins Creed 3
Ivan(4) kaže...
Kora kaže...

18.st. Mnoge povijesne ličnosti su bili članovi masonskih loža, navodno su to bili upravo templari za koje se mislilo da su istrebljeni tamo negdje oko 13-14-og stoljeća ako se dobro sjećam. ...

  Upravo mi pade na pamet neobična stvar na tu temu: Kao što si rekao, Masoni, za koje postoji relativno osnovana teorija da su potomci Templara, su bili vrlo aktivni u Americi u to doba. Međutim, bili su aktivni na "pogrešnoj" strani, jer su Masonima pripadale skoro sve vođe revolucije, sok Desmond(ov pradeda) na omotu ubija britanskog vojnika. Čudno.

Pa i nije toliko, sjeti se samo vođe assassina Mualima iz AC-a jedinice za kojeg se ispostavilo kasnije da je tempplar. Tak da mi tu ništa nije čudno. Osim toga, gledaj samo politiku današnju i sve će ti bit jasno. U vladama političari jedni druge trpe i ljube guzicu sve dok jedni drugima koriste.........kad više ne, onda svako za sebe, isto ti je i ovdje. A na kraju krajeva mi možemo do izlaska igre kombinirati mogući story, tko zna kako su to oni smislili.

Dinamo živi vječno
13 godina
offline
Re: Assassins Creed 3
SaidSikiraX kaže...

Evo još jedna odlična slika.

 

To se meni samo čini ili su oni izbacili najprepoznatljiviju stvar iz igre?

“Courage is being scared to death but saddling up anyway.” -John Wayne
12 godina
neaktivan
offline
Re: Assassins Creed 3
Promster kaže...
SaidSikiraX kaže...

Evo još jedna odlična slika.

 

To se meni samo čini ili su oni izbacili najprepoznatljiviju stvar iz igre?

Pogledaj bolje...

Isn't it a remarkable coincidence almost everyone has the same religion as their parents? Religions run in families. How does this come about? Trough childhood indoctrination. -Richard Dawkins
12 godina
protjeran
offline
Re: Assassins Creed 3
Unix kaže...
Promster kaže...
SaidSikiraX kaže...

Evo još jedna odlična slika.

 

To se meni samo čini ili su oni izbacili najprepoznatljiviju stvar iz igre?

Pogledaj bolje...

jel se to meni cini da je to obican hidden blade a ne hookblade ili?

 

We Work in the dark to serve the light! We are Assassins!
13 godina
protjeran
offline
Re: Assassins Creed 3
Promster kaže...
SaidSikiraX kaže...

Evo još jedna odlična slika.

 

To se meni samo čini ili su oni izbacili najprepoznatljiviju stvar iz igre?

Misliš na hidden blade? Tu je, samo nije isukan

Dinamo živi vječno
16 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 3

nisam ni Assassin's Creed Revelations odigrao :D a kupio ga :D

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Assassins Creed 3
Unix kaže...

Inače, orao predstavlja Manitua u kulturi Američkih domorodaca. {#}

Nije orao nego gavran i jedan od bogova im se izmedju ostalog zove RAVEN. Manitu nije bog nego duh, tj energija koja se nalazi u svakom bicu. Al moj post se ne odnosi na to kako ce uklopit pricu s indijancem to je najmanji problem.

 

Svaki dosadasnji Assassins Creed smo se na neki nacin uklapali i stapali s slicno odjevenom okolinom, u prvom medju svecenicima, sjedenjem na klupi, ili hodajuci s slicno obucenom gomilom. Sad cak i s ovako prilagodjenim dizajnom odjela lik mi nekako strsi, previse bode u oci bar po onom sto sam vidio u filmovima/dokumentarcima sta su ljudi tada nosili. Mada meni se nesvidja setting koji su odabrali uopste pa pomalo trazim dlaku u jajetu. . .

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.3.2012 0:49 (D3ViL).
16 godina
offline
Assassins Creed 3

Još u AC2 su NPC-jevi zbunjeno komentarisali "Where do they cut clothes like that?!", pa nikom ništa.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Assassins Creed 3
D3ViL kaže...
Unix kaže...

Inače, orao predstavlja Manitua u kulturi Američkih domorodaca. {#}

Nije orao nego gavran i jedan od bogova im se izmedju ostalog zove RAVEN. Manitu nije bog nego duh, tj energija koja se nalazi u svakom bicu. Al moj post se ne odnosi na to kako ce uklopit pricu s indijancem to je najmanji problem.

 

Svaki dosadasnji Assassins Creed smo se na neki nacin uklapali i stapali s slicno odjevenom okolinom, u prvom medju svecenicima, sjedenjem na klupi, ili hodajuci s slicno obucenom gomilom. Sad cak i s ovako prilagodjenim dizajnom odjela lik mi nekako strsi, previse bode u oci bar po onom sto sam vidio u filmovima/dokumentarcima sta su ljudi tada nosili. Mada meni se nesvidja setting koji su odabrali uopste pa pomalo trazim dlaku u jajetu. . .

Nije nego orao. Zar nikad nisi čitao Za-Gor-Te-Naya? Uvijek je opis kako Zagor na prsima ima sliku orla koji predstavlja manitua

Dinamo živi vječno
15 godina
offline
Re: Assassins Creed 3
Kora kaže...
D3ViL kaže...
Unix kaže...

Inače, orao predstavlja Manitua u kulturi Američkih domorodaca.  {#}

Nije orao nego gavran i jedan od bogova im se izmedju ostalog zove RAVEN. Manitu nije bog nego duh, tj energija koja se nalazi u svakom bicu. Al moj post se ne odnosi na to kako ce uklopit pricu s indijancem to je najmanji problem.

 

Svaki dosadasnji Assassins Creed smo se na neki nacin uklapali i stapali s slicno odjevenom okolinom, u prvom medju svecenicima, sjedenjem na klupi, ili hodajuci s slicno obucenom gomilom. Sad cak i s ovako prilagodjenim dizajnom odjela lik mi nekako strsi, previse bode u oci bar po onom sto sam vidio u filmovima/dokumentarcima sta su ljudi tada nosili. Mada meni se nesvidja setting koji su odabrali uopste pa pomalo trazim dlaku u jajetu. . .

Nije nego orao. Zar nikad nisi čitao Za-Gor-Te-Naya? Uvijek je opis kako Zagor na prsima ima sliku orla koji predstavlja manitua

  Zagor je talijanski trash strip. Nemojte učiti indijansku kulturu iz talijanskih stripova. Manitoua ne predstavlja nikakva ptičurina.

13 godina
protjeran
offline
Re: Assassins Creed 3
DaffyDuck kaže...
Kora kaže...
D3ViL kaže...
Unix kaže...

Inače, orao predstavlja Manitua u kulturi Američkih domorodaca. {#}

Nije orao nego gavran i jedan od bogova im se izmedju ostalog zove RAVEN. Manitu nije bog nego duh, tj energija koja se nalazi u svakom bicu. Al moj post se ne odnosi na to kako ce uklopit pricu s indijancem to je najmanji problem.

 

Svaki dosadasnji Assassins Creed smo se na neki nacin uklapali i stapali s slicno odjevenom okolinom, u prvom medju svecenicima, sjedenjem na klupi, ili hodajuci s slicno obucenom gomilom. Sad cak i s ovako prilagodjenim dizajnom odjela lik mi nekako strsi, previse bode u oci bar po onom sto sam vidio u filmovima/dokumentarcima sta su ljudi tada nosili. Mada meni se nesvidja setting koji su odabrali uopste pa pomalo trazim dlaku u jajetu. . .

Nije nego orao. Zar nikad nisi čitao Za-Gor-Te-Naya? Uvijek je opis kako Zagor na prsima ima sliku orla koji predstavlja manitua

  Zagor je talijanski trash strip. Nemojte učiti indijansku kulturu iz talijanskih stripova. Manitoua ne predstavlja nikakva ptičurina.

Kao prvo nije trash, kao drugo strip vjerno prenosii istinita indijanska vjerovanja i religiju, zašto bi lažno izmišljali vjerovanja i običaje stranih kultura? Ne budi smješan. Naravno da je orao životinja koja predstavlja manitua

Dinamo živi vječno
15 godina
offline
Re: Assassins Creed 3

1. kad sam rekao trash, nisam mislio na nešto loše, nego na stil stripa. pročitaj incal pa usporedi.

2. lol. možda zato jer je to strip? ne budi smiješan.

3. dokaži nekim linkom koji nema veze sa zagorom.

4. ova rasprava je off topic pa se iz nje isključujem.

5. lik će izgledati blesavo u ovom odijelu. poanta igre je (nekad bila) da se stopiš sa okolinom.

15 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 3

Samo da vas obavjestim da je sve na sta su se igraci zalili uzeto u obzir. Evo dok zavrsim citanje okacicu sve ali za pocetak igru pokrece novi Anvil engine, bice promjenjivih godisnjih doba, vraca se The Truth puzle igre, bice zivotinja u igri, nema Tower Defense mini igre i radnja ce se odvijati u Bostonu, New York-u i countryside djelu stim da je countryside velicine 1,5 Rima iz BH

http://vgm.tv/
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Assassins Creed 3
dex3108 kaže...

Samo da vas obavjestim da je sve na sta su se igraci zalili uzeto u obzir. Evo dok zavrsim citanje okacicu sve ali za pocetak igru pokrece novi Anvil engine, bice promjenjivih godisnjih doba, vraca se The Truth puzle igre, bice zivotinja u igri, nema Tower Defense mini igre i radnja ce se odvijati u Bostonu, New York-u i countryside djelu stim da je countryside velicine 1,5 Rima iz BH

Super, zbog Tower Defensa nisam upalio igru već 2 mjeseca. Toliko sam se iznervirao da sam prestao igrati negdje na pola igre i samo pročitao što se dogodi kasnije, nemam ja živaca za takve budalaštine.

Falili su mi konji i The Truth, to je nešto neizostavno, stvarno neznam što su ovi u Ubisoftu mislili kad su izbacili konje...

Isn't it a remarkable coincidence almost everyone has the same religion as their parents? Religions run in families. How does this come about? Trough childhood indoctrination. -Richard Dawkins
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice