Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.255
|
čitano: 1.361.294
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
offline
Re: Xbox Series X

Ne znam kakve baterije koristis al s Eneloop Pro punjačem neces fulati ..

 

One njihove baterije su cudo kako dobro drze.. Al bome nisu ni one iz Ikee loše - bilo je bezbroj prica i tu i sve po svud drugdje da se radi o istom proizvodu, u drugom pakiranju :) ..

Imam i jedne i druge.. Ne sjecam se kad ih punim kako dugo drže (ili pre malo igram :D )

14 godina
offline
Xbox Series X

Ekipa pitanje koristim uk regiju na xboxu i sad sam dobio key od xboxa u kojem mi poklanjaju kao pare i neke fifa pointse. Uglavnom nikako ne mogu aktivirati key jer od 6 vpna koje sam instalirao i na komp i na mobitel ni jedan mi ne radi. I sad nije mi jasno kako posto aktiviram vpn spojim se na aktivacija keya i ja sam konstantno na hr stranici. Uopce me ne zeli baciti na uk stranicu. Antivirus firewall sve sam ugasio i opet nista. Ima ko kakvu ideju zakaj mi se to desava? 

Black Spider
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox Series X

Ma možeš ove iz Ike ili one iz lidla punjive Tronic 2400 mHa , mene odlično služe .

 

 

https://www.ikea.com/hr/hr/p/stenkol-ladda-punjac-za-baterije-i-4-baterije-s59419637/

 

 

14 godina
offline
Re: Xbox Series X

ove su ti bolje, jače i daleko jeftinije, četri baterije i punjač 15 eura

 

LADDA Punjiva baterija, HR06 AA 1,2 V, 2450 mAh - IKEA

 

Review: IKEA Rechargeable Batteries – Wav.Report (wavreport.com)

 

 

 

 

3 godine
offline
Re: Xbox Series X

 Ne. One eneloop pro su ti crne i jace od ovih. Al ako gledas jeftiniju opciju i svejedno jako dobru, poslušaj kolege i uzmi baterije Ladda iz Ikee (ove 2450 mAh). Dobre su i Lidlove Tronic al mi se ladda i eneloop cine ipak za nijansu bolje.

 

@crni pauk, kod aktivacije obavezno koristi google Chrome.. Uz VPN i sve ostalo. Prema potrebi imaj očišcen cache (cak mozda i history, samo me nemoj ganjat kasnije ako svejedno neće radit) :D

16 godina
offline
Re: Xbox Series X
Tražim po netu i našel sam ovo:

https://www.gamershop.hr/xboxseries/xbox-series-play-charge-kit

Dal se to isplati ili možda oni Venom punjači za gamepade također s baterijama?

https://www.gamershop.hr/xboxseries/dodaci/venom-vs2881-xbox-series-s-x-punjac-2-baterije-crni
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Armor kaže...
Tražim po netu i našel sam ovo:

https://www.gamershop.hr/xboxseries/xbox-series-play-charge-kit

Dal se to isplati ili možda oni Venom punjači za gamepade također s baterijama?

https://www.gamershop.hr/xboxseries/dodaci/venom-vs2881-xbox-series-s-x-punjac-2-baterije-crni

 Za original od MS-a ti ne mogu reći jer ga nemam ali ako hoćeš Venom baterije a ne treba ti onaj stalak za punjenje (ionako ih možeš puniti na punjaču od mobitela bez da baterije vadiš van iz gamepada jer baterije na sebi imaju usb c port) onda si bolje uzmi drugi model bez stalka (imam ga i baterije dugo traju) jer su baterije večeg kapaciteta nego one koje dolaze s tim stalkom (1100 naprema 850 mAh). A i jeftinije su, 18 Eura...

 

https://www.gamershop.hr/xboxseries/dodaci/venom-vs2882-xbox-series-s-x-2-baterije-kabel-za-punjenje-3m

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Armor kaže...
Tražim po netu i našel sam ovo:

https://www.gamershop.hr/xboxseries/xbox-series-play-charge-kit

Dal se to isplati ili možda oni Venom punjači za gamepade također s baterijama?

https://www.gamershop.hr/xboxseries/dodaci/venom-vs2881-xbox-series-s-x-punjac-2-baterije-crni

 A ovisi o tebi. Meni osobno ovo uštekavanje i razmišljanje dal trebam uštekati gamepad ide na živce. Prestar sam da još i o tome razmišljam. Imam ti ovaj venomov koji si linkao i meni je to super. Nalazi se pokraj konzole, oba gamepada su praktički stalno na njemu i kad god mi trebaju su skroz puni. Nit brige nit pameti. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Xbox Series X

Ili jednostavno uzmeš kabel za par eura i bez brige si i dođe te najjeftinije.  Ja sam uzeo 5m kabela i to je to.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox Series X
Dal je moguće nekak nabaviti Forzu Horizon 3?
Cd keys je više nema, na GP-u se neda skinuti...

Fali mi Blizzard Mountain da malo zaigram.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Armor kaže...
Dal je moguće nekak nabaviti Forzu Horizon 3?
Cd keys je više nema, na GP-u se neda skinuti...

Fali mi Blizzard Mountain da malo zaigram.

 Njuškalo?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ja sam na njuškalo našao forza horizon 1, 2 i 3.
Baš igram prvi dio i uživam.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ako je to dlc onda ti ne pomogne ni njuškalo jer možeš naći samo standard verziju ako se ne varam.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xbox Series X

Izgleda da Xbox exluzive dolaze na PlayStation, šta mislite o tome?

 

https://www.hcl.hr/vijest/xbox-sudbina-2024-212548/

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Zločko kaže...

Izgleda da Xbox exluzive dolaze na PlayStation, šta mislite o tome?

 

https://www.hcl.hr/vijest/xbox-sudbina-2024-212548/

 

 Odlično.

 

Kad bi doveli i gamepass na Playstation bio bih još sretniji.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.2.2024 10:00 (Hexfire).
16 godina
offline
Xbox Series X

da stave gamepass na ps5, odmah prodajem xbox jer mi nebi imao smisla imati obje konzole. mislim imam i dobar PC pa mi netreba xbox, ali je kompotniji nego pc.

 

nadam se da nece ugasiti xbox konzole jer ce to znaciti puno skuplji ps5pro/ps6/ps7 bez prave konkurencije

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.2.2024 10:39 (Gemmy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xbox Series X

Moj Series S skuplja prašinu jer nas MS i dalje tretira kao "red-headed stepchild". Nabijem i njih i VPN i Tursku i Argentinu. Kupio sam ga jer se zakotrljala ona priča sa Gamepass na PC pa sam se ponadao da će dovesti to i na konzole kad ono, ništa. Sony nije ustvari puno bolji, po nekim stvarima su i veća smeća od MSa ali barem možeš kao čovjek kupiti pretplatu i to čak na akciji. Možemo nadodati na ovo i glupost od storagea - sad sam za novu godinu kupio 1TB M2 SSD sa heatinskom za 70€. Koliko vidim, ta njihova mrtva kartica nikad nije bila ispod 100€ na Amazonu. Srećom da nisam uzeo Series X...

 

Počeo sam sa X360 i mogu reći da sam MSov "fanboy" (jbg, ipak živim od njih i njihovih proizvoda) ali da im je politika za qurac, je, iako smo tobož u EU. Phil, go f*ck a cacti.

16 godina
online
Re: Xbox Series X
Nuclear_Phoenix kaže...

Moj Series S skuplja prašinu jer nas MS i dalje tretira kao "red-headed stepchild". Nabijem i njih i VPN i Tursku i Argentinu. Kupio sam ga jer se zakotrljala ona priča sa Gamepass na PC pa sam se ponadao da će dovesti to i na konzole kad ono, ništa. Sony nije ustvari puno bolji, po nekim stvarima su i veća smeća od MSa ali barem možeš kao čovjek kupiti pretplatu i to čak na akciji. Možemo nadodati na ovo i glupost od storagea - sad sam za novu godinu kupio 1TB M2 SSD sa heatinskom za 70€. Koliko vidim, ta njihova mrtva kartica nikad nije bila ispod 100€ na Amazonu. Srećom da nisam uzeo Series X...

 

Počeo sam sa X360 i mogu reći da sam MSov "fanboy" (jbg, ipak živim od njih i njihovih proizvoda) ali da im je politika za qurac, je, iako smo tobož u EU. Phil, go f*ck a cacti.

 Ne kuzim ovaj boldani dio...

LIFE IS SHORT, WORK HARD, PLAY HARDER, PRAY HARDEST
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
goodye kaže...
Nuclear_Phoenix kaže...

Moj Series S skuplja prašinu jer nas MS i dalje tretira kao "red-headed stepchild". Nabijem i njih i VPN i Tursku i Argentinu. Kupio sam ga jer se zakotrljala ona priča sa Gamepass na PC pa sam se ponadao da će dovesti to i na konzole kad ono, ništa. Sony nije ustvari puno bolji, po nekim stvarima su i veća smeća od MSa ali barem možeš kao čovjek kupiti pretplatu i to čak na akciji. Možemo nadodati na ovo i glupost od storagea - sad sam za novu godinu kupio 1TB M2 SSD sa heatinskom za 70€. Koliko vidim, ta njihova mrtva kartica nikad nije bila ispod 100€ na Amazonu. Srećom da nisam uzeo Series X...

 

Počeo sam sa X360 i mogu reći da sam MSov "fanboy" (jbg, ipak živim od njih i njihovih proizvoda) ali da im je politika za qurac, je, iako smo tobož u EU. Phil, go f*ck a cacti.

 Ne kuzim ovaj boldani dio...

 Smeta ga što nema službene podrške i što ne možeš ko gospon čovjek kupiti gamepass direktno sa RH Storea. Tako sam barem ja shvatio. Njemu minus, a meni i još mnogima ogroman plus. Baš gledam neki dan ovaj novi Prince of Persia je već 30€ preko VPN-a, a igra tek izašla.  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Re: Xbox Series X

Svaka kupovina na taj obilazni način je kršenje EULAe. MS trenutno to tolerira ali ako im puhne jednog dana u glavu, to mogu u boljoj varijanti zabraniti a u puno goroj, jednostavno ugasiti sve takve accounte. Znači dao si hrpu love za Gamepass i recimo pokupovao igre (ja osobno imam nekih 300-400€ potrošeno samo na digitalne igre) i praktički bilo koji dan ti to mogu oduzeti. Kome se možeš žaliti? Nikome, svjesno kršimo pravila.

 

Ne kažem da će se to sutra dogoditi, ali postoji mogućnost da se dogodi a pravo na žalbu - nemamo.

 

Zadnja boldana rečenica - postojale su glasine i pričice da Gamepass dolazi u nove države, Series S/X su taman izlazili pa sam odlučio ga uzeti jer sam se iskreno nadao da će MS staviti cijelu EU na Live i da gamepass postane "službeno" dostupan kod nas. Imao sam XOne i bio mi je ok, jeftino sam dolazio do fizičkih igara i sve super. Što se na kraju dogodilo sa Gamespass? Došao je samo za PC u Hrvatsku ali ne i za konzole, što mi se zbog gore navedenog ne sviđa i gotovo.

8 godina
offline
Re: Xbox Series X
Pa sto da i ostanem bez igre i acc?

Vise manje igru koju kupim nakon sto je odigran, brisem i zaboravim…ko ima vrimena igrat istu igru opet

Tako da hvala bogu na vpn-u i igrama u pola cijene
16 godina
online
Re: Xbox Series X
sporttest kaže...
Pa sto da i ostanem bez igre i acc?

Vise manje igru koju kupim nakon sto je odigran, brisem i zaboravim…ko ima vrimena igrat istu igru opet

Tako da hvala bogu na vpn-u i igrama u pola cijene

 S ovim se slazem, sve igre koje mislim igrati na duge staze kupujem na Steamu, a sve ostalo igram preko gamepassa. Tako da sam u planu uzeti series s, cisto da mogu odigrati nesto sto ne zahtjeva pc i steam, igre koje odigram i bude mi fino i to je to, kao npr hi-fi rush, odlicna igra, ali gotovo s njom. Tako sam se do sada vodio, uzmem gamepass na mjesec-dva-tri odigram sta mi se u tom trenutku igra i ne koristim neko vrijeme.

 

btw. ne znam znate li za opciju: siguran sam da znate da svaki novi racun moze uzeti trial verziju do 3 mjeseca, ali na PC-u taj racun mozete iskorsiti da igrate na svom racunu. Recimo ja imam 4 racuna na racnualu, ja i djeca i imamo jedan fiktivni na kojem je trial GP, taj fiktivni prijavimo na Microsoft store, a na XBOX aplikaciju prijavimo svatko svoj racun i svi imamo GP. Ne znam zasto to radi, ali radi. Samo cini mi se da je da ima caku da nemozes igrati igre od EA i Ubisofta.

LIFE IS SHORT, WORK HARD, PLAY HARDER, PRAY HARDEST
8 godina
offline
Xbox Series X

Ja sam jedino izgubio igru kad sam koristio ruski battle.net account. Doso rat i ode igra

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xbox Series X

Neznam tko bi se normalan mogao žaliti na game pass i smiješne cijene koje omogućuje Turska i Argentina al eto, uvijek nas ima različitih.

Evo ja sam baš kupio neke igre koje sam propustio odigrati prije, recimo RDR2 za 5 eura, Mad Maxa za 76 centi(?!) i Shadow Complex za 1.40 eura.

Ne kužim koja bi poanta bila da imamo podršku za hrvatsku i da kupujem po znatno višim cijenama u hrvatskoj (podrška vladi putem PDV-a? ).

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Xbox Series X

A ima nas svakakvih i razumijem ja njegov stav , čovjek želi legit i sigurno .Ali ja ne vidim nikakvu korist od te službene podrške , eventualno da nam stave cijene igrica u srazu s primanjima ali nema šanse za to . Teško da će ići microsoft banirati račune , pobrisali bi 30-40 posto korisnika ali opet  mi ne bi bilo žao jer sam opako uštedio . Ne znam kakav je budući stav Microsofta oko ekskluziva ali meni osobno gamepass nije najveći razlog za Xbox konzolu već ta mogućnost kupovanja igrica putem VPN-a za smiješne cifre.  Mislim Baldurs Gate 3 je koštao 8-9Palworld 4€ , neki dan sam uzeo "The Dark Pictures Anthology Season One" za 10€ (Xbox store- 99 € , PS- 40€ na ogromnom sniženju) koji ću ionako jedanput odigrati i zbogom. Mislim sada neki razmišljaju da je kupovina tako đubradski i krađa ali bas me briga. Pa Microsoft i Sony nas ionako jebenu pljačkaju pa kada oni stave cijene u rangu naših primanja onda možemo diskutirati oko jeftine VPN kupovine i moralnih načela.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xbox Series X
walentkane kaže...

Neznam tko bi se normalan mogao žaliti na game pass i smiješne cijene koje omogućuje Turska i Argentina al eto, uvijek nas ima različitih.

Evo ja sam baš kupio neke igre koje sam propustio odigrati prije, recimo RDR2 za 5 eura, Mad Maxa za 76 centi(?!) i Shadow Complex za 1.40 eura.

Ne kužim koja bi poanta bila da imamo podršku za hrvatsku i da kupujem po znatno višim cijenama u hrvatskoj (podrška vladi putem PDV-a? ).

 može link 

bas mi je to bilo na popisu za iduće odigrat

12 godina
offline
Re: Xbox Series X
sporttest kaže...
walentkane kaže...

Neznam tko bi se normalan mogao žaliti na game pass i smiješne cijene koje omogućuje Turska i Argentina al eto, uvijek nas ima različitih.

Evo ja sam baš kupio neke igre koje sam propustio odigrati prije, recimo RDR2 za 5 eura, Mad Maxa za 76 centi(?!) i Shadow Complex za 1.40 eura.

Ne kužim koja bi poanta bila da imamo podršku za hrvatsku i da kupujem po znatno višim cijenama u hrvatskoj (podrška vladi putem PDV-a? ).

 može link 

bas mi je to bilo na popisu za iduće odigrat

 

https://www.gamivo.com/product/red-dead-redemption-2-xbox-xboxoneseries-eg-en-standard

 

A imas i ultimate editon za 7 eura

 

https://www.gamivo.com/product/red-dead-redemption-2-ultimate-edition-ar-xbox-one

9 godina
offline
Re: Xbox Series X
walentkane kaže...

Neznam tko bi se normalan mogao žaliti na game pass i smiješne cijene koje omogućuje Turska i Argentina al eto, uvijek nas ima različitih.

Evo ja sam baš kupio neke igre koje sam propustio odigrati prije, recimo RDR2 za 5 eura, Mad Maxa za 76 centi(?!) i Shadow Complex za 1.40 eura.

Ne kužim koja bi poanta bila da imamo podršku za hrvatsku i da kupujem po znatno višim cijenama u hrvatskoj (podrška vladi putem PDV-a? ).

 

A da bi to radilo treba i adresa konzole biti postavljena na Tursku ili Argentinu? Ili nema veze to s kupovinom tih jeftinijih igara? 

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Matthew26 kaže...
walentkane kaže...

Neznam tko bi se normalan mogao žaliti na game pass i smiješne cijene koje omogućuje Turska i Argentina al eto, uvijek nas ima različitih.

Evo ja sam baš kupio neke igre koje sam propustio odigrati prije, recimo RDR2 za 5 eura, Mad Maxa za 76 centi(?!) i Shadow Complex za 1.40 eura.

Ne kužim koja bi poanta bila da imamo podršku za hrvatsku i da kupujem po znatno višim cijenama u hrvatskoj (podrška vladi putem PDV-a? ).

 

A da bi to radilo treba i adresa konzole biti postavljena na Tursku ili Argentinu? Ili nema veze to s kupovinom tih jeftinijih igara? 

 Ne treba. Preko VPN-a na PC-u odeš na reedem.microsoft.com (ili kak već je adresa), ulogiraš se i tamo upišeš kod. Bitno je samo da imaš provjereni VPN za tu regiju.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice