U redovima za iPad 2!

poruka: 425
|
čitano: 83.517
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U redovima za iPad 2!".
16 godina
neaktivan
offline
U redovima za iPad 2!

zatvorili im trgovinu da bi ih slikali ...

 

"kao" redovi!!

 

potpis :D
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
U redovima za iPad 2!

jel ostao još koji?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: U redovima za iPad 2!
CroNk3r kaže...

Rade bi si kupio pozlacenu wc skoljku....{#}

vjeruj mi nebih... zlato se otapa u mokraći (naravno jako polako) zato nijedan kralj/faraon/milijarder... nije nikada imao zlatnu wc skolkju!!

 

on: red i nije to velik da mora bit udarna vijest na bugu...  meni su   jadni   ti ljudi koji ili ne shvacaju sta kupuju ili zele ispasti glavna faca u gradu/ na selu!

Tko se zadnji smije, nije skužio!
16 godina
neaktivan
offline
Re: U redovima za iPad 2!
sisko93 kaže...

on: red i nije to velik da mora bit udarna vijest na bugu...  meni su   jadni   ti ljudi koji ili ne shvacaju sta kupuju ili zele ispasti glavna faca u gradu/ na selu!

ako je netko jadan, onda si to ti ovakvim komentarima u kojima vrijedas ljude koje ne poznas...

a samo zato jer su kupili nesto sto se tebi gadi...

bravo ti !

potpis :D
13 godina
neaktivan
offline
U redovima za iPad 2!
Znaci ja zelim ispasti faca i zato imam 2 Iphonea 4?
Čist račun duga ljubav!
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: U redovima za iPad 2!
@Hacker-Ri ajde ne rise

90% (u hrvatskoj) njih kupuje sve iproizvode iz tog razloga
Ja sam manijak iz gimnazijskog parka
13 godina
neaktivan
offline
U redovima za iPad 2!
Ajde super ja sam u tih 10 %...
Čist račun duga ljubav!
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
U redovima za iPad 2!

Ma vidim ja što je cilj Bugovcima... Nonstop puštaju Apple vezane vijesti i stvaraju flame warove hejtera i fanboyeva i nabijaju post count. Žele srušiti Forum.hr kao br. 1 forum u HR {#}

 

P.S.: Vidio sam veći red u Konzumu u mom selu...

Anti-Apple inc. koalicija
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2011 22:25 (Stazh).
Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
U redovima za iPad 2!

Ja stvarno ne shvaćam zašto ljudi kupuju ipad osobno sam fan apple-a al mislim da je dati nekih 4000Kn za prosječni model ili 6000Kn za bolji model glupo kad se za to može napraviti dobra konfa koja če uvijek imati nenadmašno bolje performanse a ova skupa igračka je jednostavo nepotrebna ljudima koji če igrati Angry Birds il takve gluposti.No hard feelings za one koji smatraju nešto drugo ali tko od ljudi koji kupuju ipad znaju cijeniti dvojezgreni proc ili takve đinđive (čitaj marketinške trikove) ! -,-

 
4 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
U redovima za iPad 2!

ko vas jebe... ja imam para i kupio si ga :D

tako ja vidim vase komentare :p

potpis :D
Moj PC  
5 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
U redovima za iPad 2!
Ne kuzim zasto uspoređujete PC i npr. Iphone!

TREBAM IPHONE A NE PC! Sta mogu sa racunalom? Bučno je,kosta periferija i monitor,ne mogu ga nositi,bole me leđa dok sjedim u stolici...

Čist račun duga ljubav!
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: U redovima za iPad 2!
Monopol kaže...
Ne kuzim zasto uspoređujete PC i npr. Iphone!

TREBAM IPHONE A NE PC! Sta mogu sa racunalom? Bučno je,kosta periferija i monitor,ne mogu ga nositi,bole me leđa dok sjedim u stolici...

Si ti stvarno sada napisao ovaj post???????????

 

Anti-Apple inc. koalicija
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2011 22:33 (Stazh).
16 godina
neaktivan
offline
Re: U redovima za iPad 2!
Monopol kaže...
Znaci ja zelim ispasti faca i zato imam 2 Iphonea 4?

očito.... zato sada i spominješ kako imaš 2 iphonea što većinu ovdje prisutnih ostavlja ravnodušne kao da su vidjeli ježa gdje pretrčava preko ceste. 

 

EDIT: imaj ih 10 komada.... boli me ki...ta

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2011 22:32 (hondo).
13 godina
neaktivan
offline
U redovima za iPad 2!
Hahaha vidim nema tu rasprave, samo znate reci: "budale daju 4000kn za mobitel, budale stoje u redu, budale daju Starčeviće za Ipad... OK
Čist račun duga ljubav!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
U redovima za iPad 2!

a sta vas boli k... na sta cu ja potrosit svoje pare?

pa niste mi ih vi zaradili

potpis :D
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: U redovima za iPad 2!

pa tu se fakat nema što raspravljati. svak u životu ima svoje prioritete. recimo moji osobni prioriteti u elektronici i informatici su linux ubuntu, nikon i olympus. apple nije među njima... o appleu nemam što reći. kupujete ga.... ok... velike ste dase i to stalno naglašavate... opet ok.

 

ja recimo znam da skupa roba ne znači ni uspjeh ni kvalitetan posao koji radiš.... već samo ... eto skup komad. ko si tako misli jako griješi... tko me pokušava fascinirat baš mu neće nešto poći za rukom. oni koji su ljubomorni nemaju na što biti ljubomorni. i to jeto. bug samo previše daje pažnje ovoj temi a ne znam zašto. vjerojatno plaćen oglas.

14 godina
offline
Re: U redovima za iPad 2!
jpelko2 kaže...
DamageHigh kaže...

Ovo samo Jobs može...svaka čast!

Što se tiče ovih ljudova kaj stoje u redu - LOL.

Ja vas hejetere ne razumijem.Što je  steve napravio da ovi stoje u dučanu?Zar je to neka magija?

Ti ljudi  su došli(večina) samo pogledat i tračat o tomu kao što to mi radimo na forumu.

Sto bi bio "hejter"? Ovo svaka cast nije bilo sarkasticno..ja se stvarno divim tom covjeku. I zasto si "hejter" cim nesto prigovoris Apple-u?? Sto je Jobs napravio? Ogroman posao, pocevsi od marketinga do kvalitete uredaja.  

A sto se tice ovih ljudi, ne kuzim koja svrha stajanja u redu kad mozete doc drugi dan i kupit ko covjek. Ali da, ako ga nemas prvi nisi baja u selu jel? :p

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
16 godina
neaktivan
offline
Re: U redovima za iPad 2!
Hacker-ri kaže...

a sta vas boli k... na sta cu ja potrosit svoje pare?

pa niste mi ih vi zaradili

ne boli me sve dok mi na nos ne počmeš gurat ovakve fraze.... onda me počme bolit jer mi takvim stavom opće ne imponiraš. iz iskustva znam da obično ovakvi likovi kupuju hranu na 4 rate i ljetovanje plaćaju na 10 mjeseci otplate ali su na forumima velike face i svi moraju znati što će oni kupiti i koliko skupo.

 

kupi što hoćeš samo ne pilaj previše.

 

edit: i pazi da ti kartica ne ode previše u minus..... tvoja ili tatina ako on još plaća račune (što je vrlo vjerojatno)

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2011 22:47 (hondo).
15 godina
neaktivan
offline
U redovima za iPad 2!

Bum samo ovo rekel...

 

Od sad će modni mački imati ipad umjesto iphone-a na stolu u kafiću(klubu) i svako malo provjeravati dal ih tko voli. {#}

 

Tak je barem kod mene.

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: U redovima za iPad 2!
Monopol kaže...
Hahaha vidim nema tu rasprave, samo znate reci: "budale daju 4000kn za mobitel, budale stoje u redu, budale daju Starčeviće za Ipad... OK

Ma nije u tome stvar (barem što se mene tiće). Da iPhone košta 4000€ i kupiš ga, to su tvoje pare, briga me da ih i zapališ, ali molim te imaj malo kritičnosti... iPhone 4 kada je izašao je bio daleko od savršenog proizvoda koji je zaslužio da ga se toliko hvali i plati. Neke retine su dolazile sa žutim točkama, na što im je rečeno da pričekaju tjedan dva i da će nestati (nitko ništa), onda se ispostavilo da antena ne radi baš kao antena (Antenagate, pa ste opet branili i nakon one fine i ne toliko pristojne izjave od Stevea Jobsa da ne znate ni telefon držati...). Staklo je navodno trebalo biti neslomljivo, a ispostavlja se da puca 83% posto više nego 3GS. I sada najsvježije: sa pračenjem korisnika... I opet se brani kao da vam se napada djecu...

 

Ako nešto ne valja, ne valja!!! Da ste i vi malo kritičniji imali bi još i bolje proizvode... Koliko god to može biti je opet od osobe do osobe. Ali izgleda da u ugovoru za kupovinu Apple proizvoda ima i klauzula gdje se zabranjuje kritičnost kupljenog proizvoda...

Anti-Apple inc. koalicija
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2011 22:51 (Stazh).
16 godina
neaktivan
offline
Re: U redovima za iPad 2!
hondo kaže...
Hacker-ri kaže...

a sta vas boli k... na sta cu ja potrosit svoje pare?

pa niste mi ih vi zaradili

ne boli me sve dok mi na nos ne počmeš gurat ovakve fraze.... onda me počme bolit jer mi takvim stavom opće ne imponiraš. iz iskustva znam da obično ovakvi likovi kupuju hranu na 4 rate i ljetovanje plaćaju na 10 mjeseci otplate ali su na forumima velike face i svi moraju znati što će oni kupiti i koliko skupo.

 

kupi što hoćeš samo ne pilaj previše.

 

edit: i pazi da ti kartica ne ode previše u minus..... tvoja ili tatina ako on još plaća račune (što je vrlo vjerojatno)

hahaha :D careee :D

i opet smo dosli na ono da nemas pojam tko sam ja...

ali u redu... jbga, sad cu sljedecih 5 godina otplacivat ipad...

btw, ja nisam nista komentirao dok nisu napisali da su to budale koje cekaju u redovima...

btw, hranim svoju obitelj (ukljucujuci i oca) vec 5 godina... a ljetujem u svojoj vikendici koju sam zaradio... drz mi se, iskusni covjece

potpis :D
13 godina
neaktivan
offline
U redovima za iPad 2!
Evo ekipa misli da se Iphone samo moze kupit karticom na rate da bi ispao faca! Hahahahahahahahah
Čist račun duga ljubav!
Moj PC  
0 2 hvala 1
15 godina
offline
Re: U redovima za iPad 2!
U kakvoj ti zabludi živiš?
Ja sam manijak iz gimnazijskog parka
13 godina
neaktivan
offline
U redovima za iPad 2!
Previse je tu hejtera...

"Budale kupuju Iproizvode za hrpu novaca"
"Budale cekaju u redu"

Nema rasprave sa hejterima... LP
Čist račun duga ljubav!
Moj PC  
0 3 hvala 1
15 godina
offline
Re: U redovima za iPad 2!
Uf, uvijek se povlačite bez argumentirane rasprave. Pa ti nemoj biti hater
Ja sam manijak iz gimnazijskog parka
16 godina
neaktivan
offline
Re: U redovima za iPad 2!
Hacker-ri kaže...
hondo kaže...
Hacker-ri kaže...

a sta vas boli k... na sta cu ja potrosit svoje pare?

pa niste mi ih vi zaradili

ne boli me sve dok mi na nos ne počmeš gurat ovakve fraze.... onda me počme bolit jer mi takvim stavom opće ne imponiraš. iz iskustva znam da obično ovakvi likovi kupuju hranu na 4 rate i ljetovanje plaćaju na 10 mjeseci otplate ali su na forumima velike face i svi moraju znati što će oni kupiti i koliko skupo.

 

kupi što hoćeš samo ne pilaj previše.

 

edit: i pazi da ti kartica ne ode previše u minus..... tvoja ili tatina ako on još plaća račune (što je vrlo vjerojatno)

hahaha :D careee :D

i opet smo dosli na ono da nemas pojam tko sam ja...

ali u redu... jbga, sad cu sljedecih 5 godina otplacivat ipad...

btw, ja nisam nista komentirao dok nisu napisali da su to budale koje cekaju u redovima...

btw, hranim svoju obitelj (ukljucujuci i oca) vec 5 godina... a ljetujem u svojoj vikendici koju sam zaradio... drz mi se, iskusni covjece

bravo... suza mi se zanjihala u oku od ove dirljive priče.

 

ponavljam boli me i za tebe i tvoj život i stvari koje kupuješ ali nemoj se kao ovaj tvoj kolega s RH barjakom prenemagat. kupite si iphade ili kako se već zovu i uživajte u njima ali bez forsiranja tog silnog ako je moguće. čemu taj stalni forsirung?

uspješni ste, super ste, najbolji i ok, budite u svojim malim svjetovima.. ostavite nas smrtnike da uživamo u svojim malim radostima s kojima Vas ne opterećujemo.

 

ja isi idem kupiti jogurt.... sutra ujutro, čekam u redu.... i biti ću prvi i glavni. ali ću imati taj najfiniji jogurt.... eto to je u tom stilu.

 

ni ti ne znaš ništa o meni ali ja nemam potrebu ni truditi se da ti saznaš koga sve ja financiram i koliko imacova, ipadova, ipedova, iplodova imam doma. jer mi nije stalo. ali mi je stalo kad mi netko stalno pila gluposti čim mu netko spomene njegovo visočanstvo apple. to mi je stalo jer mi je već puna kapa pa imam opciju ili poći ća s ovog foruma ali neću.... bug mi je zanimljiv.... onda jedino što je preostalo odgovoriti vama napuhancima koij si mislite da ste nešto .

 

epizodističke nule. pih 

16 godina
neaktivan
offline
Re: U redovima za iPad 2!
mind_challenge kaže...
Uf, uvijek se povlačite bez argumentirane rasprave. Pa ti nemoj biti hater

gdje ti na ove 2 strane vidis argument?

prvi argument pocinje sa: "budale u redu"

potpis :D
15 godina
offline
Re: U redovima za iPad 2!
Tako je, budale su. Kada se slijedeći put poredaju ispred trgovine pitaj ih zašto kupuju, pa češ i sam vidjet.
Ja sam manijak iz gimnazijskog parka
15 godina
odjavljen
offline
U redovima za iPad 2!

Svaka roba ima svoga kupca. Kako vani, tako i kod nas...

Uostalom danas je in pokazati se kao da 'imas', a kada otvori frizider u njemu prazno. Kartice u minusima, krediti gdje sve ne, rate, ovo-ono...

Sve u svemu neka svako trosi na sto zeli svoje pare. Okruzen sam takvim pametnjakovicima, pa sam oguglao na njih.

Kako stara i dobra kaze, ne prepucavaj se sa b*****, jer ce te spustiti na svoj nivo razmisljanja i tu pobijediti {#}

Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
U redovima za iPad 2!
Evo samo da nema hejtera koji dolaze u Apple temu sa onim starim: "budale u redu" i "iphone za 7000" ...
Evo kak ja nejdem u HTC temu i ne pricam gluposti...
Čist račun duga ljubav!
Moj PC  
1 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice