Mass Effect (PC)

poruka: 300
|
čitano: 55.650
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!

Evo igrao je sad zadnjih sat vremena, jednostavno nemam rijeci...idem dalje igrat, neznam kaj bi vise napisao :D Pozitivna sok...jos nemrem doc k sebi!

...:::MB Gigabyte M55S, AMD Athlon X2 64 4000+, 2x1GB Kingmax 800Mhz,XFX 8800GTS 512MB Alpha Dog Edition,160GB & 250GB Seagate Baracuda & 750GB WD external,Foltron 500W Blue,Thermaltake Soprano case black,MX518 gaming mouse,Audigy2,Samsung SyncMaster 226BW,2X Pioneer DVD/RW:::...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!

Ahhh... vidia sam da je igra dostupna "na crno" (meni moj oriđiđi dolazi za malo manje od 10 dana) - pa ovom prilikom molim sve vas nestrpljive šupkeSmijehNamigiva da ne bude nikakvih spoilera...

Pričajte o grafici, zahtjevnosti, customizaciji likova i slično, ali NEMOJTE POSTAT SPOILERE.

Čak i ako uključite spoiler warning jer su mi oči preznatiželjne da bi izdržale takvu kušnju.

Hvala na razumijevanju

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!

Igra je predobra i feeling dok igrate je ravan nekim epicnim klasicima RPGa iz proslosti.

Jedino mi je ta shooter borba s pauziranjem malo cudna i nisam se jos naviko, al ajde ipak je to nesto novo i inovativno pa se valda samo trebam priviknut al inace sve 5.

Jos nemogu vjerovat da ovo dolazi sa konzola...hehe.

AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz HD3850 512 Mb OC 2Gb DDR2 Dual Channel 800 Mhz
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!

Da... samo šta se za Mass Effect odmah vidi da nije to direktan port sa konzola - kao šta je recimo bio slučaj sa Jade Empire, koji je meni osobno jedini loši rpg koji je bioware. Doduše riječ je bila o akcijskom rpg-eu za konzole - pa im se može oprostiti...

 

Borba sa pauzom - pa to je gotovo trademark od Bioware, od vremena Baldurs Gatea pa do Kotora primjenjuje se isti sistem...

 

Ajmo ljudi postajte malo više - kakva je customizacija likova... i slično...

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!
Psiho246 kaže...

Jedino mi je ta shooter borba s pauziranjem malo cudna i nisam se jos naviko, al ajde ipak je to nesto novo i inovativno pa se valda samo trebam priviknut al inace sve 5.

Jos nemogu vjerovat da ovo dolazi sa konzola...hehe.

 Nije ta pauza-naredba-pucaj borba ništa novo... Samo što je to značajka starijih RPG-ova kao što je KOTOR, dok je većina novih više akcijske neprekinute borbe. Nije to ništa novo niti inovativno, nego je iskopano iz prošlosti :D
Gigabyte nForce 590 SLI AMD::AMD Athlon 4600+::nVidia Point of View GeForce 8800GTS 640MB::2GB PC2-6400::X-Fi Xtreme Gamer::Antec TP-Trio 550W::Antec Sonata II::HDD Seagate 320GB SATA::Logitech S-510
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.6.2008 12:04 (FioPro).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!
J-man kaže...

Da... samo šta se za Mass Effect odmah vidi da nije to direktan port sa konzola - kao šta je recimo bio slučaj sa Jade Empire, koji je meni osobno jedini loši rpg koji je bioware. Doduše riječ je bila o akcijskom rpg-eu za konzole - pa im se može oprostiti...

 

Borba sa pauzom - pa to je gotovo trademark od Bioware, od vremena Baldurs Gatea pa do Kotora primjenjuje se isti sistem...

 

Ajmo ljudi postajte malo više - kakva je customizacija likova... i slično...

 Bas to, nikad ne bi rekao da je port sa konzola...svaka cast! Zasad nisam nis customizirao, ali ima vremena...fascinira me voice acting, kao u kotoru....predivno nesto!
...:::MB Gigabyte M55S, AMD Athlon X2 64 4000+, 2x1GB Kingmax 800Mhz,XFX 8800GTS 512MB Alpha Dog Edition,160GB & 250GB Seagate Baracuda & 750GB WD external,Foltron 500W Blue,Thermaltake Soprano case black,MX518 gaming mouse,Audigy2,Samsung SyncMaster 226BW,2X Pioneer DVD/RW:::...
16 godina
neaktivan
offline
Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!

Jedno pitanje (ajde malo više od jednog  Namigiva) za ekipu koja je uzela ratpi kopiju,kakva je stvar sa zaštitom (čuo sam da će se igrat trebat aktivirat,isto tako zanimame da li imate zbog zaštite problema sa performansama)?

Failure is never an option
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.6.2008 16:23 (MegaMass 2000).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!

Nista, sve radi savrseno...jedino kad sam sad drugi put pokretao onda mi je rekao da imam kao "kompromitirajucu" verziju igre, stisnes ok, diskonektas se s neta i picis dalje bez beda...cini se da ipak provjerava sa njihovom bazom ali nista sto se vec nije rijesilo odnosno zaobislo. Komad kolaca! Necu tu dalje o tome, mislim da je zabranjeno :)

...:::MB Gigabyte M55S, AMD Athlon X2 64 4000+, 2x1GB Kingmax 800Mhz,XFX 8800GTS 512MB Alpha Dog Edition,160GB & 250GB Seagate Baracuda & 750GB WD external,Foltron 500W Blue,Thermaltake Soprano case black,MX518 gaming mouse,Audigy2,Samsung SyncMaster 226BW,2X Pioneer DVD/RW:::...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!
FioPro kaže...
Psiho246 kaže...

Jedino mi je ta shooter borba s pauziranjem malo cudna i nisam se jos naviko, al ajde ipak je to nesto novo i inovativno pa se valda samo trebam priviknut al inace sve 5.

Jos nemogu vjerovat da ovo dolazi sa konzola...hehe.

 Nije ta pauza-naredba-pucaj borba ništa novo... Samo što je to značajka starijih RPG-ova kao što je KOTOR, dok je većina novih više akcijske neprekinute borbe. Nije to ništa novo niti inovativno, nego je iskopano iz prošlosti :D
 Pauziranje borbe postoji jos od fallouta, nisam na to mislio nego na kombinaciju toga i shootera. U KOTORu bi stavio svoje napade u queue i nije se nisanilo ko u mass effectu vec se moralo ono target pa klik skill.
Nigdje nisam vidio istu borbu ko u Mass Effectu. Ima neke korjene u KOTORu to je sigurno, a borba sa zaklonima me podsijeca na Gears of War.
Sad sam se vec naviko na borbu i mislim da je bas super borba. =D
AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz HD3850 512 Mb OC 2Gb DDR2 Dual Channel 800 Mhz
16 godina
offline
Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!

Skinuo mi se danas ali tko zna kada ću ga imati vremena isprobati uz AoC, Nintendo Wii koji sam jučer kupio i manjkom slobodnog vremena Neodlučan

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!
MegaMass 2000 kaže...

Jedno pitanje (ajde malo više od jednog  Namigiva) za ekipu koja je uzela ratpi kopiju,kakva je stvar sa zaštitom (čuo sam da će se igrat trebat aktivirat,isto tako zanimame da li imate zbog zaštite problema sa performansama)?

 Normalna ko i usvakoj drugoj igri, serial key i copy paste crack, nista posebno.
AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz HD3850 512 Mb OC 2Gb DDR2 Dual Channel 800 Mhz
16 godina
neaktivan
offline
Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!

Ima cini se problem...cini se kad si spojen na net i pokrenes je onda ti javi "The game has been compromised", ne radit ti vise save funkcija i nemozes npr. pokrenut mapu na Normandyu...poludit cu, neznam kaj da napravim. Sutra cu je probat izbrisat, ponovno instalirat i ne spajat se na net, ako treba pocet cu igrat iz pocetka da vidim u cemu je tocno stvar. Trenutno se na netu o tome prica neveliko ali mislim da nema nekog posebnog rjesenja...

 

edit: Sarao po forumima malo...cini se da cemo morat cekat na regularnu verziju ili nesto :(

...:::MB Gigabyte M55S, AMD Athlon X2 64 4000+, 2x1GB Kingmax 800Mhz,XFX 8800GTS 512MB Alpha Dog Edition,160GB & 250GB Seagate Baracuda & 750GB WD external,Foltron 500W Blue,Thermaltake Soprano case black,MX518 gaming mouse,Audigy2,Samsung SyncMaster 226BW,2X Pioneer DVD/RW:::...
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.6.2008 0:36 (Aral).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!

Uspio sam odvojiti sat vremena i došao do 4. levela s likom. Igra je fenomenalna. Baš se osjeća Bioware-ov štih kao u KOTOR-u, a ima i jako dobro napravljenu pucnjavu, te dinamičnu borbu sa zaklanjanjem, bacanjem granata i pokrivanjem sa članovima tima. Grafika je totalni eye-candy (pogotovo kad se komp spoji na LCD full HD televizor od 102cm Belji se )

Za sada je dojam više nego pozitivan Smijeh

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!

Al ti igra nece radit kad dodjes na brod i kad ces htjet otvorit kartu....

...:::MB Gigabyte M55S, AMD Athlon X2 64 4000+, 2x1GB Kingmax 800Mhz,XFX 8800GTS 512MB Alpha Dog Edition,160GB & 250GB Seagate Baracuda & 750GB WD external,Foltron 500W Blue,Thermaltake Soprano case black,MX518 gaming mouse,Audigy2,Samsung SyncMaster 226BW,2X Pioneer DVD/RW:::...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!

Imas pravo Save mi ne radi, al mi auto save radi pa tak igram.

Al neznam sta cu s mapom...los je crack...

AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz HD3850 512 Mb OC 2Gb DDR2 Dual Channel 800 Mhz
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!

vidio sam da u "piratskom zaljevu" nude novi fix/crack,nije da imam piratsku verziju (pošteno se ograđujemSmijeh) ali to je informacija za ljude koji imaju problema sa ratpi verziju.Ako budete skinuli taj fix/crack morat će te sve ispočetka.

Failure is never an option
16 godina
neaktivan
offline
Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!

Hahah...piratski zaljev...svaka cast :D Ma i ja saram cijeli dan po forumima, sluzbeni datum izlaska za europu je tak i tak 6.6. pa ono, mozda se nesto i popravi do tad. Navodno je greska u cracku. Ovo kaj nemres sejvat je navodno problem sa lokacijom My Documents foldera, odnosno ako se nalazi na drugacijoj particiji nego igra nece radit, nisam jos stigao probat al cu vidjet kad dodjem doma, to je kaj se tice save problema. A ovo sa mapom je druga stvar ali i to cemo vidjet ako ovaj fix rijes...A do broda, odnosno do mape nije problem doc, nekih 2h igre, tak da ono...iako mislim da cemo morat ipak cekat jos neko vrijeme. Slican problem je imao i Assassins Creed i onaj famozni ulazak u Jeruzalem...

...:::MB Gigabyte M55S, AMD Athlon X2 64 4000+, 2x1GB Kingmax 800Mhz,XFX 8800GTS 512MB Alpha Dog Edition,160GB & 250GB Seagate Baracuda & 750GB WD external,Foltron 500W Blue,Thermaltake Soprano case black,MX518 gaming mouse,Audigy2,Samsung SyncMaster 226BW,2X Pioneer DVD/RW:::...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!

Teška je bitka oko tih crackova za ME, pogledajte i na Gamecopyworldu su skinuli sva tri cracka, ima objašnjenje.

 

Mislim da je bolje sačekati EU download na Direct2Drive ili Gamestop, cijena je bar 100 kn manje nego kad dođe u trgovine. Nakon prve aktivacije igra ne treba DVD u uređaju, a isplati se, punokrvni RPG. Još 4 dana.

Postoje samo dva pravila za uspjeh: (1) Nikad nemoj reći sve što znaš, (2) ...
16 godina
neaktivan
offline
Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!

DA...ovaj fix btw ne radi tak da ono...ako smo cekali par mjeseci jos cetiri dana nas fakat nece ubit...a onda cemo vidjet dalje ;)

...:::MB Gigabyte M55S, AMD Athlon X2 64 4000+, 2x1GB Kingmax 800Mhz,XFX 8800GTS 512MB Alpha Dog Edition,160GB & 250GB Seagate Baracuda & 750GB WD external,Foltron 500W Blue,Thermaltake Soprano case black,MX518 gaming mouse,Audigy2,Samsung SyncMaster 226BW,2X Pioneer DVD/RW:::...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!

Ah...   vidim da igra ne radi kak spada do kraja, hm...    ja još nisam stigao do problematičnog djela ali dobro je držat oko na novim patchevima i crackovima dakle..

 

Ništa,

pravac   

 

http://www.gamecopyworld.com/

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!

Ahhh... ja još čekam svoj oriđiđi da dođe... kutijica njami... polizat cu je kad dođe... znam fanatik sam - al' se ne sramim!Belji se

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!
Dado_ZG78 kaže...

Ah...   vidim da igra ne radi kak spada do kraja, hm...    ja još nisam stigao do problematičnog djela ali dobro je držat oko na novim patchevima i crackovima dakle..

 

Ništa,

pravac   

 

http://www.gamecopyworld.com/

 Nisam siguran da baš trebaš o piratskim stvarima ovdje. Ja upravo javio ljudima u gornjem postu da je spomenuti web sajt uklonio crackove za ME, a ti reklamiraš taj sajt. Kao što rekoh, download originala je 100 kn jeftiniji nego u trgovinama.

Javi jel imaš žuti karton za ovo reklamiranje piratstva, zanima me... da malo bolje upoznam svoje moderatore i omiljenu mi redakciju.
Postoje samo dva pravila za uspjeh: (1) Nikad nemoj reći sve što znaš, (2) ...
16 godina
neaktivan
offline
Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!

Crackovi nisu piratstvo...ako smo kod toga. A ovaj link kaj je dao to je druga stvar...

...:::MB Gigabyte M55S, AMD Athlon X2 64 4000+, 2x1GB Kingmax 800Mhz,XFX 8800GTS 512MB Alpha Dog Edition,160GB & 250GB Seagate Baracuda & 750GB WD external,Foltron 500W Blue,Thermaltake Soprano case black,MX518 gaming mouse,Audigy2,Samsung SyncMaster 226BW,2X Pioneer DVD/RW:::...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!

Još dva dana ljudi!!!

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!

Plus onoliko koliko ti treba da dođe poštom ako si naručio u CroVortex-u (ako ne živiš u Zg.).

Failure is never an option
16 godina
neaktivan
offline
Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!

Mislim da je ipak jeftinije skinuti s online shopa, samo treba sačekati 06.06. i preživjeti gužvu, bit će za kupiti online sigurno, za razliku od nekih u zadnje vrijeme problematičnih naslova kojih nema online. Osim tko voli box imati u kolekciji...

Cenzuriranje odražava nečiji nedostatak samopouzdanja, jer samo malodušni i impotentni se plaše malih napisa.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!

Eh da... ja sam jedan od tih... koji voli gledat kutiju na polici...

 

Šta se tiče poštarine - dobro valjda će mi igra u ruke doći do ponedjeljka... Ne vjerujem da će biti gužva ka šta je Cod4 prouzrokova...

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!

Dal netko ima problema sa sjenama  u  igri  (pogotovo onih na licu koje se pojavljuju i cudom nestaju) i  sa "pixelizacijom" (kadrovi u pozadini koji nemaju fokus, scene s blur efektom, neki  izvori svjetla...)? Jesu  ti  problemi  specificni  za  ATI  kartice  (kod  mene  x1950pro,  shadows  na  high, SM3.0),  ili  postoji  problem sa igrom? Ako da, dal postoji informacija da ce se popraviti sa patchom?

 

Pozz  svima!

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!

Ja imam isti problem sa sjenama na licima, nekad se cudno prikazu.

Ako je do ATIa vjerovatno ce sredit u sljedecem driveru, ali prije vjerujem da je do igre i da ce se sredit sa sljedecim patchem.

AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz HD3850 512 Mb OC 2Gb DDR2 Dual Channel 800 Mhz
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!
A pixelizacija? Ne znam dal sam bio dovoljno jasan... Znači dobiva se efekt kad je određeni dio slike "kockast", izgleda kao nakupina ogromnih pixela. Poput starih igrara koje su radile pod 320x240 rezolucijom. Jel ti se dešava nešto slično tome?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice