- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
Mars je ravna ploča.
MoČna rečenica! Vuče i na fuziju kao spas planeta.
Mene autorova spomenuta rečenica baca na staru narodnu "tko živi u nadi u govnima umire"!
Svaka starija mudra knjiga, dokumentarac ili film donosi nam neke zaključke i nauči nas nečemu.
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu ASICS
