Novosti o firefoxu 4

poruka: 8
|
čitano: 1.317
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Novosti o firefoxu 4

O nekim novosti o tom internet pregledniku, pregledu njegovih novih mogućnosti, te downloadu bete firefoxa 4 možete pročitati ovdje

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Novosti o firefoxu 4

Prelijep mi je novi FF..ali ima još dosta bugova kako čujem, pa ostajem na 3.6.6 do daljnjega s ovim skinom:

Super je skin, lijepo imitira Chrome, osim Aera..;( Super je skin, lijepo imitira Chrome, osim Aera..;(
∂αмαgєнιgн // Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec).
14 godina
neaktivan
offline
Novosti o firefoxu 4

držim se trojke, ova je trenutna nabugovana

Dont bug me!
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Novosti o firefoxu 4
pbandov kaže...

držim se trojke, ova je trenutna nabugovana

meni je dobra za glavnu ulogu firefoxa na mom racunalu, otici na zamundu 2-3 puta tjedno Nevinašce za sve ostalo tu je chrome Sramim se

14 godina
protjeran
offline
RE: Novosti o firefoxu 4

Ubijaju je addoni...

 

Voli se skrljati bar 5x dnevno...

Good artists copy, great artists steal. (Picasso)
16 godina
offline
RE: Novosti o firefoxu 4
Don Kihoty kaže...

Ubijaju je addoni...

 

Voli se skrljati bar 5x dnevno...

Ja takvih problema s addonima nemam uopce, a nemre se rec da ih imam malo sve radi ko po loju.Nevinašce Rusenja nema nikakvih na 3.6 verziji, a nije ih bilo nit na prijasnjim verzijama Firefox mi se srusil kolko znam dva puta u godinu dana ali znam uzrok pa to nije bitno. Inace Firefox ima dosta problema sa Foxit Reader kad se otvara u browseru, pa ko ima tih problema a sigurno ima nek deinstalira Foxit i umjesto njega stavi ovaj dole odlican program u Free verziji za PDF koji je cak i bolji i s njime Firefox radi bez problema. No zato ja recimo nemam Jave uopce na kompu, pa onda nit u browseru normalno i jos dosta toga kaj drugi obicno imaju tu lezi problem kod drugih korisnika u rusenju sigurno.Cool

 

http://www.tracker-software.com/product/pdf-xchange-viewer

 

http://www.techsupportalert.com/best-free-non-adobe-pdf-reader.htm

 

 

14 godina
offline
RE: Novosti o firefoxu 4
rambox kaže...
Don Kihoty kaže...

Ubijaju je addoni...

 

Voli se skrljati bar 5x dnevno...

Ja takvih problema s addonima nemam uopce, a nemre se rec da ih imam malo sve radi ko po loju.Nevinašce Rusenja nema nikakvih na 3.6 verziji, a nije ih bilo nit na prijasnjim verzijama Firefox mi se srusil 

Mislim da je Don Kihoty to rekao za verziju 4..

∂αмαgєнιgн // Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec).
16 godina
offline
RE: Novosti o firefoxu 4
DamageHigh kaže...
rambox kaže...
Don Kihoty kaže...

Ubijaju je addoni...

 

Voli se skrljati bar 5x dnevno...

Ja takvih problema s addonima nemam uopce, a nemre se rec da ih imam malo sve radi ko po loju.Nevinašce Rusenja nema nikakvih na 3.6 verziji, a nije ih bilo nit na prijasnjim verzijama Firefox mi se srusil 

Mislim da je Don Kihoty to rekao za verziju 4..

Znam da je rekel za verziju 4, no po forumu je bilo puno puta spomenuto od raznih korisnika da im se stalno Firefox rusi bez obzira na verziju bila nova ili stara pa i sa vrlo malo addona u Firefox. Zato sam to i rekel taj svoj primjer i kolicinu addona i sveg ostalog kakva je situacija kod mene onak okvirno za usporedbu.Cool

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice