Assassins Creed 3

poruka: 2.717
|
čitano: 441.214
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 3

Neke nove slike

Da nije bilo Nikole Tesle sada bi ste spamali po forumu u mraku!
Moj PC  
4 0 hvala 3
12 godina
neaktivan
offline
Re: Assassins Creed 3
Jebasu123 kaže...

Neke nove slike

Izgleda kao Ezio i Altaïr {#}

Isn't it a remarkable coincidence almost everyone has the same religion as their parents? Religions run in families. How does this come about? Trough childhood indoctrination. -Richard Dawkins
15 godina
neaktivan
offline
Re: Assassins Creed 3
Unix kaže...
Jebasu123 kaže...

Neke nove slike

Izgleda kao Ezio i Altaïr {#}

Neznam al znam da pre*ebeno izgleda {#}

Da nije bilo Nikole Tesle sada bi ste spamali po forumu u mraku!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Assassins Creed 3
Jebasu123 kaže...

Neke nove slike

Predobro će izgledat, baš se veselim igri.

13 godina
protjeran
offline
Re: Assassins Creed 3
Praetorian1 kaže...
Jebasu123 kaže...

Neke nove slike

Predobro će izgledat, baš se veselim igri.

Ko će čekat do jeseni majko mila

Dinamo živi vječno
12 godina
neaktivan
offline
Re: Assassins Creed 3
Kora kaže...
Praetorian1 kaže...
Jebasu123 kaže...

Neke nove slike

Predobro će izgledat, baš se veselim igri.

Ko će čekat do jeseni majko mila

Opljačkaj Ubisoftovo sjedište {#}

Isn't it a remarkable coincidence almost everyone has the same religion as their parents? Religions run in families. How does this come about? Trough childhood indoctrination. -Richard Dawkins
15 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 3

E ovako da pocnem :D Prvo i osnovno sto se tice price mislim da nebi trebalo biti straha Corey May is back :D Znaci lik koji je radio pricu za AC1 i AC2 radio je i pricu za AC3. Da igra se radi jos od prije zavrsetka AC2 i na igri rade ljudi koji su radili na AC1 i AC2. ACB i ACR nisu radili kljucni ljudi AC tima. 

 

Sve kritike i prjedloge igraca su uzete u obzir i kompletan sistem borbe i free running-a i stealth-a je preradjen i doradjen. Sve je kompletno ponovo radjeno nista nije preuzeto iz prethodnih igara sto se tice pokreta i animacija likova. Svi koji se boje da nece biti free running-a nema potrebe da se boje bice :D Ovoga puta osim po gradovima trckarati ce biti moguce medju krosnjama, planinama i livadama. Ovoga puta u gradovima ce biti i unutrasnjosti objekata (ne znam da li svih) jer je u sceni bjezanja od straze opisano kako je glavni lik uskocio kroz otvoren prozor prosao kroz sobu i izasao na drugi prozor dok je zena koja je bila u sobi uplasena i zbunjena to gledala. Sistem borbe je takodje promjenjen napadi protivnika ce sada biti tezi i napadace vise protivnika odjednom. Kamera ce biti vise filmska pa ce u toku borbe mjenjati poziciju u najbolji moguci polozaj. Interakcija protivnika sa ljudima i pokretnim stvarima ce biti nova i drugacija od dosadasnjih. Mocicemo da skacemo sa kocije na kociju :D i uklizujemo ispod prepreka. Engine je sada u mogucnosti da iscrtava vise stvari i likova pa ce tako biti prilika da dozivimo borbe hiljade vojnika iz tog perioda kao i vecu detaljnost. Nova karakteristika engine-a je i promjenjivo vrijeme tacnije godisnja doba za sve lokacije. Tako ce biti moguce vidjeti gradove i okolinu u toku ljeta po suncanom danu ili u toku zime za vrijeme snjaznih oluja. U zavisnosti od godisnjeg doba mjenjace se i gameplay. Tako ce zimi rijeke i jezera da budu zaledjeni, kretanje kroz snijeg ce biti otezano i sl. Ako jos nekoga nesto interesuje sa ove tehnicke strane neka pita.

 

Lik koga cemo voditi je sin britanskog vojnika i indijanke. Njegov cilj je borba za pravednost i nije naklonjen ni jednoj strani. Njegovo ime je Connor (tako se sam naziva) a pravo ime mu je Ratohnhaketon. Odrastao je u sumi sa svojim plemenom i zivjeo je tamo dok pleme nije napadnuto od bjelaca. Nakon toga pristupa redu Assassina. Connor je povucen i predatorski nastrojen lik. Desmond djelovi ce biti prisutni i jako bitni.

 

Ako vas jos nesto zanima pitajte :D

http://vgm.tv/
Moj PC  
9 0 hvala 5
12 godina
neaktivan
offline
Re: Assassins Creed 3
dex3108 kaže...

 

bla..bla...truć...trić...

 

Ako vas jos nesto zanima pitajte :D

 

Oće imat talijanski naglasak? {#}

Isn't it a remarkable coincidence almost everyone has the same religion as their parents? Religions run in families. How does this come about? Trough childhood indoctrination. -Richard Dawkins
15 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 3

Heheh nece voiceover je radjen nanovo cak su i indijanci posudjivali glasove tako ce biti prilika gdje ce se konverzacija odvijati na njihovom jeziku. To vazi i za britance i njihov naglasak.

http://vgm.tv/
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Assassins Creed 3
dex3108 kaže...

 

Ako vas jos nesto zanima pitajte :D

 

Odakle dolaze ove informacije?

I mean, I try to say the right things and give the right advice. But still, I'm only a person.
16 godina
offline
Re: Assassins Creed 3

zivo me zanima na sta ce to licit, s obzirom da su prosli serijali postavili neke standarde

It's not who u are, it's who u know.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Assassins Creed 3
Alex Mercer kaže...
dex3108 kaže...

 

Ako vas jos nesto zanima pitajte :D

 

Odakle dolaze ove informacije?

Gameinformer casopis

http://vgm.tv/
13 godina
protjeran
offline
Assassins Creed 3

Opet moram reći, sve što sam očekivao od novog ACa je i ispunjeno. Mjesto radnje, čak i mislio sam da bi mogli biti Boston i New York, pa i vrijeme radnje pa čak i oružžja, sve, i luk i strijele, i ove male kuburice i tomahawk. Mogu se okladit da će biti fora da će dugo puniti sa barutom ove male pištoljčiće

Dinamo živi vječno
 
6 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Assassins Creed 3
http://www.youtube.com/watch?v=6F4L6LbwHWY
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Assassins Creed 3

http://i.imgur.com/wnKeB.jpg Ova slika jos nije bila >;

Shazbot !
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Assassins Creed 3
hari85 kaže...

http://i.imgur.com/wnKeB.jpg Ova slika jos nije bila >;

Tolko sam se nahypeao za ovo da već nije normalno XD

Da nije bilo Nikole Tesle sada bi ste spamali po forumu u mraku!
14 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 3

I ja bome. Sad samo treba dočekat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Assassins Creed 3

Shvaćam da su Assassin halje zaštitini znak serijala, ali nikako se ne uklapaju u ovaj setting.

Samo se još više ističe među civilima. Zamislite samo kako će blend čudno izgledati ako ga bude.

I mean, I try to say the right things and give the right advice. But still, I'm only a person.
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Assassins Creed 3
Alex Mercer kaže...

Shvaćam da su Assassin halje zaštitini znak serijala, ali nikako se ne uklapaju u ovaj setting.

Samo se još više ističe među civilima. Zamislite samo kako će blend čudno izgledati ako ga bude.

Naravno da će ga biti, pa to je uz hidden blade jedno od zaštitnih znakova AC serijala. Osim toga vidjet ćeš da neće biti toliko čudno, još su se i čudnije i šarolikije tada ljudi odjevali nego u doba renesanse

Dinamo živi vječno
15 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 3

bilo bi bolje da su radnju stavili na prostor francuske ili britanije ili egipta ili azije(japan, kina). amerika...meh

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Assassins Creed 3

JOŠ INFORMACIJA!!!

 

- dual-wield način borbe

- ljudski štitovi

- target locking je izbačen u potpunosti

- Desmond će imati priliku da isproba novi Animus 3.0

- za 100% sync će se napokon dobivati nagrade

- bit će uvedeni checkpointovi tako da kad igramo replay misije ne moramo je igrati od početka

- mjesto radnje su Boston, New York, a također za free-roam i livade, planine, šume koje će činiti 1/3 čitave mape (fuck yeah!)

- Connor će surađivati sa Georgom Washingtonom, Benom Franklinom i Charlesom Leejem

- meni osobno omiljeni detalj: mogućnost odlaska u šumu kako bi lovili jelene, medvjede i sl. te prodavanje njihove kože u gradu (kao u Red Dead Redemptionu)

 

I za kraj još malo slika:

Connor i general Charles Lee Connor i general Charles Lee
Boston Boston
I mean, I try to say the right things and give the right advice. But still, I'm only a person.
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.3.2012 0:33 (Alex Mercer).
14 godina
offline
Assassins Creed 3

evo "sve" na jednom mjestu....većina stvari su već spomenute u prijašnjim postovima ali ima tu još nekih sitnica koje bi mogle bit zanimljive :D

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Assassins Creed 3
Alex Mercer kaže...

...

- target locking je izbačen u potpunosti

- za 100% sync će se napokon dobivati nagrade

- bit će uvedeni checkpointovi tako da kad igramo replay misije ne moramo je igrati od početka

  1) WTF?! Ok, znao je ići na živce zbog nesavršene implementacije, ali mi više ima smisla razrađeniji locking poput onog u MP-u nego ukidanje jer nije zgoreg moći odabrati na kog ću se protivnika obrušiti sa zgrade i tome slično.

  2) Kakve nagrade? I koji 100% sync, pojedinačnih misija ili cele igre?

  3) Hvala bogu! Mada, ako utiče samo na kasnije ponavljanje već okončanih misija, onda mi i nije toliko bitno. Checkpointovi su i ranije postojali ako pogineš u toku misije. Ono gde su mi falili su situacije gde moram odigrati celu dugačku misiju zato što sam s*ebao uslov za 100% sync, pogotovo kod onih nekoliko misija kod kojih je 100% stvarno teško postići. Tu bi makar jedan, do 2, checkpointa mnogo značilo, a ne bi previše olakšali igru.

14 godina
offline
Assassins Creed 3

Ovdje ce biti reveal prvog trailera za 60 sati 

Shazbot !
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 3

Moram priznati da mi sve ovo izgleda puno zanimljivije nego što sam mislio da hoće, samo neka natrpaju noviteta, zanimljivih likova i elemenata, dobar setting i dobru priču i napravit će ono što je duja u svoje vrijeme napravila.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 3

I mislim da se ne moramo brinut hoće li se Assasin uklopit u igru, pa ljudi ako se Davy Crockett uklopio u svoj svijet s krepanim rakunom na glavi, i naš Assasins će se s kapuljačom uklopit.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.3.2012 12:36 (Praetorian1).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Assassins Creed 3
Praetorian1 kaže...

I mislim da se ne moramo brinut hoće li se Assasin uklopit u igru, pa ljudi ako se Davy Crockett uklopio u svoj svijet s krepanim rakunom na glavi, i naš Assasins će se s kapuljačom uklopit.

Cilj assassina je bit neprimjecen, zamisli Hitmana s maskirnim odjelom cetri redanika MG-a, nozem, katanom i sjekirom za pasom dok seta ulicom. . .

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
14 godina
offline
Assassins Creed 3

Mislim da bu ovo bil prvi assassins creed koji će mi se sviđati. Nema više puste monotonije....ovo je nešto odlično! Svaka čast ljudima na ideji, ovo s modernijom pričom mi se daleko više sviđa od napuhavanja Istambula, Venecije i Rima.

There is a troll in all of us!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Assassins Creed 3
nul-3 kaže...

Mislim da bu ovo bil prvi assassins creed koji će mi se sviđati. Nema više puste monotonije....ovo je nešto odlično! Svaka čast ljudima na ideji, ovo s modernijom pričom mi se daleko više sviđa od napuhavanja Istambula, Venecije i Rima.

monotonija u ac-u?

pogledaj dvojku, doba renesanse, centar renesanse u firenci. sve puno ljudi, boje raznolike. sam gameplay assassina dinamičan.

 

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
14 godina
offline
Assassins Creed 3

Hm, imaš pravo...nisam se dobro izrazio. Nije sve monotono...nego mi svi ac.ovi izgledaju jednako...ovo mi se čini kao pravi nastavak, punokrvni nastavak.

There is a troll in all of us!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice