PeeWee – netbook za djecu

poruka: 5
|
čitano: 2.273
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PeeWee – netbook za djecu".
15 godina
neaktivan
offline
PeeWee – netbook za djecu

glupost... kaj ce to trogodisnjaku?

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
PeeWee – netbook za djecu

A pametnih marketinških stručnjaka... netbook od 600$ petgodišnjaku.. ROFL

 

da su to predstavili kao poslovno računalo imalo bi kakvog takvog uspjeha a i kupio bi se pokoji za dijete ali ciljati samo na djecu.. svašta..

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: PeeWee – netbook za djecu

pa dobro, neće to kupovati dijete jednog hrvatskog šljakera :)

 

a kako je napravljen, vjerojatno ga nije lako demolirat zubićima :D

16 godina
offline
PeeWee – netbook za djecu

Ma neće ni Američki šljaker to kupiti svom detetu. Na moje veliko iznenađenje, tamo, barem kada su kompjuteri u pitanju, vlada izuzetno sirotinjski mentalitet i ljudi mahom kupuju računare sa dna Dellove ponude. Tako je bilo u vreme pre krize. Zaista ne verujem da će se ovo prodati u velikom broju primeraka.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: PeeWee – netbook za djecu
Ivan(4) kaže...

Ma neće ni Američki šljaker to kupiti svom detetu. Na moje veliko iznenađenje, tamo, barem kada su kompjuteri u pitanju, vlada izuzetno sirotinjski mentalitet i ljudi mahom kupuju računare sa dna Dellove ponude. Tako je bilo u vreme pre krize. Zaista ne verujem da će se ovo prodati u velikom broju primeraka.

 paaa.. hm.. po mom iskustvu tamo vlada sirotinjski mentalitet u svakome pogledu.. od edukacije i kulture pa sve do informaticke opreme.
:)
a ovaj peeeeceeeee... malo preskupa igracka za dijete. :o
valjda im sad nije dosta sto i mobitele prodaju djeci... :o
Reg: But apart from the sanitation, the medicine, education, wine, public order, irrigation, roads, the fresh-water system, and public health, what have the Romans ever done for us? Xerxes: Brought peace? Reg: Oh, pea-- Shut up!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice