Pozadinsko osvjetljenje monitora

poruka: 5
|
čitano: 3.656
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Pozadinsko osvjetljenje monitora

Pao mi je monitor s visine 40cm na pod. Posljedica pada je da se pozadinsko osvjetljenje monitora ugasi nakon jedne sukunde nakon paljenja. Slika na monitoru je vidljiva kad ga osvijetlim iz blizine nekim izvorom svjetla.Monitor je Samsung 740BF 17'' 2ms.

Mene konkretno zanima dali mi se to isplati popravljati ili jednostavno uzeti novi monitor?

I have a dream! I have a dream that one day I'll be able to see white girls and black girls, playing with each other!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
moderator
offline
RE: Pozadinsko osvjetljenje monitora
ZC_Someone kaže...

Pao mi je monitor s visine 40cm na pod. Posljedica pada je da se pozadinsko osvjetljenje monitora ugasi nakon jedne sukunde nakon paljenja. Slika na monitoru je vidljiva kad ga osvijetlim iz blizine nekim izvorom svjetla.Monitor je Samsung 740BF 17'' 2ms.

Mene konkretno zanima dali mi se to isplati popravljati ili jednostavno uzeti novi monitor?

  Napravi se "lud" i reklamiraj ga  Osmijeh 
Ako ti to ne prodze kupuj novi,popravka definitivno se ne isplati
P1 200 Mhz RAM 32Mb Hdd 500 Mb Win 98 (i jako sam sretan)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pozadinsko osvjetljenje monitora

Ne mora biti totalno nepopravljivo, ali scenarij je otprilike ovakav:

- nosiš monitor u neki servis i oko 100-150 Kn ti je dijagnostika

- e sad je problem što je otišlo, ali recimo znam nekoliko vlasnika laptopa koji su imali slične probleme

i ispod 1000 Kn nije išlo (bio je samo problem u pozadinskom osvjetljenju)

- tako ti sve skupa ispadne onih prvih 100 Kn + 1000 Kn (zlatna sredina) + još oko 200 Kn za posao

i eto ti 1300 Kn, dodaj još PDV i to je previše za taj monitor po mom mišljenju.

 

No, možeš probat sa odlaskom u servis, možda je moj scenarij baš pesimističan.

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Pozadinsko osvjetljenje monitora

Ako imaš garanciju i nema vidljivih oštećenja od pada na plastici monitora nosi ga u servis i napravi se "mutav", u suprotnom novi monitor

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pozadinsko osvjetljenje monitora

Monitor nema garancije (isekla prošli mjesec), pa zato i ništa od popravka.

 

Ali zato već dolazi novi SAMSUNG 2032MW:

http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?prikaziTemplate=0&Sifra=1113016

 

 

I have a dream! I have a dream that one day I'll be able to see white girls and black girls, playing with each other!
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.6.2008 9:11 (ZC_Someone).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice