Origin - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 879
|
čitano: 265.350
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori

Gdje mi se spremaju instalaciski file-ovi, tamo gdje sam ih stavi da se spremaju nema ništa?

BF3:crna_bandera
14 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

ako želite promijeniti nick na Originu možete putem android app zvan Scrabble free od EA.

caka je da se logirate na origin account preko appa i unutar njega možete promijeniti nick,kao što znate EA je vrlo čvst pri odluci da mjenjanje nicka na originu se može ostvariti jedino ako su vam osobni podaci u nicku itd.ja osobno probao sa DRMORCUS promijeniti u Morcus.HR i nisu mi odobrili.

upute:

1.instalirajte ovaj app market enabler  https://market.android.com/details?id=ch.racic.android.marketenabler&feature=related_apps  putem njega ćete se "pretvarati" da ste na američkoj mreži jer u hrvatskoj Scrabble free nije moguće skinuti i instalirati na uređaj.ja sam u market  enableru stavio da koristim verizon mrežu(selektirajte duže u listi koju vam ponudi).

2.nakon toga idite na market i skinite Scrabble free i odaberite settings i logirajte sa na origin account i idite na edit,pod username odaberite novo ime i save.origin na pc ugasite prije svega.

3.zanimljivo da kad sam promijenio nick npr u ABCi poslije opet promijenio u ABc i opet promijenio u ABC,nije dalo jer izgleda da se ne može vračati na stari nick bez pbzira dali je slobodan.

 

ima i app za iphone ali mislim da ne treba enabler,nažicajte prijatelja ako ima smartphone i napravite sami preinake.

LP.

PS u pp za pitanja.

origin. TrueLiarHR
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

ja imam jedan problem sa Originom. Ima dvije igre na accountu i na niti jednoj mi nema opcije "check for updates" kada stisnem desni klik na igru. Kad sam prije 10-ak dana tražio jeli izašao koji update za FIFU,onda mi je ta opcija postojala i isto tako nedavno sam instalirao zadnji patch za Bad Company 2,tako da je prije bilo sve u redu,ali sada nemam tih opcija uopće. Jeli tako i kod vas,ili je problem samo kod mene?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.10.2011 17:16 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
antimadridista kaže...

ja imam jedan problem sa Originom. Ima dvije igre na accountu i na niti jednoj mi nema opcije "check for updates" kada stisnem desni klik na igru. Kad sam prije 10-ak dana tražio jeli izašao koji update za FIFU,onda mi je ta opcija postojala i isto tako nedavno sam instalirao zadnji patch za Bad Company 2,tako da je prije bilo sve u redu,ali sada nemam tih opcija uopće. Jeli tako i kod vas,ili je problem samo kod mene?

Pogledaj u instalacijskom folderu igre dal ima neki updater.exe pa probaj to pokrenuti.

a.k.a. Z[C]onv1ct; I sačmom i nožem, i Gustavom u glavu, za 47CHBovu slavu
14 godina
neaktivan
offline
Origin - pitanja i odgovori

Zaboravio sam na ovu temu, pa da i ovdje napisem

 

Za one koji žele promijeniti Origin ID, evo jedan programcic za Windowse. Isprobao sam ga i radi.

http://battlefieldo.com/origin-id-changer-windows/

 

Prije nego želite promijeniti ime možete provjeriti ovdje da li je vaš novi nickname slobodan ili nije

https://profile.ea.com/acctcreate.do

 

Malo niže na stranici ćete vidjeti plavi box EA ID - Check availability

 

Jedna napomena, iako sam promijenio preko programa Origin ID, i dalje sam se u Origin mogao logirati sa svojim starim ID-om ali u programu mi prikazuje novi nickname koji sam stavio.

http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/theSEKIman/
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.10.2011 20:30 (thesekiman).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Origin - pitanja i odgovori
Da li na Originu mogu kupovati preko VISA prepaid gift card?
LoL-scarface797(EU)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Origin - pitanja i odgovori

Kad se ulogiram na svoj EA(Origin) account preko web browsera imam uredno pod igrama i BF:BC2 no nikako da mi doda igru u Origin klijentu. Kako da to rijesim ?

Sighted but sightless - it is your gift and your curse.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
EA live support chat ili im pošalji mail.
a.k.a. Z[C]onv1ct; I sačmom i nožem, i Gustavom u glavu, za 47CHBovu slavu
15 godina
moderator
offline
Origin - pitanja i odgovori

S novim updateom origina smo dobili "Cloud storage" za spremanje save gamea(i to do 100mb).
Tako da ako nam se sruše windowsi a nismo spremili save game,to je onda dobra stvar imat uključeno.
Ili ako želimo nastaviti rokati na nekoj drugoj mašini,onda se samo loginamo na origin i nastavimo.

سمندری ڈاکو
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

jel zna iko kako prominit birth day na ea/origin acc?

With great power comes great responsibility.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori

Nikako. Jednostavno ga ne mozes promijeniti, zaboravi, sorry.

Vi veri veniversum vivus vici
12 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

Imam jedno pitanje u vezi igrica na originu, znaci ja sad imam igricu koju sam skinuo preko origina al posto je sad slabije igram a treba mi mjesta na kompu kad bi ja tu igricu izbrisao jel bi je mogao opet kasnije skinut preko origina ili nesto drugo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Origin - pitanja i odgovori

Možeš obrisat igru,  i kasnije ju bez problema opet skinut.

F.C LIVERPOOL
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
BlackEagle kaže...

jel zna iko kako prominit birth day na ea/origin acc?

ja sam uspio tako da sam se registrirao na swtor stranicu sa svojim origin acc i onda me pitao moje podatke u kojima je bio i datum rođenja i onda sam tamo stavio da imam 18 jer inače nebi mogao u swtor betu ;) a s tim datumom rođenja se promijenio i datum rođenja na origin acc-u

real master for every game
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.11.2011 13:53 (master4games).
13 godina
neaktivan
offline
Origin - pitanja i odgovori

Imam pitanje: kada sam instalirao Origin stavio sam kvačicu da mi se automatski pali kada mi se digne windows...ee sada, mogu li ja tu opciju isključiti ????

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Origin - pitanja i odgovori

Probaj otići pod njihove postavke , tamo bi trebalo biti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori

sve sam pretražio i nisam našao {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
Odi settings, tam u general, i scrollaj dolje i imas polje: start origin when windows start, i tam makni kvačicu
skype: jajejaje23 xf: jajenaoko123 LotRO ingame: Crovoid BF:BC2 ingame [cro]MUgLY LoL ingame: croMUgLY
13 godina
neaktivan
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
cro)kiselo_mlijeko kaže...
Odi settings, tam u general, i scrollaj dolje i imas polje: start origin when windows start, i tam makni kvačicu

 e hvala ti, nisam znao da se moze ici jos dolje {#}

12 godina
neaktivan
offline
Origin - pitanja i odgovori
Sto ja dobijem kada kupujem na oglas koji glasi "Prodajem novi Battlefield 3 account na Originu. Uplata na bankovni račun ili po dogovoru" ????


hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Origin - pitanja i odgovori

Da frajer ti da acocunt gdje je igra . Ili keycod , ali keycodovi suu ti namjenjeni za jednokratu upotrebu , tako da ako ti kaže da prodaje keycod sa origina , vjerovatno ti neče raditi .

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Origin - pitanja i odgovori

Imam jedno pitanjce evo nabavio bfbc2 na jednom racunu na originu a na drugom starom acountu imam burnout paradise city pa kako bi mogo sa starog prebacit na novi. da mi tamo prikaze download.

i dali je to moguce uopce.

i jos jedno ako prodajem sta moram dati cijeli acount s origina znaci dajem svoj mail i pass za origin ili mogu samo unlock code prebacit ??

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori

Koliko znam ne mozes prebaciti, sve firme se prebacuju na digitalne platforme bas zato da onemoguce second-hand prodaju igara jer im to jede profite.

 

I mislim da moras dati cijeli account, unlock code nece raditi.

Vi veri veniversum vivus vici
14 godina
neaktivan
offline
Origin - pitanja i odgovori

a da a dobro onda cu za svaku igru radit novi mail

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

Možda netko zna rješenje ovog problema:

Već mi je dvoje ljudi pokušalo giftati jednu igru sa Origina ali nigdje nema mogućnosti za gift. Iako je taj postupak naveden u opisu na originovim stranicama (Link). Pokušao sam i ja to naći kod više različitih igara držeći se uputa na njihovoj stranici ali taj dio za gift opće ne postoji.

Da li je to tko uspio i kako?

Ako ne, da li postoji drugo rješenje za giftanje igre sa Origina a da igra potpuno pripadne osobi kojoj se gifta (na njen Account)?

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

Bok, se može Dead Island (Kojeg imam na Stemu) aktivirati istim KEY-em na Origin?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
XVII Mini kaže...

Bok, se može Dead Island (Kojeg imam na Stemu) aktivirati istim KEY-em na Origin?

DI nema veze sa origin

16 godina
neaktivan
offline
Origin - pitanja i odgovori

Pojavljuje li se još kome ovo svaki put dok se logira u Origin?

Mislim nije mi nitko ukrao acc jer..bi odavno promjenio šifru i/ili email.

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori

Meni se pojavljivalo jer kad bi palio komp dok mi je laptop bio ulogiran, kad sam maknuo Origin s laptopa je nestalo. Isto ti se i na Steamu moze dogoditi. Imas mozda jos koji komp ili laptop koji je spojen na net a ima Origin instaliran?

Vi veri veniversum vivus vici
16 godina
neaktivan
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
Sunburn kaže...

Meni se pojavljivalo jer kad bi palio komp dok mi je laptop bio ulogiran, kad sam maknuo Origin s laptopa je nestalo. Isto ti se i na Steamu moze dogoditi. Imas mozda jos koji komp ili laptop koji je spojen na net a ima Origin instaliran?

Ne, samo na ovom računalu imam Origin.

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice