Hibridni net iz HT-a

poruka: 10
|
čitano: 4.177
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Hibridni net iz HT-a

jel netko koristi HibridBox?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Hibridni net iz HT-a

Imam ja,zasada radi ok,no teže nalazi 4g mrežu. Na mobu dobim 4g i 70mbit,preko njega 3g-4g sa 30-40mbit. Nemznam jel to neka njihova restrikcija ili samo lose hvata signal. Al mi je puno stabilniji net a i sam ruter od prijašnjeg.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Hibridni net iz HT-a

Da li se moze rucno ukljucivati veca brzina na ovome ruteru? Npr. sad skidam nesta i skida mi normalnom fiksnom brzinom koja mi je oko 10-15mbit, a nekad mi skida po 30-40mbit, u cemu je kvaka? Ispada da ruter skida vecom brzinom kad mu se prdne ili? I dalje ne razumijem kako to funkcionira, jer predpostavljam da on to radi automatski, a ja bi volio ako bi se to moglo rucno ukljucivati i iskljucivati.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Hibridni net iz HT-a

Mislim da možeš u postavkama (192.168.x.1, piše ti na routeru) postaviti prioritet na 4G, pa onda dok ima signala radi prek njega, pa ak ti je brže ostavi tak.

 

Kruha i igala...
7 godina
offline
Hibridni net iz HT-a

Ne puštaju preko tog hibridnog preko 30ak MBita ako se dobro sjećam. Zbog opterećenosti mobilne mreže.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hibridni net iz HT-a
Orwandill kaže...

Ne puštaju preko tog hibridnog preko 30ak MBita ako se dobro sjećam. Zbog opterećenosti mobilne mreže.

 Da, Hibrid je 30/5Mbit do 100GB + jedna nadoplata 30kn za jos 100GB, znaci max 200GB "brzog" interneta i onda te vraca na bakar. Dobra stvar je sto u postavkama routera mozes postaviit koji uređaji imaju pristup brzom netu pa možeš tipa torrent PC ostaviit na bakru, a za normalno surfanje koristiti 4G

Živim luksuzno! Jedem luk i lijem suze... :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2020 9:54 (INCOGNITO99).
13 godina
offline
Hibridni net iz HT-a

Jel se može prebaciti sa 4G na 3G mrežu? Koliko vidim u postavkama rutera nema ništa kada se ulogiram. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hibridni net iz HT-a

Nisam probao, ali mislim da se može sa Internet - Mobile Network - Network search - Mode -> Manual pa odaberes HT 3G.

Živim luksuzno! Jedem luk i lijem suze... :)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hibridni net iz HT-a
Meni su za ovaj mjeseci dali dodatnih 200 GB mobilnog interneta.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hibridni net iz HT-a

Probao sam na to ići ali mi samo pronalazi 4G od HT-a , A1 i TELE2. Uopće nema 3G što je malo blesavo.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice