Call Of Duty: Advanced Warfare

poruka: 401
|
čitano: 61.158
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty 2014

Najava novog Call Of Duty-ja dolazi nam ove nedelje u 10 ujutro po našem vremenu.

 

http://www.callofduty.com/new-era

 

Gameinformer je objavio excluzivnu sliku iz igre. Izgleda kao nekakva vrsta exoskeleton  

 

Izašao Trailer:

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.5.2014 8:12 (Firefox72).
Moj PC  
4 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty 2014

Nema dedi servera?
Nema ni kupnje!{#} 

Prestanite stavljati zarez,tamo gdje je odavno trebala biti tocka!
11 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty 2014

Ma ja nakon Ghosta uopšte ne očekujem dobru igru a kamoli dobar PC port. Kad uzmemo još k tome da na ovoj igri radi Sledghamer games koji su radili i na MW3 onda hype level automatski padne na 0.

 

Čeka se sledeča Treyarch igra iduče Godine.

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.5.2014 18:16 (Firefox72).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call Of Duty 2014

Prvi ingame screenshot. 

Edit: Lol za minut me prevesla OT :/

 

DoubleEdit: Izgleda igra ima veze s PMC-evima. 

Header image ima ime Cod-AW, HMM  Advanced Warfare ?

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | We are like butterflies who flutter for a day and think its forever.-Carl Sagan
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.5.2014 21:08 (hari85).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call Of Duty 2014
http://pastebin.com/DXwqCPC6 | We are like butterflies who flutter for a day and think its forever.-Carl Sagan
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty 2014

Evo trailera:

 

 

Izgleda dobro. Grafički definitivno izgleda bolje nego Ghost ali nebi rekao da je novi Engine. Nije još jedan dosadan Modern Warfare shooter što je isto veliki plus. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.5.2014 8:17 (Firefox72).
Moj PC  
0 9 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call Of Duty 2014
Firefox72 kaže...

Nije još jedan dosadan Modern Warfare shooter što je isto veliki plus. 

Očito onda nismo gledali isti trailer.

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
13 godina
offline
Call Of Duty 2014

Oh look, we have Kevin Spacey...he will sell the game....

novi engine? Ne, pogledaj metke izgledaju isto kao i u svakom codu dosad,po tome a i par sitnica mislim da će biti samo ušminkan opet ništa više.

 

trailer je žalostan, ne vidim apsolutno ništa što bi me privuklo igri i što već crysis nije napravio.

Ovo će biti neki arkadni easy mode crysis pokušaj.

Tko zna možda i bude valjalo, nikad ne znaš.

PRatim iz sjene dalje da vidim na što će ličiti na kraju.

 

MadTomeeee kako ću živjeti bez tebe tomeeee!
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.5.2014 11:31 (fila2208).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty 2014
fila2208 kaže...
PRatim iz sjene dalje da vidim na što će ličiti na kraju.

 

Ličit će na bilo koji CoD ikad...

12 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty 2014

Uobičajeno smeće. Trailer klasično preseravanje sa takozvnim "epic" govorima koje smo već milijun puta čuli, ovaj put u izvedbi Kevina Spaceya. Engine je očigledno onaj stari, prepoznaju se one raspoznatljive teksture, a fore s ovim glupostima tipa odijelo, nevidljivost su pokupili od Crysisa, Titanfalla i Black Opsa 2. A zbog svih tih gluparija, multiplayer će biti gori nego ikad jer će noobovi uključiti nevidljivost i ubijati te.

Sve u svemu, ništa novo. Čak im ni ime nije maštovito.

 
3 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty 2014

1st page...

 

Onaj osjecaj kada si igrao svaki COD od jedinice, a nisi niti jedan SP presao i nastavljas tradiciju (tko je god igrao competetive COD 1,2 ili 4 razumije me:) ). Sta reci, Ghosts mi je toliko snizio ocekivanja. Samo da koliko toliko optimiziraju MP za PC i da stave neki ucinkoviti anticheat, ja sretan.

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty 2014

Sad kad malo bolje pogledam trailer. Da najvjerovatnije nije novi engine ali su zato vidna poboljšanja u usporedbi sa Ghostom. Osim na Charachterima. Activision je toliko forsirao onaj tech demo sa licem a u igri ne izgledaju ni blizu tome.

 

SP če biti klasični linearni skriptirani doživljaj kao i svaki COD do sada. Čeka se MP gameplay što je ionako najvažnije.

 

Nadajmo se boljem PC portu jer Ghost je bio jedan od najslabijih portova koje sam ikada vidio..

 

Neznam ja ču se suzdržati od hajtanja jer nismo vidjeli skoro pa ništa.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.5.2014 13:21 (Firefox72).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Call Of Duty: Advanced Warfare

Ako ništa drugo neće više biti wallhackera,to je sad po defaultu u igri...

 

سمندری ڈاکو
Moj PC  
37 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty: Advanced Warfare

pa de ljudi kaje ovo,pa kaj oni kopiraju ono sranje od titanfall-a,pa na kaj je spala ta franšiza....katastrofa {#} *ebali ih cyborg ratnici..da ih *ebali...

Moj PC  
2 2 hvala 0
15 godina
offline
Call Of Duty: Advanced Warfare

Mislim da je promašaj opet forsirat future warfare,  sad je bilo idealno vrijeme da se vrati  malo na WW1 /2 tematiku.

Mogli su uzet i sukobe iz novije povijesti na osnovu kojih su mogli napravit barem 3 naslova (al to ocito amerima nije dovoljno zanimljivo).

Moj PC  
8 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty: Advanced Warfare

Onaj exoskeleton če 100% biti killstreak u MP. Valjda nešto slično Jugernautu + Deathmachine iz MW3 i BO. Garantirano OP baš kao i ona granata ako dođe u MP.

 

Gdje su oni COD 2 dani kad si imao samo pušku i aim ili COD 4 kad je barem svaki imao isti killstreak...

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.5.2014 17:30 (Firefox72).
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Call Of Duty: Advanced Warfare

Gdje je preorder? Nitko nije ostavio link? Jel će opet biti premium? Šta se čeka? Ove skeptike sve treba utamanit.

http://www.youtube.com/user/SarcasticTwist
Moj PC  
3 8 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty: Advanced Warfare
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.5.2014 20:42 (lazicki88).
Moj PC  
15 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty: Advanced Warfare

Službena stranica je tu sa novim iformacijama i slikama.

 

http://www.callofduty.com/advancedwarfare/game

 

Call of Duty: Advanced Warfare, developed by Sledgehammer Games (co-developers of Call of Duty: Modern Warfare 3), harnesses the first three-year, all next-gen development cycle in franchise history.

Call of Duty: Advanced Warfare envisions the powerful battlegrounds of the future, where both technology and tactics have evolved to usher in a new era of combat for the franchise. Delivering a stunning performance, Academy Award winning actor Kevin Spacey stars as Jonathan Irons – one of the most powerful men in the world – shaping this chilling vision of the future of war.

Power Changes Everything.

An Advanced World:

Call of Duty: Advanced Warfare takes place in a plausible future in which technological progress and today’s military practices have converged with powerful consequences.
In this carefully researched and crafted vision of the future, Private Military Corporations (PMCs) have become the dominant armed forces for countless nations outsourcing their military needs, redrawing borders and rewriting the rules of war.
And Jonathan Irons, the founder and president of the world’s largest PMC - Atlas Corporation - is at the center of it all.

An Advanced Soldier:


Powerful exoskeletons evolve every aspect of a soldier’s battle readiness, enabling combatants to deploy with an advanced lethality and eliminating the need for specialization.
The introduction of this gameplay mechanic delivers enhanced player movement and verticality through boost jumps and grappling, covert cloaking abilities, and biomechanics that provide unparalleled strength, awareness, endurance, and speed.
With the advent of the exoskeleton and newly advanced armor and weaponry, every soldier commands tactical freedom in any terrain unlike ever before, fundamentally changing the way gamers play Call of Duty across all modes.

An Advanced Arsenal:


Harnessing the power of next-gen platforms, Call of Duty: Advanced Warfare brings players into the battlegrounds of the future by boasting a new hi-tech, advanced arsenal and ability set, arming players with all-new equipment, technology, perks, and vehicles like hoverbikes and highly specialized drones.
Players can also choose between standard ammunition and an all-new class of directed-energy weaponry that enables totally new gameplay dynamics.
And with exoskeletons delivering a massive force multiplier and unprecedented tactical freedom, Call of Duty: Advanced Warfare evolves every firefight.

 

Muzika iz Trailera:

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty: Advanced Warfare

jel dosta višeeeeeee?

 

goddamnit

11 godina
offline
Re: Call Of Duty: Advanced Warfare
Rocinante2112 kaže...

jel dosta višeeeeeee?

 

goddamnit

ono što ti se nesviđa zaobiđi u širokom luku i miran si, tržište je ogromno ima nešto i za tebe čemu frustracije

http://valid.canardpc.com/hwx19k
10 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty: Advanced Warfare
Rocinante2112 kaže...

jel dosta višeeeeeee?

 

goddamnit

Vrati se ti na Battlefield...

14 godina
offline
Call Of Duty: Advanced Warfare

Da li se zna kada bi mogli pokazati nešto multiplayer gameplaya?

http://www.youtube.com/user/SarcasticTwist
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty: Advanced Warfare
thechosenfreak kaže...

Da li se zna kada bi mogli pokazati nešto multiplayer gameplaya?

 

Skoro pa sigurno u kolovozu baš kao što su napravili sa Ghosts in BO2.

 

Nekakav SP demo prije ili na E3.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.5.2014 15:24 (Firefox72).
14 godina
offline
Call Of Duty: Advanced Warfare
http://pastebin.com/DXwqCPC6 | We are like butterflies who flutter for a day and think its forever.-Carl Sagan
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Call Of Duty: Advanced Warfare

Bio sam veliki fan COD serijala. Na žalost, više nemam baš vremena igrati igrice a ni volje. Novca za org nema, ima prečih stvari za kupit. 

 

Ghosts još nisam prešao SP jer mi je malo puno skidat (kolko se sječam) 20+ GB. Ovo mi djeluje onako, codovski. Ne prerealno, ali zato zabavno i zanimljivo. Možda grafika ne prži grafičku, ali neki djelovi mi izgledaju zanimljivo. 

 

Multiplayer necu ni igrati tak da mi je svejedno. 

 

Nisam odustao zbog neke njihove pogreške, meni je sve dobro. Ne možeš svakome ugoditi, i oni rade kako misle da je dobro. Da je toliko loše kolko vi pljujete po tome, nebi se igralo. Sad će te reči fanboyizam. I ja sam bio fanboy, pa ne igram više. Mogu lako reči da je battlefield bolja igrica, bliža je stvarnosti, ali sve su to igre. Igraju se radi zabave. 

 

Ako uhvatim vremena, odigrat ću i ovo, ne djeluje loše :)

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
Moj PC  
6 3 hvala 1
12 godina
offline
Re: Call Of Duty: Advanced Warfare

ma problem je što je svake godine,svkai put TE JEDNO TE ISTO.

 

Koja je poanta imanja 4 iste igre (zadnja 4 serijala ISTI!)

 

I ne,nemojte pisati sad o tome da se vratim na BF. Retardirano je.

BF nema nikakve veze s ovime trenutno.

 

Dakle 60 EUR release za 5 sati singleplayer-a ,sve je isto ko prijasnji naslovi. Engine,samo nova oruzja stave i to je to.

 

11 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty: Advanced Warfare

Papi lova ova igra. Izdaju iste gluposti samo da im non stop daješ lovu.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call Of Duty: Advanced Warfare

Ne kužim ovo trkeljanje o grafici, pa Ghosts izgleda odlično, igra je ispeglana, odličan mp za razliku od "nekih" naslova gdje ti na high end stroju igra ne radi kak spada a htio si se samo zabavit s frendovima uz malo online pucačine.. Code moj vračam ti se  {#} 

Moj PC  
6 18 hvala 1
16 godina
offline
Re: Call Of Duty: Advanced Warfare
Bas im dajemo lovu. Nemam slobodnu volju i naredjeno mi je pod prijetnjom smrcu da moram uzeti novi cod pa makar kopao po kantama i skupljao flase. I tako stalno.
/srsshitoff
Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice