Premium teme i statusi čitatelja

poruka: 10
|
čitano: 9.303
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Premium teme i statusi čitatelja".
8 godina
offline
Tihi nadzvučni zrakoplov X-59 polako ali sigurno n

Pitanje. Jesu li Bug, 24 sata i još neki portali u vlasništvu iste medijske grupe, ili ste sjeli zajedno i dogovorili da se neki članci počnu zaključavati iza nekakve pretplate?

Moj PC  
4 1 hvala 1
4 godine
offline
Re: Tihi nadzvučni zrakoplov X-59 polako ali sigur
Ni meni nije jasno zašto 24sata.hr zatvara križaljke i zatvara pojedine testove. Nitko neće uzeti pretplatu na te stvari, samo preskočiš te i takve testove. Večernji list isto, tekst je u naslovu i u malom početnom djelu. Samo preskočiš i ideš dalje. Mislim da im to ne treba, nisu pali vala na tako niske grane, pretplata 1 kn mjesečno, svejedno ili 5 kn. Sramota me.
 
0 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Tihi nadzvučni zrakoplov X-59 polako ali sigurno n

 

Pa da, tako se od potencijalnog glasnog napravi tihi, polako i sigurno ... provjereno više puta.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Premium sadržaji - pretplate
DuxCro kaže...

Pitanje. Jesu li Bug, 24 sata i još neki portali u vlasništvu iste medijske grupe, ili ste sjeli zajedno i dogovorili da se neki članci počnu zaključavati iza nekakve pretplate?

 Ako aludiraš na naše "premium" tekstove (koje si uočio danas na naslovnici) , stvari su vrlo jednostavne - to su tekstovi iz tiskanog izdanja i već godinama su dostupni pretplatnicima i u digitalnom obliku.

 

BUG

MREŽA

 

Novo je što su od prije nekoliko mjeseci dostupni na svim platformama (kroz razne modele pretplaćivanja), pa si ih tako i uočio na naslovnici weba.

 

Pisao sam o tome u najavama sadržaja posljednjih nekoliko brojeva Buga, a detaljnije ćemo sve skupa predstaviti na jesen kada cijeli sustav bude do kraja zaokružen.

 

 

P.S.

Pokrenuo si temu ispod prvog teksta kojeg si vidio na naslovnici, pa sam promijenio naslov i temu premjestio u drugi podforum.

 

 

 

...
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.8.2021 12:56 (Miro).
2 godine
offline
Premium teme i statusi čitatelja

Nema do tiskanog izdanja.

Lijepo ga otpakiram, skuvam si kafućino, odem u ljetnu kuhinju, zapalim cigaretu i guštam.

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna !
 
4 0 hvala 2
10 godina
offline
Premium teme i statusi čitatelja

 

Bilo da se radi o print izdanju, on line, bilo kakvom...Sadržaj koji dolazi od bugovaca je visoko kvalitetan sadržaj. I to ne samo jednom, nego iz dana u dan, iz mjeseca u mjesec, iz desteljeća u desetljeće,...

I za 100 godina biti će BUG i bugovaca, te će se i za sto godina pamtiti naš BUG i čitati.

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
1 2 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Premium sadržaji - pretplate
Miro kaže...

 (...)

 Razmotrite mogućnost znatno manje pretplate koja bi uključivala samo recimo nekoliko online "Premium" članaka. Nemam u planu čitati čitav časopis ali za određene članke bih platio. Inače, podržavam svako smanjenje utjecaja oglašivača, bilo putem izravne pretplate bilo putem crowdfundinga.

16 godina
moderator
offline
Re: Premium teme i statusi čitatelja
Zaporožac kaže...

Nema do tiskanog izdanja.

Lijepo ga otpakiram, skuvam si kafućino, odem u ljetnu kuhinju, zapalim cigaretu i guštam.

 Nisam spomunuo - pretplatnicima na tiskana izdanja je sve sto je online besplatno dostupno, bez ograničenja.

...
2 godine
offline
Premium teme i statusi čitatelja

Pretplatnik sam od svoje 17 godine na mom kiosku ...

Ne znam jesam li u dvadesetak godina propustio pet brojeva.

Stari je sam radio (majka nije) i iako je imao VSS, plaće su uvijek bile oko 6,5 7 tkn pa ti hrani, oblači, školuj, odgajaj dvoje djece u gradu.

Već sam sa 17 godina išao raditi preko stuca bilo što jer mi stari nije mogao davati za moje tadašnje Gadgete među kojima je bio i časopis Bug.

 

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna !
 
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Premium teme i statusi čitatelja

@Zaporožac

 

Hvala na podijeljenom iskustvu. Nema u životu besplatnog ručka. Što to prije čovjek radi samog sebe shvati, biti će mu lakše u životu.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice