Teslin Autopilot umalo odveo još jednog vozača u s

poruka: 3
|
čitano: 4.019
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Teslin Autopilot umalo odveo još jednog vozača u s".
12 godina
offline
Teslin Autopilot umalo odveo još jednog vozača u s

To što je sustav deklariran kao potpuno autonoman, ne znači da je  vozač lišen ikakve odgovornosti za upravljanje vozilom. 

Vozač je čitavo vrijeme odgovoran za upravljanje. Jednako u zraku i na moru. 

vicious
Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
suspendiran
offline
Re: Teslin Autopilot umalo odveo još jednog vozača
Na to bi vozacu trebalo posebno skrenuti paznju, npr. neki proizvodjaci inzistiraju da su ruke na volanu dok je ukljucena automatika.

Pravo pitanje je zbog cega neki to ne prakticiraju, buduci se radi o sistemu koji uz "autonomiju" uvodi bitno veci rizik za vozaca i okolinu.
 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Teslin Autopilot umalo odveo još jednog vozača u s

Kakav apsolutno glup i netočan click bait naslov. Isuse bože, zar i vi?

 

Auto je zapravo spasio debila da se ubije jer očito nije obraćao pozornost na cestu ŠTO JE DUŽAN RADITI cijelo vrijeme jer ovaj software još uvijek nije deklariran kao u potpunosti autonoman. Na to te auto upozori više puta prije i za vrijeme takve vožnje.

 

Također. po ovakvom vremenu ne da nebi dopustio da me vozi testni sustav i računalo već bi se vozio debelo ispod granice.

 

Priznajem da EV i Telsa nisu savršeni u mnogim pogledima, ali prekinite sa ovakvim člancima koje su utemeljeni na novinarskoj gluposti i izvrtanju činjenica. pljuc

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.5.2024 14:07 (Ferritin).
Moj PC  
6 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice