U redovima za iPad 2!

poruka: 425
|
čitano: 85.310
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U redovima za iPad 2!".
15 godina
offline
U redovima za iPad 2!

navodno do kraja godine dolazi ipad2+ sa navodno rezolucijom 2048 x 1536, jesam ja rek'o da je mala rezolucija sada, pa su rekli ovdje da sam blesav, evo sad će vam prodati ono što su već trebali staviti i na obični ipad2, tj. veću rezoluciju :p

 

  http://www.bgr.com/2011/07/06/apple-to-launch-ipad-2-plus-with-better-display-this-year-analyst-claims/

bug caruje, um klade valja
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.7.2011 7:50 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: U redovima za iPad 2!
meni savršeno odgovara i ovaj display za stvari koje koristim na njemu... ali lijepo bi bilo imati i bolje naravno... ali ja sam zadvoljan, štoviše prezadovoljan s uređajem (a et čuda nisam neki fanboy nikakvih firmi)
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
U redovima za iPad 2!

Ma boooli me uho za nove iPadove, ja sam svog raspakirao pred nekih sat vremena i u ekstazi sam. :D

Službeno i ja sam prešao na tamnu stranu. LOL

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
U redovima za iPad 2!

ja prodao laptop i uzeo ipad 2 .. uređaj je ok, svidja mi se za internet dušu dalo..

 

Zamjerke idu na rezoluciju ekrana koja je mogla biti i bolja

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: U redovima za iPad 2!
Evo se vracam sa EU kongresa obiteljskih lijecnika iz Varsave. Hrpa UK i USA dr- a je imala ipade2. I mnogi ostali. Gdje god sam se okrenuo - iphoni. Ono sto je zanimljivo meni i mozda kojekome tko cita jest da sam za svoje predavanje po prvi puta odlucio koristiti keynote, appleov program za prezentacije. Dakle......vrsan sam korisnik powerpointa, ali ovo iskustvo se s time ne moze mjeriti. Na ipadu sam na notesima napisao tekst. Ubacio sam u par slideova na iphonu4, nastavio na ipadu2 kad sam bio u hotelu( ono na telefonu je bilo tijekom nezanimljivih predavanja) pa kad sam zavrsio (a zavrsio sam vrlo brzo, zahvaljujuci jako intuitivnom interfaceu i prsticima) ubacio sam na iphone4 da ubacim slike sa svojeg ljetovanja. U,upan rad na 16 slajdova sat vremena. Efekti s keynota takvi da je dvoje predavača reklo da nabavlja ipad2. Port na ppt je napravio komu jer je pomijesao malo slova animirana, a efekti nisu nikakvi. Toplo preporucam keynote. Mislio sam da je nemoguce na malom iphonu4 editirati i raditi prezentaciju, ali to je bilo nevjerovatno!!!! U kombinaciji s ipadom, a nadam se i s buducim web file storagom, ovo ce biti mrak. Druga stvar su iBooks knjige. Milina je ovo s syncom bookmarka. U prometu citm na mobitelu, nastavim doma na ipadu. U nekoj buducnosti nadam se predavaonama u kojima predavac posalje link nama na mobitele ili ipade da ga otvorimo, interaktivno s nama komunicira, saljemo jedni drugima kontakt instant, u Poljskoj me spasio Viber (bolji od skypa za audio komunikacu)....dakle, bas sam sretan sto imam iphone i ipad. . . . Ps. Ako se tko misli baviti keynotom, i cesto radi prezentace, obavezno sa sobom nosite ipad-HDMI konektor i mali HDMI-HDMI kabel za spajanje na projektore. Preporucam i keynote remote od applea, tako da s iphonom mozete kontolirati prezentaciju koja se na ocigled publike sama vrti...gotovo nitko nema konektor za HDMI ili kabel, al zato velika vecina projektora samo ceka da ga upiknete s HDMIem. Za zvuk ne znam jer ga nisam ubacivao. Pozdrav.
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.9.2011 18:11 (diablo2211).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice