Isplati li se cekati GA-790FXTA-UD5 ?

poruka: 5
|
čitano: 2.831
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Isplati li se cekati GA-790FXTA-UD5 ?

imao sam namjeru uezti GA-MA790FXT-UD5P ali pošto ce sada izaći ova nova onda sam mislio da uzmem nju jer mislim da neće biti velika razlika ali ako i bude budem ju naručio iz vana ... ali pitanje da li se isplati pričekati i uzeti? hvala

nema gaaa...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Isplati li se cekati GA-790FXTA-UD5 ?

da. nego sta ako imas para

zvowea
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Isplati li se cekati GA-790FXTA-UD5 ?

Bok

I mi smo namjeravali veceras naruciti tri dijela. procesor AMD Phenom x4 955 BE (C3 Stepping), Geil 4Gb kit 1333 i Mat-plocu Gigabyte GA-790XTA-UD4.

maticna bi kostala manje od 700 kn i ima ono USB 3 i Sata3, ali nesto smo saznali da ima neke musice o propusnosti podataka, nesto bi zagusilo.. ne znam , pa skontam , ili cemo pricekati na bolji AMD 890 chipset ili uzeti mat-plocu koja uobicajeno ima ddr3 Usb 2 i Sata 1 . itd Procesor bi kostao 850kn a memorija 580kn.. pa kad sve sumiram, nije puno.. a dobijemo dobar PC sistem, samo ....USB3 i SATA 3 je tu iza ugla..pa za buducnost, treba opet uzimati, a stvarno nema smisla ....

 

PA sad, znam da ti ne pomazem ama bas nikako, ali ako imas strpljenja .. pricekaj.. a mozda jos malo skupis lovu pa ces bolje i lakse proci u izboru komponenata...

Nije mi rodendan danas!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Isplati li se cekati GA-790FXTA-UD5 ?

da samo koliko čekanja to je pitanje ?? mislio sam cekati do nove godine mozda malo kasnije i to je to ako ne dođu s tim novim čipom onda uzimam onu staru ... a oo za čipset 890 kad če to izaći ajoj tako dugo nebudem čekao  tj neznam .... hvala

nema gaaa...
16 godina
offline
Isplati li se cekati GA-790FXTA-UD5 ?

....ma to ti ne bih znao reci, nikad se ne zna kad sto dolazi... Kupio sad, pozalio sto nisam pricekao.. Pricekam li,,, onda ce opet biti dobre stvari, za koje vrijedi cekati...

Samo uzmi komponente koje si pasu.. bit ces zadovoljan...

brat mi je kupio maticnu, jos nije instalirao, treba anci vremena da slozi, kasnije  javim dojam ......

Nije mi rodendan danas!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice