Mega s raskošnim kapacitetom

poruka: 32
|
čitano: 6.296
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mega s raskošnim kapacitetom".
13 godina
neaktivan
offline
Mega s raskošnim kapacitetom

Debeljko je kraljina, pljuje copyright mafiji direktno u lice

 
45 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Mega s raskošnim kapacitetom
Ma... Fućka se njemu za to. "Pljuje" im u lice jer mu to donosi lovu.
12 godina
offline
Re: Mega s raskošnim kapacitetom
Great Scott! kaže...
Ma... Fućka se njemu za to. "Pljuje" im u lice jer mu to donosi lovu.

Da mu ne donosi lovu onda to ni nebi bilo pljuvanje u lice. 

14 godina
neaktivan
offline
Mega s raskošnim kapacitetom

Dobio je +5 bodova u mojoj knjizi samo zbog Dr.Evil Cosplaya 

Yaaay, tri godine gubljenja vremena ovdje.
Moj PC  
10 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Mega s raskošnim kapacitetom
Ray0 kaže...

Debeljko je kraljina, pljuje copyright mafiji direktno u lice

hehe, kad je pozitivno onda je debeljko a kad ne valja onda je svinja debela...

Nove Tehnologije
12 godina
offline
Mega s raskošnim kapacitetom

BIG BROTHER COMEBACK {#}

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Mega s raskošnim kapacitetom

super... iako imam na dropboxu i boxu po 50 :D....dobro dodje jos 50 tak :D

MuWu
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Mega s raskošnim kapacitetom

Koristit ću ;)

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mega s raskošnim kapacitetom
Great Scott! kaže...
Ma... Fućka se njemu za to. "Pljuje" im u lice jer mu to donosi lovu.

Draže mi je kad zarađuje i ima moć netko tko je protiv tiranije nego kad je suprotno.

Može biti na strani naroda a može se ulizivati velikim zlim glavonjama. Google je bio na strani naroda i daleko je dogurao. Među prvima je ponudio ono što narod želi i isplatilo mu se (besplatne usluge bez nametljivih reklama, email sa puno prostora dok su drugi skupo naplaćivali nešto malo MB, karte cijeloga svijeta dostupne svima, podržava otvoreni kod i zalaže se za standarde, bori se za slobodu i protiv cenzure). Microsoft je čista suprotnost, sve bi skupo naplatio, mrzi otvoreni kod i naziva ga tumorom, ulizuje se velikim zlim glavonjama, među prvima potpiše za cenzuru interneta (SOPA, PIPA, ACTA), mrzi otvorene standarde i pokušava nametnuti svoje patentom zatrovane formate, standarde zadnji implementira ali samo ako mora zbog konkurencije i trenda...

 

Svaka firma bi propala da nema zaradu. Svima je profit glavni pokretač ali svatko bira način na koji će doći do profita. Mene kao korisnika ne zanima motiv neke firme (lova) nego njezin utjecaj na svijet, promoviranje slobode ili tiranije.

Is it weird that this gave me an orgasm?
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mega s raskošnim kapacitetom
DragonShit kaže...
Great Scott! kaže...
Ma... Fućka se njemu za to. "Pljuje" im u lice jer mu to donosi lovu.

 

Draže mi je kad zarađuje i ima moć netko tko je protiv tiranije nego kad je suprotno.

Može biti na strani naroda a može se ulizivati velikim zlim glavonjama. Google je bio na strani naroda i daleko je dogurao. Među prvima je ponudio ono što narod želi i isplatilo mu se (besplatne usluge bez nametljivih reklama, email sa puno prostora dok su drugi skupo naplaćivali nešto malo MB, karte cijeloga svijeta dostupne svima, podržava otvoreni kod i zalaže se za standarde, bori se za slobodu i protiv cenzure). Microsoft je čista suprotnost, sve bi skupo naplatio, mrzi otvoreni kod i naziva ga tumorom, ulizuje se velikim zlim glavonjama, među prvima potpiše za cenzuru interneta (SOPA, PIPA, ACTA), mrzi otvorene standarde i pokušava nametnuti svoje patentom zatrovane formate, standarde zadnji implementira ali samo ako mora zbog konkurencije i trenda...

 

Svaka firma bi propala da nema zaradu. Svima je profit glavni pokretač ali svatko bira način na koji će doći do profita. Mene kao korisnika ne zanima motiv neke firme (lova) nego njezin utjecaj na svijet, promoviranje slobode ili tiranije.

 

  U kojem ti svijetu zivis ako ti se Google zalaze za standarde?

Uveli su prefikse u kod web stranica, da bi mogli konkurenciji izbacivati poruku "unsuported browser". Podrzavaju H.264 format, koji nikad nece postati standard (jos ga samo podrzava IE), dok ostali podrzavaju WebM format otvorenog koda. Boli ih briga, moze im se kad su se izreklamirali po citavom webu i prakticki su vec postali monopolisti sa svojim Chromeom. Na svakoj svojoj stranici izbacuju "unsuported browser download faster browser" i takva sranja...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Mega s raskošnim kapacitetom
Bilal kaže...
DragonShit kaže...
Great Scott! kaže...
Ma... Fućka se njemu za to. "Pljuje" im u lice jer mu to donosi lovu.

 

Draže mi je kad zarađuje i ima moć netko tko je protiv tiranije nego kad je suprotno.

Može biti na strani naroda a može se ulizivati velikim zlim glavonjama. Google je bio na strani naroda i daleko je dogurao. Među prvima je ponudio ono što narod želi i isplatilo mu se (besplatne usluge bez nametljivih reklama, email sa puno prostora dok su drugi skupo naplaćivali nešto malo MB, karte cijeloga svijeta dostupne svima, podržava otvoreni kod i zalaže se za standarde, bori se za slobodu i protiv cenzure). Microsoft je čista suprotnost, sve bi skupo naplatio, mrzi otvoreni kod i naziva ga tumorom, ulizuje se velikim zlim glavonjama, među prvima potpiše za cenzuru interneta (SOPA, PIPA, ACTA), mrzi otvorene standarde i pokušava nametnuti svoje patentom zatrovane formate, standarde zadnji implementira ali samo ako mora zbog konkurencije i trenda...

 

Svaka firma bi propala da nema zaradu. Svima je profit glavni pokretač ali svatko bira način na koji će doći do profita. Mene kao korisnika ne zanima motiv neke firme (lova) nego njezin utjecaj na svijet, promoviranje slobode ili tiranije.

 

  U kojem ti svijetu zivis ako ti se Google zalaze za standarde?

Uveli su prefikse u kod web stranica, da bi mogli konkurenciji izbacivati poruku "unsuported browser". Podrzavaju H.264 format, koji nikad nece postati standard (jos ga samo podrzava IE), dok ostali podrzavaju WebM format otvorenog koda. Boli ih briga, moze im se kad su se izreklamirali po citavom webu i prakticki su vec postali monopolisti sa svojim Chromeom. Na svakoj svojoj stranici izbacuju "unsuported browser download faster browser" i takva sranja...

Offtopic ali moram odgovoriti jer širiš neznanje i lažne informacije. Pazi sad ovo, upravo taj WebM koji spominješ je Googleov poklon open source zajednici!{#}

Google ga je platio vše od 100 milijuna $ da bi ga otvorio jer nije postojala otvorena alternativa za video codec koji nije zatrovan patentima da bi bio dio HTML5 standarda.

Drugi argument ti je Chrome browser a jesi kad čuo za Chromium? Chromium gotovo identičan browser koji Google paralelno razvija za one koji žele otvoreni kod. Na njemu je baziran Chrome! Chromium je open source pa podržava samo ono što je u skladu sa open source licencom (Vorbis, Theora, WebM) a Chrome podržava još i patentirane vlasničke ali jako raširene i popularne formate (AAC, MP3, H.264) te ima ugrađeni PDF preglednik i Flash.

Kao korisniku Linuxa, Google mi je puno draži od Microsofta i Applea. Največa reklama su zadovoljni korisnici.

Is it weird that this gave me an orgasm?
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.1.2013 20:04 (DragonShit).
12 godina
neaktivan
offline
Mega s raskošnim kapacitetom

site down...... neda banda da rade i eto nazalost

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Mega s raskošnim kapacitetom
yurri kaže...

site down...... neda banda da rade i eto nazalost

nije vise

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mega s raskošnim kapacitetom
Bilal kaže...
DragonShit kaže...
Great Scott! kaže...
Ma... Fućka se njemu za to. "Pljuje" im u lice jer mu to donosi lovu.

 

Draže mi je kad zarađuje i ima moć netko tko je protiv tiranije nego kad je suprotno.

Može biti na strani naroda a može se ulizivati velikim zlim glavonjama. Google je bio na strani naroda i daleko je dogurao. Među prvima je ponudio ono što narod želi i isplatilo mu se (besplatne usluge bez nametljivih reklama, email sa puno prostora dok su drugi skupo naplaćivali nešto malo MB, karte cijeloga svijeta dostupne svima, podržava otvoreni kod i zalaže se za standarde, bori se za slobodu i protiv cenzure). Microsoft je čista suprotnost, sve bi skupo naplatio, mrzi otvoreni kod i naziva ga tumorom, ulizuje se velikim zlim glavonjama, među prvima potpiše za cenzuru interneta (SOPA, PIPA, ACTA), mrzi otvorene standarde i pokušava nametnuti svoje patentom zatrovane formate, standarde zadnji implementira ali samo ako mora zbog konkurencije i trenda...

 

Svaka firma bi propala da nema zaradu. Svima je profit glavni pokretač ali svatko bira način na koji će doći do profita. Mene kao korisnika ne zanima motiv neke firme (lova) nego njezin utjecaj na svijet, promoviranje slobode ili tiranije.

 

  U kojem ti svijetu zivis ako ti se Google zalaze za standarde?

Uveli su prefikse u kod web stranica, da bi mogli konkurenciji izbacivati poruku "unsuported browser". Podrzavaju H.264 format, koji nikad nece postati standard (jos ga samo podrzava IE), dok ostali podrzavaju WebM format otvorenog koda. Boli ih briga, moze im se kad su se izreklamirali po citavom webu i prakticki su vec postali monopolisti sa svojim Chromeom. Na svakoj svojoj stranici izbacuju "unsuported browser download faster browser" i takva sranja...

LOL

Mozilla "outdated" Mozilla "outdated"
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.1.2013 0:29 (srdjan3).
11 godina
protjeran
offline
Mega s raskošnim kapacitetom

Zaboli njega za nama i slobodom govora, bitna mu je samo para

Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
online
Re: Mega s raskošnim kapacitetom
Shagmans2 kaže...

Zaboli njega za nama i slobodom govora, bitna mu je samo para

Normalno da mu je najbitnija para.... ali komu to nije najbitnija para?

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mega s raskošnim kapacitetom

koi ce mi to kad znam i sam si slozid da od doma sheram diskove kako ocu i kome ocu... wtf...

13 godina
offline
Mega s raskošnim kapacitetom

Dal mozda znate na kojem ce  linku biti dostupan Mega ?

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mega s raskošnim kapacitetom

www.mega.co.nz

I don't always live on this planet but when I do, I don't want to.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mega s raskošnim kapacitetom

Ne radi

AWESOME .. AMAZING .... PREDOOBROO
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Mega s raskošnim kapacitetom

Novi megaupload je startao, to jest sad je MEGA

 

 

 

MEGA

BF3: [Gerijatrija]Pamark
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.1.2013 19:03 (pamark).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mega s raskošnim kapacitetom

Meni ovo ne izgleda kao Novi Zeland...

COYI
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.1.2013 19:05 (srdjan3).
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Mega s raskošnim kapacitetom

Hahahah. Moraju popraviti hrvatski jezik jer baca na mađarski...

Opali HVALA ↓↓↓
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mega s raskošnim kapacitetom

jest, malo je tu zbunjujuce oko domene...

 

pratio sam debelog na twitteru zadnjih 20min i cim se sve "upalilo" odmah sam posao na TOS i slicne informacije.   gdje su uvjeti free accounta sa trajnoscu zivota uploadanog sadrzaja?    hoce opet biti onaj djir 90 dana i sl?

 

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mega s raskošnim kapacitetom

Kim Dotcom @KimDotcom

"Site is extremely busy. Currently thousands of user registrations PER MINUTE."
Opali HVALA ↓↓↓
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.1.2013 19:31 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Mega s raskošnim kapacitetom

Jel i vama steka Mega jer nakon reganja nisam uspio uploadat nista.

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mega s raskošnim kapacitetom

I meni isto šteka. Kada se odem prijaviti zablokira stranica,a sada je uopće ne želi učitati...

 

EDIT: Jako puno ljudi se žali na blokiranje stranice. Uploadanje na stranicu je gotovo nemoguće. Kada se ide uploadat dođe do 99% i opet na 0%...

Opali HVALA ↓↓↓
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.1.2013 20:24 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mega s raskošnim kapacitetom
Marko :D kaže...

Hahahah. Moraju popraviti hrvatski jezik jer baca na mađarski...

  I jes Madjarski{#}

http://i.imgur.com/DLtMbb2.png

Ali dobro, barem je Bosanski u redu{#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Mega s raskošnim kapacitetom
srdjan3 kaže...
Bilal kaže...

  U kojem ti svijetu zivis ako ti se Google zalaze za standarde?

Uveli su prefikse u kod web stranica, da bi mogli konkurenciji izbacivati poruku "unsuported browser". Podrzavaju H.264 format, koji nikad nece postati standard (jos ga samo podrzava IE), dok ostali podrzavaju WebM format otvorenog koda. Boli ih briga, moze im se kad su se izreklamirali po citavom webu i prakticki su vec postali monopolisti sa svojim Chromeom. Na svakoj svojoj stranici izbacuju "unsuported browser download faster browser" i takva sranja...

LOL

https://twitter.com/BrendanEich/status/292737380954275840

14 godina
neaktivan
offline
Re: Mega s raskošnim kapacitetom
DragonShit kaže...

Kao korisniku Linuxa, Google mi je puno draži od Microsofta i Applea. Največa reklama su zadovoljni korisnici.

 

I ja ću offtopic nastavit; i ja koristim gotovo isključivo GNU/linux (s naglaskom na GNU) na desktopu.

Kolko je Google bolji nego Apple ili Microsoft, teško je reći, ima i on i prednosti i mana, ali srećom koristi standarde u svojim aplikacijama i uslugama.

Velika mana Googlea su desktop aplikacija za GNU/Linxu, toga nema.

Recimo Google Earth, ne postoje za GNU/Linux. Postoji samo Windows verzija upakirana zajedno s WINEom u paket i to radi očajno. Nema aplikacije za Google Drive.

Za njih desktop GNU/linux ko da ne postoji, a treba samo par ljudi zaposlit, čudno razmišljanje i odnos prema desktop dijelu os-a kojeg naveliko koriste u svim svojim uslugama.

 

A kaj se tiče Applea, Apple zajedno s OS X isporučuje brdo open source aplikacija, zajedno s Googleom rade na WebKitu (open source html rendering engine, nastal na osnovu KHTML-a iz KDE-a), rade na CUPS-u bez kojeg nema printanja u modernim GNU/linux distribucijama i slično.

Google isto podržava open source projekte (mora, kad živi od njih) kroz hrpu jako dobrih stvari tipa Google Summer of Code, pa hostanje open source projekata i slično.

I da WebM je Googleov.

Tak da, kaj se tiče open sourcea i open source projekata i Apple i Google rade na važnim projektima ili pružaju usluge vezane uz njih.

 

I nisam Microsoft spomenul, ali nemam kaj lijepo napisat o njima. Ali kad sam već WebM spomenul, oni sad (kad su gotovo svi prihvatili WebM) pokušavaju neki svoj kvazi codec napravit, ali srećom MS više nije ko nekad i ne može svoje zatvorene (polu)proizvode i protokole nametat drugima.

 

I da se vratim ontopic, Mega trenutno uopće ne radi :)

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice