HTC Sensation

poruka: 1.258
|
čitano: 345.973
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

zanimljivo je da je exkluziva u vipu prošla. ako je samo mjesec dana onda je mjesec dana prošlo jer su ooni dobili 13.06.   baš me zanima koliko će koštati jer sam pitao jučer djelatnika u t-com dućanu kad će doći i kolika će biti cijena. on mi je vrlo ljubazno odgovorio da se ne zna da li će uopće doći u ponudu, i ako i dodje ne zna se kakav će se ugovor potpisati s HTC-om vezano za cijenu. nagadja se da će biti jeftiniji od sgs II i da će biti cijena slična onoj kakva je bila za DHD. to bi bilo super jer ako stvarno bude cijena kao što je bila za dhd onda oni koji će ga uzimati u TOTAL tarifi će ga dobiti za relativno male novce uz korištenje +bodova.

 

ak će biti tako jedva čekam da ga uzmem jer sam ga jučer isprobao u Vip centru i mobitel je BOMBA  :)  :)  :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Ja ga čekam u TELE2! Gospođa mi je rakla da 100% dolazi ovaj mjesec. Isto da će cijena biti slična DHD. U svakom slučaju se nadam da će biti jeftiniji od bezobrazno skupog Samsunga koji je uz tarifu 200 (ona me interesira) skoro 3200 kn!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mislim ono WTF??? Nema šanse da vrijedi tolko! Pa  nije zlatan!!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?
Pozdrav svima! Pisem s upravo kupljenog sensationa. Uzeo sam u vipu, nije mi se dalo cekati telce da ga nabave. Ukoliko imate kakvih pitanja u vezi moba, tu sam! Inace prosli mob mi je bio n97, koji sada izgleda pomalo blesavo pored sensationa ;)
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
suspendiran
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Stylicious kaže...
Pozdrav svima! Pisem s upravo kupljenog sensationa. Uzeo sam u vipu, nije mi se dalo cekati telce da ga nabave. Ukoliko imate kakvih pitanja u vezi moba, tu sam! Inace prosli mob mi je bio n97, koji sada izgleda pomalo blesavo pored sensationa ;)

Meni tijekom kolovoza ovoga ljeta se stječu uvijeti za produljivanje ugovora, pa dok platim račune za lipanj i srpanj, malo ću se još strpiti, strpljen spašen, tko zan, morti ću nešto onda i ušićariti na cijeni, punoj ili kroz tarifu, NEKU OPAKO JETINU{#}!!!!

 

Mož misliti kod nas povoljno i jeftino, he he he he {#}  {#}!!??

ATJ Lučko
13 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?
Mali update za one koji su se pitali da li je sensation u vipu kodiran, tj. Zakljucan samo na vip mrezu. Odgovor je kratko i jasno: NIJE. Trenutno je tele2 kartica u mobu, takoder testirano na tmobile :)! Inace prije kupnje sam postavio gospodicni isto pitanje, no ona me uvjerila da je zakljucan
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Stylicious kaže...
Mali update za one koji su se pitali da li je sensation u vipu kodiran, tj. Zakljucan samo na vip mrezu. Odgovor je kratko i jasno: NIJE. Trenutno je tele2 kartica u mobu, takoder testirano na tmobile :)! Inace prije kupnje sam postavio gospodicni isto pitanje, no ona me uvjerila da je zakljucan

 

Aha, ista priča je bila i kod mene. Rekla je da su naravno svi zaključani. Već sam se pomirio da ću ga morati unlockati.

No skuzila je da nije zaključan tek kad nije mogla dobiti kod za unlock, i kad su joj iz tehničke podrške javili da nije zaključan :-)

 

Mislim da je tak uvijek u početku, dok dobiju novi mob. Kasnije će sigurno biti lockan, sad još nisu stigli.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.7.2011 8:55 (Bitanga).
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Bitanga kaže...

 

Aha, ista priča je bila i kod mene. Rekla je da su naravno svi zaključani. Već sam se pomirio da ću ga morati unlockati.

No skuzila je da nije zaključan tek kad nije mogla dobiti kod za unlock, i kad su joj iz tehničke podrške javili da nije zaključan :-)

 

Mislim da je tak uvijek u početku, dok dobiju novi mob. Kasnije će sigurno biti lockan, sad još nisu stigli.

Ma to ti njih HTC prca, oduvijek je tako već hehe. VIP želi da im ovi šalju zaključane uređaje međutim ovi to baš i ne rade iz nekog razloga(nemam pojma zašto) Desire i desireHD se također prodavali otključani, čak i wildfire isto tako se prodaje otključan(i to kupljeni na pretplatu ne sam uređaj) i netko iz vipa mi je pričao kako oni od HTC-a naručuju zaključane modele, međutim ovi valjda sve šalju. Meni ne smeta{#}

Stoja
15 godina
online
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Stoja kaže...

Ma to ti njih HTC prca, oduvijek je tako već hehe. VIP želi da im ovi šalju zaključane uređaje međutim ovi to baš i ne rade iz nekog razloga(nemam pojma zašto) Desire i desireHD se također prodavali otključani, čak i wildfire isto tako se prodaje otključan(i to kupljeni na pretplatu ne sam uređaj) i netko iz vipa mi je pričao kako oni od HTC-a naručuju zaključane modele, međutim ovi valjda sve šalju. Meni ne smeta{#}

 

Moguće, al u početku dok isporučuju velike količine novih uređaja.

Kasnije lockaju, jer su npr. 2 frenda kupila Desire krajem pršle godine i oba su bila lockana.

A prvi modeli nisu. No, ko će ga znati koja je tu igrica.

13 godina
suspendiran
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Bitanga kaže...
Stoja kaže...

Ma to ti njih HTC prca, oduvijek je tako već hehe. VIP želi da im ovi šalju zaključane uređaje međutim ovi to baš i ne rade iz nekog razloga(nemam pojma zašto) Desire i desireHD se također prodavali otključani, čak i wildfire isto tako se prodaje otključan(i to kupljeni na pretplatu ne sam uređaj) i netko iz vipa mi je pričao kako oni od HTC-a naručuju zaključane modele, međutim ovi valjda sve šalju. Meni ne smeta{#}

 

Moguće, al u početku dok isporučuju velike količine novih uređaja.

Kasnije lockaju, jer su npr. 2 frenda kupila Desire krajem pršle godine i oba su bila lockana.

A prvi modeli nisu. No, ko će ga znati koja je tu igrica.

Još koji dan se trebam strpijeti pa bih konačno uboo jednog, nekako mi je najprirodnije iz Tmobile farme, ali ako OPET uguze {#}  onaj Twisepilota (ima li pilota u avionu i mobu??), definitivno ću uzeti ili od VIP-a, Tele-a2 i u Mikronisu, me gdje već.

U svakom slučaju, ne berem zaključane i po čijem je software-u čeprkano  {#}!!

ATJ Lučko
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Bitanga kaže...

 

Moguće, al u početku dok isporučuju velike količine novih uređaja.

Kasnije lockaju, jer su npr. 2 frenda kupila Desire krajem pršle godine i oba su bila lockana.

A prvi modeli nisu. No, ko će ga znati koja je tu igrica.

Ma i neki moji su uzeli desire-a nakon 4-5 mjeseci kako je izašao pa su im bili otključani. Moj tata je uzeo wildfire-a negdje u 10 mjesecu(izašao je u 5.om) i isto otključan{#}

Stoja
14 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

namjeravam uzet Sensationa pa me samo zanima vase misljenje

13 HTC Sensation
17 Samsung GS2
BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
GRDI-146 kaže...

namjeravam uzet Sensationa pa me samo zanima vase misljenje

Objašnjeno je milijun puta.

 

Ako voliš metalno kućište i Sense UI onda Sensation, ako voliš tanko, lagano i plastično onda Galaxy S II.

 

Hardverski je malo moćniji SGS II, ali ništa značajno već ono gore što sam naveo ^^

13 godina
suspendiran
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Danas sam po 1 puta iamjo u rukama upaljen HTC Sensation, što bi pokojni šjor Boris Dvornik rekao; "ajme Bože, ko bi moga platiti te lipote" {#}!!

Neka se ne ljute svi kojima su android mobiteli i HTC posebno mrki, zbog poradi neznam čega, ali ono što sam doživio u nekoliko kratkih, prekratkih minuta sa novim Sensation-om, e to uvelike prelazi čak i DHD, čini mi se sa takvom lakoćom. ma za ne povjerovat, načisto {#}, a Sense 3.0, Vaaauuuuuuuuuu!

 

Mali OT; imao sam u rukama upaljene i Samsunga i LG i HTC naposlijetku, i makar možda Samsung ima "bolje", čitaj naglašenije boje, možda je LG lakši, nebitno, u cjelini HTC Sensation je pobjenik i.

Podrobniju ću analizu sastaviti u dogledno vrijeme kada ga kupim, čekam ga u Tmobile ponudi, osim ako ne puknem još po šavu i uzmem ga na solarno plaćanje u VIP-u  {#}!!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
suspendiran
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Za sve {#}  kojima će ova malena i lijepa vijest nešto značiti, evo i niže link;

 

http://www.mikronis.hr/shop/item.asp?itemid=16879&catid=222

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

fakat mi vać ide na živce ovo sve. već ga ima u slobodnoj prodaji a ovi u T ne znam kako bi ga nazvao ga još nemaju u ponudi. kaj je tak teško potpisati taj ugovor.

 

za jednu ozbiljnu mrežu kao što je T-mobile i da imaju SAMO jednu vrstu HTC-a je sramota. u ostalim T-mobile ograncima imaju 6,7 pa čak i 10+ modela.

 

brijem da će ga tele2 prije dobiti.

 
0 0 hvala 0
13 godina
suspendiran
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Opet mala exclusiva, u TELE2 je konačno dostupan HTC Sensation {#}  {#}!!!!

Cijena u slobodnoj prodaji je 4695,00 kuna, po tarifama, evo link;

http://www.tele2.hr/cps/rde/xchg/www_tele2_hr/stylesheet/hs.xsl/-/mobilna_telefonija/mobilni_telefoni.html/-/papp/phones_application_hr/http://mobiles.web.tele2.hr/telefon.aspx?mobitel=HTC-Sensation&ponuda=mobitel-uz-ugovor&mode=postpaid&mobile=839

 

Navali narode, još malo pa nestalo {#}!!!!

 

T - mobile naravno kao zadnje kljusavo prase kasni s reakcijom {#}  {#}  !!!!

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.7.2011 10:51 (ATJLučko).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?

zanimljivo. kao što i rekoh. TELE2 je prije dobio sensation od t-mobile-a. hehehhhehehehe

 

bravo ivica mudrinic i svi tvoji manageri.

 

možda žele natjerati HTC da daju u tarifama mobitel po cijeni  kao i za dhd.  hehehhehe    e to bi bilo mrak!

13 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?
Koliko vidim cijene u tele2 i vipu su gotovo iste. Ja uzeo u vipu, jer iskreno nije mi se dalo cekati telce, makar sam bio njihov pretplatnik ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Dajte mi recite, imam onaj 3g vip stick, i kad ubacim tu sim karticu u svoj mob, nece raditi internet. Javlja da je greska u APN-u, a on je sam postavio data.vip.hr (sto je, ako se ne varam, u redu) ?!?

Full HD Addict :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?
Ako je stick na pretplatu, mora biti gprs0.vipnet.hr
hobi: androidhr.blogspot.com
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Nije niti to!
Full HD Addict :)
13 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Onda nazovi operatera pa pitaj! Hvala lijepa. Dovidjenja!
Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
14 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Igrao sam se malo sa sensationom,i zalosno je sto je jos uvijek vidljivo trzanje.Pinch out mi je prihvatio nakon petog puta,malo radi malo ne katastrofa,iste probleme ima ko moj bivsi desire.

 

Zivcira me to sto je moja omnia 7 s jednojezgrenim procesorom i manje rama , radi 10 puta brze nego sensation sa dvojezgrenim procesorom i vise rama.

 

Svida mi se kod androida sto je funkcionalan i mozes radit svasta s njim ,ali taj odaziv os-a me ubija u pojam i to nemrem nikak prozvakati.Kad to rijese onda cu se opet vratiti,a do tad wp7 ftw.

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.7.2011 22:17 (kach).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Evo, kach, apsolutno se slazem s tobom. Citam i po drugim forumima, i ljudi su dosta nezadovoljni s tim.trzanjem, sto je odavno problem HTC-a.
Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
13 godina
suspendiran
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
jurica_m kaže...
Evo, kach, apsolutno se slazem s tobom. Citam i po drugim forumima, i ljudi su dosta nezadovoljni s tim.trzanjem, sto je odavno problem HTC-a.

Bok Jure, dobro ujutro, daj van s tim linkovima na forumima, opako bih obnovio mob za Sensation, a sada me ljudi lagano strašite, olim malo konkretnije s činjenicama, OK????

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
ATJ, citaj na cafe.mobil.hr u temi Sensation [rasprava...]. Prckao sam i sam po Sensationu i nije nikakav prrvelik korak. Jedino sto ga stvarno i dobro podigne je novi Sense. Znam da ce klapa sada ustat i pocet pricat kak nemam pojma, ali vec je odavno poznato da HTC ne radi nikakve revolucionarne promjene na nasljednicima. Stovise, ispravljaju katastrofalne pogreske. Ista stvar s Desireom i HD-om. Ja svoj bod i ocjene dajem Galaxy S 2 i dobro razmisli o tom modelu. Znam da je off, ali neka ti u nasljedniku DHD-a ne odluci onaj robusniji izgled naspram Samsungove plastike, vec ono sto je ispod haube, a tu je netko drugi glavni.
Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
14 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Ma ja nebi ni samsunga uzeo,stvarno se nude katastrofalni hi end mobiteli ,da sad idem kupovat novi mob,pricekao bi jos da nes novo izbace jer sve ovo novo je katastrofa.

 

Pod novo mislim kombinacija samsunga i sensationa ,znaci Obavezno super amoled ekran od 4",metalno kuciste,dual core,1 gb rama,8gb interne neka bude minimum,i sense koj ne steka nego da radi sve fluidno ko na iphonu ili wp7.

 

Ali imam filing da se to nebude desilo uskoro,nego tek za 2 godine.Tak da ak oces alterantivu razmisli o wp7 jednostavnom brzom uređaju koj uskoro dobija mango,i imat ces najosnovnije funkcije smartphona koje rade perfektno,kamera(720p hd ispada preodlicno),mp3 player,internet,integracija facebooka,Mail koj radi perfektno,bing navigacija kojoj treba jos dodat neke sitnice ali inace radi extra fluidno,IM chat servisi,notifikacije su rijesene super slicno ko na androidu.

 

Jedino sto mi najvise fali a to je tethering,ali na mojoj omniji se da i to srediti vidio sam na netu da ima neki kratki postupak.Nadam se da ce s mangom i to doc.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.7.2011 10:13 (kach).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Neznam, ja sa tim HTC Sensom 3.0 nemam nikakvih problema. Sve su mi widgeti na svim screenovima osim na homeu, koji je default i tako mi najviise odgovara, te sve radi vise nego dobro i fluidno, a ti trzaji su toliko rijetki, da ih i nema prakticki :) A ja syncam sve sta se moze syncat i u najkracim intervalima, mislim da nitko to toliko nema posyncano i polinkanih kontakata, pa se ne mogu zalit. Mozda malo vise trosi bateriju, ali to mi i nije vazno.
ptspclan.com | visit us ^^
13 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Sardax, stavi neki live wallpaper pa javi je li trza, moze?
Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
14 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Po meni je tu najveći problem Android, jer stvarno nema mobitela na kojemu zaista glatko radi OutOfBox, jednostavno ga treba još doraditi i sredit malo.

Ja sada čekam Mango i prebacujem se sa Androida, koji mi je ubiti i jedini problem na Desire-u.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
 
3 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice