Origin - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 879
|
čitano: 265.436
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
RuskeGTT kaže...

koliko vas koristi access? vidim isplati se radi toga jer mi velika vecina igara dosadi nakon par tjedana...pa taman za 30kn odigram, dosadi i dovidenja...ne moram davati 150-200-250kn za key ili 400 500kn za dvd box...

jel se stvarno moze prekinuti pretplata bilo kad? npr istekne mjesec i ne obnovi se automatski nego prekine? naravno prije bi trebale doc obavijesti da ako se zeli nastaviti? jel tako funkcionira? nema skrivenih problema?

 Automatski se nastavlja!

Ti ga moraš prekinuti. Ne prekine odma, vrijedi ti do kad si platio.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

Pripazite na accounte meni je neki rus hakirao racun i jebada je da se vrati nazad.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

Gledam ovaj Origin Acess i čini mi se super stvar pa si planiram uzeti na mjesec dana da igram BF 1...sad me zanima sljedeće mogu li kupiti DLC neki posebno i igrati ga ako je igra sa Origin Acessa?

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.11.2017 18:06 (lobotomac90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
lobotomac90 kaže...

Gledam ovaj Origin Acess i čini mi se super stvar pa si planiram uzeti na mjesec dana da igram BF 1...sad me zanima sljedeće mogu li kupiti DLC neki posebno i igrati ga ako je igra sa Origin Acessa?

 Možeš da, ali nema smisla uzeti samo premium sa Acessom. Jer premium košta oko 40-50€,a revolution izdanje u kojem je igra i premium 60€. A nakon 2-3 mjeseca ćeš tak i onak isplatiti to sve skupa i onda ako ikad odustaneš propada igra.

 

Zapravo ako želiš uzmi taj Origin Access isprobaj dal ti se igra sviđa, pa onda ako ti se svidi uzmeš taj revolution na originu prije nego ti istekne Origin Access jer s njime dobivaš nekih 10% popusta. Tak da na kraju onda platiš 53.99€ i imaš igru za uvijek :D

13 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

Na kinguinu je Bf1Revo 37€.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
Zajeb kaže...

Na kinguinu je Bf1Revo 37€.

 Eto, pogtovo ako je engleska verzija.

15 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

Kontam da, gledam baš cijene i nije isplativo...ma kontam uzet mjesec acess pa ako me ne pusti za mjesec-dva uzet igru sa ekspanzijama i to je to. Ali taj acess mi je odlično otkriće, za 4 eura pređeš recimo novi Mass Effect, po meni odlično. A i godinu dana je stvarno bagatela,manje od 200 knića a ima igara za odigrat kvalitetnih.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

Pozdrav svima,

 

zanima me da li je moguće kupiti Star Wars Battlefront 2 (2017.)i ako mi se igra ne svidi,mogu li dobiti refund,tj. da li igra ima Great Game Guarantee?

Ja sam tražio i nisam mogao naći.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
Jurassic Park kaže...

Pozdrav svima,

 

zanima me da li je moguće kupiti Star Wars Battlefront 2 (2017.)i ako mi se igra ne svidi,mogu li dobiti refund,tj. da li igra ima Great Game Guarantee?

Ja sam tražio i nisam mogao naći.

 Sve full igre se mogu vratiti.

Po ovim uvjetim:

https://help.ea.com/en/help/account/origin-eu-returns-and-cancellations/

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
protjeran
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
Jurassic Park kaže...

Pozdrav svima,

 

zanima me da li je moguće kupiti Star Wars Battlefront 2 (2017.)i ako mi se igra ne svidi,mogu li dobiti refund,tj. da li igra ima Great Game Guarantee?

Ja sam tražio i nisam mogao naći.

 

Koliko znam, refund opcija nije postojala samo za Pre-Order. Možda griješim.

12 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
NiramX kaže...
Jurassic Park kaže...

Pozdrav svima,

 

zanima me da li je moguće kupiti Star Wars Battlefront 2 (2017.)i ako mi se igra ne svidi,mogu li dobiti refund,tj. da li igra ima Great Game Guarantee?

Ja sam tražio i nisam mogao naći.

 

Koliko znam, refund opcija nije postojala samo za Pre-Order. Možda griješim.

 Sad postoji. I još ti daju 7 dana igranja od izlaska.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
lobotomac90 kaže...

Gledam ovaj Origin Acess i čini mi se super stvar pa si planiram uzeti na mjesec dana da igram BF 1...sad me zanima sljedeće mogu li kupiti DLC neki posebno i igrati ga ako je igra sa Origin Acessa?

 Eto krenuli popusti.

 

30€ igra i premium pass : https://www.origin.com/irl/en-us/store/battlefield/battlefield-1/revolution-edition

 

15€ samo premium pass: https://www.origin.com/irl/en-us/store/battlefield/battlefield-1/addon/battlefield-1-premium-pass

 

S tim da ako si već uzeo Origin Access to ti je nekih 3€ manje.

15 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
Jack Sparrow kaže...
lobotomac90 kaže...

Gledam ovaj Origin Acess i čini mi se super stvar pa si planiram uzeti na mjesec dana da igram BF 1...sad me zanima sljedeće mogu li kupiti DLC neki posebno i igrati ga ako je igra sa Origin Acessa?

 Eto krenuli popusti.

 

30€ igra i premium pass : https://www.origin.com/irl/en-us/store/battlefield/battlefield-1/revolution-edition

 

15€ samo premium pass: https://www.origin.com/irl/en-us/store/battlefield/battlefield-1/addon/battlefield-1-premium-pass

 

S tim da ako si već uzeo Origin Access to ti je nekih 3€ manje.

 

Hvala na informaciji, nisam još uzeo ništa jer se zabavljam trenutno sa novim Cod-om, ali cijena je odlična pa možda uzmeme i ovo :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.11.2017 10:47 (lobotomac90).
9 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

Do kad traju božićni popusti na Originu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
playjob kaže...

Do kad traju božićni popusti na Originu?

 Itko?

12 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
playjob kaže...
playjob kaže...

Do kad traju božićni popusti na Originu?

 Itko?

Valjda je svima kojima je nešto trebalo su odma kupili i nisu gledali datum :D

Daj ti pronađi pa nam javi.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
protjeran
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
playjob kaže...

Do kad traju božićni popusti na Originu?

 

Koliko vidim, do 12. siječnja.

8 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

Pozz, imam problem, naime registrirao sam se na origin sa net hr freemailom prije 5 godina ili vise i uglavnom vec dugo nisam koristio taj mail posto mi je bio samo za origin, te nisam dugo igrao na originu i sada hocu opet kad ono vidim da nakon 100 dana neaktivnostiv net hr freemail automatski brise mail i sad se nemogu ulogirat na origin. Sto da ucinim jer na akauntu imam podosta igara

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
HolyPotato kaže...

Pozz, imam problem, naime registrirao sam se na origin sa net hr freemailom prije 5 godina ili vise i uglavnom vec dugo nisam koristio taj mail posto mi je bio samo za origin, te nisam dugo igrao na originu i sada hocu opet kad ono vidim da nakon 100 dana neaktivnostiv net hr freemail automatski brise mail i sad se nemogu ulogirat na origin. Sto da ucinim jer na akauntu imam podosta igara

 EA live chat, vjerojatno nekoliko pitanja, npr. Secret question, ili koji ti je prije bio mail, i onda ih zamoliš da ti prebace login na neki drugi mail.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

uzeo sam origin access 6. siječnja, ali preko prepaid kartice na kojoj nikad nemam novaca osim kada idem obavit neku internet kupovinu pa onda stavim na nju onoliki iznos koliko ću potrošiti, i prije 3 dana sam dobio mail od origina da oni ne mogu automatski produžiti origin access (zato što nema novaca na kartici jel) pa su mi rekli da imam kao do 10. veljače rok da produžim. apsolutno namjeravam produžiti, i to čak možda bi dao za cijelu godinu, mislim da je onda oko 24 eura

 

moje pitanje sada je što bi se dogodilo sa igrama koje sam instalirao i trenutno ih imam instalirane da ja sad ne produžujem access? ja sam shvatio da više neću imati pristup igrama koje su u vaultu ali će mi ostati one koje su instalirane, jesam ja to krivo skužio?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
Cansee kaže...

uzeo sam origin access 6. siječnja, ali preko prepaid kartice na kojoj nikad nemam novaca osim kada idem obavit neku internet kupovinu pa onda stavim na nju onoliki iznos koliko ću potrošiti, i prije 3 dana sam dobio mail od origina da oni ne mogu automatski produžiti origin access (zato što nema novaca na kartici jel) pa su mi rekli da imam kao do 10. veljače rok da produžim. apsolutno namjeravam produžiti, i to čak možda bi dao za cijelu godinu, mislim da je onda oko 24 eura

 

moje pitanje sada je što bi se dogodilo sa igrama koje sam instalirao i trenutno ih imam instalirane da ja sad ne produžujem access? ja sam shvatio da više neću imati pristup igrama koje su u vaultu ali će mi ostati one koje su instalirane, jesam ja to krivo skužio?

 Igre koje su preko accessa nećeš moći igrati kad istekne pretplata bez obzira jesu li instalirane ili ne. 

MISCREATED
11 godina
protjeran
offline
Origin - pitanja i odgovori

Jel vrijedi taj acces?

Jeftino je, to je ok, ali jel ima kakvih problema s njim i igrama? Jel se isplati bez obzira na cijenu?

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

Jel netko kupovao u zadnje vrijeme na Originu ali preko Mexica i slično? Probao sam danas preko VPNa i u par drugih država ali mi ne prolazi! Ne znam jel je do mene ili se više ne mogu te sheme upotrebljavati.

Steam: krvavasisa, Battlelog: krvavasisa, Rockstar SC: valentino4
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

vecer ovako kupio sam fifa2018 cd orginal,e sad kad stavim cd1 on instalira  samo origin i tamo mi trazi registraciju,pokušao ali ocito ne prihvaca putem gmaila.to je jedan problem drugi je na ostalim 4 cd imaju samo neke prazne dadoteke koje su prazne kad se otvore i nemorem ništa više da instaliram zasto...pomoč

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
fight kaže...

vecer ovako kupio sam fifa2018 cd orginal,e sad kad stavim cd1 on instalira  samo origin i tamo mi trazi registraciju,pokušao ali ocito ne prihvaca putem gmaila.to je jedan problem drugi je na ostalim 4 cd imaju samo neke prazne dadoteke koje su prazne kad se otvore i nemorem ništa više da instaliram zasto...pomoč

 Ja imam origin račun povezan na gmail tako da nevirujem da je do toga. Ako imaš postojeći Origin račun dodaj dobijeni cd key u njega i skini igru preko origina ili napravi novu registraciju (nije mi jasno zašto ne uspjevaš otvoriti novi račun)

AMD=pokvareni podmukli gadovi !!!
13 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori

evo riješio sam. origini mi je slao da ima taj racun pod tim imenom,ali mi nije jasno kako kada se nikad nisam prijavljivao ili pravio racun kod njih,tako da sam prihvatio da je to moj racun samo sam izmjenio lozinku i ova igra fiifa 18 sam morao izvršiti dwonload i unjeo ovaj ključ u ovim cd sto sam dobio sad radi sve. ali mi još uvjek nije jasno zakaj toliko cd 5 kom, a samo na jednom je bio origini softwer s kojega sam morao povuci tu igru,jer ta fifa nije morala bit na cd ili dvd mislim nije mi jasno sto sam platio.znači platio sam ključ i 5 kom cd ili dvd od kojih je samo origin na 1 jednom.a ostalih cetir prazna kojih imaju kao neke datoteke koje se ne moru otvoritii ambalaža tj box to me izišlo 169kn..

10 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori

Neznam šta bi rekao, na CD-ovima bi trebala bit instalacija cijele igre 

AMD=pokvareni podmukli gadovi !!!
10 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

pozz. uzeo sam na originu titanfall 2 na mjesec dana i uopce ne mgu igrati niti singleplayer niti multiplayer. sve normalno funkcionira, ucita level i onda kad treba uci u sami level kako bih igrao samo me izbaci iz igre kao da sam stisnio alt+f4.

postoji li ikakav fix za to?? i ako ne imam li pravo na povrat novca??
hvala!!

BF4 - dobra_sprava88
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.10.2018 11:11 (razor1988).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

imam dva origin racuna.dali mogu ih spojit u jedan?

ako da,kako?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori

Nemozes 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice