Rimac kupuje Bugatti?

poruka: 8
|
čitano: 1.048
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore

0 0 hvala 0
5 godina
Rimac kupuje Bugatti?

dežurni forumski dušebrižnici na aparatima 

Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
Re: Rimac kupuje Bugatti?
Nisu se mogli strpit do 1.4.
Cujem da se budu preimenovali u Bogadi...
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 13:31 (ukay1000).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
Rimac kupuje Bugatti?

Više VW neće bit vlasnik Bugattija, već će to formalno biti Rimac, a VW (tj. Porsche Group) će bit vlasnik Rimca. Buggatijev CO2 otisak se neutralizira, a oni su jednostavni dd (SAS u Francuskoj) što znači da se financijski može svašta unutar te transakcije. Ako se ostvari bit će to win-win i za Rimca i za VW. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
jozef kaže...

Više VW neće bit vlasnik Bugattija, već će to formalno biti Rimac, a VW (tj. Porsche Group) će bit vlasnik Rimca. Buggatijev CO2 otisak se neutralizira, a oni su jednostavni dd (SAS u Francuskoj) što znači da se financijski može svašta unutar te transakcije. Ako se ostvari bit će to win-win i za Rimca i za VW. 

Ček, to znači da W16 motor ide u povijest? Šteta, definitivno impresivan stroj s mehaničkog/inženjerskog stajališta iako nije "čist" s ekološkog stajališta. Uskoro će ga biti moguće vidjeti samo u muzeju.

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 13:56 (pr0n_addict).
3 godine
Rimac kupuje Bugatti?

Ne, stvar je samo ta da se gleda ukupan broj CO2 u grupi - ovako ispada da je Rimac u VAG grupi, makar to nije.

Samo spletke, kao sto je FIAT u grupi sa Teslom.

Evo ti objasnjenje, na isti nacin bi i ovo trebalo funkcionirati.

No tu je problem - stvaran broj Rimac automobila - ako je broj automobila na cesti = 0, onda su nasli drugi nacin da prevare.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
Rimac kupuje Bugatti?

Opet švabe mućkaju, bliže su oni balkanjerosima nego što misle 

5 0 hvala 0
9 godina
pr0n_addict kaže...
jozef kaže...

Ček, to znači da W16 motor ide u povijest? Šteta, definitivno impresivan stroj s mehaničkog/inženjerskog stajališta iako nije "čist" s ekološkog stajališta. Uskoro će ga biti moguće vidjeti samo u muzeju.

Postoje i state of the art parni strojevi :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice