Stigao Google Maps za iOS

poruka: 73
|
čitano: 19.169
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stigao Google Maps za iOS".
13 godina
offline
Stigao Google Maps za iOS

bravo za apple maps ... bar su natjerale konkurenciju da se uozbilji sa ponudom. Sad će opet appleove morati biti sve bolje i dobro za korisnike.

 
6 16 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Stigao Google Maps za iOS

Bas me zanima dali ce ovi u hrvatskoj moc koristit opciju turn by turn. Jer imam sluzbeni telefon od googla(galaxy nexus) i nesmijem koristit tu naprednu navigaciju opciju jer nije kao dostupna u hrvatskoj....samota. Je*bo me pas na njuskalu ce sutra zavrsit ak ce ovi na iphonu po defaultu imat to bez nekakvih nepotrebnih ogranicenja.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Stigao Google Maps za iOS
Konacno. Samo jedna opaska: street view je postojao odavno u maps aplikaciji za ios.
Potpis!
Moj PC  
8 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Stigao Google Maps za iOS

"Premda nova Googleova aplikacija još uvijek dostupna domaćim korisnicima (provjerili smo na iPhoneu 4S u trenutku pisanja ovog teksta), zasigurno će se pojaviti u sljedećih 24 sata."

Valjda: premda nova Googleova aplikacija još uvijek nije dostupna.

Inače, drago mi je da korisnici iOS-a konačno imaju bolju kartu od nativne.

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Stigao Google Maps za iOS

Napokon! Turn by turn je bio jedini nedostatak na google maps-u:) Samo me zanima jel dobro radi? Ajde androidaši kako radi na androidu, sve dobro, ili je bolji navigon,tom tom ili neki treći?

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao Google Maps za iOS
Volvox kaže...

Napokon! Turn by turn je bio jedini nedostatak na google maps-u:) Samo me zanima jel dobro radi? Ajde androidaši kako radi na androidu, sve dobro, ili je bolji navigon,tom tom ili neki treći?

Ne radi u tom je problem,nije dostupno za hrvatsku ! Mene zanima dal ce radit sve bez problema na ios-u.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao Google Maps za iOS
kach kaže...
Volvox kaže...

Napokon! Turn by turn je bio jedini nedostatak na google maps-u:) Samo me zanima jel dobro radi? Ajde androidaši kako radi na androidu, sve dobro, ili je bolji navigon,tom tom ili neki treći?

Ne radi u tom je problem,nije dostupno za hrvatsku ! Mene zanima dal ce radit sve bez problema na ios-u.

Ne radi? pa onda je isto sr*nje ko i prije -.-

Navigon all the way:)

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
16 godina
offline
Stigao Google Maps za iOS
 
0 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Stigao Google Maps za iOS
Meni je (a i mnogima pretpostavljam) Googleov Maps app dostupan sve ovo vrijeme jer sam na iOS 5.
Njegova mati i moja ujna - to dve rođene sestre.
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2012 13:01 (Random.).
 
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Stigao Google Maps za iOS

Dugo sam cekao da ih maknu sa iOS-a, zasto bi ih sada sam dobrovoljno vracao? Jos da mogu bez jb-a maknuti ostatak bagre (apple maps, passbook i sl gluposti) nitko sretniji od mene.

Danasnji mobiteli dolaze kao pravi malo bloatware uredjaji, bez obzira bio to iOS ili pak Android. Na mobitelu zelim samo one aplikacije koje su meni osobno potrebne, bez dodatnog spamanja od strane samog proizvodjaca tog mobitela.

 
6 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Stigao Google Maps za iOS

tako je, sad Apple mora popraviti svoje mape jer ovo je sramota kako njihove rade... jedva čekam Google maps :P 

http://www.pixunity.com/fotoblog/43500-New-Year
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Stigao Google Maps za iOS

nekužim kak će se pojavit na mobu?

dali u app storeu ili će mi se automatski skinut??

Battlelog CRO_ZeNGe
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Stigao Google Maps za iOS
ZeNGe_CRO-mt kaže...

nekužim kak će se pojavit na mobu?

dali u app storeu ili će mi se automatski skinut??

 

Normalno da ce biti u App Store-u.

 

http://isvijet.com.hr
16 godina
offline
Re: Stigao Google Maps za iOS
kach kaže...
Volvox kaže...

Napokon! Turn by turn je bio jedini nedostatak na google maps-u:) Samo me zanima jel dobro radi? Ajde androidaši kako radi na androidu, sve dobro, ili je bolji navigon,tom tom ili neki treći?

Ne radi u tom je problem,nije dostupno za hrvatsku ! Mene zanima dal ce radit sve bez problema na ios-u.

Tako je nema klasičnog turn by turn navođenja, ali dobiješ od/do i rutu sa opisom, udaljenostima, skretanjima... samo ne radi automatski kao klasični navigacijski uređaj.

16 godina
offline
Re: Stigao Google Maps za iOS
ZeNGe_CRO-mt kaže...

nekužim kak će se pojavit na mobu?

dali u app storeu ili će mi se automatski skinut??

Koje od ta dva pitanja te natjeralo da napišeš oba? Čak i u članku piše i spominje se store... možda je taj iPhone ipak malo previše (smart) za tebe? ;)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao Google Maps za iOS
Jazzer kaže...
kach kaže...
Volvox kaže...

Napokon! Turn by turn je bio jedini nedostatak na google maps-u:) Samo me zanima jel dobro radi? Ajde androidaši kako radi na androidu, sve dobro, ili je bolji navigon,tom tom ili neki treći?

Ne radi u tom je problem,nije dostupno za hrvatsku ! Mene zanima dal ce radit sve bez problema na ios-u.

Tako je nema klasičnog turn by turn navođenja, ali dobiješ od/do i rutu sa opisom, udaljenostima, skretanjima... samo ne radi automatski kao klasični navigacijski uređaj.

 

A znam da, to je kao onaj maps koji su prije bili na iphonu, niskoristi bez turn by turn, cak su mi onda bolje imaps kad imaju turn by turn, a i do sad su dobro radile:) da su dali turn by turn to bi bilo strava, al jbg, nisu:/ Ostajem na navigonu:)
Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
14 godina
neaktivan
offline
Stigao Google Maps za iOS

Moze li netko potvrditi dali je uspio na svom iphonu 5 NEjailbrejkanom skinuti ove mape i dali radi navigacija? Ako ovo radi najnormalnije kupujem iphone 5 sigurno.

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Stigao Google Maps za iOS

Najbolja navigacija na najboljem mobitelu ... šteta za Apple Maps ali glup je bio potez izbacivanja provjerenih Googlovih karti sa popisa osnovnih aplikacija ;) jedva čekam GM da ih isprobam u praksi :) :)

I would love to change the world, but they won't give me the source code
 
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao Google Maps za iOS
Još jedna Google aplikacija koja je bolja na iOS-u nego na Androidu! BTW Satelitske, karte i SW su 'updatani' u HR.
Y'know Fry, of all the friends I've had, you're the first!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Stigao Google Maps za iOS
kach kaže...

Moze li netko potvrditi dali je uspio na svom iphonu 5 NEjailbrejkanom skinuti ove mape i dali radi navigacija? Ako ovo radi najnormalnije kupujem iphone 5 sigurno.

čekaj da stignu na hr store ... vjerojatno u toku dana ili sutra prekosutra ... ili moraš imati registriran korisnički za us store. navigacija bi trebala raditi normalno kao i na androidu, a ono što fali ( offline, unutar zgrada i slične cake ) je obećano u updateima ... s tim da su neke stvari navodno i bolje rješene nego na android aplikaciji.

14 godina
neaktivan
offline
Stigao Google Maps za iOS

Ma meni ne radi uopce google maps,radi samo osnovno da si pogledam ali turn by turn voice navigacija NE RADI! Mene zanima ak se registrias na US store na iphonu dali onda ju mozes skinut i dali radi voice turn by turn u hrvatskoj? S ovom na androdim trenutno nemam nikakve koristi,a nekakva krekanja to ne dolazi u obzir,dovoljno sam se sa desirom napatio i zivce izgubio.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2012 14:59 (kach).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Stigao Google Maps za iOS
kach kaže...

 

Mozes si napraviti US acc i skinuti bez problema, ja upravo skidam.

14 godina
neaktivan
offline
Stigao Google Maps za iOS

Odlicno,ajde pliz napisi onda ovjde dojmove i dali radi sve najnormalnije. Sad me stvarno zanima.

 

http://support.apple.com/kb/HT1311 dali ovo pomaze ako se stavi na US? Dali je onda google maps dostupan za skidanje u hrvatskoj kad se ovo promjeni?

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2012 15:35 (kach).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Stigao Google Maps za iOS

Na mojoj četvorci nema navigacije ima samo popis i pregled raskrižja, radi sve normalno i lako se snaći. Radi i u landskape modu.

 

Evo par fotki:

14 godina
neaktivan
offline
Stigao Google Maps za iOS

Ne razumijem,dali radi voice turn by turn ili ne?

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Stigao Google Maps za iOS

Ne vidim tu opciju na iphone 4. Možda ima samo na iPhone 4S i novijima? Ili je do nečega drugoga. Neznam stvarno.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao Google Maps za iOS
kach kaže...

Ne razumijem,dali radi voice turn by turn ili ne?

Mozes i na bilo kojem Androidu imat turn by turn,skines moddanu Maps aplikaciju i to je to.

Bears, Beets, Battlestar galactica!
14 godina
neaktivan
offline
Stigao Google Maps za iOS

Znaci isti problem ko na anroidu ,pa nemres vjerovat.

 
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao Google Maps za iOS
DwightSchrute kaže...
kach kaže...

Ne razumijem,dali radi voice turn by turn ili ne?

Mozes i na bilo kojem Androidu imat turn by turn,skines moddanu Maps aplikaciju i to je to.

Da...samo sto sigurno ne radi oval ljeponi brzo,ispolirano ko na ios-u.

14 godina
offline
Stigao Google Maps za iOS

Zašto onda nema voice turn by turn na mome iphoneu 4? Kolko sam skužio s par reviewa da se ne veže na siri već ima svoj sustav glasovnih uputa.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice