Assassins Creed 3

poruka: 2.717
|
čitano: 440.878
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Assassins Creed 3

prica ac3 sa predhodnim igrama nema nikakve veze osim sa desmondovim dijelom. na jednom se mjestu u prici spominje ezio i to je sve.

It's not who u are, it's who u know.
16 godina
online
Assassins Creed 3

Malo kasnim s odgovorom. Od tri igre koje su izašle posle Dvojke, svaka je veća od prethodne, tako da je popriličan podvig sve ih odigrati (iako je Brotherhood sa tehničke strane prilično dobar i ima lepo ispoliran gameplay, odlične sporedne misije i najveći grad u nekom AC-u do tada).

 

Vezano za AC3, kao što prvi deo ima Altaira za vreme Trećeg krstaškog rata, a drugi Ezia u doba renesanse, tako i treći deo ima svog junaka u specifičnom istorijskom trenutku.  Što se tiče kontinuiteta Desmondove priče, postoji mali skok između AC2 i AC3. Blagi spoiler:  obe opasnosti koje su pretile svetu posle AC i AC II su i dalje tu i veoma su blizu; Desmond i Assassini su pronašli hram Prve civilizacije u kome bi trebalo da se krije odgovor na barem jednu od njih.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 3
Pozdrav. Ima jedan problem sa pistoljima dakle ja uzmem onaj pistolj english flicktok i poslije kad koristim fast travel promijeni mi na dual barrel pistolj. Znali itko kako namjestit da imam neki pistolj a da mi poslije ne promijeni?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 3

Pozz. igrao sam cetvrti nastavak primjetio sam da je mapa jako velika i igra jako duga...

Zanima me kolika je u ovog treceg mapa i koliko igra traje ??

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Assassins Creed 3

Mapa u Četvroci nije toliko velika kad otključaš dovoljno fast travel lokacija.  {#}

 

Frontier je manji nego more, ali je neprohodniji, meni je mnogo gori od mora. Gradovi su, rekao bih, veći od onih u AC IV, a mislim i da je igra duža (mada, kad sam prešao Trojku, mislim da sam bio blizu 100%, a Četvorku sam završio sa 75 - nije mi se dalo).

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Assassins Creed 3
Pozz ljudi, dali još netko ima problem sa malim FPS-om u igri? Dakle bez obzira na postavke igra ima grozan FPS otkako sam stigao u Boston, čitao sam da puno ljudi imalo isti problem na nevjerojatno jakim konfama a nisam našao nikakvo riješenje, moju konfu imate pod "Moj PC", dakle stavio sve na max ili sve na low na rezoluciji 1024x768 bude totalno ne igrivo, ali kad gledam u pod dok hodam igra radi normalno... Dakle problem je počeo na sequence 2 kada stignem u Boston, na sequence 1 na brodu je sve radilo bez problema na max settings... Ako je neko ima sličan problem i zna riješenje neka pomaga, davno sam prešao AC1, AC2 i sad Brotherhood i Revelation i zbilja me priča privukla i želim ju dovršiti ali jednostavno je ne igrivo ovako... Pozz
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 3

Većini je tako u Bostonu, naročito u luci, bit će bolje drugim gradovima, i u šumi, tu istrpi, smanji postavke malo, tako je kako je.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Assassins Creed 3
thuglife kaže...

Većini je tako u Bostonu, naročito u luci, bit će bolje drugim gradovima, i u šumi, tu istrpi, smanji postavke malo, tako je kako je.

Ok, hvala na odg {#}

16 godina
online
Assassins Creed 3

Izdrži, neće stalno biti tako. Grafičke opcije ne utiču previše jer je i CPU kod očajno optimizovan. Igra slabo koristi više od dva jezgra (a po nekim navodima, čak ni njih ne opterećuje ravnomerno), tako da mestimično šteka na svim mašinama. Ako si na stock 2.33GHz, verujem da je kretanje kroz bostonsku liku baš neprijatno.

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
online
Assassins Creed 3

Dupli post pošto je kolega već pročitao prethodni.

 

Zaboravio sam na jedinu stvar koja po mom iskustvu zna da pomogne kod ACIII: Vsync! Ne znam da li je nešto u međuvremenu promenjeno patchevima, ali igra po defaultu ima uključen Vsync i nema mogućnost da se on isključi kroz meni. Umesto toga, potrebno je izmenit ini fajl, pa ako nisi, probaj.

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Assassins Creed 3
Ivan(4) kaže...

Dupli post pošto je kolega već pročitao prethodni.

 

Zaboravio sam na jedinu stvar koja po mom iskustvu zna da pomogne kod ACIII: Vsync! Ne znam da li je nešto u međuvremenu promenjeno patchevima, ali igra po defaultu ima uključen Vsync i nema mogućnost da se on isključi kroz meni. Umesto toga, potrebno je izmenit ini fajl, pa ako nisi, probaj.

jesam isključio sam ga, bio sam pročitao na netu da pomaže to i također da pomaže postavljanje prioriteta u task manageru na "realtime", stavio sam sve na najniže postavke i onak prilično je igrivo u Bostonu, nekad dropa do 15 FPS ali je uglavnom oko 20-25, negdje i 30-35, ugl. igrivo je, a npr. cim uđem u neku zgradu ili imam neku misiju van Bostona FPS skače i preko 80...

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.1.2014 14:42 (ibme74).
10 godina
offline
Assassins Creed 3
Season Pass od AC III je na popustu i to dobrom,sa 30€ na 7.5€. Vrijedi li tih para to ili da preskocim?
Nothing is true,everything is permitted.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Assassins Creed 3

Tyranny of King Washington ima desetak sati sadržaja, koji sav pripada glavnoj priči, dok side questova nema. Akcija je dobra, rekao bih da je u proseku na višem nivou nego u glavnoj igri i ima novih gameplay elemenata. Očekivano, DLC ne produbljuje naše poznavanje "univerzuma" igre. Po mom mišljenju, kampanja je po kvalitetu svakako vredna igranja, a po kvantitetu, u odnosu na cenu, taman može da prođe.

 

Ostali DLC-ovi su manje više bezvredni, otključavaju se dodatne multiplayer persone i nekoliko novih mapa (imam Season Pass od 4. meseca prošle godine, nikad nisam našao partiju na njima), kao i par single player misija. Od tih single player misija, jedna je pomorska, totalno generička (potopi sve brodove), a druga se dešava u majanskim ruševinama, i jako je kratka i jednostavna, iako izgleda lepo i drugačije od ostatka igre (no ako si igrao AC IV, onda si video i bolje).

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.9.2014 19:17 (Ivan(4)).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Assassins Creed 3

Ako iko i dalje prati ovu temu, neka me prosvetli vezano za multiplayer.

 

Gotovo redovno mi se u multiplayeru, u AA, dešava da protivnički igrač, koji krade artefact, uskače u "krug" (npr sa neke zgrade, ili sa sprata) i da stigne da doskoči, baci dimnu bombu i da me stun-uje iako ga ja čekam tačno na mestu gde će doskočiti.

Nasuprot tome, kad pokušam da uradim istu stvar, dimna bomba mi se ne aktivira na vreme i ubiju me.

 

Postoji li tu neka fora, ili je u pitanju lag?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Assassins Creed 3

Cisto me zanima dali nekome pada nize frame rate nego li je to slucaj kod mene ?? Black Flag je daleko bolje isao nego AC 3. Znam da nije neki Best Buy PC ali opet AMD x2 5400+ HD 6670 DDR5 i 4GB DDR2. Tek kad se kompletno promjeni citava konfiguracija onda se moze i ocekivati igriv frame rate i napraviti rply nekih nastavaka.

Znaci da ponovim pitanje -- Cisto me zanima dali nekome pada nize frame rate nego li je to slucaj kod mene ?? --

0 DA
2 NE
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Assassins Creed 3

AC3 je grozno neoptimizovan i na nekim mestima je vidljivo trzao na bilo kom hardwareu, pre svega zbog lošeg CPU koda. Luke bi trebalo da su najgore, tako da veći deo igre ne bi trebalo da bude tako strašan, ali ne znam hoće li Athlon64 X2 uspeti da izgura. Ja sam u AC IV imao bolji framerate nego u AC III.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Assassins Creed 3
Ivan(4) kaže...

AC3 je grozno neoptimizovan i na nekim mestima je vidljivo trzao na bilo kom hardwareu, pre svega zbog lošeg CPU koda. Luke bi trebalo da su najgore, tako da veći deo igre ne bi trebalo da bude tako strašan, ali ne znam hoće li Athlon64 X2 uspeti da izgura. Ja sam u AC IV imao bolji framerate nego u AC III.

Malo je reci grozno, jer igra je zbilja radila nasumicno. Zbilja nije u redu od Ubisofta da radi ovakve greske pri optimizaciji AC serijala, pa niti jedan nastavak nije optimiziran kako treba. Dosta su im skupocjene igre kao recimo sad Unity i na kraju das novce bzvze, zbilja nije u redu. AC IV definitivno je bolje optimiziran i bolje ide, dok AC 3 skoro pa u niti jednom trenutku ne doseze preko 25 avg FPS a. Okolica Bonstona ide na 16-25-30 a cisti grad 10-13-15.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice