Steamov novi gamepad u akciji

poruka: 10
|
čitano: 1.796
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Steamov novi gamepad u akciji".
15 godina
neaktivan
offline
Steamov novi gamepad u akciji

Steam Controller će na tržištu biti dostupan po cijeni od 49,99 USD u Sjevernoj americi te 54,99 eura (!) u Europi.

Cijena u dolarima ne sadrži porez (sales tax), dok cijena u eurima sadrži porez na dodanu vrijednost, čija prosječna vrijednost (za EU) iznosi 20%. Odnos dolar-euro je 0,9 eura za 1 dolar, što znači da je cijena bez poreza jednaka 50 dolara ili 45 eura. Nadoda li se porez od 20% na cijenu bez poreza u eurima, dobije se 54 eura. Zanemarimo li Maltu, Cipar, Luksemburg i otoke (Madeira, Azori, Kanarski otoci, otok Man), prosjek je 22%, a cijena 54,9 eura.

It doesnt matter how beautiful your theory is, it doesnt matter how smart you are. If it doesnt agree with experiment, its wrong. - Richard P. Feynman
 
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Steamov novi gamepad u akciji
hrx kaže...

Steam Controller će na tržištu biti dostupan po cijeni od 49,99 USD u Sjevernoj americi te 54,99 eura (!) u Europi.

Cijena u dolarima ne sadrži porez (sales tax), dok cijena u eurima sadrži porez na dodanu vrijednost, čija prosječna vrijednost (za EU) iznosi 20%. Odnos dolar-euro je 0,9 eura za 1 dolar, što znači da je cijena bez poreza jednaka 50 dolara ili 45 eura. Nadoda li se porez od 20% na cijenu bez poreza u eurima, dobije se 54 eura. Zanemarimo li Maltu, Cipar, Luksemburg i otoke (Madeira, Azori, Kanarski otoci, otok Man), prosjek je 22%, a cijena 54,9 eura.

 U Hrvatskoj 1000 Kn.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Steamov novi gamepad u akciji
Imam X360 gamepad za 300kn i nemam potrebe za kupit ovaj Valveov gamepad.Tek kad ovaj rikne možda kupim taj "STEAM-ov" ako bude neke normalne cijene.
STEAM - L3giONaR ORIGIN-L3Gi0naR UPLAY- L3giONaR
11 godina
neaktivan
offline
Re: Steamov novi gamepad u akciji
ApretaH kaže...
Imam X360 gamepad za 300kn i nemam potrebe za kupit ovaj Valveov gamepad.Tek kad ovaj rikne možda kupim taj "STEAM-ov" ako bude neke normalne cijene.

 ok

15 godina
offline
Steamov novi gamepad u akciji

Bi li ovaj gamepad mogao zamijeniti misa i tipkovnicu?

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Steamov novi gamepad u akciji
acarnoje kaže...

Bi li ovaj gamepad mogao zamijeniti misa i tipkovnicu?

 Niti jedan kontroler nemože zamjeniti miš i tipkovnicu.

16 godina
offline
Re: Steamov novi gamepad u akciji
acarnoje kaže...

Bi li ovaj gamepad mogao zamijeniti misa i tipkovnicu?

 50%, na gamepad ne mozes pisat, na tipkovnicu mozes :p

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
Steamov novi gamepad u akciji

Dobro, bez pisanja. Mene zanima moze li se biti precizan npr. u bf4 s ovim kontrolerom kao s misem.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Steamov novi gamepad u akciji

Puno je to novca.

Prije bih uzeo XBOne za PC nego to. 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Steamov novi gamepad u akciji
acarnoje kaže...

Dobro, bez pisanja. Mene zanima moze li se biti precizan npr. u bf4 s ovim kontrolerom kao s misem.

 fps -> gamepad. ok ako ćeš igrat SP, ali na MP di svi imaju miš/tasta, ima da te buše naveliko. brzina ciljanja jednostavno nije ista.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice