Ultimativna tema za odabir prijenosnika izdvojena tema

poruka: 36.710
|
čitano: 13.029.014
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Molim prijedlog za 13"-14" laptop za multimediju + igre.

Cijena do 11000kn

Thanks.

PSN: Muskarcina77
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Hvala unaprijed na pomoći. Dakle, full se ne kužim u ovakve stvari i ne znam ni kako se zove uređaj koji tražim (tablet? notebook? laptopčić?) pa ću vam ukratko opisati što mi treba u nadi da će mi se neka dobra duša smilovati i uputiti me. Dakle, tražim nešto što bih koristila na poslu gdje se šetam iz prostorije u prostoriju i treba mi uređaj manji od prosječnog laptopa koji mogu nositi sa sobom u ruci. 
- Mora imati na sebi tipkovnicu ili dolaziti s nekom koja je kvalitetna jer ću puno pisati na njemu. 
- Bilo bi super da se može (uz dodatak ili bez) priključiti na projektor HDMI-jem

- spajam se na wifi

- koristim Office, ali mogla bih se prebaciti na googleovu varijantu ako mislite da je to bolje. ipak, morat ću uređivati wordove fajlove na njemu

Cjenovni rang? Nemam pojma jer ni ne znam kako se kreću cijene. Blago rečeno ne plivam u lovi, al ne želim neki šrot, tak da neš prosječno

 

Znam da sam pala s Marsa i hvala, haha

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
poštarica kaže...

Hvala unaprijed na pomoći. Dakle, full se ne kužim u ovakve stvari i ne znam ni kako se zove uređaj koji tražim (tablet? notebook? laptopčić?) pa ću vam ukratko opisati što mi treba u nadi da će mi se neka dobra duša smilovati i uputiti me. Dakle, tražim nešto što bih koristila na poslu gdje se šetam iz prostorije u prostoriju i treba mi uređaj manji od prosječnog laptopa koji mogu nositi sa sobom u ruci. 
- Mora imati na sebi tipkovnicu ili dolaziti s nekom koja je kvalitetna jer ću puno pisati na njemu. 
- Bilo bi super da se može (uz dodatak ili bez) priključiti na projektor HDMI-jem

- spajam se na wifi

- koristim Office, ali mogla bih se prebaciti na googleovu varijantu ako mislite da je to bolje. ipak, morat ću uređivati wordove fajlove na njemu

Cjenovni rang? Nemam pojma jer ni ne znam kako se kreću cijene. Blago rečeno ne plivam u lovi, al ne želim neki šrot, tak da neš prosječno

 

Znam da sam pala s Marsa i hvala, haha

 

da li ti dimenzijama odgovara Macbook Air ili Macbook Pro?

https://www.apple.com/hr/macbook-air/

https://www.apple.com/hr/macbook-pro-13/

 

ili možda Microsoft Surface Go

https://www.microsoft.com/en-us/p/surface-go/8v9dp4lnknsz?activetab=pivot%3aoverviewtab

15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
1950Killer kaže...
MarioVk kaže...
1950Killer kaže...

ljudi treba mi laptop iskljucivo za gaming do 8000kn, no ukoliko more jeftinije bolje.

od zahjeva jedino da ukoliko moze 17,3" ekran.

 

Hvala!

 Sta planiras igrat? Da se zna koja grafa ti je uopce potrebna.

 sta se igrica tice puno razlicitih zarnova, od lola, gta, preko forze pa cod-ove, bf-ove...

 Posto je 17.3", i igraš sve, tebi treba minimalno 1650Ti, što diže cijenu preko 8000kn tak da stvarno ne znam šta bi ti preporučio jer je sve iznad 8000 a ti si rekao do 8000..

Hvala ti puno na odgovoru! jel imas mozda ideju kad krecu akcije za BF? da znam kad pocnem pratit jer stvarno nisam u tome bas

 27.11 je BF ako se dobro sjecam, a to ti krene kod nas i dva tjedna ranije tako da polovicom 11mj će već bit nekih akcija sigurno... Neke trgovine su i sad počele kao BF akcije, ali za sad je to sve više manje beznačajno..

3 godine
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Da li postoji neki prijenosnik do recimo 6.500kn koji je očiti best buy?

Pitam za brata, ne treba mu za ništa posebno, faks i možda koji game, ali ništa posebno.

 

E sad, za mene..

U kategoriji ovih sa malo naglašenijom prenosivosti, kakvo vam se čini

https://www.ekupi.hr/hr/Ra%C4%8Dunala/Laptopi-i-oprema/Laptopi/ASUS-VivoBook-15-X512JP-WB521T%2C-laptop/p/EK000325891

 

Hvala na pomoći 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Tvirgi kaže...

Da li postoji neki prijenosnik do recimo 6.500kn koji je očiti best buy?

Pitam za brata, ne treba mu za ništa posebno, faks i možda koji game, ali ništa posebno.

 

E sad, za mene..

U kategoriji ovih sa malo naglašenijom prenosivosti, kakvo vam se čini

https://www.ekupi.hr/hr/Ra%C4%8Dunala/Laptopi-i-oprema/Laptopi/ASUS-VivoBook-15-X512JP-WB521T%2C-laptop/p/EK000325891

 

Hvala na pomoći 

 Ne postoji očiti BB ali ono navedes malo više zahtjeva pa se onda lista suzi i možeš odabrat najbolji od mogućeg izbora... A ovaj tvoj vivobook je da točno ne znaš dal se se smijem il plačem kada se za 6000kn prodaje TN panel....

12 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
poštarica kaže...

Hvala unaprijed na pomoći. Dakle, full se ne kužim u ovakve stvari i ne znam ni kako se zove uređaj koji tražim (tablet? notebook? laptopčić?) pa ću vam ukratko opisati što mi treba u nadi da će mi se neka dobra duša smilovati i uputiti me. Dakle, tražim nešto što bih koristila na poslu gdje se šetam iz prostorije u prostoriju i treba mi uređaj manji od prosječnog laptopa koji mogu nositi sa sobom u ruci. 
- Mora imati na sebi tipkovnicu ili dolaziti s nekom koja je kvalitetna jer ću puno pisati na njemu. 
- Bilo bi super da se može (uz dodatak ili bez) priključiti na projektor HDMI-jem

- spajam se na wifi

- koristim Office, ali mogla bih se prebaciti na googleovu varijantu ako mislite da je to bolje. ipak, morat ću uređivati wordove fajlove na njemu

Cjenovni rang? Nemam pojma jer ni ne znam kako se kreću cijene. Blago rečeno ne plivam u lovi, al ne želim neki šrot, tak da neš prosječno

 

Znam da sam pala s Marsa i hvala, haha

 

 Neki to to zovu 2u1 računalo, od manjih i jeftinijih nešto ovakvo

https://www.lenovo.com/hr/hr/laptops/ideapad/ideapad-d-series/IdeaPad-D330/p/88IPMX31047

pa onda veće

https://www.acer.com/ac/hr/HR/content/series/spin1

I onda ostaju ove kategorije skupljih 2u1 i ultrabookova 13"- 14" kao spomenuti surface ili

https://www.lenovo.com/hr/hr/laptops/yoga/yoga-2-in-1-series/Lenovo-Yoga-C940-14IIL/p/88YGC901221

 

 

 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Hvala na odgovoru 

Brata sam riješila na temi za gaming laptope, a za sebe ću vjerojatno poslušati tvoj savjet o aceru swift 3.

15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Tvirgi kaže...

Hvala na odgovoru 

Brata sam riješila na temi za gaming laptope, a za sebe ću vjerojatno poslušati tvoj savjet o aceru swift 3.

Zenbook um425 i ovo je odlican laptop, malo preko tvog budzeta, ima bolji display od swifta a ostale karakteristike su slične, tako da možeš komotno usporediti ta dva ako ti budget dopušta, pogledas sta jedan ima a drugi nema pa odlučis

 

 

Ja sam sebi osobno isto tražio nešto tanje, na kraju sam odustao jer mi nije hitno... Ovaj zenbook je super laptop na papiru ali su iz nekog razloga izbacili 3.5mm jack za slušalice što ja osobno smatram totalnim promašajem jer spajam i slušalice i zvučnike na laptop pa mi je taj jack potreban..

8 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
MarioVk kaže...
Tvirgi kaže...

Hvala na odgovoru 

Brata sam riješila na temi za gaming laptope, a za sebe ću vjerojatno poslušati tvoj savjet o aceru swift 3.

Zenbook um425 i ovo je odlican laptop, malo preko tvog budzeta, ima bolji display od swifta a ostale karakteristike su slične, tako da možeš komotno usporediti ta dva ako ti budget dopušta, pogledas sta jedan ima a drugi nema pa odlučis

 

 

Ja sam sebi osobno isto tražio nešto tanje, na kraju sam odustao jer mi nije hitno... Ovaj zenbook je super laptop na papiru ali su iz nekog razloga izbacili 3.5mm jack za slušalice što ja osobno smatram totalnim promašajem jer spajam i slušalice i zvučnike na laptop pa mi je taj jack potreban..

 Meni je ovaj Zenbook osobno privlačniji jer ima Military grade standard izrade, dakle otporan je i trebao bi dugo trajati, zatim Harman Kardon zvučnike i metalno kućište.

13 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Koji biste laptop preporučili, budžet, do 8-9 tisuća, baterija nije bitna, zapravo bi se koristio kao kućno računalo, ekran isto što veći, od igara ništa prezahtjevno, ali volim odigrat manadžera, civ, eventualno PES.

12 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Molim vas lijepo preporuku laptopa. Korisnik bi bio mlađa srednjoškolka. Bez nekih zahtjevnijih igrica. Uvijeti: 17 inchni ekran. Buđet do 4000 - 4200kn...i da ekran ima lijep prikaz....

Unaprijed hvala...

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Molim da mi preporučite prijenosno računalo prema slijedećim zahtjevima:
- live DJ-ing

- produkcija glazbe (casual)

- veličina ekrana nije bitna, može neka standardna ili veća
- ako je moguće, htio bih imati samo SSD (500GB ili više)

Dakle, nije mi bitan gaming, već produkcija, DJ, casual surfanje.

Budget je do 6-7 tisuća kuna.

Hvala unaprijed i lijep pozdrav.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
pas101 kaže...
Pozdrav,
Tražim laptop pretežno za faks. Od programa se koristi autocad. Do koliko novaca po vama da uzimam laptop? Do sad sam bio dosta zadovoljan sa lenovo laptopima.
Šta mislite o ovom?
Hvala
https://www.links.hr/hr/prijenosno-racunalo-lenovo-ideapad-3-81w100k6sc-ryzen-5-3500u-12gb-512gb-ssd-radeon-graphics-15-6-led-fhd-windows-10-sivo-014600608

 može neko napisat neki savjet? Također vidim da su trenutno popusti do sutra na ekupi. Do koliko novaca da idem šta da gledam?Preporuke?

10 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Poštovanje

 

Ovako triba mi prijenosnik za obavljanje sitnih poslova oko vođenja knjiga. Posto neznan kolko su teški i zahtjevni ti knjigovodstveni programi neznan uopće šta da gledan. Po nekoj logici bi mi triba sta veci SSD i sta bolji procesor. Grafička valjda nije potrebna, al ono ako moze upast neka da nije integrirana bilo bi odlično. Svu periferiju, monitor, printer, miša imam.

 

Cifra je oko 5000 kn

Not funny dude
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Hazar kaže...

Koji biste laptop preporučili, budžet, do 8-9 tisuća, baterija nije bitna, zapravo bi se koristio kao kućno računalo, ekran isto što veći, od igara ništa prezahtjevno, ali volim odigrat manadžera, civ, eventualno PES.

 Legion 5

S tim da bi napomenio da ova 1650 stvarno nije grafa za neki zahtjevniji gejming, a sve sto si ti naveo bi trebalo pokrenitu bez problema

 Acer ima veći SSD, a lošiji ekran, l340 ima bolji ekran ali manji SSD, pa si ti biraj sta ti je bitnije

Turul1978 kaže...

Molim vas lijepo preporuku laptopa. Korisnik bi bio mlađa srednjoškolka. Bez nekih zahtjevnijih igrica. Uvijeti: 17 inchni ekran. Buđet do 4000 - 4200kn...i da ekran ima lijep prikaz....

Unaprijed hvala...

 Dell 3793  ; Teško je naći 17" laptop a da ima dobar ekran, odnosno meni se pod dobrim ekranom podrazumijeva da je to obavezno IPS, a IPS laptopa u tom cjenovnom rangu uopće nemaš puno.. Ovaj laptop sto sam linkao ima i3 zadnje generacije koji je sasvim dovoljan za sve srednjoškolske zadatke, ali nije za igrice, ne znam dal bi se išta moglo igrat samo sa i3 10te generacije, možda sims 4 i igrice toga ranga..

BLazjEAhh kaže...

Molim da mi preporučite prijenosno računalo prema slijedećim zahtjevima:
- live DJ-ing

- produkcija glazbe (casual)

- veličina ekrana nije bitna, može neka standardna ili veća
- ako je moguće, htio bih imati samo SSD (500GB ili više)

Dakle, nije mi bitan gaming, već produkcija, DJ, casual surfanje.

Budget je do 6-7 tisuća kuna.

Hvala unaprijed i lijep pozdrav.

 ThinkBook 15

pas101 kaže...
pas101 kaže...
Pozdrav,
Tražim laptop pretežno za faks. Od programa se koristi autocad. Do koliko novaca po vama da uzimam laptop? Do sad sam bio dosta zadovoljan sa lenovo laptopima.
Šta mislite o ovom?
Hvala
https://www.links.hr/hr/prijenosno-racunalo-lenovo-ideapad-3-81w100k6sc-ryzen-5-3500u-12gb-512gb-ssd-radeon-graphics-15-6-led-fhd-windows-10-sivo-014600608

 može neko napisat neki savjet? Također vidim da su trenutno popusti do sutra na ekupi. Do koliko novaca da idem šta da gledam?Preporuke?

 Ako ti je autocad fokusiran čisto na 2D crteže onda ti je dovoljan i5 i ryzen 5 sa integriranim grafikama, ryzen 5 4500u ti obicno u laptopima bude niže cijene.. Uglavnom ako tražiš laptopa za Autocad 2D uzmi si laptop sa ryzen 4500u i IPS ekranom i miran si .

TKScump kaže...

Poštovanje

 

Ovako triba mi prijenosnik za obavljanje sitnih poslova oko vođenja knjiga. Posto neznan kolko su teški i zahtjevni ti knjigovodstveni programi neznan uopće šta da gledan. Po nekoj logici bi mi triba sta veci SSD i sta bolji procesor. Grafička valjda nije potrebna, al ono ako moze upast neka da nije integrirana bilo bi odlično. Svu periferiju, monitor, printer, miša imam.

 

Cifra je oko 5000 kn

 Osobno nemam iskustva s knjigovostvom i programima koji se tamo koriste ali predpostavljam da je to sve nezahtjevno i vjerojatno svaki laptop sa i3 ili ryzen 3 ili jače može bez problema odraditi što ti treba. Ne znam dal spajaš laptop na monitor?

12 godina
neaktivan
offline
 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

 po meni jako dobra kupnja s obzirom na procesor, količinu RAMa i veličinu SSDa .. također ima i IPS ekran što je samo plus ..

 

naravno, laptop nema externu grafičku i samim time nije namjenjen za igranje

12 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Moze ze ovo proci za gaming za oko 8000kn? Vidim da 17,3" je preskup...

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav.

Namjeravam kupiti laptop za Black Friday. U zadnjih godinu dana jedino što san igra na PC-u osim Guild Wars 2, je bio Baldurs Gate 3, što sam nedavno kupija. Za GW2 mi ne treba nešto posebno jak laptop, toga sam svjestan, ali bi volija odigrati BG3, i sad i full game kad izađe, iako ću ga sigurno kupiti i za PS kad bude dostupan, ali tamo nema modova nažalost.

Ono što me najviše muči je 15,6 vs 17,3 inča ekran. Znam da je to osobna preferenca, ali ako je netko igrao na oba, da li je velika razlika u iskustvu igranja, jer je cijena poprilično veća za 17,3 inča verziju.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Ima li tko Asus ROG Strix SCAR 15 G532LV, kakva su iskustva?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Da li Asus ima neki sajt kao lenovo da upisem tacnu oznaku proizvoda da provjerim komponente pošto mi je malo čudno na ovom sajtu ili mi neko od vas može pomoći?

Ista je cijena s tim da je jedan 512GB SDD, a drugi 1TB SSD. Pa bih htio da provjerim da slučajno nije greška u nekim podacima upisanim na ovom sajtu, jer ako nije nema smisla uzimati ovaj sa manje memorije za isti novac?

 

ASUS ROG Strix G17 G712LV-H1124

ASUS ROG Strix G17 G712LV-EV023

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2020 15:05 (slavenP22).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

/

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2020 16:09 (Pezer).
8 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav, trazim laptop nekih 14 incha za office rad. vecinski ce biti spojen na monitor ali moram ga nosat po terenu takodjer. sad laptop ne planiram stvarno skorije mijenjati pa ako moze sa malo boljim ssd bar 500GB +. budget moze se rastegnuti, ako ima za 7k ili 10k, stvarno da traje, graficka skroz nepotrebna. Hvala unaprijed.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav!

 

Kupila sam Lenovo Ideapad 5 laptop s AMD Ryzen 5 4500 procesorom. Međutim bio je neispravan i nakon natezanja sa servisom dobit ću novi laptop. 

Budući da nemaju taj moj model, dvoumim se između ova dva:

 

https://www.ekupi.hr/hr/Ra%C4%8Dunala/Laptopi-i-oprema/Laptopi/Lenovo-IdeaPad-3-15IIL05%2C-81WE00JHSC%2C-15%2C6-FHD%2C-Intel-Core-i5-1035G4%2C-8GB-RAM%2C-1TB-PCIe-NVMe-SSD%2C-Intel-Iris-Plus-Graphics%2C-Free-DOS%2C-laptop/p/EK000336031

 

https://www.ekupi.hr/hr/Ra%C4%8Dunala/Laptopi-i-oprema/Laptopi/Acer-Aspire-5-NX-HSLEX-008%2C-15%2C6-FHD%2C-Intel-Core-i5-1035G1%2C-8GB-RAM%2C-512GB-PCIe-NVMe-SSD%2C-Intel-UHD-Graphics%2C-laptop/p/EK000268929

 

1TB mi nije toliko potreban, bitne su mi ostale karakteristike.

 

Hvala.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Prevoditeljica kaže...

 Ugrubo su laptopi isti (tip ekrana, procesor, 4gb ram onboard + 1 slot free, intregruša). Ja bi osobno uzeo Lenovo i da je obrnuta situacija s cijenom i SSD-om. Acer izbjegavam u širokom luku i vidim da se ekipa u mojoj okolini drži isto :D Zadnji acer koji sam vidio je bio pred 12g na faksu lol. Jedinu razliku u speckama (ako su točne) vidim da lenovo nema lan port (ako možeš bez toga, pikneš usb-lan - koristio na zenbooku i nije problem) i toboze nema usb-c port. 

Kupujem HUAWEI stickove za mobilni internet, ponude na PM ;)
15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Koje preobleme najčešće imate sa ACER-om? Ja sam imao 17" Aspire V Nitro i nisam imao nikakve probleme. 3 Godine sam na njemu radio i igrao igre. Sad bi ponovo kupio i gledao sam Nitro V 15" ali mi je prodavač rekao da se podosta griju. Ono što je mene dodatno odbilo je ultra crvena tipkovnica. Prejaka mi je i više nije onako otmjena.

 

Konkretno sam imao ovaj model, ajd malo je razlike bilo sa HDD.

https://www.ultrabookreview.com/9680-acer-aspire-v17-review/

Svi elektronički uređaji rade na bijeli dim! Kad dim izađe uređaj više ne radi!
10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
matt750 kaže...

Koje preobleme najčešće imate sa ACER-om? Ja sam imao 17" Aspire V Nitro i nisam imao nikakve probleme. 3 Godine sam na njemu radio i igrao igre. Sad bi ponovo kupio i gledao sam Nitro V 15" ali mi je prodavač rekao da se podosta griju. Ono što je mene dodatno odbilo je ultra crvena tipkovnica. Prejaka mi je i više nije onako otmjena.

 

Konkretno sam imao ovaj model, ajd malo je razlike bilo sa HDD.

https://www.ultrabookreview.com/9680-acer-aspire-v17-review/

 Rekla kazala ali najbolje opisuje citiram "vidi se da se štedi" - Ako ne štediš na komponentama, onda moraš štediti na izradi - ekran, kućište, touchpad tipkovnica i ostale gluposti koje zanemarimo a dio su laptopa. Sve je jesno čim Acer iskače po najboljim cijenama, ili je agresivni marketing ili je citat s početka posta :D Naravno, to je samo moje mišljenje. Dosad imo Dell (inspiron core duo neko groblje tamo 2006te), Toshibu (i5 4200m znaci 2013/14 li la), HP (probook neki intel 3rd ili 4th gen, elitebook i5 8th gen), Asus (zenbook i5 6200u) i Lenovo (thinkpad x240 i x260) tak da imam kilometraže s laptopima, samo ne s Acerom...

Kupujem HUAWEI stickove za mobilni internet, ponude na PM ;)
14 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Ja sam koristio acer 7 godina konstantno i nije me izdao, dan danas radi, ali kvaliteta izraede mu je od starta losa, u isto vrijeme smo kupili ja i frend laptop, on lenovo, ja acer, njegov par stotina kuna skuplji sa tada malo losijom grafom.. nakon par godina grafe su nebitne jer realno nema igre koju ja mogu pokrenit, a on ne, jer su svejedno u startu razlike bile minimalne...
Uglavnom sto hocu reci, kvaliteta izrade na njegovom je preocita posebno nakon godina koristenja, iako je cak njemu njegov znao ispasti i puno manje ga je pazio nego ja svoj, danas djeluje puno kvalitetnije od mog..

Ja sam jedino imao problem sa skupljanjem prasine previse, ali redovno sam ga jednom godisnje nosio u servis na izmjenu paste i svega kad je to krenilo..

Sad sam uzeo novi laptop i dvojba je bila Lenovo ili Asus, nikako Acer samo zbog te izrade, na kraju cijenom povoljniji je ispao Lenovo i njega sam uzeo..

Nece Aceru procesor ili grafa crknuti prije nego na Lenovu(bar ne u pravilu, sve je moguce), jer prakticki iste komponente koriste..
Ali jednostavno kvaliteta izrade,tipkovnica,touchpad,ekran sve im je losije od konkurencije i to se puno vise haba, meni je touchpad dosta brzo nekako “propao” tipke na tipkovnici isto nekad “zapinju”.. nista sto te onemogucuje u radu, al vrijedi spomenuti..
Po meni isto ako mozes idi na Lenovo,Asus, ali ako ne, sigurno da ce te i Acer opet posluzit
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice