Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.256
|
čitano: 1.363.154
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
greysaint0 kaže...

Jedno pitanje za one koji igraju Fortnite na XSS - da li vam se dogodi nekad da vam, pri početnom slijetanju igra na nekih 5-10 sekundi doživi enorman par FPS-a? Tipa sa 120 na 14-30. I onda prestane samo od sebe. To mi se događa samo pri sletanju na određene lokacije na mapi. 

 

Da, i meni je tako. Čitao sam da je s nekim ažuriranjem to krenulo. Nekad mi se to dogodi, nekad ne. Ali zanemarivo. Odlično vrti igru na 120 fps :)

 

12 godina
offline
Re: Xbox Series X
mmafan kaže...
greysaint0 kaže...

Jedno pitanje za one koji igraju Fortnite na XSS - da li vam se dogodi nekad da vam, pri početnom slijetanju igra na nekih 5-10 sekundi doživi enorman par FPS-a? Tipa sa 120 na 14-30. I onda prestane samo od sebe. To mi se događa samo pri sletanju na određene lokacije na mapi. 

 

Da, i meni je tako. Čitao sam da je s nekim ažuriranjem to krenulo. Nekad mi se to dogodi, nekad ne. Ali zanemarivo. Odlično vrti igru na 120 fps :)

 

 Thanks, bojao sam se da je do konzole ali sad mi je lakše :D

 

Rekao bi da je krenulo sa UE 5.1 updateom, koliko sam skužio zna se događati i na XSX.

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
greysaint0 kaže...
mmafan kaže...
greysaint0 kaže...

Jedno pitanje za one koji igraju Fortnite na XSS - da li vam se dogodi nekad da vam, pri početnom slijetanju igra na nekih 5-10 sekundi doživi enorman par FPS-a? Tipa sa 120 na 14-30. I onda prestane samo od sebe. To mi se događa samo pri sletanju na određene lokacije na mapi. 

 

Da, i meni je tako. Čitao sam da je s nekim ažuriranjem to krenulo. Nekad mi se to dogodi, nekad ne. Ali zanemarivo. Odlično vrti igru na 120 fps :)

 

 Thanks, bojao sam se da je do konzole ali sad mi je lakše :D

 

Rekao bi da je krenulo sa UE 5.1 updateom, koliko sam skužio zna se događati i na XSX.

Moj sin igra na XsX i nije mu se to niti jednom desilo,ja sam pokrenuo i malo igrao Fortnite sa U 5.1 updateom na Ps5...mozda desetak puta,i nije se to desilo ni na Ps5 verziji.

6 godina
offline
Re: Xbox Series X
Tvpronlem kaže...
Prebaci regiju na USA
Kad skimes app slobodno vrati na uk ili di god da si bia

 Probao sam isto foru za Showtime, ali ne radi nazalost :/

5 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X
Pozdrav, namjeravam uzeti https://www.gamershop.hr/xboxseries/xbox-series-x-1tb-battlefield-2042 pa me zanima nekoliko stvari: kako aktivirati game-pass? preko konzole ili? koju drzavu staviti?
Igre kupovati preko store-a ili ima jos koja opcija?
 
0 0 hvala 0
3 godine
suspendiran
offline
Re: Xbox Series X
Randy27 kaže...
Pozdrav, namjeravam uzeti https://www.gamershop.hr/xboxseries/xbox-series-x-1tb-battlefield-2042 pa me zanima nekoliko stvari: kako aktivirati game-pass? preko konzole ili? koju drzavu staviti?
Igre kupovati preko store-a ili ima jos koja opcija?

Puno stvari ti je objašnjeno na stranici 73 vezano uz game pass ,moja preporuka za zemlju ti je UK a igre možeš kupovati preko microsoft stora ili preko marketplace stranica kao eneba ,gamivo , kinguin..


https://forum.bug.hr/forum/topic/igrace-konzole/xbox-series-x/272478.aspx?page=73

 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Sarevok kaže...
Randy27 kaže...
Pozdrav, namjeravam uzeti https://www.gamershop.hr/xboxseries/xbox-series-x-1tb-battlefield-2042 pa me zanima nekoliko stvari: kako aktivirati game-pass? preko konzole ili? koju drzavu staviti?
Igre kupovati preko store-a ili ima jos koja opcija?

Puno stvari ti je objašnjeno na stranici 73 vezano uz game pass ,moja preporuka za zemlju ti je UK a igre možeš kupovati preko microsoft stora ili preko marketplace stranica kao eneba ,gamivo , kinguin..


https://forum.bug.hr/forum/topic/igrace-konzole/xbox-series-x/272478.aspx?page=73

 

 Ovo nisam vidio, hvala

12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Na gamepassu imas battlefield tako da mozes uzest i bez igre.
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
nike098 kaže...
Na gamepassu imas tako da mozes uzest i bez igre.

Na gamepassu  je free?

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.1.2023 16:23 (Randy27).
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Da svi battlefildi su ti free, evo ti popis igara brsplatnih sa passom, https://www.xbox.com/en-US/xbox-game-pass/games

Ja sam uzeo tri godine passa, nikad isplativija kupnja igara
17 mjeseci
neaktivan
offline
Xbox Series X

Ovo ce biti vrhunska igra

 

Redfall sometimes feels like what you'd get if you blended the Arkane creative values with Far Cry 2 or S.T.A.L.K.E.R.

 

Redfall isn't Arkane's Left 4 Dead – it's the studio's spin on Far Cry

 

 

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Xbox Series X

Zadnjih dana igram Personu 5 Royal, moj prvi susret sa tim serijalom. Šta je da je, fora je i jasno mi je zašto je serijal toliko spominjan. Vizualni stil je baš genijalan, sigurno među najboljima ikad u gamingu. Od menija, borbe, prezentacije dijaloga, cut scena, sve je super odrađeno. Čak i ako vas kao igra uopće ne zanima, po meni se isplati downloadati i odigrati par sati čisto radi toga.

 

Ne znam baš da ću ostaviti u tome 100h jer mi se sad pod stare dane sve više sviđaju kraće igre, ali prvi dojam je da je ovo ogroman plus za gamepass.   

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
nike098 kaže...
Da svi battlefildi su ti free, evo ti popis igara brsplatnih sa passom, https://www.xbox.com/en-US/xbox-game-pass/games

Ja sam uzeo tri godine passa, nikad isplativija kupnja igara

 Odlicno...zato sam ga i uzeo

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...

Zadnjih dana igram Personu 5 Royal, moj prvi susret sa tim serijalom. Šta je da je, fora je i jasno mi je zašto je serijal toliko spominjan. Vizualni stil je baš genijalan, sigurno među najboljima ikad u gamingu. Od menija, borbe, prezentacije dijaloga, cut scena, sve je super odrađeno. Čak i ako vas kao igra uopće ne zanima, po meni se isplati downloadati i odigrati par sati čisto radi toga.

 

Ne znam baš da ću ostaviti u tome 100h jer mi se sad pod stare dane sve više sviđaju kraće igre, ali prvi dojam je da je ovo ogroman plus za gamepass.   

Taj serijal je hardcore i za jrpg fanove poput mene a kamoli ostale.

Slazem se sa time sto si napisao ali sumnjam da ce puno ljudi to odigrat nakon sto probaju,nazalost.

Da igra nikako nije kratka.

13 godina
offline
Xbox Series X

Ekipa, pročitao sam tu postove o konverziji Gold u Ultimate. Molio bih samo potvrdu, ja sam do sada imao davnih dana Gold (dobio sa konzolom i aktivirao), jednom sam sam uzeo Ultimate Gamepass, i danas mi je istekao regularni Gamepass.

Regija na konzoli mi je USA te sam do sada punio Microsoft balance tako da sam kupovao Gift Card na US Amazonu i preko VPN redeemao. Ako sam dobro shvatio, ja bih mogao i dalje napraviti konverziju Gold -> Ultimate samo umjesto za 1$/mj trebao bih platiti redovnu cijenu Ultimate za jedan mjesec (naravno prije bih redeemao 12-36mjeseci Gold-a)?

 

Da li je onda to moguće tako kak sam ja zamislio tj. shvatio iz vaših post-ova:

 

1. Dodao bih na MS Balance neku lovu kao i do sada

2. Redemao preko Turskog VPN-a Gold pretplatu (12-36mj, moram još odlučiti :D)

3. Aktivirao Ultimate Gamepass na US regiji preko MS Balance-a kao i do sada kako sam aktivirao Gamepass-ove (ako uspijem za 1$, ako ne kupio bih za jedan mjesec po redovnoj cijeni za 14,99$ pošto sam davno jednom imao i aktiviran Ultimate) i on će mi se automatski konvertirati Gold u Ultimate

 

Thnx na info!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
the chosen one07 kaže...

Ekipa, pročitao sam tu postove o konverziji Gold u Ultimate. Molio bih samo potvrdu, ja sam do sada imao davnih dana Gold (dobio sa konzolom i aktivirao), jednom sam sam uzeo Ultimate Gamepass, i danas mi je istekao regularni Gamepass.

Regija na konzoli mi je USA te sam do sada punio Microsoft balance tako da sam kupovao Gift Card na US Amazonu i preko VPN redeemao. Ako sam dobro shvatio, ja bih mogao i dalje napraviti konverziju Gold -> Ultimate samo umjesto za 1$/mj trebao bih platiti redovnu cijenu Ultimate za jedan mjesec (naravno prije bih redeemao 12-36mjeseci Gold-a)?

 

Da li je onda to moguće tako kak sam ja zamislio tj. shvatio iz vaših post-ova:

 

1. Dodao bih na MS Balance neku lovu kao i do sada

2. Redemao preko Turskog VPN-a Gold pretplatu (12-36mj, moram još odlučiti :D)

3. Aktivirao Ultimate Gamepass na US regiji preko MS Balance-a kao i do sada kako sam aktivirao Gamepass-ove (ako uspijem za 1$, ako ne kupio bih za jedan mjesec po redovnoj cijeni za 14,99$ pošto sam davno jednom imao i aktiviran Ultimate) i on će mi se automatski konvertirati Gold u Ultimate

 

Thnx na info!

Evo da sam sebi odgovorim, malo sam se igrao sa aktivacijom pošto sam sve do sada radio sa MS Balance-om a konverzija mi nije uspjela :D

Ultimate se ne može aktivirati tj. konvertirati iz Gold-a u US regiji preko MS Balance-a, traži još dodatni način plaćanja a.k.a. kreditnu karticu ili PayPal US.

 

Znači za sve one koji imaju US acc. (na kojem nisu podržane naše kartice niti PayPal) i već su koristili GP Ultimate:

 

1. Ako ti je aktivna pretplata za Ultimate treba sačekati da istekne

2. kupiš Gold-a koliko želiš i za bilo koju regiju koja ti je najjeftinija (max. 3x12 mjeseci)

3. uključiš VPN za tu regiju za koju je kupljen Gold (u mom slučaju Turska), odeš na redeem.microsoft.com, ulogiraš se sa svojim Xbox acc. i tu upucaš kod(ove)

4. kupiš 1 mjesec Game Pass Ultimate za regiju US (ne možeš ga aktivirati za 1$ ako si već ranije iskoristio navedenu pogodnost)

5. uključiš VPN za US, opet otiđeš na redeem.microsoft.com i ukucaš kod za 1 mjesec GP Ultimate-a - pita te za konverziju Gold -> Ultimate, prihvatiš to i gotovo.

 

US regiju imam podešenu odavno, otkad sam uzeo Xbox One S, zbog odličnih akcija i popusta, imam kolekciju filmova koje sam isto kupio za kikiriki, tečaj je u to vrijeme bio puno povoljniji. Račun sam "punio" gift cardovima sa američkog amazona i kupovao sve direktno na konzoli preko MS Balance-a tak da i dalje sam na US dok ofišl ne podrže Xbox kod nas :)

 

 

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Imam kljuc za gears of war 2 ali ne moze ga se reedemati na boxu ni na netu. Kupljen preko cdkeys.com. Ide jedino preko microsoftove szk (danas odradio tako jedan). Ako je neko zainteresiran nek se javi u pp
i nogom u guzicu je korak naprijed
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X

imam i ja takav slucaj :)

 

kako ide procedura aktivacije?

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Postupak je jednostavan javis se na chat njihove szk da imas problema sa aktivacijom kljuca za tu i tu igru koju si dobio od prijatelja kao gift. Onda te operater sam navodi pitanjima i podpitanjima i na kraju odluci sam dodati igru na tvoj racun. Trazi ti i screenshot kljuca. Jel ista igrs u pitanju i trgovina?
i nogom u guzicu je korak naprijed
13 godina
offline
Xbox Series X

Gdje najeftinije uzet GTAV?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Stryder kaže...

Gdje najeftinije uzet GTAV?

Ne znam koji store imaš, na US store-u je na akciji još 5 dana 19.97$

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Dakle, narucujem sa gamershopa s series.

Trebam jos jedan kontroler, bezicni. Jel' mogu uzet bilo koji xbox kontroler, svi su kompatibilni sa S?

Da li se isplati uzeti neki zamjenski (valjda su isto kompatibilni)? Vidim da ih ima za cca 250kn vs 500 na gamershopu.
Ili su originalni puno bolji?

Ili neki rabljeni sa njuskala? Pretpostavljam da ti obicno nisu u najboljem stanju? Nisam nikad kupovao kontroler pa nemam pojma :)
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
mcf kaže...
Dakle, narucujem sa gamershopa s series.

Trebam jos jedan kontroler, bezicni. Jel' mogu uzet bilo koji xbox kontroler, svi su kompatibilni sa S?

Da li se isplati uzeti neki zamjenski (valjda su isto kompatibilni)? Vidim da ih ima za cca 250kn vs 500 na gamershopu.
Ili su originalni puno bolji?

Ili neki rabljeni sa njuskala? Pretpostavljam da ti obicno nisu u najboljem stanju? Nisam nikad kupovao kontroler pa nemam pojma :)

 Osobno ne bih uzimao zamjenski osim ako će to biti kontroler čisto za rezervu ako netko dođe. Ako ćeš ga redovno koristiti odi na provjereno. 

 

O isplativosti rabljenog naravno puno diktira cijena, ali iz mog iskustva to što su bili korišteni par mjeseci - godinu dana ne igra nikakvu ulogu. To je jako robustan komad hardvera, napravljen da radi godinama. Ako ne vidiš neke velike znakove korištenja na slikama, mislim da ne trebaš puno brinuti.

 

Trenutno imam doma 2 kontorolera koja sam kupio od kolega tu s foruma. Ali naravno, novo je novo. Dobiš garanciju pa si još mirniji.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Xbox Series X
If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Najavljeno samo 5 game pass igara
Stranded Deep
Mortal Shell
Persona 3
Persona 4
Monster Hunter Rise
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Gogy7 kaže...
Najavljeno samo 5 game pass igara
Stranded Deep
Mortal Shell
Persona 3
Persona 4
Monster Hunter Rise

 Ali su rekli da je ovo prvi dio najave. Drugi vjerojatno čuvaju za Microsoft/Bethesda konferenciju koja se održava 25. siječnja.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Xbox Series X

Mortal Shell sam probao na Series S i tamo nije bog zna kako radio. Možda probam sad na X. Monster Hunter nisam nikad igrao, mogao bih napokon probati. Persone teško da ću igrati. Prije da ću odigrati Personu 5 Royal i to je to. Pretpostavljam da su na isti kalup.

 

Slabašna najava sve u svemu. Mortal Shell je već bio gore, a i za Persone se znalo da dolaze. Moguće da će stvarno na tom showcaseu ubaciti par "avaliable now on gamepass".

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X

Da... al sam ju ima bar dvije gosine vec... probao prvo preko weba, sa vpn, bez vpn, pa preko xboxa one, xboxa 360 i series x ... 

kontaktiram ih pa probam

 

kupio sam ju kao worldwide i morala bi ici

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
mcf kaže...
Dakle, narucujem sa gamershopa s series.

Trebam jos jedan kontroler, bezicni. Jel' mogu uzet bilo koji xbox kontroler, svi su kompatibilni sa S?

Da li se isplati uzeti neki zamjenski (valjda su isto kompatibilni)? Vidim da ih ima za cca 250kn vs 500 na gamershopu.
Ili su originalni puno bolji?

Ili neki rabljeni sa njuskala? Pretpostavljam da ti obicno nisu u najboljem stanju? Nisam nikad kupovao kontroler pa nemam pojma :)

 https://forum.bug.hr/forum/topic/prodaja-ostalo/prodaja-xbox-series-x-kontroler--wifi-adapter-z/292508.aspx?page=0&jumpto=6587020&sort=asc&view=flat

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Xbox Series X

Bas me zanima sta ce bit na ovom MS eventu o kojemu svi pricaju,vjerujem da ce pokazat i neke igre za koje uopce ni ne znamo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice