Izrada majica po narudžbi

poruka: 8
|
čitano: 3.323
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Izrada majica po narudžbi

Zanima me gdje mogu kupiti najce po narudžbi, povoljno i u većim kolićinama otprilike 20-30 komada? Želim da je kvalitetno i jako povoljno, nije mi važno gdje može i iz kine.

Ja bi izradio dizain za majicu samo mi treba netko tko bi izradio tu majicu.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Izrada majica po narudžbi

Imas i u hrvatskoj takvih firmi

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
12 godina
neaktivan
offline
Re: Izrada majica po narudžbi
ante5656 kaže...

Imas i u hrvatskoj takvih firmi

U Hrvatskoj nigdje nisam našao povoljne cijene, vidio sam samo ako naručujem 500 majici, a meni za početak treba samo 20-30. Ako zneš negdje di su povoljne cijene daj link.

15 godina
offline
Izrada majica po narudžbi

Povoljno je relativan pojam, nekome je povoljno 20 nekome 120kn. Reci do koje cijene i onda ćemo probati pomoći!

12 godina
neaktivan
offline
Re: Izrada majica po narudžbi
SHELBY_09 kaže...

Povoljno je relativan pojam, nekome je povoljno 20 nekome 120kn. Reci do koje cijene i onda ćemo probati pomoći!

Oko 30kn po majci.

9 godina
protjeran
offline
Izrada majica po narudžbi

jel ima netko ko se bavi ovime?trebalo bi mi za početak 10-tak majica,crno/bijelo i tisak u boji(zasad smo samo crno-bijelo-plave kombinacije dizajnirali,znači 3 boje printa)

10 godina
neaktivan
offline
Re: Izrada majica po narudžbi
KerFlorijan kaže...

jel ima netko ko se bavi ovime?trebalo bi mi za početak 10-tak majica,crno/bijelo i tisak u boji(zasad smo samo crno-bijelo-plave kombinacije dizajnirali,znači 3 boje printa)

:)

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
9 godina
protjeran
offline
Re: Izrada majica po narudžbi
TheMenstalist kaže...
KerFlorijan kaže...

jel ima netko ko se bavi ovime?trebalo bi mi za početak 10-tak majica,crno/bijelo i tisak u boji(zasad smo samo crno-bijelo-plave kombinacije dizajnirali,znači 3 boje printa)

:)

tu su po 100-120kn...frend ih je prije prodavao za 50kn,toliko o tome...tražim nekog s foruma ili neku firmu koja bi napravila za nekih 50-tak kuna,znači ne trebaju bit neke HQ

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice