Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.688
|
čitano: 4.871.949
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
doky01akablava kaže...

Ekipa moze preporuka nekog headseta do 100 eura,gledam si izmedu PS5 Pulse 3D Wireless i Logitech G535,a upada mi Razer Barracuda u oko,znaci bitna mi je udobnost,kvaliteta zvuka i opcije posto cu koristiti i na laptopu za glazbu.

Ima li nesto bolje/zanimljivije ?

Ja sam isto nedavno kupovao i razmišljao o Pulse 3D, ali mi je nedostatak BT presudio. Na kraju sam uzeo Razer Barracuda X za 89€ i zadovoljan sam. Udobne su i baterija traje i traje, nisam neki audiofil pa ne mogu pričati o nekim sitnim detaljima ali opet, i tu sam zadovoljan...Headset je pokupio dobre ocijene kaj se tiče zvuka.

5 godina
offline
Sony PlayStation 5

42... počeo sa com 64 i znam da nisam završio sa ps5

Moj PC  
7 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
doky01akablava kaže...

Ekipa moze preporuka nekog headseta do 100 eura,gledam si izmedu PS5 Pulse 3D Wireless i Logitech G535,a upada mi Razer Barracuda u oko,znaci bitna mi je udobnost,kvaliteta zvuka i opcije posto cu koristiti i na laptopu za glazbu.

Ima li nesto bolje/zanimljivije ?

 

Ako ti se ne zuri G935 znaju na mallu biti na dobroj akciji.

Rade plug and play bezzicno sa ps5

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sifu dolazi na ps plus Essential iduci mjesec, službena najava sutra

Moj PC  
3 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sony otpušta 8% zaposlenih, 900 ljudi je otpušteno, London Studio zatvoren, a nekoliko ne najavljenih igara ukinuto.

https://www.pushsquare.com/news/2024/02/900-playstation-employees-laid-off-london-studio-closed
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Taman, baš sam neki dan gledao da kupim Epic key jer je tamo najjeftinije. Nisam imao prilike zaigrati dosad.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 mjeseci
offline
Re: Sony PlayStation 5
doky01akablava kaže...

Ekipa moze preporuka nekog headseta do 100 eura,gledam si izmedu PS5 Pulse 3D Wireless i Logitech G535,a upada mi Razer Barracuda u oko,znaci bitna mi je udobnost,kvaliteta zvuka i opcije posto cu koristiti i na laptopu za glazbu.

Ima li nesto bolje/zanimljivije ?

Probao Pulse 3d, nisu mi sjele nešto. Imam Barracudu x i za 80e su plug and play, lagane, udobne i baterija odlična. Kao i gore kolega - preporučujem. Ne bih baš gledao ove masivne logijeve. Preglomazno. Barracuda su mi najlaganije i neupadljivije sluške što sam imao. 

Timo: "...samo neinformirani krajnji korisnik moze kupiti AMD proizvod, za igranje."
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Čekati ove nove slušalice Pulse Elite ili odmah uzeti Arctis Nova 7?

Koja je razlika između 7 i 7P?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Switch kaže...

Čekati ove nove slušalice Pulse Elite ili odmah uzeti Arctis Nova 7?

Koja je razlika između 7 i 7P?

 

Ja imam Arctics nova 7 i mogu reći da su sluške stvarno odlične, od samog zvuka, dizajna, udobnosti i kvalitete izrade.

P oznaka označava da je verzija za Playstation, razlikuju se po boji i po tome što ove bez P oznake imaju kotačić za chatmix, a ove P imaju kotačić za sidetone...ne koristim ni jedno pa mi to nebitno, ove moje odlično rade na PS 5 sa wirelles adapterom uštekanim u PS 5, a bluetoothom ih spajam na komp i sve odlično radi bez preštekavanja adaptera, iako ni to nije problem.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gdje je baracuda x 80€? Gledam amazon sve 100€+
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jel uzimao tko išta iz Shopzilla.hr? Naručio Helldivers 2 prije par dana, ali ništa...Nema upadate-a narudžbe, poslao upit, isto ništa.

 

Gogy7 kaže...
Gdje je baracuda x 80€? Gledam amazon sve 100€+

Ima tu za 90€.  Mislim da je to prva verzija.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.2.2024 10:53 (Promster).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Uzeo Barracudu X na kraju i mogu reci da sam zadovoljan,zvuk je vise nego dobar,baterija traje i traje,udobne su i lagane,lako se switcha konekcija izmedu PC-PS5-mobitel i to je to,budemo vidjeli sad nakon duzeg testiranja sta kako :D

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PS Plus Igre za Ozujak:

Sifu
F1 23
Hello Neighbor 2
Destiny 2: The Witch Queen

Moj PC  
5 0 hvala 7
8 mjeseci
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Gdje je baracuda x 80€? Gledam amazon sve 100€+

Na Ozone je bila na akciji prije misec dva.

Timo: "...samo neinformirani krajnji korisnik moze kupiti AMD proizvod, za igranje."
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

FF7 Rebirth, nisam htio demo, nisam čitao recenzije i sad u ponoć unlocka, doslovno sam pola sata probao. Koji hype i audio-viualni spektakl. Jedva čekam vikend :D Žao mi je samo što nisam Remake stigao ponovno odigrati prije ovog, al ajd, ima kratki recap video.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.2.2024 0:43 (Lovac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav.

Ima li itko kakve informacije kad bi mogle bit u prodaji sluške sony elite 3d pulse

 

Kupio sam ih u Sancta Domenici a oni nemaju pojma o dolasku.

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
eurupa kaže...

Pozdrav.

Ima li itko kakve informacije kad bi mogle bit u prodaji sluške sony elite 3d pulse

 

Kupio sam ih u Sancta Domenici a oni nemaju pojma o dolasku.

 

Hvala

 Ja odustao čekati, otkazao prednarudžbu. Kome god sam posalo mail svi kažu da ne znaju/nije definiran rok kad izlaze. Debili...

Kupio Arctics nova 7, čekam da dođu pa napišem koju.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Vjeruj mi da nisi pogriješio, ja sam sa 3dpulse prešao na Arctics 7 nova i dosta je bolji zvuk na Arcticsu, a također su i kvaliteta izrade, te udobnost na srani Arcticsa...čisto sumnjam da će Elite verzija pružiti neki drastičan skok naspram prvog modela.

 

EDIT: eventualno si mogao ići na P varijantu ako ih primarno koristiš na PS 5, čisto da imaš i kontrolu chatmixa, iako meni je to nepotrebno.

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.2.2024 9:57 (lobotomac90).
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Sonyeve slušalice za PS su uvijek bile sranje za one koji cijene dobar zvuk. Čak i kvalitetne bežične zvuče lošije od žičanih. To se poprilično može čuti u glazbi u igrama gdje se fino osjeti gubitak bandwidtha zbog kompresije u nekim frekvencijama.

Ali većini igrača to ne smeta, pogotovo onima koji briju na "surround".

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.2.2024 12:14 (Bitanga).
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Bitanga

Koristim ih za igranje online nogometa sa kumom nisam zahtjevni korisnik odlične su mi.

Boli me đoka što nisu najbolje na svijetu bitno da nemaju nikakav kabel i da nisu teške i naravno najvažnije da me kum čuje kad se nerviram odnosno kad ga pobjeđujem.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...

Bitanga

Koristim ih za igranje online nogometa sa kumom nisam zahtjevni korisnik odlične su mi.

Boli me đoka što nisu najbolje na svijetu bitno da nemaju nikakav kabel i da nisu teške i naravno najvažnije da me kum čuje kad se nerviram odnosno kad ga pobjeđujem.

 

Pa jasno, prosječnom korisniku je to ok, isto kao i 30 FPSa.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
hummer0 kaže...

Bitanga

Koristim ih za igranje online nogometa sa kumom nisam zahtjevni korisnik odlične su mi.

Boli me đoka što nisu najbolje na svijetu bitno da nemaju nikakav kabel i da nisu teške i naravno najvažnije da me kum čuje kad se nerviram odnosno kad ga pobjeđujem.

 

Pa jasno, prosječnom korisniku je to ok, isto kao i 30 FPSa.

 Hahahaha ma daj Bitanga koja je razlika između prosječnog korisnika i recimo tebe??

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.2.2024 20:05 (hummer0).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...

 Hahahaha ma daj Bitanga koja je razlika između prosječnog korisnika i recimo tebe??

 

 

U cijeni slušalica!

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
hummer0 kaže...

 Hahahaha ma daj Bitanga koja je razlika između prosječnog korisnika i recimo tebe??

 

 

U cijeni slušalica!

 I aaa.... i aaaa.... bljak

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
hummer0 kaže...

 Hahahaha ma daj Bitanga koja je razlika između prosječnog korisnika i recimo tebe??

 

 

U cijeni slušalica!

 Bitanga

Mojne me jel ti igraš ili slušaš operu.

Govorimo o slušalicama za PS5.

16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kada netko soli pamet i presere ga :)

PSN: Muskarcina77
Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Šta se ložite ljudi moji. Ljudi su pitali o slušalicama pa komentiramo.

 

Rekao sam, a to je i činjenica i možete provjeriti u bilo kojoj recenziji da Pulse 3D nisu bogzna kakve kvalitetne slušalice. Niti su udobne, niti su kvalitetne izrade, niti mic nije nešto specijalno dobar.

Imao sam prije one Sonyeve za PS4 generaciju, tek to je bila teška tragedija.

 

A ja koji volim dobar zvuk oduvijek i igram uglavnom na PCu i to singleplayer igre imam žičane slušalice koje su mi dobre za sve potrebe (i za glazbu, i za filmove/serije pa tako i za gaming) osim za multiplayer ili teamse. Za to imam wireless slušalice (HyperX Cloud II Wireless). I znam prepoznati razliku.

Ti guštaš u Pulse 3D, a također i prosječni korisnici koji ne znaju ili ne žele bolje. Super, al to su i dalje meni (a i općenito) onako prosječne slušalice.

Tebe kažeš boli đoka što nisu najbolje na svijetu... Ja isto ne moram imati najbolje na svijetu, ali volim da su ipak malo kvalitetnije. Evo neki su rekli da su Arctis stvarno bolje! Kako se usuđuju?! Zar slušaju operu, ili su magarci?

 

Moja žena npr. sluša mjuzu na zvučniku od mobitela ili na onim užasnim Buds Live što ne možeš namjestit u uhu da dobro zvuče. I njoj je to super, pa neka.

Nemam se ja što opravdavat nekome jer volim dobar zvuk i udobne slušalice.

 

BTW, neke igre imaju odličnu zvučnu podlogu i šteta je ne čuti ju kvalitetno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.2.2024 23:26 (Bitanga).
Moj PC  
6 1 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Dugo nisam igrao neki RPG. Zapravo koliko sam zadnji put igrao Baldurs Gate 2 prije više od 20 godina moglo bi se reći da nikad ni nisam igrao RPG.

Imam BG 3 ali nekako me ne vuče dovoljno. A baš mi se igra nešto na što se može utući stotine sati.

Elden Ring, Final Fantasy? Šta da probam?

Zapravo imam želju igrati oba (i BG3 naravno kad tad), samo ne znam od kud krenuti sa FF. Ne igraju mi se stari nastavci ako izgledaju retro. Hoću nešto novije.

I mora biti zarazno.

Ali varam sam sebe, vjerojatno neće biti ništa od toga. Završit će u ropotarnici povijesti na ssd-u.

No svejedno, preporuke?

Vidim da je u PS+ FFVII, ali u odnosu na FFVII Rebirth piše da izgleda sirotinjski. Isplati li se nekom rpg amateru dati 70 eura za rebirth?

 

Jel igrate BG3 u 30 ili 60 fpsa na ps5? Probao sam quality mode i unatoč tome što izgleda dosta bolje od performance moda, imam osjećaj da radi u broju fps-a od kojih bi Bitanga dobio moždani.

PSN - darklydexter
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.3.2024 1:07 (Ezio).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

na ps+ srednji rang je prvi dio ff7 remakea, odigraj taj pa onda ides na nastavak ako ti se svida

 

prica, atmosfera i muzika je super, ali novi stil borbe ne pase dosta starijih igraca FF koji vole pravi turn based. ovo je vise action based

 

ja jucer popodne dobio igru i 5h sati igrao u komadu. ali meni je i prosli dio bio super, ali najlosiji dio igre mi je borba.

 

ako zelis nesto u stilu BG3

 

divinity original sin 2 je izvrstna s istim stilom igre.

 

witcher 3, isto odlican RPG ako nisi odigrao

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.3.2024 9:20 (Gemmy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Ezio kaže...

Dugo nisam igrao neki RPG. Zapravo koliko sam zadnji put igrao Baldurs Gate 2 prije više od 20 godina moglo bi se reći da nikad ni nisam igrao RPG.

Imam BG 3 ali nekako me ne vuče dovoljno. A baš mi se igra nešto na što se može utući stotine sati.

Elden Ring, Final Fantasy? Šta da probam?

Zapravo imam želju igrati oba (i BG3 naravno kad tad), samo ne znam od kud krenuti sa FF. Ne igraju mi se stari nastavci ako izgledaju retro. Hoću nešto novije.

I mora biti zarazno.

Ali varam sam sebe, vjerojatno neće biti ništa od toga. Završit će u ropotarnici povijesti na ssd-u.

No svejedno, preporuke?

Vidim da je u PS+ FFVII, ali u odnosu na FFVII Rebirth piše da izgleda sirotinjski. Isplati li se nekom rpg amateru dati 70 eura za rebirth?

 

Jel igrate BG3 u 30 ili 60 fpsa na ps5? Probao sam quality mode i unatoč tome što izgleda dosta bolje od performance moda, imam osjećaj da radi u broju fps-a od kojih bi Bitanga dobio moždani.

 

Elden Ring uvjerljivo. Šteta što te BG3 "ne vuče" jer je igra super, ali ako to ne onda Elden Ring. Probaj igrati što više samostalno i što manje koristiti bilo kakve vodiče sa interneta, tada je najbolji osjećaj uspjeha i napretka.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice