LG HR400 – Blu-ray i HDD

poruka: 13
|
čitano: 3.914
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG HR400 – Blu-ray i HDD".
16 godina
neaktivan
LG HR400 – Blu-ray i HDD

1.Skupo

2.HDD od 160 GB je "bezobrazno" mal za nešto što u sebi ima Blu-ray. Ovo,grubo,došlo bi negde oko 4 diskova (Blu-ray)

3.Situaciju spašava podrška za eksterne diskove i USB stickove

4. Skupo :))

All your carefully picked arguments can easiliy be ignored! There are no real rules about posting. There are no real rules about moderating either - enjoy your ban

2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
LG HR400 – Blu-ray i HDD

naš proizvod HR400

1 0 hvala 0
15 godina
RE: LG HR400 – Blu-ray i HDD
Lazarus Long kaže...

1.Skupo

2.HDD od 160 GB je "bezobrazno" mal za nešto što u sebi ima Blu-ray. Ovo,grubo,došlo bi negde oko 4 diskova (Blu-ray)

Slažem se.Mogli su barem staviti neki od 500gb ili još bolje 1tb,ali još 600€, ipak previše.
90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
LG HR400 – Blu-ray i HDD

Za bedake koji moraju imat najnovije i biti među prvima koji ih imaju

0 0 hvala 0
16 godina
Lazarus Long kaže...

1.Skupo

Sumnjam da je opće moguće raditi backup Blu-ray diskova na HDD. Slažem se da je skupo, doduše :D
16 godina
neaktivan
LG HR400 – Blu-ray i HDD

fakat skupo!

tko zna jel podržava mkv??

0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
LG HR400 – Blu-ray i HDD

Za ono sto nudi nije preskup,a cijena cu mu se kasnije definitvno snizit.

http://www.computer-master.bloger.hr/

0 0 hvala 0
15 godina
LG HR400 – Blu-ray i HDD

Odličan uređaj, najbolje je što ima podršku za dosta tehnologija od čitaća, analognoh i digitalnog tjunera, spajanja na internet... Jedino što bi HDD zaista moga biti veći. S obzirom na to što donosi i s obzirom da su sami Blu-ray čitaći sami po sebi skupi LG-ev uređaj i nije pretjerano skup

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
LG HR400 – Blu-ray i HDD

Pa...ovo je prvi od takvih..kad konkurencija nanjusi da bi se ovo moglo dobro prodavati eto nama takvih igracki i sa puuuuno vecim diskovnim prostorom...ne bi me cudilo da recimo Sony izbaci nesto slicno sa 1 TB HDD...Ipak...Blu-ray je njihov....ili ce nam ostavit mogucnost da sami promijenimo HDD u uredjaju....zasto ne ...

bebe007

0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan

Na zalost menjanje HDD-a u takvim uredajima nije moguce na lak nacin. Treba cesljati forume za ovo. U nekim modelima Sonya je moguce uvaliti 1 TB HDD ali samo koristenjem "skrivenim" menijem ili servisnim daljinskim

Kloniranje Acronisom ili Ghostom ne pomaze

All your carefully picked arguments can easiliy be ignored! There are no real rules about posting. There are no real rules about moderating either - enjoy your ban
16 godina
LG HR400 – Blu-ray i HDD

Iz vijesti se nažalost nigdje ne vidi da li uređaj podržava snimanje sadržaja spremljenog na HDD, barem na DVD. Ili možda prijenos snimljenog kao datoteke na računalo?

Ako se snimljeno može samo pregledavati sa uređaja, onda je to bačen novac.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
LG HR400 – Blu-ray i HDD

Svi blue ray kao i obicni dvd nazalost imaju zastitu protiv presnimavanja.Pitanje je kako taj software zaobici i na blue rayu i na dvd?

1% sam normalan,75% neuracunljiv,23%zaboravan ali sam 100% otkvacen
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
LG HR400 – Blu-ray i HDD

Baš me dojmilo ovo "HR" ispred 400

Benzin 20 Kn. Upaljač 7 Kn. Gledati kako škola gori, neprocijenivo ! Za sve ostalo tu je MasterCard.

0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice