Mass Effect (PC)

poruka: 300
|
čitano: 55.625
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Mass Effect (PC)

He he... da...

 

Za sve one koji igraju igru ili je namjeravaju opet početi igrati - evo još jedan dodatni razlog za veselje - naime ubrzo dolazi novi DLC za Mass Effect! Prvi je bio "Bring Down the Sky" i bio je okey - mogao je biti i malo duži, ali dobro besplatno je pa se neću buniti...

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Mass Effect (PC)

evo instalirao sam je neki dan. KOTOR bez sablji. al nije da se žalim. naprotiv. što se mene tiče, mogu napraviti još 40 igara na ovu šemu.

svaki put kad bioware izda novu igru, ono malo društvenog života što imam mi ode u ku... sotonino djelo, kažem vam.

 

nema šanse da uprskaju ovaj novi "kotor online". nek samo bude sličan kotoru i mass effectu i eto ti dobitne kombinacije. Hail Bioware!

16 godina
offline
Mass Effect (PC)

Znam da oživljavam staru temu, ali....

 

 

MASS EFFECT JUST BLEW MY MIND!!!!

 

 

Instalirao sam ja ovu igru davno prije, kad je tek izašla, ali tada ju nisam baš mogao igrati sa zadovoljstvom zbog slabog kompa. Ne znam zašto je se nisam sjetio čim sam kupio novi komp...

 

Nakon duugo vremena i puno razočaranja block-busterima napokon jedna kvalitetna igra, jedna od onih koje igrate s iznimnim guštom i jaaako jako dugo s nekoliko ponovljenih prijelaza.

 

Svaka čast BioWare!

"Um caruje, Dundo Maroje..."
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mass Effect (PC)

Evo danas baš instalirao, igram vec 2 i pol sata, jos oko 9h igre ostaje. Drugi put nije zanimljivo kao prvi put ,ali zabavit će me!

 

ODLIČNA IGRICA!

Nastavak jedvaaa čekam, pa malo ponavljam gradivo hehe.

Konfa: Phenom II x3 720BE@3,4GHz 1,35V/HD4870 512MB/ 2x2GB kingmax 1066MHz / corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Asrock 790gx/ logitech x-530, Samsung T220(s-panel) LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Mass Effect (PC)
Hyperion kaže...

Evo danas baš instalirao, igram vec 2 i pol sata, jos oko 9h igre ostaje. Drugi put nije zanimljivo kao prvi put ,ali zabavit će me!

 

ODLIČNA IGRICA!

Nastavak jedvaaa čekam, pa malo ponavljam gradivo hehe.

 Kako još 9h samo?? Pa samo na početku u Citadelu sam bio preko 7 sati.

Jel radiš side questove uopće? Ili samo projuriš kroz main quest, ne pitajući nikog ništa sa strane?
"Um caruje, Dundo Maroje..."
16 godina
neaktivan
offline
Mass Effect (PC)

Jedan poprilično zabavan review.Doduše kasno palim,ali što će te.

http://www.escapistmagazine.com/videos/view/zero-punctuation/18-Mass-Effect

Failure is never an option I'm sorry, but if I want your advice on a gaming rig, I'll ask for it. I make a quarter-million in salary, I can afford the top of the line. Poor people should not be allowed to play this game, like the guy above me.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mass Effect (PC)

Na taj način možeš popljuvat SVAKU igru/film/seriju bez puno truda.... samo pljuješ i pljuješ, i nabrajaš isključivo mane.

 

Nisam do sad nikad vidio da je taj "Yahtzee"  ikad išta pohvalio. Kolko je taj čovjek ciničan i pesimističan čudno je kaj se još nije bacio u Savu.

"Um caruje, Dundo Maroje..."
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect (PC)
zv'jer2 kaže...

Na taj način možeš popljuvat SVAKU igru/film/seriju bez puno truda.... samo pljuješ i pljuješ, i nabrajaš isključivo mane.

 

Nisam do sad nikad vidio da je taj "Yahtzee"  ikad išta pohvalio. Kolko je taj čovjek ciničan i pesimističan čudno je kaj se još nije bacio u Savu.

  Možda bi trebao malo razmislit prije nego nešto napišeš.Poanta tog reviewa je upravo u cinizmu i smijehu,a ne u objektivnom,subjektivnom itd...Video je tu da nasmije i ništa drugo,a takve su mu sve video recenzije.Pored toga, što misliš zašto sam video stavio skoro godinu dana od izlaska igre?
Failure is never an option I'm sorry, but if I want your advice on a gaming rig, I'll ask for it. I make a quarter-million in salary, I can afford the top of the line. Poor people should not be allowed to play this game, like the guy above me.
15 godina
offline
RE: Mass Effect (PC)
zv'jer2 kaže...
Hyperion kaže...

Evo danas baš instalirao, igram vec 2 i pol sata, jos oko 9h igre ostaje. Drugi put nije zanimljivo kao prvi put ,ali zabavit će me!

 

ODLIČNA IGRICA!

Nastavak jedvaaa čekam, pa malo ponavljam gradivo hehe.

 Kako još 9h samo?? Pa samo na početku u Citadelu sam bio preko 7 sati.

Jel radiš side questove uopće? Ili samo projuriš kroz main quest, ne pitajući nikog ništa sa strane?
 kako koji quest, prvi put sam prešao za 11 i pol sati, a sada cu ipak malo duže igrat ,ali barem imam bolje pljuce sad.

Još mi je ILLOS ostao i onda citadel opet i kraj.
Konfa: Phenom II x3 720BE@3,4GHz 1,35V/HD4870 512MB/ 2x2GB kingmax 1066MHz / corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Asrock 790gx/ logitech x-530, Samsung T220(s-panel) LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr
16 godina
offline
RE: Mass Effect (PC)
MegaMass 2000 kaže...
zv'jer2 kaže...

Na taj način možeš popljuvat SVAKU igru/film/seriju bez puno truda.... samo pljuješ i pljuješ, i nabrajaš isključivo mane.

 

Nisam do sad nikad vidio da je taj "Yahtzee"  ikad išta pohvalio. Kolko je taj čovjek ciničan i pesimističan čudno je kaj se još nije bacio u Savu.

  Možda bi trebao malo razmislit prije nego nešto napišeš.Poanta tog reviewa je upravo u cinizmu i smijehu,a ne u objektivnom,subjektivnom itd...Video je tu da nasmije i ništa drugo,a takve su mu sve video recenzije.Pored toga, što misliš zašto sam video stavio skoro godinu dana od izlaska igre?
 Ispričavam se za krivo shvaćanje...



@Hyperion:   Meni na saveu piše 16 sati igre a po questovima sam negdje na 60% igre,  radim stvarno SVE side questove na koje naiđem i istražujem svaki mogući sistem/planet itd.
"Um caruje, Dundo Maroje..."
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.4.2009 10:50 (zv'jer2).
15 godina
neaktivan
offline
Mass Effect (PC)

Dali ima tko iskustva sa Bring Down the Sky dodatkom?

 

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics - Even if you win you´re still retarded. 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mass Effect (PC)

igra je preluda, jedva cekam da ju instaliram!!!!!!! LOL!!!!!

Intel Core2 Quad 2.4 GHz 2 GB RAM Nvidia GeForce 8500GT 512MB WD 200GB Logitech Cordless Desktop Wave Pioneer DVD-RW DVR-110D
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mass Effect (PC)

Evo napokon našao vremena da ga pošteno zaigram pa imam jedno pitanje:

 

Da li vama fale neke galaksije i solarni (sunčevi) sustavi unutar Galaxy mape? Jer meni fale a nigdje ne nalazim objašnjenje za to - znam da se naš sunčev sustav postane vidljiv tek kada dobiješ onu misiju na mjesecu, ali meni fali malo više toga. A google samo izbacuje probleme s galaxy mapom kod loših (prvih) crackova kada se nije moglo uopće ući u nju, a ja mogu normalno ulaziti u mapu i putovati okolo.

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali balkan nikako iz čovjeka.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mass Effect (PC)

Kako sa starim likom ponovno započeti igru? Čuo sam da se može ponovno sa istim likom igrati igru kad se jednom  pređe, jel se tako otključa bolja oprema i 50 lvl. Dali mi tko moze objasniti kako se to napravi plz.

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics - Even if you win you´re still retarded. 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mass Effect (PC)

Što bas nitko nezna?

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics - Even if you win you´re still retarded. 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Mass Effect (PC)

je tko uspio pokrenuti na win 7,?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect (PC)
Point-X kaže...

Kako sa starim likom ponovno započeti igru? Čuo sam da se može ponovno sa istim likom igrati igru kad se jednom  pređe, jel se tako otključa bolja oprema i 50 lvl. Dali mi tko moze objasniti kako se to napravi plz.

 Koliko sam ja čitao lvl 50 je maksimum u prvom prelasku, a u drugom prelasku (ako preneseš lika) on zadržava svu opremu i level cap se diže na 60.
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali balkan nikako iz čovjeka.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect (PC)
Paolo2612 kaže...
 Koliko sam ja čitao lvl 50 je maksimum u prvom prelasku, a u drugom prelasku (ako preneseš lika) on zadržava svu opremu i level cap se diže na 60.
 Ali kako krenuti sa starim likom ponovno sta tarebam napraviti u meniu?
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics - Even if you win you´re still retarded. 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.4.2009 17:47 (Point-X).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect (PC)
Point-X kaže...
Paolo2612 kaže...
 Koliko sam ja čitao lvl 50 je maksimum u prvom prelasku, a u drugom prelasku (ako preneseš lika) on zadržava svu opremu i level cap se diže na 60.
 Ali kako krenuti sa starim likom ponovno sta tarebam napraviti u meniu?
 Nemam pojma, još je prelazim prvi put :)

Google is your friend
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali balkan nikako iz čovjeka.
15 godina
offline
RE: Mass Effect (PC)

ja sam čuo da će se mass effect 2 moći igrati sa likom s kojim ste prešli prvi dio, znači iz prvog djela prenesti lika u drugi.

16 godina
offline
Mass Effect (PC)

Dok smo se mi gušili u Mass Effectu Japanci su ga tek sad dobili, i to odmah potkrijepili kupovinom: http://www.actiontrip.com/rei/comments_news.phtml?id=052909_5

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mass Effect (PC)
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.5.2009 16:29 (Magger).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mass Effect (PC)

zna li itko neku stranicu gdje se može skinit 100 % save od mass efecta.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mass Effect (PC)

Radje predji igru neko da je skines jer neznas kako je lik igrao, mozda je ubio wraxa, mozda je bio sa onom ashlie itd zato mislim da predjes na svoji nacin

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mass Effect (PC)

poanta je da san je priša,kraj sam odradija na dva nAČINA, u prvom sam pobija counsil, onda kasnije san ih spasija.to san odlučija ostavit  a onaj di pobivan counsil izbrisat.ali eto dogodilo se da san baš onaj izbrisa koji nisan stiga.tako da..

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mass Effect (PC)

Novi DLC za Mass Effect je izašao za PC i XBOX i može ga se kupiti ( da, nije besplatan kao prvi) na EA storeu.

 

Mali gameplay, i DLC ne djeluje nešto.

 

Btw, UT anybody?

 

 

Mali user review:

 

http://www.youtube.com/watch?v=icIygHdSGFc&feature=PlayList&p=04E802B01DFA9487
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2009 16:32 (MegaMass 2000).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mass Effect (PC)

DLC-ovi su teža pušiona. U Bring Down the Sky se nisu nimalo promijeniti interijere postaja, no barem glavni negativac ima dobru priču, a i moralni izbor u jednom trenu je zanimljiv, tako da poklonjenom konju ne bi gledao u zube, no realno, dodan je jedan kvest, a to i nije nešto vrijedno spomena i hype-anja. Što se tiče Pinnacle Station DLC-a, ako se naplaćuje, nema ga apsolutno nikakvog smisla nabavljati; ideš i kolješ, onak, za to postoje puno bolje igre od ove, IGN i Gayspot su mu dali 5/10, mislim da dodatan komentar nije potreban.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect (PC)
Dojo kaže...

DLC-ovi su teža pušiona. U Bring Down the Sky se nisu nimalo promijeniti interijere postaja, no barem glavni negativac ima dobru priču, a i moralni izbor u jednom trenu je zanimljiv, tako da poklonjenom konju ne bi gledao u zube, no realno, dodan je jedan kvest, a to i nije nešto vrijedno spomena i hype-anja. Što se tiče Pinnacle Station DLC-a, ako se naplaćuje, nema ga apsolutno nikakvog smisla nabavljati; ideš i kolješ, onak, za to postoje puno bolje igre od ove, IGN i Gayspot su mu dali 5/10, mislim da dodatan komentar nije potreban.

  Nisi svi DLC-ovi pušiona, nego su lijep dodatak igri dok ne dođe nastavak. Što se tiče Pinnaclea ovisi, ja ga recimo mislim kupiti kad uhvatim vremena, ali jedino iz razloga što mi se sviđa borba, odnosno način na koji je borba izvedena u Mass Effectu (baš mi se puca iz trećeg lica). S druge pak strane volio bih da je Pinnacle besplatan jer je obični no brainer od sat- dva, ali bih platio za Bring Down the Sky jer je ipak rpg.

http://www.youtube.com/watch?v=icIygHdSGFc&feature=PlayList&p=04E802B01DFA9487
15 godina
offline
RE: Mass Effect (PC)
MegaMass 2000 kaže...
Dojo kaže...

DLC-ovi su teža pušiona. U Bring Down the Sky se nisu nimalo promijeniti interijere postaja, no barem glavni negativac ima dobru priču, a i moralni izbor u jednom trenu je zanimljiv, tako da poklonjenom konju ne bi gledao u zube, no realno, dodan je jedan kvest, a to i nije nešto vrijedno spomena i hype-anja. Što se tiče Pinnacle Station DLC-a, ako se naplaćuje, nema ga apsolutno nikakvog smisla nabavljati; ideš i kolješ, onak, za to postoje puno bolje igre od ove, IGN i Gayspot su mu dali 5/10, mislim da dodatan komentar nije potreban.

  Nisi svi DLC-ovi pušiona, nego su lijep dodatak igri dok ne dođe nastavak. Što se tiče Pinnaclea ovisi, ja ga recimo mislim kupiti kad uhvatim vremena, ali jedino iz razloga što mi se sviđa borba, odnosno način na koji je borba izvedena u Mass Effectu (baš mi se puca iz trećeg lica). S druge pak strane volio bih da je Pinnacle besplatan jer je obični no brainer od sat- dva, ali bih platio za Bring Down the Sky jer je ipak rpg.

 

Ako firma doda doslovno jedan planet s jednim "main" questom i ne potrudi se ni minimalno dodati npr. promjenu interijera (osim za final bitku, ali da to nisu promijenili, to bi stvarno bilo previše), to mi je stvarno jedva vrijedno spomena; no kako rekoh, besplatno je, pa nema veze. A za Pinnacle Station... ma najbolje da qoutam jednu recenziju, čovjek se bolje izrazio nego ja:

 

The first piece of DLC, Bring Down The Sky, was short and felt a little cobbled together, but it was basically another chunk of what I was looking for. A few quick missions, some dialogue and choices to make, and another opportunity to put my own personalized version of Commander Shepard through her paces. It wasn't mindblowing, but it was good enough.

Titled Pinnacle Station, the new content is essentially a tiny base that Shepard can enter. There are no new alien races that I noticed, no moral choices, nor any quests to undertake. No tasks, no jobs, no missions... instead, Pinnacle Station is a bunch of combat-driven time trials that players can enter and attempt to rank on a leaderboard. After all these months of waiting and looking forward to getting back into one of what I consider one of the best games of the last decade, the brightest idea BioWare came up with was time trials? In recycled environments, no less.

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2009 17:43 (Dojo).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect (PC)
A što očekujete? Mass Effect 2 free? - A i zove se Pinnacle Station, što sugerira sadržaj.
Biti u većini nije vrijedno vremena inteligentnog čovjeka. G.H.Hardy || Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice