Raptoxx napanja

poruka: 71
|
čitano: 20.003
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Raptoxx napanja

Zanimam me kakve su kvalitete napajanja od Raptoxa-a???

 

Jel planiram si uzeti : Raptoxx Professional 500W v2.0, RT-500W-PSP

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Raptoxx napanja

Imao sam 750W advenced i mogu reći da taj novopečeni proizvođać ide u dobrom smjeru. Najme moj je imao malo prekratak 8 pinski kabel za ploču pa sam ga zato zamjenio, ali napajanje je bilo kao High End. Je da je na 12V davalo 11.94V ali je to sasvim OK.

fotoforum.forumotion.net
16 godina
offline
Raptoxx napanja
kolko ja znam raptoxx je poznat po stabilnosti i tisini...
eXtreme overclocker
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Raptoxx napanja
benko kaže...
kolko ja znam raptoxx je poznat po stabilnosti i tisini...
 Baš naprotiv. Raptoxx je poznat kao "smeće od napajanja". :)
15 godina
protjeran
offline
RE: Raptoxx napanja

ceka se horda pisiekspertovaca oni znaju

nu, glamac, djava ga odnija
15 godina
neaktivan
offline
RE: Raptoxx napanja
Gilbert kaže...
benko kaže...
kolko ja znam raptoxx je poznat po stabilnosti i tisini...
 Baš naprotiv. Raptoxx je poznat kao "smeće od napajanja". :)
 Ovo je istina što je benko rekao jer sam imao 750W-og i stvarno je bio tih, nije se girjao, i držao je sve kako treba
fotoforum.forumotion.net
16 godina
neaktivan
offline
RE: Raptoxx napanja
Oly_E3 kaže...
 Ovo je istina što je benko rekao jer sam imao 750W-og i stvarno je bio tih, nije se girjao, i držao je sve kako treba
A što je držalo?
15 godina
neaktivan
offline
Raptoxx napanja

Sada srži: AMD 920, 770 ploču, 2x 2GB RAM-a, Disk, DVD, 4830

 

Prije je držalo: E6600, Intel 965 ploču, 4870, 3x disk, dvd, 2x2GB

 

Rekao si jednom prije da si imao velike padove napona na 12 volta, kod mene je 11.94V (zanemariv pad). Nažalost, sam naveo, da je 8 pinski prekratak bio za moju trenutnu ploču pa sam prešao sa "konja na magarca" po pitanju napajanja Namigiva

fotoforum.forumotion.net
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.5.2009 14:06 (Oly_E3).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Raptoxx napanja

frend mi ima raptoxxa..napajanje je fenomenalno...

da nisam imao priliku uzet tagana, uzeo bi raptoxxa

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Raptoxx napanja

Ja imam Raptoxx 500W i meni je odlicno. Sve radi presprekorno, a i tih je da se niti ne zna daima nesto unutra. Stvarno po meni odlicno napajanje...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Raptoxx napanja
Oly_E3 kaže...

Sada srži: AMD 920, 770 ploču, 2x 2GB RAM-a, Disk, DVD, 4830

 

Prije je držalo: E6600, Intel 965 ploču, 4870, 3x disk, dvd, 2x2GB

 

Rekao si jednom prije da si imao velike padove napona na 12 volta, kod mene je 11.94V (zanemariv pad). Nažalost, sam naveo, da je 8 pinski prekratak bio za moju trenutnu ploču pa sam prešao sa "konja na magarca" po pitanju napajanja Namigiva

 Preloše. 11.94V (nadam se da je mjereno multimetrom) sa ~200W potrošnje.
doxy kaže...

frend mi ima raptoxxa..napajanje je fenomenalno...

da nisam imao priliku uzet tagana, uzeo bi raptoxxa

 
po čemu je fenomenalno? Najmanje bitno je kako izgleda, i buka je ajmoreci manje bitna. Sve najbitnije se ne može vidjeti bez neke ozbiljnije opreme, ili barem se mora imati puno znanja i biti snalažljiv da bi se napajanje moglo testirati.
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.5.2009 14:17 (Gilbert).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Raptoxx napanja

Ne nego istom verzijom everesta koja mi kaže za Corsaira 12.0 V. Koga je i briga ako je radio kako treba na staroj i sada na novoj konfi. Imao sam 600W no-name koje je jedva upogonilo 4870, zapravo i nije i to je bio razlog zašto sam kupio Raptoxxa tada. Zapravo u tom dučanu sam htio 800W Coolermastera, ali ga nisu imali i trgovac (inače koliko idem u taj dučan svi su mi skoro prijatelji koji rade tamo) rekao je da je to novi brand koji se još iskazuje i da nove verzije su super i da su sasvim stabilni, tihi. Kupio sam Raptoxx bez da sam pogledao ijedan review i ostao sam oduševljen.

 

No ipak znam ako se jednom razočaraš u nešto to više nećeš ni zamisliti, tako je vjerojatno kod tebe, dok je Raptoxx ostavio dobre utiske na mene.

fotoforum.forumotion.net
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.5.2009 17:05 (Oly_E3).
16 godina
offline
RE: Raptoxx napanja
Oly_E3 kaže...

Ne nego istom verzijom everesta koja mi kaže za Corsaira 12.0 V. Koga je i briga ako je radio kako treba na staroj i sada na novoj konfi. Imao sam 600W no-name koje je jedva upogonilo 4870, zapravo i nije i to je bio razlog zašto sam kupio Raptoxxa tada. Zapravo u tom dučanu sam htio 800W Coolermastera, ali ga nisu imali i trgovac (inače koliko idem u taj dučan svi su mi skoro prijatelji koji rade tamo) rekao je da je to novi brand koji se još iskazuje i da nove verzije su super i da su sasvim stabilni, tihi. Kupio sam Raptoxx bez da sam pogledao ijedan review i ostao sam oduševljen.

 Ne mozes se ti pouzdat u to kaj ti kaze Everest tj njegova ocitanja na maticnoj ploci o naponima na napajanju, to je jos koliko toliko precizno na kvalitetnijim maticnim plocama a na onim obicnim ne nikak na to zaboravi trgovac svog konja hvali da ga proda i to je tak. Kod nas se postena napajanja ( stabilnost napona u svim situacijama te efikasnost) mogu kupit pod imenom Corsair, Seasonic, Silverstone recimo!Cool
15 godina
neaktivan
offline
RE: Raptoxx napanja

Dobro. Ja sam rekao da je to manje više nebitno ako radi sve kako treba. Sada ja u ove trgovce iz dučana koji sam prije rekao jako velio povjerenje dajem jer dugi niz godina ih posječujem i te stvari i taj čovjek mi je rekao da nije u rangu tih poznatijih napajanja, ali je na dobrom putu da to postane i ja sam kupio to napajanje i poslao im mail da sve radi super. Sada to napajanje pokreće jednu drugu konfu i isto radi perfektno savršeno, tiho i stabilno.

fotoforum.forumotion.net
14 godina
neaktivan
offline
RE: Raptoxx napanja
Gilbert kaže...
benko kaže...
kolko ja znam raptoxx je poznat po stabilnosti i tisini...
 Baš naprotiv. Raptoxx je poznat kao "smeće od napajanja". :)
 mislim da on ima pravoŠutim
xfx GTX260 -------------------- AMD 7750 BE @ 2,9-->cooler od 6000+ ------------------- Gigabyte GA-M720-US3 ------------------- Coolermaster 600W ------------------ 3GB RAM-->800MHz ---
15 godina
offline
Raptoxx napanja

LINK

 

 

Pazi 750W raptox sa E6600 i hd4870 ima na 12V railu ima 11.94V (po everestu) , a Corsair 650W sa hd4870 oc-anom u full loadu i x3 720 na 3,6Ghz ima na 12V railu 11,97-11.99V (multimetrom mjereno)

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Raptoxx napanja
Hyperion kaže...

LINK

 

 

Pazi 750W raptox sa E6600 i hd4870 ima na 12V railu ima 11.94V (po everestu) , a Corsair 650W sa hd4870 oc-anom u full loadu i x3 720 na 3,6Ghz ima na 12V railu 11,97-11.99V (multimetrom mjereno)

i kakve to veze ima? mislis da kompjuter stvarno osjeti razliku izmedju to malo napona, pa do razlike moze doc samo ako koristis razlicite ispitne kablove ili intrumente, i tako se ne koristi svih 12V vec se to dalje stabilizira, pa jel vami jasno da npr procesor radi na 1,2-1,8V, i da se taj napon dodatno stabilizira na tu vridnost neovisno jel dolazni napon 11,95 ili ,99V
isto tako nijedan digitalni sklop se ne napaja sa 12V vec sa manje tako da i za ostale elemente na maticnoj to nije toliko bitno, bitno je da napon ne varira u malin vrimenskin periodima u velikin amplitudan
na vecin naponin radu analogni sklopovi a oni uopce nisu osjetljivi na desetine volti kamoli stotinke
veze nemate samo trkeljate i prepisujete sa neta
nu, glamac, djava ga odnija
14 godina
offline
Raptoxx napanja

eto samo da dodam da ja svoje raptoxx napajanje od 450w imam vec 6 godina i zadovoljan sam

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Raptoxx napanja
danexxx kaže...

eto samo da dodam da ja svoje raptoxx napajanje od 450w imam vec 6 godina i zadovoljan sam

he to ti je ono ka moj dida kaze ja san ti vozija ficu jos prijen drugog svjeckog rata i kakos ti sa njega uvirit da fico tad jos nije ni postoja

nu, glamac, djava ga odnija
15 godina
offline
RE: Raptoxx napanja
ribar kaže...
Hyperion kaže...

LINK

 

 

Pazi 750W raptox sa E6600 i hd4870 ima na 12V railu ima 11.94V (po everestu) , a Corsair 650W sa hd4870 oc-anom u full loadu i x3 720 na 3,6Ghz ima na 12V railu 11,97-11.99V (multimetrom mjereno)

i kakve to veze ima? mislis da kompjuter stvarno osjeti razliku izmedju to malo napona, pa do razlike moze doc samo ako koristis razlicite ispitne kablove ili intrumente, i tako se ne koristi svih 12V vec se to dalje stabilizira, pa jel vami jasno da npr procesor radi na 1,2-1,8V, i da se taj napon dodatno stabilizira na tu vridnost neovisno jel dolazni napon 11,95 ili ,99V
isto tako nijedan digitalni sklop se ne napaja sa 12V vec sa manje tako da i za ostale elemente na maticnoj to nije toliko bitno, bitno je da napon ne varira u malin vrimenskin periodima u velikin amplitudan
na vecin naponin radu analogni sklopovi a oni uopce nisu osjetljivi na desetine volti kamoli stotinke
veze nemate samo trkeljate i prepisujete sa neta
 Neosjeti razliku, ali dao bih se okladit da TX650w može izdržati veće opterećenje nego RAPTOXX napajanje od 750w, a još je i kvalitetnije ,a samim time i dugoročnije iako RAPTOXX ima višu deklariranu snagu.
MSN i e-mail - drazen016@net.hr
16 godina
offline
RE: Raptoxx napanja
Hyperion kaže...
 Neosjeti razliku, ali dao bih se okladit da TX650w može izdržati veće opterećenje nego RAPTOXX napajanje od 750w, a još je i kvalitetnije ,a samim time i dugoročnije iako RAPTOXX ima višu deklariranu snagu.
 pa sigurno je bolji corsair...ali ajd usporedi 750w chieftec i 750w raptoxx
mislim da je ratpoxx jako dobar ali ne bolji i od corsair-a...
eXtreme overclocker
15 godina
online
Raptoxx napanja

Prrepoucujem HX450W

Najisplativije modularno napajanje

Benzin 20 Kn. Upaljač 7 Kn. Gledati kako škola gori, neprocijenivo ! Za sve ostalo tu je MasterCard.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Raptoxx napanja
Oly_E3 kaže...

Imao sam 750W advenced i mogu reći da taj novopečeni proizvođać ide u dobrom smjeru....

Raptoxx napajanja koliko ja znam su prisutna kod nas barem 7-8 god.
A za napajanja (kao i zvučnike) vrijedi ona stara "kol'ko para tol'ko muzike"
Znači 500W za 359kn?  možda i je dobro napajanje, ali samo ako ga ne opterećuješ preko nekih 250-300W. Obično ovakva šrotex napajanja nisu baš dobra na deklariranoj snazi.
Ja bi tih 500W više gledao kao PMPO, a ne RMS. Dok razna kvalitetna napajanja možeš opteretit i iznad njihove nazivna snage
Šta time hoću reći. Bolje si kupi neki Corsair 400W koje dodje vise manje isto love, a 100% sam siguran da je i kvalitetniji i "jači"
15 godina
protjeran
offline
RE: Raptoxx napanja
Hyperion kaže...
ribar kaže...
Hyperion kaže...

LINK

 

 

Pazi 750W raptox sa E6600 i hd4870 ima na 12V railu ima 11.94V (po everestu) , a Corsair 650W sa hd4870 oc-anom u full loadu i x3 720 na 3,6Ghz ima na 12V railu 11,97-11.99V (multimetrom mjereno)

i kakve to veze ima? mislis da kompjuter stvarno osjeti razliku izmedju to malo napona, pa do razlike moze doc samo ako koristis razlicite ispitne kablove ili intrumente, i tako se ne koristi svih 12V vec se to dalje stabilizira, pa jel vami jasno da npr procesor radi na 1,2-1,8V, i da se taj napon dodatno stabilizira na tu vridnost neovisno jel dolazni napon 11,95 ili ,99V
isto tako nijedan digitalni sklop se ne napaja sa 12V vec sa manje tako da i za ostale elemente na maticnoj to nije toliko bitno, bitno je da napon ne varira u malin vrimenskin periodima u velikin amplitudan
na vecin naponin radu analogni sklopovi a oni uopce nisu osjetljivi na desetine volti kamoli stotinke
veze nemate samo trkeljate i prepisujete sa neta
 Neosjeti razliku, ali dao bih se okladit da TX650w može izdržati veće opterećenje nego RAPTOXX napajanje od 750w, a još je i kvalitetnije ,a samim time i dugoročnije iako RAPTOXX ima višu deklariranu snagu.
 cek sad jel smo pricali o snazi ili stabilnoscu napona nije mi jasno pocnes s jednin unda se pribacujes na drugo, ja san komentira tvoju tvrdnju o naponima, nisan nista govorio o snazi, sta se snage tice lipo procitas koliko ampera daje na kolko volti i to je to nemas se sta kladit, ja neman pojma koliko stvarno daje ni korsair ni raptox, nit me zanima, lipo pise na njemu, uglavnon pisu prave ampere za razlikku od ukupne snage
nu, glamac, djava ga odnija
16 godina
neaktivan
offline
RE: Raptoxx napanja
ribar kaže...
i kakve to veze ima? mislis da kompjuter stvarno osjeti razliku izmedju to malo napona, pa do razlike moze doc samo ako koristis razlicite ispitne kablove ili intrumente, i tako se ne koristi svih 12V vec se to dalje stabilizira, pa jel vami jasno da npr procesor radi na 1,2-1,8V, i da se taj napon dodatno stabilizira na tu vridnost neovisno jel dolazni napon 11,95 ili ,99V
isto tako nijedan digitalni sklop se ne napaja sa 12V vec sa manje tako da i za ostale elemente na maticnoj to nije toliko bitno, bitno je da napon ne varira u malin vrimenskin periodima u velikin amplitudan
na vecin naponin radu analogni sklopovi a oni uopce nisu osjetljivi na desetine volti kamoli stotinke
veze nemate samo trkeljate i prepisujete sa neta
Vidim kužiš se u stabiliziranje napona.
Sve moderne komponente vuku primarno iz +12V linije, zato i moderna napajanja forsiraju stabilnost toga. Stari proizvodi su više vukli od +3.3 i +5, a danas se tiem napaja uglavnom memorija i logika raznih diskova.
Razlika između +/- 0,2V je u tome što je manje oscilacije u naponu, i što manje regulator mora kompenzirat to se manje grije. A onda logički slijedi što se manje grije duže će trajat. U extremnom slučaju desi se da nekim i nekvalitetno napajanje "skuri matičnu"
I nije sve u "mjerenju multimetrom" koji samo izmjeri napon a ne same oscilacije. U nekvalitetnom napajanju tipa Raptoxx mogu bit poprilično veliki, a ako imaš osciloskop doma da provjeriš javi kako prolaze.
Nije da sam završio elektro fax, ali koliko se sjećam iz elektro srednje, meni se ovdje više čini da ti trkeljaš bez ikakvog temeljnog znanja.
15 godina
protjeran
offline
RE: Raptoxx napanja

eo ga opet...prvo, ovi je gori govorio o +-0,04V a ne +-0,2V

druga stvar, jel si ti ibavio kakvo mirenje kojim mores dokazat da ovo napajanje pri odredjenom opterecenju ima oscilacije +-0,2V? ili samo trkeljas, pominjes mi osciloskop, a ja ti garantiran da doneses to napajanje u mene ne bi ima pojma kako sve to spojit i ispitat na osciloskopu

dalje, jeli mi imas pokazat neki slucaj di je dokazano da je maticna skurena zbog nestabilnog napona, podsjecan, govorimo o kurenju zbog velikih oscilacija u naponu, ne onome kad izgori napajanje pa povuce maticnu, ili si procita neki clanak na internetu di su uzivljenici spojili $10 napajanje na potrosac od 500W pa kad je PSU poceja stekavat dosli su do zakljucka...nekakvog

dalje, stabilizator se ne zagrijava oscilacija u naponu, pogotovo ne oscilacije reda desetinke ili stotinke V, vec struja stabiliziranog napona

 

krivome si nasa govorit da trkelja i ucit o napajanjiima u digitalnih sklopovan

nu, glamac, djava ga odnija
16 godina
neaktivan
offline
RE: Raptoxx napanja
ribar kaže...

eo ga opet...prvo, ovi je gori govorio o +-0,04V a ne +-0,2V

druga stvar, jel si ti ibavio kakvo mirenje kojim mores dokazat da ovo napajanje pri odredjenom opterecenju ima oscilacije +-0,2V? ili samo trkeljas, pominjes mi osciloskop, a ja ti garantiran da doneses to napajanje u mene ne bi ima pojma kako sve to spojit i ispitat na osciloskopu

dalje, jeli mi imas pokazat neki slucaj di je dokazano da je maticna skurena zbog nestabilnog napona, podsjecan, govorimo o kurenju zbog velikih oscilacija u naponu, ne onome kad izgori napajanje pa povuce maticnu, ili si procita neki clanak na internetu di su uzivljenici spojili $10 napajanje na potrosac od 500W pa kad je PSU poceja stekavat dosli su do zakljucka...nekakvog

dalje, stabilizator se ne zagrijava oscilacija u naponu, pogotovo ne oscilacije reda desetinke ili stotinke V, vec struja stabiliziranog napona

 

krivome si nasa govorit da trkelja i ucit o napajanjiima u digitalnih sklopovan

Uff, čime ćeš ti provjerit +/- 0,04 multimetrom? Ako ti je odgovor DA, onda nema smisla više sa tobom komunicirat.
I ne znam kad si ti u skolu isao, ali po odgovorima mi se čini da sam ja sa osciloskopima radio dok si se ti igrao sa kamiončićima.
Uređaj mi nije potreban, tako da ga nemam. i nisam ništa provjeravao, nego se uglavnom vodim po "screenovima" od jonnyguru. Pogledaj si malo tamo testove tih famoznih jeftinih napajanja.
Sta nisu u proslom postu bili analogni sklopovi? sad su postali digitalni?  ne znam baš da puno ljudi ima matične doma sa digitalnim regulatorima, mozda par sa DFI plocama...
Da skratim, klonit se ovakvih gluposti kao Raptoxx, kod kojih očito 40% cijene nosi dizajn svega i svačega na kutiji...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Raptoxx napanja
Lightning kaže...
Uff, čime ćeš ti provjerit +/- 0,04 multimetrom? Ako ti je odgovor DA, onda nema smisla više sa tobom komunicirat.
I ne znam kad si ti u skolu isao, ali po odgovorima mi se čini da sam ja sa osciloskopima radio dok si se ti igrao sa kamiončićima.
Uređaj mi nije potreban, tako da ga nemam. i nisam ništa provjeravao, nego se uglavnom vodim po "screenovima" od jonnyguru. Pogledaj si malo tamo testove tih famoznih jeftinih napajanja.
Sta nisu u proslom postu bili analogni sklopovi? sad su postali digitalni?  ne znam baš da puno ljudi ima matične doma sa digitalnim regulatorima, mozda par sa DFI plocama...
Da skratim, klonit se ovakvih gluposti kao Raptoxx, kod kojih očito 40% cijene nosi dizajn svega i svačega na kutiji...
Da, ali isto tako na Xtreme Computing stranici gdje je ispitan, Raptoxx je naveden kao ugodno iznenadenje sa obzirom na cijenu. 
Mada sve prepirke su suvisne. Kako se kaze: Svako svog konja hvali....
Iskreno, nisam jos nigdje cuo niti procitao da je netko imao problema radi Raptoxx napajanja.
Niti pregorenih maticnih, niti rusenje ili tako nesto.
Isto tako, s obzirom na danasnje stanje u drzavi, nemaju svi viska novaca pa da mogu kupovati
full kvalitetna napajnja te je dobro znati da se ipak moze dobiti dobro napajanje po povoljnijoj cijeni.
Mozda nije najkvalitetnije, ali je ipak bolje od noname napajanja koja se dobiju sa kucistima.
Za prosjecnog korisnika je i vise nego dobro, a oni koji nabrijavaju kompjutere imaju viska novca
pa da mogu uzimati i najskuplje...
15 godina
protjeran
offline
RE: Raptoxx napanja
Lightning kaže...
ribar kaže...
Uff, čime ćeš ti provjerit +/- 0,04 multimetrom? Ako ti je odgovor DA, onda nema smisla više sa tobom komunicirat.
I ne znam kad si ti u skolu isao, ali po odgovorima mi se čini da sam ja sa osciloskopima radio dok si se ti igrao sa kamiončićima.
Uređaj mi nije potreban, tako da ga nemam. i nisam ništa provjeravao, nego se uglavnom vodim po "screenovima" od jonnyguru. Pogledaj si malo tamo testove tih famoznih jeftinih napajanja.
Sta nisu u proslom postu bili analogni sklopovi? sad su postali digitalni?  ne znam baš da puno ljudi ima matične doma sa digitalnim regulatorima, mozda par sa DFI plocama...
Da skratim, klonit se ovakvih gluposti kao Raptoxx, kod kojih očito 40% cijene nosi dizajn svega i svačega na kutiji...
 ma sta si ti sad napisa iruda ti, aj molin te procitaj svoj post, nisi napisa ama bas NISTA. tocka.
ko je uopce spominja A ili D regulatore, ja govorin o napajanju digitalnih sklopova od kojih se PC vecinon sastoji, koga boli briga za regulatore i kakvi su ako rade kako triba, mislin stvarno, trkeljas!! sta se tice 0,04 ja san samo komentira nekoga koje tako pun sebe iznio kako korsair pri nekon opterecenju daje 11,99 a ovi raptox 11,95 ili kolko vec n znan vise nije ni bitno, mislin koga zaboli za to parstotinki
aj procitaj jos jednon cilu raspravu jer pises gluparije, ka prvo ja nisan reka da raptox valja ili ne valja samo san reka da ne pisete pisdarije i da mi neko da pravi dokaz da doticno napajanje ne valja, bez trkeljanja i prepisivanja amaterskih testova sa interneta, i iznosenja nevaznih cinjenica tipa odstojanje napona od 0,05V koje je totalno nebitno sta san svojin obasnjenjen negdi gori dokaza
i niko nije da dokaz da je ijedna maticna izgorila zbog osciliranja napona reda velicine desetinke V, npr +-0,1 ili 0,2V, iako se slazen da tolikih osciliranja u napajanjima dogitalni sklopova nebi smilo bit ali cini mise da ja jedni znan odje kako ta osciliranja stvarno mogu naskodit sklopovima
na kraju kolko vidin po netu raptox uopce ne spada u jeftina napajanja, a ni toliko losa da bi ih se svrstalo u red onih od 50 kuna
stvar je u tome ca neko mozda oce blistece napajanje i nije briga ako je malo losije kvalitete, a vi tu odma punite svima glave da je totalno sranje, usporedjujete ih sa codegenon i sl, dakle dajete totalno pogresnu sliku, po tome niko ne bi triba kupovat ona govna od termaltejk kucista jer se raspadaju na udar malo jaceg prdeza a kostaju koda ih je sam isus tokarija
ca se tice mog baratanja osciloskopon i sl neman nemjuru raspravljat, tvoji postovi uopce ne pokazuju da imas ikakvu dozu strucnosti
nu, glamac, djava ga odnija
16 godina
neaktivan
offline
Raptoxx napanja

Meni nije jasno o čemu se tu piše? :D

 

Također me zanima tko vidi razliku između 12.3V i 11.8V na +12V railu, i zanima me tko vidi razliku u ripple od 30mV ptp i 150mV ptp?

 

Kvaliteta Raptoxx-a se navodno popravila sa drugim OEM-om, samo i dalje nisu konkurentni.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice