Mass Effect (PC)

poruka: 300
|
čitano: 55.722
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: Mass Effect (PC)
naxeem kaže...
A što očekujete? Mass Effect 2 free? - A i zove se Pinnacle Station, što sugerira sadržaj.

 
Nadao sam se da će DLC content biti na razini "fullq uest planeta" kakvi su Noveria/Feros/etc.

15 godina
neaktivan
offline
Mass Effect (PC)

ovako ova dva dodatka nije radio BioWare tako da se slobodno mozete pljuvati po njima; to je radila ekipa koja je prebacila Mass Effect jedinicu sa x-Box na PC tako da ipak cekam Massni 2 koji ce niti daleko bolji od svih dodataka i prvog djela

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect (PC)
Nitrium kaže...

ovako ova dva dodatka nije radio BioWare tako da se slobodno mozete pljuvati po njima; to je radila ekipa koja je prebacila Mass Effect jedinicu sa x-Box na PC tako da ipak cekam Massni 2 koji ce niti daleko bolji od svih dodataka i prvog djela

  Ti to ozbiljno kad kažeš da će dvojka biti bolja od dva DLC-a ili što? Kako punokrvna igra može biti bolja od DLC-a? Kako nastavak može biti bolji od originala, kad je ekipa naučila na pogreškama iz prvog dijela? Tu nešto nije uredu.

http://www.youtube.com/watch?v=icIygHdSGFc&feature=PlayList&p=04E802B01DFA9487
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2009 21:03 (MegaMass 2000).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect (PC)
MegaMass 2000 kaže...
Nitrium kaže...

tako da ipak cekam Massni 2 koji ce niti daleko bolji od svih dodataka i prvog 

Htjedoh reci da DLC je jako los naprema onima if Fallout-a. Koji su izdali pet DLC puno vecih, naprema dva od Mass Effect i jedan od njih se naplacuje; A da su napravili Bolje DLC i vise njih onda bi mogao reci da Mass Effect 2 morao biti sa mnogo vise sadržaja da nadmasi jedinicu; Ovako nema konkurencije i jedva se ceka dvica koju fanovi vec dosta dugo iscekuju.

 

Znaci nemogu ME 2 nikako zenuti i da zele nemogu!

Jedino sta mi je zao sta su ove DLC izradivali drugi razvojni tim!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect (PC)

@Nitrium:

 

Samo sam se šalio. Nadam se da nisi ozbiljno shvatio ono što sam napisao?

http://www.youtube.com/watch?v=icIygHdSGFc&feature=PlayList&p=04E802B01DFA9487
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect (PC)
MegaMass 2000 kaže...

@Nitrium:

 

Samo sam se šalio. Nadam se da nisi ozbiljno shvatio ono što sam napisao?

Nisam ali kazem da su neke stvari zeznuli sta nebih htio da ponove oped; Ma Mass Rastura!  Cool

14 godina
offline
Mass Effect (PC)

Evo instaliravam mass effect i pocet cu ga igrat po prvi put da vidim kakva je to igraSmijeh jel ima kakav patch sto poboljsava performanse i to? ili da bez patcha

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mass Effect (PC)

Hm, ja moram reci da me u globalu igra i odusevila i razocarala.

Odusevila zbog slojevitih i uvjerljivih likova, odlicnog settinga i zanimljivih lokacija.

Razocarala zbog kratkoce main contenta, totalno lose odradjenog side contenta (sta je moguce da ni jedan planet nema vegetaciju???) i debilnog AI-a.

A mogla je i s mrvicu manje dijaloga - ne interesira me zivotna prica bas svakog moguceg prodavaca u Citadeli.

 

Htio sam nabaviti DLC, ali vidim da ljudi nisu zadovoljni, pa mislim da cu ipak pricekati ME2.

Cinjenice:

a) da je u igri rasisticka zatucana raunchy koju se da odvesti u krevet,

b) da sam nakon The Big Odluke na Hawaii Planetu (ne sjecam se imena, nesto sa V) doslovce odsetao nesvjesno do praznog radnog mjesta u Normandiji i osjetio se bas prazno,

c) da je Wrex _The Best_ (c) TM lik ikada napravljen

 

ovu igru guraju u sam vrh.

 

"Fans are clinging complaining dipshits who will never ever be happy for any concession you make. The sooner you shut up their shrilled tremolous voices, the happier are you going to be for it.&q
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Mass Effect (PC)

Poceo sam igrati, presao sam Citadel i sad se vozim brodom po galaksiji, ali zasad me nije previse odusevila...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Mass Effect (PC)

Ja ju jučer drug put prešao, ovaj put na evil način, i ako isprave neke stvari, dvojka će biti super. Glavni nedostaci su

 

  1) Mako. Voziti to smeće nikako nije ni na koji način zabavno. Skill potreban za combat je 0, samo staneš i pucaš, te se svakih par sekundi malo pomakneš naprijed ili nazad da izbjegneš rakete.

  2) Interijer svemirskih postaja/objekata na planetima. Doslovno postoje 4 tlocrta, koji se u većini slučajeva niti malo ne mijenjaju. Ako imaju level editor, ako imaju gotove teksture, ne može me nitko uvjeriti da je tako teško napraviti, ne znam, 8 ili 16 autentičnih tlocrta, pa da se razlikuju npr po rasama/frakcijama koje su vlasnici.

  3) Da je evil na nekim dijelovima manje glup, evil response zna biti "Cancel the call" ili "I won't do it". To nije evil, to je glupo. No i to se da zaobići s neutralnim odgovorom, tako da nije tako velika primjedba, više želja :)

 

Sve ostalo mi je i dalje bilo odlično, a ako se razmisli što me smeta, to su uglavnom sitnice, koje ne utječu toliko na samu igru koja je genijalna (toliko da je jedan od mojih rijetkih originala :) )

15 godina
neaktivan
offline
Mass Effect (PC)

Za one koje je dosad odbijala cijena ili nisu mogli nabaviti jedinicu izvana sa game.co.uk, ima u ALgoritmu za 119 Kn!!

Valjda rasprodaja prije pojave dvojke.

Lijepo je opremljeno, dobiješ upute na engleskom i hrvatskom, i čak dva dvd-a ako poželiš odigrati na njemačkom ili francuskom, hehe..

Navali narode!

 

EDIT: Sad tek vidjeh da je na Steamu još jeftinije, samo 15€.

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.10.2009 9:12 (Tvrdy).
Moj PC  
1 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect (PC)
Deus ex machina kaže...

Hm, ja moram reci da me u globalu igra i odusevila i razocarala.

Odusevila zbog slojevitih i uvjerljivih likova, odlicnog settinga i zanimljivih lokacija.

Razocarala zbog kratkoce main contenta, totalno lose odradjenog side contenta (sta je moguce da ni jedan planet nema vegetaciju???) i debilnog AI-a.

A mogla je i s mrvicu manje dijaloga - ne interesira me zivotna prica bas svakog moguceg prodavaca u Citadeli.

 

Htio sam nabaviti DLC, ali vidim da ljudi nisu zadovoljni, pa mislim da cu ipak pricekati ME2.

Cinjenice:

a) da je u igri rasisticka zatucana raunchy koju se da odvesti u krevet,

b) da sam nakon The Big Odluke na Hawaii Planetu (ne sjecam se imena, nesto sa V) doslovce odsetao nesvjesno do praznog radnog mjesta u Normandiji i osjetio se bas prazno,

c) da je Wrex _The Best_ (c) TM lik ikada napravljen

 

ovu igru guraju u sam vrh.

 

Virmire.

 

Ja sam prošao igru, jedino što me smetalo je vožnja Makoa i AI u nekim situacijama. Zna se dogoditi da je izvrstan, ali i da je sranje - moji suborci stoje na čistini i pucaju po gethu makar je iza zida. Svejedno igra je zaslužuje više od 90% (ne mogu biti objektivan oko tih par posto jer sam ju tek nedavno odigrao). Dijalog staviti kao lošu stranu - NE. Inače ne volim duge razgovore i RPG žanr, ali ova igra je djelove koje inače ne volim tako dobro izvela da sam u svakom trenutku uživao. To je pozitivna strana svakog RPG-a. Witchera nemoj niti probati :D Slažem se da je Wrex super lik, nažalost, kod mene je umro jer ga nisam uspio odgovoriti na Virmireu.

Normal's overrated!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect (PC)
Horagio kaže...

Slažem se da je Wrex super lik, nažalost, kod mene je umro jer ga nisam uspio odgovoriti na Virmireu.

Papak :-D

Svi mi svakodnevno putujemo kroz vrijeme i to brzinom od jedne sekunde u sekundi. -hrx
15 godina
neaktivan
offline
Mass Effect (PC)

Igram je već nekoliko dana i jednostavno se ne mogu skinuti koliko je zarazno. Čovječe, odavno se nisam ovako zakačio za neku igru.

Kad završim, koji RPG mi preporučate a da je na nivou ove fantastične igre? Ne mora biti u svemiru.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect (PC)
Tvrdy kaže...

Igram je već nekoliko dana i jednostavno se ne mogu skinuti koliko je zarazno. Čovječe, odavno se nisam ovako zakačio za neku igru.

Kad završim, koji RPG mi preporučate a da je na nivou ove fantastične igre? Ne mora biti u svemiru.

  Preporučio bih ti Risen, ali za par dana izlazi Dragon Age pa bi možda bilo dobro da pričekaš sa Risenom.

 

 

Review od Risena na IGN-u.

 

http://pc.ign.com/objects/958/958271.html 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=icIygHdSGFc&feature=PlayList&p=04E802B01DFA9487
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.11.2009 10:43 (MegaMass 2000).
14 godina
protjeran
offline
Mass Effect (PC)

Može netko reći kakva je igra razmišljam da si ju skin... ovaj kupim :)  pa bih htio čuti  "za" i "ne"    savjete

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mass Effect (PC)

da.igra je fantastična,gameplay i story je je uuuuaaaooo!!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Mass Effect (PC)

Meni se igra stvarno svidjela. Prica je super. Nije dosadna niti u jednom trenutku, jer se izmjenjuje, akcija, pa malo vozis Mako, pa onda malo pucas iz Mako-a Smijeh.

Odigrao sam je kad je izasla, ali sam je sad kupio na Steamu kad je bila akcija. Jedna od rijetkih igara koju mozes prijeci s gunom, ako se specijaliziras u njega.

Cypher: Ignorance is bliss.
14 godina
neaktivan
offline
Mass Effect (PC)

igra je jedno fenomenalno iskustvo koje jos nisam osjetio od half life-a 1Cool

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect (PC)
dali mass effect (prvi dio) trazi podrsku za pixel shader 3.0?
Samo su dvije stvari beskonacne, svemir i ljutska glupost, a za svemir i nisam posve siguran...
15 godina
offline
RE: Mass Effect (PC)
1337Code_breaker kaže...
dali mass effect (prvi dio) trazi podrsku za pixel shader 3.0?

Minimum System Requirements for Mass Effect on the PC

Operating System:
Windows XP or Vista

Processor:
2.4+GHZ Intel or 2.0+GHZ AMD

Memory:
1 Gigabyte Ram (XP)
2 Gigabyte Ram (Vista)

Video Card:
NVIDIA GeForce 6 series(6800GT or better)
ATI 1300XT or better (X1550, X1600 Pro and HD2400 are below minimum system requirements)

Hard Drive Space:
12 Gigabytes

Sound Card:
DirectX 9.0c compatible sound card and drivers
----------

 

Bez brige neš ti to moć pokrenut ako ti je u pitanju intelova integrirka, čak ni da podržava dx9.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion and Star Trek | Downloading High Definiton Video
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect (PC)
ni ne zelim ga ja pokrenut, bratic si je kupio igru u algoritmu, nadogradio je sve osim grafe koja ne podrzava PIXEL SHADER MODEL 3.0
neznam uopce ni sto je to, al jel znate dali mass effect to trazi?
Samo su dvije stvari beskonacne, svemir i ljutska glupost, a za svemir i nisam posve siguran...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect (PC)
ljudi, kupio sam igru (original, to mi je valjda treca :) i sad mi se nizu nevolje, prvo sam izgubio manual, pa sam key posudio od bratica prije jedno 5 minuta, sad se igra pokrene (samo se otvori ona slika sheparda i ono dvoje pored njega) i odmah mi se igra crasha...
sta da radim, da probam crackat igru ili reinstalirati, mislio sam da originalne igra nemaju toliko takvih prablema, iskreno bolje iskustvo imam s piratima...
Samo su dvije stvari beskonacne, svemir i ljutska glupost, a za svemir i nisam posve siguran...
15 godina
offline
Mass Effect (PC)

Ako grafa ne podržava Shadere 3.0 zaboravi uopće na igranje. Bez toga ne može.

We are nothing but the stones to pave the way...
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Mass Effect (PC)

Da cini se da je do grafičke, neznam šta si ti stvarno mislio igrat sa intelovom integrirkom taj naslov?

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion and Star Trek | Downloading High Definiton Video
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect (PC)
ma podrzava, sve je uredno, nije grafa ni tako slaba, igram cod 4 i dragon age bez problema...
Samo su dvije stvari beskonacne, svemir i ljutska glupost, a za svemir i nisam posve siguran...
15 godina
offline
Mass Effect (PC)

Odlučio sam se na kupnju Mass Effecta jer sam stalno imao problema sa "onom" verzijom.

Bilo je tu problema sa pregrijavanjem oružja, otvaranjem galaxy mape, nemogućnosti sejvanja i slično tako da ga ustvari nikad nisam završio

Zanima me ako još netko ima originalni Mass Effect da mi odgovori kakva je zaštita, je li potrebna konstantna internet konekcija, treba li tijekom igranja disk biti u pogonu i slično.

Kupio bih ga preko Steama dok je sniženje cijena, ali imam strašno spor internet pa nisam u mogućnosti.

Hvala unaprijed!

A life? Where can I download one of those?
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Mass Effect (PC)

box edition trazi vezu samo da provjeri dali je orginal i to je to... ali posto je sa steama onda valjda ne

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
15 godina
offline
RE: Mass Effect (PC)
skank666 kaže...

box edition trazi vezu samo da provjeri dali je orginal i to je to... ali posto je sa steama onda valjda ne

Ne, rekao sam da nisam u mogućnosti da kupujem sa Steama.

Znači, potrebna je internet konekcija.

I još nešto, treba li disk biti u pogonu dok igram pošto kupujem box edition?

A life? Where can I download one of those?
15 godina
offline
RE: Mass Effect (PC)
skank666 kaže...

box edition trazi vezu samo da provjeri dali je orginal i to je to... ali posto je sa steama onda valjda ne

Ne, rekao sam da nisam u mogućnosti da kupujem sa Steama.

Znači, potrebna je internet konekcija.

I još nešto, treba li disk biti u pogonu dok igram pošto kupujem box edition?

A life? Where can I download one of those?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice