Mišljenja o 5800 Xpress Music

poruka: 213
|
čitano: 51.446
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nokia 5800 XpressMusic
14 godina
neaktivan
offline
Mišljenja o 5800 Xpress Music

ajde recite svoja misljenja o ovoj nokiji i iskustva vlasnika...

u planu je kupnja da zamjenimo e66 pa da cujemo...

Hvala!

http://grand-hercegovina.com/default.aspx
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2009 21:38 (Gman).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Mišljenja o 5800 Xpress Music

Evo ja ću prvi. Mob je skroz u redu. Koristim ga već par mjeseci i nije me rzočarao.

Brzina moba je skroz zadovoljavajuća. Sa novim firmwareom zakretanje ekrana radi dosta glatko, a i odaziv je kako treba

Kvaliteta prikaza ekrana je očaravajuća. Rezolucija radi svoje, filmove je užitak gledati.

Kvaliteta kamere je po danu super dok po noći baš i nije nešto, iako ima bljeskalicu.

Programa ima dosta i sve pokrivaju, znači ako ti nešto treba, naći češ to.

Igara ima tako tako, neke su zabavne, neke nisu.

Trajanje baterije je jako dobro te se mob može koristiti dosta prije nego se isprazni.

Muzika , e to je posebna kategorija. Ugrađeni player je sasvim solidan ali zvučnici su najkvalitetnij koje sam ja na mobu ćuo, a i najjaći. Uspoređivali smo ja imoj frend, on je puštao na sony ericssonu w910i preko onih sony ericsson zvučnika i čulo se jednako.

Podrška od strane NOKIA-e je stvarno zadovoljavajuća, imaš nokia ovi store koji radi super.

 

I to je to, ja sam sa mobom stvarno zadovoljan...Cool

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mišljenja o 5800 Xpress Music
APazinjan kaže...

Evo ja ću prvi. Mob je skroz u redu. Koristim ga već par mjeseci i nije me rzočarao.

Brzina moba je skroz zadovoljavajuća. Sa novim firmwareom zakretanje ekrana radi dosta glatko, a i odaziv je kako treba

Kvaliteta prikaza ekrana je očaravajuća. Rezolucija radi svoje, filmove je užitak gledati.

Kvaliteta kamere je po danu super dok po noći baš i nije nešto, iako ima bljeskalicu.

Programa ima dosta i sve pokrivaju, znači ako ti nešto treba, naći češ to.

Igara ima tako tako, neke su zabavne, neke nisu.

Trajanje baterije je jako dobro te se mob može koristiti dosta prije nego se isprazni.

Muzika , e to je posebna kategorija. Ugrađeni player je sasvim solidan ali zvučnici su najkvalitetnij koje sam ja na mobu ćuo, a i najjaći. Uspoređivali smo ja imoj frend, on je puštao na sony ericssonu w910i preko onih sony ericsson zvučnika i čulo se jednako.

Podrška od strane NOKIA-e je stvarno zadovoljavajuća, imaš nokia ovi store koji radi super.

 

I to je to, ja sam sa mobom stvarno zadovoljan...Cool

dobro ja kameru me i ne cudi u svih je nokija tako uvecer...znaci sasvim uredu,a teme?

http://grand-hercegovina.com/default.aspx
14 godina
neaktivan
offline
Misšljenja o 5800 Xpress Music

Ja ga imam oko 9 mjeseci sad. Sve ok, naravno, sporiji nego moj stari SE K610, al to je za očekivat kod smartfona.

 

No ja neću uzimat vise te touch screenove jer nemozes vozit i radit IŠTA na njemu. Jer što god radiš, moraš buljit u ekran. To me živcira. Sve ostalo na njemu radi super. Istina, nije sve smooth kao kod iPhona, ali to nije niko ni reko da će biti. Ugl, ekran je fakat bistar, medju boljima. Wlan mi je cool, zna nekad zezat, ali ja sad neznam dal je to do moba ili mreze koju lovi po birtijama.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
protjeran
offline
RE: Mišljenja o 5800 Xpress Music
Gman kaže...
APazinjan kaže...

Evo ja ću prvi. Mob je skroz u redu. Koristim ga već par mjeseci i nije me rzočarao.

Brzina moba je skroz zadovoljavajuća. Sa novim firmwareom zakretanje ekrana radi dosta glatko, a i odaziv je kako treba

Kvaliteta prikaza ekrana je očaravajuća. Rezolucija radi svoje, filmove je užitak gledati.

Kvaliteta kamere je po danu super dok po noći baš i nije nešto, iako ima bljeskalicu.

Programa ima dosta i sve pokrivaju, znači ako ti nešto treba, naći češ to.

Igara ima tako tako, neke su zabavne, neke nisu.

Trajanje baterije je jako dobro te se mob može koristiti dosta prije nego se isprazni.

Muzika , e to je posebna kategorija. Ugrađeni player je sasvim solidan ali zvučnici su najkvalitetnij koje sam ja na mobu ćuo, a i najjaći. Uspoređivali smo ja imoj frend, on je puštao na sony ericssonu w910i preko onih sony ericsson zvučnika i čulo se jednako.

Podrška od strane NOKIA-e je stvarno zadovoljavajuća, imaš nokia ovi store koji radi super.

 

I to je to, ja sam sa mobom stvarno zadovoljan...Cool

dobro ja kameru me i ne cudi u svih je nokija tako uvecer...znaci sasvim uredu,a teme?

Tema ima raznih, neke dobre neke loše. Mijenjaš ih jednostavno i brzo.

E zaboravio sam wireless. Meni funkcionira sasvim ok i signal dosta dobro hvata, a pretraga je trenutačna. Bluetooth je isto jako brz.

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mišljenja o 5800 Xpress Music

sve super,puno manje novaca od iphone i nemora ga se stiditi.

Ja na svojoj nikiji imam i navigaciju instaliranu garmin i sygic i odlično rade.

Sve pohvale nokiji.

Intel Celeron 2,2GH mb Jetway i845 s478
16 godina
neaktivan
offline
Misšljenja o 5800 Xpress Music

Meni je mobitel isto super (imam ga oko 7 mjeseci), brzinom sam iznimno zadovoljan (uspoređivati ga treba s adekvatno natrpanim iPhoneom 3G, a ne 3GS), Wlan radi fenomenalno, jednom tipkom se dođe do poruka i poziva jer je to ipak TELEFON. Što se tiće ekrana, kvaliteta je ... nevjerovatna. Već nekoliko mjeseci vodcaste koje gledam pratim preko njega (inaće aplikacija za podcaste je pun pogodak), sa slujama je čak i bolji ugođaj nego s Mirom na kompu. Nekako mogu pogledat emisiju od 10 minuta u toku kad uhvatim vremena. Glazbeni player je dobar, ali uvijek je tu i powerMP3 (kralj mp3 playera na mobitelima). OVI Suitom se mogu poslagati playliste tako da se ne mora kopkati po mobu. Touch je meni ok, al sam svjestan da je to subjektivno. Jednostavno mi se sviđa što je ekran tehnološki sposoban biti dovoljno neprecizan kada letimično nagađam prstima da me posluša, ili precizan kada radim stylusom da pogodi "muhu u letu" (cijena ovoga je multitouch).

Why so serious???
 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Misšljenja o 5800 Xpress Music

Mob je zakon. Isto ga imam 7 mjeseci. Dao za njega 6 čekova po 248,50 kn i onak totalno sam prezadovoljan. Ima u Mobis servisu stylus za kupit po 20-tak kuna i poklopac baterije za 60-tak kuna tako da ovom prilikom onima koji misle kritizirat stylus i njegovo "ležanje" u poklopcu baterije čepim usta. Koliko dođe zadnjica od ajfona fenboji? Aha, opet je Nokia opalila šamar laganini. Nemrete bateriju mijenjat i samo godinu dana garancije? Too bad, moja Nokia je dvije godine pod garancijom i mogu si kupit bateriju kad mi se prohtije. Aple je tuga. Precenjena tuga. Mogao sam uzeti novi ajfon za 1 kunu, ali šta će mi taj poluproizvod, to smeće isforsirano. Sere mi se kad vidim stablo jabuke...

Moj PC  
2 1 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Misšljenja o 5800 Xpress Music

Ajde nemoj tako, iPhone je također jako dobar uređaj. Sve je to stvar ukusa, i što se kome sviđa (smatram ovaj mob i iPhone 3G istom klasom). Ja sam se osobno odlučio za Nokiu jer mi više odgovara njena otvorenija filozofija prema meni kao korisniku (neću ulazit u stajališta developera) nego Apple mantra koja mi zabranjuje slanje slike BTom, a u originalu i MMSom. To su funkcionalnosti na koje sam se navikao već 5 godina i kompromis na kojeg ne mogu pristati, ali postoji ogromno tržište onih kojima to ne igra preveliku ulogu.

Why so serious???
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2009 23:43 (Cika Jova Zmaj).
 
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Misšljenja o 5800 Xpress Music

Kad ti se nakon godinu dana "slučajno" pokvari ajfon šit onda je popravak koliko i gdje? Ja znam kud nosim 5800 na servis...

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
Misšljenja o 5800 Xpress Music

Sve najbolje o 5800 xm

[URL=http://pookatoo.com/][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/4019/e76a9be7986f2de179d5e83.gif[/IMG][/URL]
Moj PC  
4 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
RE: Misšljenja o 5800 Xpress Music
Cika Jova Zmaj kaže...

Ajde nemoj tako, iPhone je također jako dobar uređaj. Sve je to stvar ukusa, i što se kome sviđa (smatram ovaj mob i iPhone 3G istom klasom). Ja sam se osobno odlučio za Nokiu jer mi više odgovara njena otvorenija filozofija prema meni kao korisniku (neću ulazit u stajališta developera) nego Apple mantra koja mi zabranjuje slanje slike BTom, a u originalu i MMSom. To su funkcionalnosti na koje sam se navikao već 5 godina i kompromis na kojeg ne mogu pristati, ali postoji ogromno tržište onih kojima to ne igra preveliku ulogu.

I ja imam 5800 i optuzen sam u drugim threadovima da samo pjujem po iphoneu. Postavicu retoricko pitanje a ono glasi po cemu su Iphone i 5800 u istoj klasi? Po funkcijama 5800 tuce u skoro svemu iphone (nema nikakvih vjestackih ogranicenja kao kod iphonea) osim po dizajnu mada je i to subjektivno jer mi je iphone prevelik za telefon. A najvaznija stvar po cemu ih ne bih svrstavao u istu klasu je cijena. Nije to par postotaka ili par desetina postotaka vec par stotina postotaka!!!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Misšljenja o 5800 Xpress Music
logic kaže...

I ja imam 5800 i optuzen sam u drugim threadovima da samo pjujem po iphoneu. Postavicu retoricko pitanje a ono glasi po cemu su Iphone i 5800 u istoj klasi? Po funkcijama 5800 tuce u skoro svemu iphone (nema nikakvih vjestackih ogranicenja kao kod iphonea) osim po dizajnu mada je i to subjektivno jer mi je iphone prevelik za telefon. A najvaznija stvar po cemu ih ne bih svrstavao u istu klasu je cijena. Nije to par postotaka ili par desetina postotaka vec par stotina postotaka!!!

Ne znam, kada sam ja kupovao Nokiu, imao sam nju novu iz dućana (1500 kn) i za 1900 kn iPhone 3G 8GB. To ipak nije razlika u stotinama %. O razlozima zašto je iPhone bio tako jeftin nećemo, al bio je nov Smijeh Prema tome ja sam im sudio kao mobitelima iste klase, jer su mi tako nekako i koštali. Kada sam 5800 kupio, u upotrebi je bio v11 firmware i definitivno nije bila ni blizu današnje brzine i stabilnosti, dakle iPhone je na tom polju vodio. Imao je i veći ekran, veću pompu oko uređaja i navodno strašnu fluidnost, brzinu prijelaza između programa (to navodno je trajalo dok nije izašao 3GS, onda više nije bio dovoljno brz???). Također je tu i multitouch koji bi trebao biti "prirodan" način zumiranja i upravljanja općenito.

Dosta je to pluseva za iPhone, al uz malo dobre volje s Nokijine strane (novi firmwarei su mobitel ubrzali za nekih 400% u odnosu na početke) i moderske zajednice (puno varijatni homescreena i pomoćnih alata) mob je postao ravan u svojim nekad najgorim točkama, a ostao superioran u drugima.

P.S.

U zadnje vrijeme sam se navukao na knjige s OVI storea. Fenomenalna ideja Nokie, izdati na storeu stare klasike besplatno.

Why so serious???
14 godina
neaktivan
offline
Misšljenja o 5800 Xpress Music

Nokijica je extra,zaista je telefon vrh :) Prije nego sto sam kupio moj SE C905 navijao sam za 5800XM ali sam se na kraju ipak predomislio,i sada bih sigurno izabrao nokiu....Jedino zbog cega je nisam uzeo je u stvari bio symbian jer sam ga imao prije na nokiji N73 ME i tel mi je bio "nevidjeno" spor i brzo sam ga se rijesio..... A ono sto mi se svidjelo kod SE je kamera koja zaista perfektna,ali u svakom slucaju da sada kupujem tel izabrao bih nokiju i na osnovu iskustava mojih prijatelja sa tim mobacem mogu ti zasigurno reci da se neces pokajati!

 

SRECNO Cool

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
2 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Mišljenja o 5800 Xpress Music

a moze li mi ko postat sliku njenih zvucnika?ili na mail meni je isto...

http://grand-hercegovina.com/default.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Misšljenja o 5800 Xpress Music
Cika Jova Zmaj kaže...
logic kaže...

I ja imam 5800 i optuzen sam u drugim threadovima da samo pjujem po iphoneu. Postavicu retoricko pitanje a ono glasi po cemu su Iphone i 5800 u istoj klasi? Po funkcijama 5800 tuce u skoro svemu iphone (nema nikakvih vjestackih ogranicenja kao kod iphonea) osim po dizajnu mada je i to subjektivno jer mi je iphone prevelik za telefon. A najvaznija stvar po cemu ih ne bih svrstavao u istu klasu je cijena. Nije to par postotaka ili par desetina postotaka vec par stotina postotaka!!!

Ne znam, kada sam ja kupovao Nokiu, imao sam nju novu iz dućana (1500 kn) i za 1900 kn iPhone 3G 8GB. To ipak nije razlika u stotinama %. O razlozima zašto je iPhone bio tako jeftin nećemo, al bio je nov Smijeh Prema tome ja sam im sudio kao mobitelima iste klase, jer su mi tako nekako i koštali. Kada sam 5800 kupio, u upotrebi je bio v11 firmware i definitivno nije bila ni blizu današnje brzine i stabilnosti, dakle iPhone je na tom polju vodio. Imao je i veći ekran, veću pompu oko uređaja i navodno strašnu fluidnost, brzinu prijelaza između programa (to navodno je trajalo dok nije izašao 3GS, onda više nije bio dovoljno brz???). Također je tu i multitouch koji bi trebao biti "prirodan" način zumiranja i upravljanja općenito.

Dosta je to pluseva za iPhone, al uz malo dobre volje s Nokijine strane (novi firmwarei su mobitel ubrzali za nekih 400% u odnosu na početke) i moderske zajednice (puno varijatni homescreena i pomoćnih alata) mob je postao ravan u svojim nekad najgorim točkama, a ostao superioran u drugima.

P.S.

U zadnje vrijeme sam se navukao na knjige s OVI storea. Fenomenalna ideja Nokie, izdati na storeu stare klasike besplatno.

Veci ekran ali manju rezoluciju, multitouch i dizajn su jedine prednosti  Iphonea. Nema puni bluetooth, nema multitasking, nema prednju kameru ...

Meni su to strasni nedostatci pogotovo ovo sa bluetoothom jer su to namjerno ogranicili i to mi niko ne moze opravdati. Zumiranje sa dva prsta mi je poptuno nebitno jer na 5800 surfam normalno i bez toga ali priznajem da je dobra stvar. Manji je dimenzijama u odnosu na iphone a ima vecu rezoluciju i to mi strashno pase jer je iphone ipak cigla u odnosu na 5800. Nokia izdaje firmware da poboljsa telefon a iphone da izbjegne krekovanje tj. nokia zadovoljava kupce i korisnike a Apple sebe. Sto se tice cijene pricam o obicnim cijenama u prodavnici a ne u raznoraznim paketima. I jos jednu stvar sto sam na forumu procitao je da se iphone sam spaja na gprs i to ne mozes podesiti vec to moras pomocu dodatnih programa iskljuciti. To mi je debilno skroz. Na 5800 sve mozes podesiti i telefon se ne pravi pametan vec radi ono sto mu kazes, kad mu kazes i kako mu kazes. A pogotovo mi je smiejsno sto kad nesto kazes protiv iphone njegovi vlasnici se uvrijede kao da im u djecu diras, jedan cak akze da ide spavati sa njim. Meni nokija pase jer dobijes najvise za svoje pare i ne osjecam se prevarenim a kupicu iphone kad bude bolji od nokie a to je trenutno jako daleko.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Mišljenja o 5800 Xpress Music
Gman kaže...

a moze li mi ko postat sliku njenih zvucnika?ili na mail meni je isto...

Kako mislis sliku zvucnka? TO su dva otvora sa strane skoro neprimjetna ali zvuci odlicno ;)

14 godina
neaktivan
offline
RE: Mišljenja o 5800 Xpress Music
logic kaže...
Gman kaže...

a moze li mi ko postat sliku njenih zvucnika?ili na mail meni je isto...

Kako mislis sliku zvucnka? TO su dva otvora sa strane skoro neprimjetna ali zvuci odlicno ;)

pa ima li ona one svoje posebne zvucnike?

http://grand-hercegovina.com/default.aspx
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mišljenja o 5800 Xpress Music
Gman kaže...

pa ima li ona one svoje posebne zvucnike?

mislis kao oni za sony ericsone? ako si na to mislio uopste nema potrebe za tim,jer zvucnici razvaljuju :)

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
16 godina
neaktivan
offline
Mišljenja o 5800 Xpress Music

Onako da se usput ubacim, ti posebni zvučnici su nešto najgore ikad. Pa ko to uopće koristi, zar da nosim u jakni set zvučnika kad poželim pustit neku pjesmu, skeć, funny video ekipi? Zvučnici na mobu su sasvim dovoljni za svoju namjenu, a ovi na 5800 su još i sasvim pristojni općenito (reklo bi se unexpected bonus).

Why so serious???
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mišljenja o 5800 Xpress Music

Evo jedna zanimljiva činjenica. Čitam vaša mišljenja i nekoliko vas spominje iPhone kao usporedbu, ja neznam kako iPhone istovremeno može biti nešto tako loše a svaki mobitel se prvo mora usporediti sa njime. Šta nemožete usporediti 5800 i neki LG, HTC, Samsung mobitel..

 

 

 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mišljenja o 5800 Xpress Music
Dom031 kaže...

Evo jedna zanimljiva činjenica. Čitam vaša mišljenja i nekoliko vas spominje iPhone kao usporedbu, ja neznam kako iPhone istovremeno može biti nešto tako loše a svaki mobitel se prvo mora usporediti sa njime. Šta nemožete usporediti 5800 i neki LG, HTC, Samsung mobitel..

 

 

ZATO ŠTO LJUDIMA IDE NA ŽIVCE taj hype koji se stvara (tj. koji aple stvara) oko svog ajfona. Zašto Nokia 5800 Navigation Edition u i500 tarifi temobajla dođe 1298,00, a ajfon najnoviji i najbolji 398,00 kuna? Odgovor? Pa zato što je ajfon SMEĆE koje ne valja i koje ne možeš popravit i zamijenit brez komplikacija. Mrzim ajfon i bio bih najsretniji da ga nikada ni nisu napravili. Koji šit od mobitela...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Mišljenja o 5800 Xpress Music
Dom031 kaže...

Evo jedna zanimljiva činjenica. Čitam vaša mišljenja i nekoliko vas spominje iPhone kao usporedbu, ja neznam kako iPhone istovremeno može biti nešto tako loše a svaki mobitel se prvo mora usporediti sa njime. Šta nemožete usporediti 5800 i neki LG, HTC, Samsung mobitel..

 

 

Apsolutno se slažem, meni je osobno zanimljivija usporedba ovog moba i nove Omnie. Pokazuje koliko je bolji posao obavio Samsung s istim temeljima nego Nokia (na moju veliku žalost).

Why so serious???
14 godina
neaktivan
offline
Mišljenja o 5800 Xpress Music

Ljudi citajte naslov teme!!! Ovde su samo misljenja i iskustva o nokiji 5800XM a ne njena usporedba sa ostalim mobitelima :) pa morate li usporedjivati svaki telefon sa iphoneom i plus to raditi u svim temama???

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
protjeran
offline
RE: Mišljenja o 5800 Xpress Music

5800 Imam već 4 mjeseca i predobar je mobitel! Možeš torrente skidati,gledati filmove,puno toga! Najbolje mi je što si skinem s interneta film,formatiram ga u Format Factory,stavim subtitle i gledam film na tv-u! Stavio sam si firmware v30 i jako je brži neg kad je bio na v21! Glazba odlična dosta glasna,i kvalitetna,ako se približi jako uhu čuje se malo tutnjanja! Ali ako je ikad slušo sa Nokia 3250 glazbu taj mobitel je jako glasan čak glasniji od 5800! Preporučujem ti da kupiš 5800 XM

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2009 13:25 (Robi959).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mišljenja o 5800 Xpress Music
The Man kaže...
Dom031 kaže...

Evo jedna zanimljiva činjenica. Čitam vaša mišljenja i nekoliko vas spominje iPhone kao usporedbu, ja neznam kako iPhone istovremeno može biti nešto tako loše a svaki mobitel se prvo mora usporediti sa njime. Šta nemožete usporediti 5800 i neki LG, HTC, Samsung mobitel..

 

 

ZATO ŠTO LJUDIMA IDE NA ŽIVCE taj hype koji se stvara (tj. koji aple stvara) oko svog ajfona. Zašto Nokia 5800 Navigation Edition u i500 tarifi temobajla dođe 1298,00, a ajfon najnoviji i najbolji 398,00 kuna? Odgovor? Pa zato što je ajfon SMEĆE koje ne valja i koje ne možeš popravit i zamijenit brez komplikacija. Mrzim ajfon i bio bih najsretniji da ga nikada ni nisu napravili. Koji šit od mobitela...

Što je tebi iPhone napravio da si tako ljut na njega IznenađenBelji se. Pa nebi bilo tog hypea da je iPhone smeće.. da je sranje ljudi nebi kupovali treću generacije jer bi dosada shvatili da je smeće.. Kužiš? iPhone 3GS je treća generacija i ako dosada taj hype nije nestao a to nešto znaći. iPhone je napravio revoluciju i bilježi odlične rezultate prodaje tako da smo svi mi koji ga imamo onda vjerojatno ludi.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Mišljenja o 5800 Xpress Music
Dom031 kaže...

Što je tebi iPhone napravio da si tako ljut na njega IznenađenBelji se. Pa nebi bilo tog hypea da je iPhone smeće.. da je sranje ljudi nebi kupovali treću generacije jer bi dosada shvatili da je smeće.. Kužiš? iPhone 3GS je treća generacija i ako dosada taj hype nije nestao a to nešto znaći. iPhone je napravio revoluciju i bilježi odlične rezultate prodaje tako da smo svi mi koji ga imamo onda vjerojatno ludi.

otvori si temu o iphone-u pa ga tamo hvali,a ne da po svim temama punis price o iphone-u,pa ce i oni koji su ga voljeli poceti da ga mrze!!! Viče

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2009 13:34 (stevan94).
14 godina
protjeran
offline
Mišljenja o 5800 Xpress Music

Ljudi vratite se u temu! čovjek je pito mišljenja o 5800xm a vi o iPhoneu i drugim telefonima ste počeli pričat tema je o nokia 5800xm

[URL=http://pookatoo.com/][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/4019/e76a9be7986f2de179d5e83.gif[/IMG][/URL]
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Mišljenja o 5800 Xpress Music

da vas ja upozorim prije moderatora,molim bez spama nezanmima me to znam sta je iPhone a sta Nokija i da sam htijeo raspravu otvorio bih temu "Nokia 5800XM vs ostali" tako da suzdrzite se...a gdje se moze skinuti taj firmeware i kako se inastalira?ima li to za e66?

http://grand-hercegovina.com/default.aspx
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mišljenja o 5800 Xpress Music
stevan94 kaže...
Dom031 kaže...

Što je tebi iPhone napravio da si tako ljut na njega IznenađenBelji se. Pa nebi bilo tog hypea da je iPhone smeće.. da je sranje ljudi nebi kupovali treću generacije jer bi dosada shvatili da je smeće.. Kužiš? iPhone 3GS je treća generacija i ako dosada taj hype nije nestao a to nešto znaći. iPhone je napravio revoluciju i bilježi odlične rezultate prodaje tako da smo svi mi koji ga imamo onda vjerojatno ludi.

otvori si temu o iphone-u pa ga tamo hvali,a ne da po svim temama punis price o iphone-u,pa ce i oni koji su ga voljeli poceti da ga mrze!!! Viče

Aj malo pročitaj moj prvi post ovjde pa ćeš vidjeti da je se o iPhoneu počelo pričati puno puno prije mene a ja sam samo rekao kako je to zanimljivo. U ovih tjedan dana što pratim forum puno je vas upravo počelo pljuvati po iPhoneu u njegovoj temi tako da ste vi zadnji koji trebaju ostalima govoriti nešto. A što da radim kad je čovjek iz čista neba napisao kako mrzi iPhone, nisam ga ja natjerao na to, ja sam ga samo ispravio. Pročitaj još jednom cijelu temu pa ćeš shvatiti.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2009 13:48 (Dom031).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nokia 5800 XpressMusic
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice