Rušenje u igrama zbog grafičkih drivera? pls help

poruka: 11
|
čitano: 2.397
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Rušenje u igrama zbog grafičkih drivera? pls help

Imam divovski problem zbog kojeg iz dana u dan sve više ludim. Kad igram neke igre, ili radim u nekom 3D programu, nakon nekog vremena mi se smrzne, pojave mi se neke crvene debele linije preko monitora, te nakon par sekundi se vrati u normalu, s tim da piše da je grafički driveri prestali raditi i da su se ponovo pokrenuli. Igra mi naravno se sruši ili program mi zašteka te mi piše da su mi možda driveri zastarjeli i da ih ažuriram. Naravno da sam to već sto put napravio, al ipak se stalno to pojavljuje..... Više ne znam kaj da radim.....bilo tko neka pomoć???????????

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Rušenje u igrama zbog grafičkih drivera? pls help

Bojim se da ti grafička polako rikavatj da se nešto loše dešava baš s GPU-om...

Ako nije do toga provjeri svejedno kabel od dodatnog napajanja ako ga grafička ima probaj ga promjenit pa javi rezultateprobaj neke starije drivere,jesu friški win ili?

Life is Life sha-la-la-la-la
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Rušenje u igrama zbog grafičkih drivera? pls help

Ako mi je grafička počela rikavat, onda ovaj laptop je pravo smeće jer laptop nemam ni godinu dana....:S

Windowse ( Windows 7)  sam dobio sa laptopom, "friški" su 11 mjeseci.

A što se tiče drivera, 100 put sam ih deinst....stavio nove, stare...pokušao i s drivers sweeper....ništa....stalno mi piše da su mi driveri zastarjeli....:S

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Rušenje u igrama zbog grafičkih drivera? pls help

Provjeri da ti se ne pregrijava kartica u laptopu,triba si navest da je laptop...

Vidi jel ima protočnosti zraka i da,traži baš za tu grafičku drivere...

Life is Life sha-la-la-la-la
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Rušenje u igrama zbog grafičkih drivera? pls help

Mislim da je sve u redu sa protočnosti zraka, i skinuo sam  54894984984 puta, sve različite vrste i nisam uspio....stavio sam stare, nove, srednje, sve drivere.....a opet ništa....=( =( =(

Mislim da je problem u softveru, ali nisam baš siguran više.....:/

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Rušenje u igrama zbog grafičkih drivera? pls help

Imao sam gotovo isti problem i stvar je u pregrijavanju grafičke..skini si npr gpu-z i stavi tu SS da vidimo temp..;))...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Rušenje u igrama zbog grafičkih drivera? pls help

Kolki je tebi bio i kako si to rješio?? Btw...to mi se u zadnjih 2 mjeseca počelo događat al sumnjam da mi je fan otišo....:S

Stavio sam dva SS....jedan je to što si tražio, a drugi je problem koji mi se pojavljuje nakon što mi izađe iz igre...=(

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Rušenje u igrama zbog grafičkih drivera? pls help

Preporučam ti da si staviš neki vent ispod grafe i da si staviš vent za ispuh zraka..a ako nemaš skini si program riva tuner ( http://downloads.guru3d.com/RivaTuner-v2.24c-download-163.html ) i tu možeš povečat brzinu vrtnje ventilatora i s time bolje hlađenje grafičke...to ti vrijedi samo ako imaš Nvidi-jinu grafičku karticu..

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Rušenje u igrama zbog grafičkih drivera? pls help

RivaTuner radi i sa ATI grafičkim karticama.

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
RE: Rušenje u igrama zbog grafičkih drivera? pls h
indig0F10w kaže...

RivaTuner radi i sa ATI grafičkim karticama.

Eto..nisam znao..hvala na odg..;))

13 godina
neaktivan
offline
Rušenje u igrama zbog grafičkih drivera? pls help

Uspio sam rješiti problem...Instalirao sam Windows 7 32-bit, skinuo najnovije drivere  i uspjelo je :D:D:D:

Hvala na pokušajima i pomoći :D

Ressistance is futile!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice