Huawei ASCEND G300 - PUN POGODAK!

poruka: 386
|
čitano: 115.041
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Huawei ASCEND G300 - PUN POGODAK!

 

Evo sam ga kupio prije par dana. G300 (U8815 zapravo) je vrhunski izbor, iako i dalje smatram IOS puno boljim sustavom. Ipak, za one plićeg džepa Android na jednom ovakvom aparatu je BEST BUY.

 

Definitvno, G300 je mobitel koji daje puno za uložen novac (1300kn u Bonbonu a po njuškalu ih ima i po 1000kn). Da je na masci ime Samsung ili HTC, ovaj aparat bi koštao BAREM duplo.

 

Procesor je Cortex A5 1GHz iz porodice ARM7, RAMa ima 512Mb (ali je slobodno 378Mb zbog Androida), ROM je na 768Mb; ima svojih 4Gb ugrađenog nanda. Proširiv je karticama do 32Gb (uzmite brže, class10).

 

Osim toga nudi vrlo dobar IPS ekran sa 16 M boja od solidnih 4'' (optimalno za internet i čitanje). Tu su i kamera od 5MP koja kvalitetom nije nešto posebno ali čisto dovoljna za usputnu fotografiju kad vam je potrebno nešto na brzinu uslikati. Otprilike u razini kamere sa 3GS-a (3.2MP), s tim da Huawei nudi i LED bljeskalicu, jako korisnu stvarčicu koja ostali proizvođači ne ugrađuju u većinu svojih modela.

 

Sa njihovih stranica (Huawei) možete skinuti noviji Android ICS (Sandwich, 4.0.3) koji će vam ga ujedno i otključati na sve mreže a zadržat ćete DVOGODIŠNJE JAMSTVO. Da, dvogodišnje jamstvo - čak i razvikani Samsung i Apple za većinu svojih perjanica nude tek 12 mjesečno jamstvo...

 

Od ostalog valja istaknuti jako brz GPS (A-GPS) koji funkcionira bez problema i u zatvorenim prostorima (Iphone tu već ima problema), i već standardni kompas, akcelometar, WI-FI, 3G prijenos, Adreno G200 grafiku itd...

 

Uređaj dolazi sa 1500mAh baterijom koja je dovoljna za puna dva dana prosječne uporabe. 

 

Da bi ga poboljšali, možete ga vrlo lako otključati i rootati (doslovno dva klika mišem uz pomoć programčića UNLOCKBOOTLOADER), pa mu stavite aplikaciju za kalibraciju baterije (poboljšava joj izdržljivost za nekih 10-20%), ROM manager i ovo također svima preporučam: GEnoKOLAR Kernel (NE ROM!) koji će vam ostaviti sve netaknuto (Rom, podatke i aplikacije) a otključati CPU, optimizirati memoriju i sačuvati bateriju. Njega instalirate preko CWM-a 5.0.2.8.

Zatim instalirajte SetCPU ili CPU No-frills i postavite frekvencije kako vam paše (oko 1.3 GHz je max za ovaj procesor ali vam ne proporučam toliko jer zna smrznuti uređaj, na 1.28 GHz radi savršeno). 

 

Od tipkovnica predlažem vam AI keyboard - jest da (za sada) nema HR znakova ali je jako prilagodljiva (konfigurabilna) i možet između ostalih odabrati i onu jednostavnu nalik Appleovoj (IOS) koja je meni najbolja, daleko bolja od klasične androidne.

 

Jedina stvarna mana ovog mobitela je zvuk kada se stave slušalice, iako mobitel ima DTS - prvo, slušalice su loše (jeftine, valjda su negdje morali uštedjeti) i puno bolji zvuk dobivate npr. sa nekim Sonyevim ili Appleovim slušalicama, a svakako stavite Denon ili MV player jer ćete s njima dobiti mogućnost naštimavanja ekvilajzera i 'boje' zvuka.

 

A preporučam vam i jednu našu aplikaciju - HORVAT ANDRO. Dobra ideja, simpatična i nadasve korisna aplikacija. Isprobajte ju, svakako.{#}

 

 

Kasnije ću se osvrnuti malo detaljnije na mobitel (pokušat ću napraviti svoju recenziju) ali za sada ide topla preporuka svima kojima je limit 1300kn za novi mobitel. 

 

I jedno pitanje, da li itko zna postoji li ROM baziran na JellyBeanu (4.1) za ovaj aparat a da funkcionira bez greške?

 

Iz Hrvatske, s ljubavlju
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.11.2012 19:51 (Danyel).
Moj PC  
20 3 hvala 18
14 godina
offline
Huawei ASCEND G300 - PUN POGODAK!

  Svaka čast na komentarima i preporuci. Imam Huawe ascend Y200 koji je rootan i na stock roomu. Tražim isto tako neki kernel da bih ga mogao samo klokati, ali za ovaj moj nema takve mogućnosti . Morao bih staviti custom room , a to mi se neda-za sada.

  Probaj staviti aplkiaciju voodoo control plus da bi poboljšao zvuk.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Huawei ASCEND G300 - PUN POGODAK!

Kakav je straznji zvucnik za reprodukciju muzike? Gledam na youtube-u da je dosta tih

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei ASCEND G300 - PUN POGODAK!
kifla6 kaže...

Kakav je straznji zvucnik za reprodukciju muzike? Gledam na youtube-u da je dosta tih

Iskreno - sasvim dovoljno glasan. Budilica me uredno budi svako jutro, pozive čujem i u kafiću (to ipak najviše ovisi o tipu melodije). Čuo sam i ja za to, da je zvučnik slab, ali iskreno nisam to primijetio. Ili je meni sluh previše izoštren :-)))

 

 

Ne, stvarno nemam primjedbu na zvučnik, ali imam na jačinu zvuka u slušalicama (što sam naveo, i kako riješiti - donekle)... To mu je ujedno najveća mana. Inače za ovu cifru teško ćeš naći bolji NOVI mobitel pod dvogodišnjom garancijom. 

 

Eh, sad već sebi ličim na agenta bonbona a to mi nije ni na kraj pameti pa se odjavljujem... 

Iz Hrvatske, s ljubavlju
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei ASCEND G300 - PUN POGODAK!
bodija kaže...

  Svaka čast na komentarima i preporuci. Imam Huawe ascend Y200 koji je rootan i na stock roomu. Tražim isto tako neki kernel da bih ga mogao samo klokati, ali za ovaj moj nema takve mogućnosti . Morao bih staviti custom room , a to mi se neda-za sada.

  Probaj staviti aplkiaciju voodoo control plus da bi poboljšao zvuk.

G300 nažalost ne podržava Voodoo Control... Ali zato koristim ona dva navedena playera (uz FX dodatak) pa mogu s njima ''naštimati'' zvuk. A Denon je dobar još i zbog jedne stvari - pušta glazbu s mobitela ali ima i ugrađenu aplikaciju za streaming lokalnih radio-postaja... zgodno...

 

PS Probaj na Modaco.com stranicama, nešto spominju Y200 i cusom ROMove, možda nađeš štagod...

Iz Hrvatske, s ljubavlju
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2012 4:44 (Danyel).
12 godina
neaktivan
offline
Huawei ASCEND G300 - PUN POGODAK!

Imqao sam g300 i u svemu se salžem  sve je bilo odlično ali ekran je probijao osvjetljenje, tj kad se stavi crna pozadina po mraku se vidi probijanje bjelog svjetla na crnu pozadinu po rubovima, isprobao sam 9 uređaja i svi su imali isti problem

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei ASCEND G300 - PUN POGODAK!
goranszd kaže...

Imqao sam g300 i u svemu se salžem  sve je bilo odlično ali ekran je probijao osvjetljenje, tj kad se stavi crna pozadina po mraku se vidi probijanje bjelog svjetla na crnu pozadinu po rubovima, isprobao sam 9 uređaja i svi su imali isti problem

Zanimljivo, ja koristim posve crni wallpaper ali nikakvo probijanje ne vidim na rubovima... Možda ja imam sreće ili si ti imao nesreću... Inače, ima ga i moj brat i jedan moj frend i baš smo pogledali to ''probijanje''. Vjeruj, ni jedan od nas nije to primijetio?

 

Možda je to bila neka loša serija?

 

Ne znam. Uglavnom, svaki mobitel više-manje ima to ''probijanje'' na rubovima i to je normalno za TFT/LCD/LED displaye... Ja sam to npr. najviše primijetio kod nekih Samsungovih modela, a ne bi vjerovao - ima ga i kod (pre)skupog Iphonea.

 

Evo npr, (samo za primjer, što se tiče osvjetljenja ekrana) imam monitor T240 i primjetno mu je probijanje, pogotovo gore ali je monitor toliko kvalitetan (boje, odziv, oštrina...) da mi ne pada na pamet kupovati drugi...

 

 

PS - G300 ima IPS panel i on je dosta ''ovisan'' o kutu gledanja. IPS paneli imaju odlične, možda i ponajbolje boje (nijanse) ali samo ako ste ravno ispred njih.

Iz Hrvatske, s ljubavlju
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.12.2012 6:58 (Danyel).
12 godina
neaktivan
offline
Huawei ASCEND G300 - PUN POGODAK!

Meni se to najbolje vidilo po noći kad se pali mobitel i stoji na onom Huawei logou, a valjda je bila loša serija, mada mislim ponovno uzet g300 , jer stvarno za te novce je mob vrh i u svemu se slažem što si napisao, i da meni je Asphalt 6 radio bez štekanja, a pogotovo temple run i angry birds space

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei ASCEND G300 - PUN POGODAK!
goranszd kaže...

Meni se to najbolje vidilo po noći kad se pali mobitel i stoji na onom Huawei logou, a valjda je bila loša serija, mada mislim ponovno uzet g300 , jer stvarno za te novce je mob vrh i u svemu se slažem što si napisao, i da meni je Asphalt 6 radio bez štekanja, a pogotovo temple run i angry birds space

Vjerojatno je neka serija bila u pitanju, ništa čudno u današnjim vremenima (svaka firma ima neku svoju ''crnu'' seriju)... Probaj druge, kod drugog prodavača.

 

Međutim, zaista za tu lovu ovaj mob je čudo. Samo IPS ekran i Gorila staklo vrijede toliko... karikiram, ali ostaje činjenica da im je ovo vrlo ambiciozan projekt. Sada će navaliti sa Ascendom G600 koji će imati još veći i bolji ekran, dual procesor... I opet će biti duplo jeftiniji od ekvivalentnog Samsunga! Kod nas će biti ispod 2000kn!

 

Defintivno - Huawei im je bacio rukavicu u lice. Ma šamar im opalio.

 

Neka, barem ćemo mi korisnici profitirati od tog ''rata'' :-))

 

Samsung se malo opustio i zaglumio Apple (mada je daleko lošiji), vrijeme je bilo da ih netko malo spusti na zemlju.

Iz Hrvatske, s ljubavlju
13 godina
protjeran
offline
Huawei ASCEND G300 - PUN POGODAK!

Pa neznam baš kolko je točno ovo da je Huawei opalio šamar Samsungu... Za 200 kn više dobiješ novi SGS koji je tu negdje po specifikacijama, ultrapopularan mobitel s ogromnom podrškom developera(kvalitetnih ROMovaq kolko hočeš), ma da ne nabrajam sve prednosti jednostavno bolji mob. A bome če se i taj G600 morati pošteno pomučit jer ima i dvojezgrenih Samsunga ispod 2k kuna pa ti vidi...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei ASCEND G300 - PUN POGODAK!

A gdje je to molim te SGS (NOVI) 1500 kn ??? I kako se može uspoređivati g600 i jeftiniji samsunzi do 2000 kn ??? Ovdje se vodi rasprava o tome kako tek izašli modeli dotične firme koštaju u startu dosta manje tj. da spadaju u grupu bestbaj na tržištu (uzimajući u obzir uloženo-dobiveno)...

 

13 godina
protjeran
offline
Huawei ASCEND G300 - PUN POGODAK!

Na njuškalu? Btw. baš me briga jel mob izašao jučer ili prije 3 godine u istom su cjenovnom razredu i po specifikacijama slični. Huawei je napravio pozitivan odmak od večine drugih kineskih proizvođača i na tome im skidam kapu. G300 je savim dobar mob za te novce, G600 za 300 evra kolko košta vani i onaj p kod nas pokazuju da se i Huawei mora držat one kolko para tolko muzike i da mit o best-buy možeš objesit mačku o rep.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei ASCEND G300 - PUN POGODAK!
chemmy kaže...

Na njuškalu? Btw. baš me briga jel mob izašao jučer ili prije 3 godine u istom su cjenovnom razredu i po specifikacijama slični. Huawei je napravio pozitivan odmak od večine drugih kineskih proizvođača i na tome im skidam kapu. G300 je savim dobar mob za te novce, G600 za 300 evra kolko košta vani i onaj p kod nas pokazuju da se i Huawei mora držat one kolko para tolko muzike i da mit o best-buy možeš objesit mačku o rep.

Kod nas će g600 biti ispod 2000kn.

 

Samsung nema usporedivih modela sa Huaweijem u ovom cjenovnom razredu (do 1300kn), kao što ih neće imati ni u srazu sa G600 koji će za koji mjesec osvanuti ili u tele2 ili na bonbonu za manje od 2000kn (samo uređaj). Inače je G600 zvjerčica (4.5 inča IPS sa Gorilom, dvojezgreni CPU 1.2 GHz, 768Mb RAMA plus ROM, 8MP kamera...) i Huawei za tu cijenu NEMA konkurenta.

 

Osim ako ne misliš na minije... LOL

Iz Hrvatske, s ljubavlju
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2012 8:13 (Danyel).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei ASCEND G300 - PUN POGODAK!

Evo sam ''nanjušio'' još jedan potencijalni hit za one koji ne pate od imena mobitela... To je ZTE Blade 3 - za MANJE od 1000kn (sam uređaj) dobivate vrlo zanimljiv Android uređaj - 4inčni zaslon (265K boja, doduše), 1GHz procesor, 512Mb RAM, 5MP kamera, Adreno 200 GPU... Eto je i Huawei dobio konkurenciju :-))

Iz Hrvatske, s ljubavlju
12 godina
neaktivan
offline
Huawei ASCEND G300 - PUN POGODAK!

Huawei, bolji ekran IPS 16milijuna boja, Gorilla Glass, ljepši izgled, led bljeskalica, bolja podrška... sigurno vrijedi 300kn više, puno više i nudi

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Huawei ASCEND G300 - PUN POGODAK!

Gle na gsmareni i svim drugim sajtovima je cijena 300eura znači oko 2300kn, odkud tebi ispod 2k kuna neznam? Po toj cijeni postoji čak opasnost da ga daju pod pretplatom čime postaje još skuplji. Za te pare dobiš "jučerašnji high end" tipa SGS2, Sensation, LG...  I još mi nije jasno kakav je to cjenovni razred do 1300 kn, to si ti izmislio?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei ASCEND G300 - PUN POGODAK!
chemmy kaže...

Gle na gsmareni i svim drugim sajtovima je cijena 300eura znači oko 2300kn, odkud tebi ispod 2k kuna neznam? Po toj cijeni postoji čak opasnost da ga daju pod pretplatom čime postaje još skuplji. Za te pare dobiš "jučerašnji high end" tipa SGS2, Sensation, LG...  I još mi nije jasno kakav je to cjenovni razred do 1300 kn, to si ti izmislio?

 

Cijena je vani oko 300 eura sam G600, ali ako bude ''zaključan'' na neku mrežu (a hoće), bit će malo jeftiniji, jer je isti slučaj bio i sa ovim Huaweijem G300 kojeg je EKSKLUZIVNO dobio Bonbon pa mu je snizio cijenu.

 

SGS2 (Samsung S2, na to misliš?) kažeš? Znaš li ti kolika je SADA njegova cijena? DALEKO je veća od 2000kn - naime S2 kod naših operatera (zaključan na bonove) sam uređaj dođe između 3500 i 4500kn! (što je apsolutni nonsens)

 

 Stoga Huawei G300, kao ni G600 nemaju konkurencije po omjeru uloženo/dobiveno. 

 

I nisam mislio na cjenovni razred već na limit 1300kn, a kako stvari stoje mogao sam napisati i cjenovni razred do 1500kn za samostalni uređaj. Ni tada nema konkurencije. 

 

Da ne bi ispalo da besplatno radim za bonbon, jer toliko hvalim ovaj aparat, reći ću da mi operater zaista nije bitan u cijeloj ovoj priči ali je cijena pun pogodak {#}

Iz Hrvatske, s ljubavlju
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.12.2012 18:03 (Danyel).
12 godina
offline
Huawei ASCEND G300 - PUN POGODAK!

Dzabe takav mob kad ti stekaju angry birdsi

Adreno 200 na wvga ekranu je fail kak god okrenes a jos nema ni ics nego gingerbread... ne hvala,za 1300 na njuski nadem gro bolji mob

prodajem/mjenjam galaxy note vrlo povoljno!!!
Moj PC  
1 10 hvala 0
16 godina
offline
Huawei ASCEND G300 - PUN POGODAK!

Kakva je slušalica prilikom Voice razgovora? čuje li se dovoljno glasno ili je tiša?

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei ASCEND G300 - PUN POGODAK!
maks0806 kaže...

Dzabe takav mob kad ti stekaju angry birdsi

Adreno 200 na wvga ekranu je fail kak god okrenes a jos nema ni ics nego gingerbread... ne hvala,za 1300 na njuski nadem gro bolji mob

ti si koristio taj mob pa znas da angry birds steka?

i da,nadograđen je na ICS http://www.bug.hr/vijesti/huwaei-ascend-g300-nadograden-ics/120150.aspx ;)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei ASCEND G300 - PUN POGODAK!

Što pričaš gluposti kad mob uopće nisi vidio očima a kamoli ga koristio kad kazes da angry birds štekaju, ja sam imao ovaj mob tj. ascend g300, i igrica Asphalt 6 koja je jako zahtjevna radi bez ikakvog štekanja kao i temple run itd, a drugo ovo je enhancend adreno 200 ( malo je brža)... ako nevjeruješ i ako ne živiš ispod kamena imaš video servis koji se zove youtube i na kojem možeš nač  tisuće videa gdje se vrte asphalt 6, gta3 temple run na huaweiu g300 i ne štekaju, nemoj pricat ako uopce nisi koristio mob. I da upravo je dobio nadogradnju na ICS

11 godina
protjeran
offline
Huawei ASCEND G300 - PUN POGODAK!
mislim da xperia U je puno isplatljiviji u omjeru ulozeno/dobiveno nego huawei...bez obzira na ekran od 3.5 koj nekome moze biti manji, specifikacije uredjaja su daleko naprednije...pocevsi od dualcore procesora, pa do graficke mali 400 (slicna kao na sgs3, samo malo slabija), pa bravia engine ekran sa 280ppi...a uz sve to telefon je Sony...
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei ASCEND G300 - PUN POGODAK!

Matijasever@

 

Mislim da ti usporedba nije dobra jer XperiaU spada u viši cjenovni rang (cijena joj je 1800-2000kn, a Huawei G300 je 1300kn). A ktome ima manji ekran. Pa kad smo već kod toga - uvijek bih radije izabrao mobitel koji ima veći i kvalitetniji ekran nego dvojezgreni procesor. A pogotovo ako je jeftiniji i sa 24 mjeseca garancije.

 

Inače, to ti više nije Sony. Sve je to Kina i više-manje ista tvornica. Od NEKAD velikog Sonya ostade samo ime. U ničemu više nisu posebni, niti više išta proizvode sami (prepakiravaju tuđe, što je žalosno). I to u najboljem slučaju. Ima i gore - kada ti piše made in Romania... Od toga bježi što dalje...

Iz Hrvatske, s ljubavlju
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.12.2012 18:11 (Danyel).
14 godina
offline
Re: Huawei ASCEND G300 - PUN POGODAK!
Danyel kaže...

Matijasever@

 

Mislim da ti usporedba nije dobra jer XperiaU spada u viši cjenovni rang (cijena joj je 1800-2000kn, a Huawei je 1300kn).

 

Inače, to ti više nije Sony. Sve je to Kina i više-manje ista tvornica. Od NEKAD velikog Sonya ostade samo ime. U ničemu više nisu posebni, niti više išta proizvode sami (prepakiravaju tuđe, što je žalosno). I to u najboljem slučaju. Ima i gore - kada ti piše made in Romania... Od toga bježi što dalje...

To je tvoje misljenje, no sad je tocno.

Bolje ispasti GLUP, nego iz autobusa.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei ASCEND G300 - PUN POGODAK!

maks086@

 

Ne šteka gotovo ni jedna igra, a pogotovo ne Angry birds... Pa oni ne štekaju ni na Iphoneu 2G, LOOOL 

 

Primiejtio sam da ti ideš od članka do članka i lupaš ko maxim po diviziji... Voliš kontrirati?

 

I da, ne samo da G300 ima ICS (malo pogledaj, raspitaj se PRIJE NEGO LI TAKO LUPNEŠ), a bogami ima i JB.

 

A ti traži dalje... LOL

 

A čudnih ljudi, majko mila...

Iz Hrvatske, s ljubavlju
13 godina
offline
Huawei ASCEND G300 - PUN POGODAK!

Hm,hoće li BonBon davati neku akciju za njega tijekom Božića?
Hoće li se moći nabaviti za nekih cca 800kn?
Znam puno tražim,ali bolje to nego da bratu uzmem nešto tipa Nokia Asha

i tih govanceta.. 

WoT: BlackRainCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei ASCEND G300 - PUN POGODAK!
Matijasever kaže...
mislim da xperia U je puno isplatljiviji u omjeru ulozeno/dobiveno nego huawei...bez obzira na ekran od 3.5 koj nekome moze biti manji, specifikacije uredjaja su daleko naprednije...pocevsi od dualcore procesora, pa do graficke mali 400 (slicna kao na sgs3, samo malo slabija), pa bravia engine ekran sa 280ppi...a uz sve to telefon je Sony...

Vidim da to niko nije spomenul,{#} ali Huawei Ascend G300 uopče nema prednju kameru za video pozive. Izostanak prednje kamere se piše pod debeli minus, recimo Sony Xperia Miro ima prednju kameru za video pozive.Cool

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei ASCEND G300 - PUN POGODAK!
rambox kaže...
Matijasever kaže...
mislim da xperia U je puno isplatljiviji u omjeru ulozeno/dobiveno nego huawei...bez obzira na ekran od 3.5 koj nekome moze biti manji, specifikacije uredjaja su daleko naprednije...pocevsi od dualcore procesora, pa do graficke mali 400 (slicna kao na sgs3, samo malo slabija), pa bravia engine ekran sa 280ppi...a uz sve to telefon je Sony...

Vidim da to niko nije spomenul,{#} ali Huawei Ascend G300 uopče nema prednju kameru za video pozive. Izostanak prednje kamere se piše pod debeli minus, recimo Sony Xperia Miro ima prednju kameru za video pozive.Cool

Oh, koji propust. Siguran sam da će sada svi korisnici odličnog Huaweija pobacat svoje Ascende i pohrlit po miro-a... ha ha

Ne znam samo kako sam ja sve ove godine uspio preživjeti bez prednje kamere.

 

Zamisli - nema prednju kameru. Koja mana, koji propust, siguran sam da će se šefovi Huaweija pobacat kroz prozor ili će kroz njih pobacati svoje inžinjere. 

Iz Hrvatske, s ljubavlju
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei ASCEND G300 - PUN POGODAK!
pandza94 kaže...

Hm,hoće li BonBon davati neku akciju za njega tijekom Božića?
Hoće li se moći nabaviti za nekih cca 800kn?
Znam puno tražim,ali bolje to nego da bratu uzmem nešto tipa Nokia Asha

i tih govanceta.. 

Ne vjerujem, 1300kn je već spuštena cijena. Ali imaš ga za oko 1100kn na Njuškalu stari par dana (tj. bude ih, ali se odmah prodaju).

Iz Hrvatske, s ljubavlju
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.12.2012 18:44 (Danyel).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei ASCEND G300 - PUN POGODAK!
Ziga kaže...

Kakva je slušalica prilikom Voice razgovora? čuje li se dovoljno glasno ili je tiša?

 

 

Slušalice su mu jedina ozbiljna mana - jeftine su i slabe. Preporučam kupnju boljih. Za običan voice bit će dovoljne ali za slušanje glazbe ipak preporučam neke jače.

Iz Hrvatske, s ljubavlju
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice