Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.673
|
čitano: 4.865.098
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Možda jer se litijsle baterije ne bi trebalo prazniti do kraja?
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
sober kaže...
Možda jer se litijsle baterije ne bi trebalo prazniti do kraja?

 

Ne bude ti ni dao da se isprazni do kraja. Da se isprazni do kraja mogao bi ju bacit u smeće.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PES 2022 bi ove godine mogao biti Free To Play.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Trebao je odavno
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PS Now igre za Srpanj 2021
Judgement
Rdr 2
God of War
Olympic Games Tokyo 2020
Nascar Heat 5
Moving Out
Moj PC  
4 0 hvala 1
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni je pored kauča punjač od mobitela pa gamepad spojim na taj punjač i šajbam dalje. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ima li tko kakvu preporuku za igre za djecu od 4 god? Sin je probao igrat Astra, ali neke stvari su mu malo preteške ipak, pa pitam ako postoji kakva igra kroz koju možeš naučiti malo koordinaciju sa joystickom...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Mislim da je bolje da mu das neku bilježnicu da nauci kordinaciju sa olovkom. Ja svome nedajem dok ne krene u skolu, a tada ce biti velikog doziranja.. A ako mu bas zelis dati onda treba igrat di se koristi jedan joistik u pokretu recimo rayman legend, a usput ga ti mozes ozivljavat sa drugim joistikom😀

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.7.2021 9:01 (nike098).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
nike098 kaže...
M

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.7.2021 9:00 (nike098).
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
snake44 kaže...

Ima li tko kakvu preporuku za igre za djecu od 4 god? Sin je probao igrat Astra, ali neke stvari su mu malo preteške ipak, pa pitam ako postoji kakva igra kroz koju možeš naučiti malo koordinaciju sa joystickom...

Kcer mi ima 4 godine i sad napokon Nintendo Switch ima svoju svrhu izvan kutije 🤣

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
snake44 kaže...

Ima li tko kakvu preporuku za igre za djecu od 4 god? Sin je probao igrat Astra, ali neke stvari su mu malo preteške ipak, pa pitam ako postoji kakva igra kroz koju možeš naučiti malo koordinaciju sa joystickom...

Psiči u ophodnji jedina ok stvar što im je igrivo bez da te vuku za rukav. ili kako MEGATAMA kaže, switch je za njih. Super Mario cart, Odyssey, Arm ...

10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

moj mali (3godine) na Crash Bandicoot i onaj neki zmajček ili kameleon ili gušter...zaboravio sam kak se igra zove, al slična fora.

 

od kretanja u 3D svijetu igra tu i tamo Ratchet and Clank...iako ga malo kamera zeza, primarno jer mu velik joystick.

 

 

ja sam veliki gamer, od malih nogu...ali iskreno, malo nas je mali iznenadio koliko se brzo naviknuo i kako mu dobro koordinacija sa joystickom ide.

Očekivali smo da će mu biti puno preteško, kad ono u tjedan dana počeo prelaziti levele na Crashu (brijem da bi prešao čak i malo teže da se ne naživcira )

sad smo u adaptaciji stana i PS5 čeka još u kutiji...pa sad ne igramo.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Dakle ako uzmem taj ps now, uz njega trebam i ps+?

jer za 60 dolara godišnje sve mi više ima smisla uzeti to nego PS+ (ako nije potreban)

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Na PS now je stalna postava igara ili se mijenjaju kao kod gamepass?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vecina igara su stalne, neke samo privremeno dostupne. Rdr 2 je dostupan do studenog, Judgement do listopada. Ima ih jos par koji napuštaju servis ranije ali ostali su trajno dostupni.
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne treba ti ps+ za ps now, to su odvojene pretplate.

Za ps now moraš imat strani account, ali na njemu prolazi samo plaćanje karticom, ne i bonovima. Ali meni nažalost nije prolazilo plaćanje ni karticom ni paypalom jer mi je adresa u HR. Dok neki bez problema koriste...

@Hexfire, mijenjaju se igre. Možda manje poznate ostaju trajno, ali ove poznatije maknu nakon određenog vremena, ne znam koji je rok.
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mozes koristiti psn credit za kupnju ps nowa, ili kupiti članstvo na netu i upisati kod. Ja sam upisao kod za 10$ i kupio mj dana ps now na storeu
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pitam radi Judgement koju planiram odigrati, ali teško da ću do PS5 prije listopada. A ništa, doći će i na gamepass s vremenom.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Pitam radi Judgement koju planiram odigrati, ali teško da ću do PS5 prije listopada. A ništa, doći će i na gamepass s vremenom.

Jidgment ti je nov u trgovini mislim 29eu.

4 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav, interesuje me da li ce ova PS kolekcija za PS5 korisnike biti trajno tu ili ce biti uklonjena nakon nekog vremena, u svakom slucaju da li bi mogao nekog zamoliti da unese moj novi profil i preuzme tu kolekciju ako ima ps plus aktiviran jer me strah da nestanu te igre a konzolu necu sigurno uzeti prije pocetka sljedece godine. Bio bi veoma zahvalan ako bi mi neko mogao izaci u susret 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bit ce trajno
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ekipa, radim si listu igara koje sam propustio nakon prodaje PS4 prije godinu dana. Da mi nešto ne promakne nakon kupnje petice.

Demon Souls, Mafia remaster, Ghost of Tsushima, Spiderman MM, Returnal, Ratchet and Clank, Cyberpunk (ako ga ikad završe).

Sam nešto propustio dodati na listu?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mass effect legendary edition
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sekiro 60fps
Jedi Fallen Order 60fps
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.7.2021 17:42 (DEEMon).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Yes, stavljam na listu.

Iako si mislim da će doći i na gamepass.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Last of Us 2 je izašao taman prije godinu dana, pa ako ga nisi odigrao dodaj i njega.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jesam.

To je valjda to. Miran sam do 2022. Sjetio sam se sad i Sekira. Ide i to na listu ako je 60fps na konzoli.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Days Gone? RDR2? RE village?
Btw odigrao sam sve s tvog popisa, uzivat ces na PS5. 😄
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Ekipa, radim si listu igara koje sam propustio nakon prodaje PS4 prije godinu dana. Da mi nešto ne promakne nakon kupnje petice.

Demon Souls, Mafia remaster, Ghost of Tsushima, Spiderman MM, Returnal, Ratchet and Clank, Cyberpunk (ako ga ikad završe).

Sam nešto propustio dodati na listu?

 

 

Hades (ako imaš game pass bit će tamo), AC Valhalla, THPS 1+2, Doom Eternal, Yakuza Like a Dragon, Disco Elysium, Hitman 3 i obavezno NieR:Replicant.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice